Intrebari pentru Admin.Garbo

m-am bucurat prea tare..acum nu pot da accept la un comentariu facut blogului meu... Poate..remediati..VA ROGGGG!!
elisabeta_boia
Postat pe 1 Iunie 2011 23:21
De cand este permis flood-ul pe Garbo?

Ca altfel n-ar fi posibil asa ceva:

http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/14702/inselata/inselata-pagina-9.html

(incepe in pagina anterioara)

panty_C
Postat pe 2 Iunie 2011 18:19
tu de reiting ai auzit,cloneto?!
e,poi asea se face....

ignore,ignore,ignore....
precizilla
Postat pe 2 Iunie 2011 18:45
cosmine, inteleg ca andra nu a intrat de o luna jumate p-acilea, da' voi ce dreaq faceti? dormiti acolo, la butoane? s-a dus naibii garbo de tot, e plin de stalkeri care nu au alta grija decat grija altora, deja e hartuiala, nene
si sa stii ca nu sunt singura care e nemultumita de chestia asta.
da' adunati-va odata si faceti oleaca de ordine, ori aveti in cap numai reclamele?
michelle_
Postat pe 3 Iunie 2011 13:34
Flood-ul in floare pe Garbo:

http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/14612/apocalipsa/apocalipsa-pagina-7.html#post-641290

La mai mare, Garbo (daca se poate si corect si curat???)!
panty_C
Postat pe 3 Iunie 2011 17:03
Am deschis si eu..in sfarsit un toic...si azi nu l-am mai gasit pe nicaieri..si chiar l-am cautat pe toate forumurlle!!De ce a "disparut?" Sau sunt eu..blonda si nu-l gasesc unde trebuie? Ajutati o..blonda..! Multumesc!!
elisabeta_boia
Postat pe 3 Iunie 2011 19:53
va ajut eu Doamna.....deci doriti sa mai deschid si io unul?????????
nazirra
Postat pe 3 Iunie 2011 19:55
De la: nazirra, la data 2011-06-03 19:55:09va ajut eu Doamna.....deci doriti sa mai deschid si io unul?????????
De ce nu?Chiar te rog..si care e tema? Dulce,dulce....
elisabeta_boia
Postat pe 3 Iunie 2011 20:28
secsuiala......
nazirra
Postat pe 3 Iunie 2011 20:35
Nu mai inteleg..am bagat o postare pe un topic,cu "sa akutam o bartana din Sibiu.." si nu a aparut,desi nu continea cuvinte obscene..Am eu ceva probleme cu contul Garbo?Desi nu cred..
elisabeta_boia
Postat pe 4 Iunie 2011 11:02
daca bagi cuvinte gen kko sau makc (cu ortografia corecta), serveru-i setat sa creada ca spui prostioare...
zambil
Postat pe 4 Iunie 2011 11:06
deci cosmin e responsabilu' cu topicele de sandra brown agramata p-acilea... si eu care-l banuiam pe andrei... he,he,he...

pai bine bre, tocma' la admini va plangeti voi de flood?...
zambil
Postat pe 4 Iunie 2011 11:12
Am o intrebare:

Acest topic:

http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/15190/Cum-putem-scapa-de-Michelle.html

vi se pare normal pe un forum?
panty_C
Postat pe 21 August 2011 22:44
"AJUTOR UMANITAR"

Am deschis acest topic in numele unei mame cu sufletul plin de amaraciune ca viata si sanatatea fiicei sale depinde de suma de 6000 de E.Dupa lungi demersuri si cautari in strangerea sumei necesare, am luat decizia de a deschide acest topic "AJUTOR UMANITAR", in speranta ca se vor gasi si oamnei de bine care pot ajuta cu o suma modica, necesara operatiei care va avea loc in data de 24.10.a.c. la Spitalul DELTA HOSPITAL din Bucuresti.Fac mentiunea ca este o fata de 20 de ani, draguta, inteligenta, studenta anul II la Facultatea de Drept ... si sufera de "SUPER OBEZITATE MORBIDA".
In speranta ca m-am facut inteleasa, cei care au posibilitate, bunavointa si intelegere pot face donatia in conturile de mai jos:
RO65BRDE030SV43943440300, COD SWIFT BRDE ROBU in euro;
iar in lei: RO32BRDE030SV55876070300, COD IBAN.
Este mult....este putin ceea ce eu va rog in numele mamei si al fetei.....dumneavostra decideti !!!!
ladyDY
Postat pe 25 Septembrie 2011 19:34
ce se intampla?! nu pot intra la profil!nu pot trimite mesaje!
N-AM BULA!si nici emoticoanele NU MA ASCULTA!stau la locul lor...:((((((
OFF!!!!!!!!!!!!!!
Axl_22
Postat pe 29 Septembrie 2011 19:04
cutremur.....nu merge saitul
ladyDY
Postat pe 29 Septembrie 2011 19:14
atata paguba...:D
:))
eu_geminy
Postat pe 29 Septembrie 2011 21:04
lady...nici in Vrancea...n-o fost cutremur! :)
garbo...mai traba scuturat o lecutza...din cand in gand! :)))
Axl_22
Postat pe 30 Septembrie 2011 05:25
Domnilor, cu tot respectul, in periplul dumneavoastra va uitati din cand in cand si pe la avatarul unora....
ca Mr Big, spre exemplu?
dor72_
Postat pe 2 Octombrie 2011 22:26
da...am vazut....
daca incurajam profesoare sa se iubeasca cu puberi....
imi vine sa impusc asemenea persoane...
cum sa lezezi in asemenea hal si sa distrugi o personalitate care abia incepe sa se formeze...?e de neiertat...
o deplang pe tanti profa...si nu ma gandesc la catastrofa copilului...

ce faci fata mea?
sunteti bine? ai revenit?
dor72_
Postat pe 2 Octombrie 2011 22:41
dap, suntem foarte bine, desi, destul de ocupati
acum am putin timp liber la dispozitie, de-aia am intrat, ca altfel...
michelle_
Postat pe 2 Octombrie 2011 22:46

asta e important....restul...pistol cu apa
dor72_
Postat pe 2 Octombrie 2011 22:51
Dragi admini - pana cand asa ceva:

http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/15284/SINGUR-SI-TRIST-CATEODATA-CA-NU-SUNT-CU-FEMEIA-IDEALA/SINGUR-SI-TRIST-CATEODATA-CA-NU-SUNT-CU-FEMEIA-IDEALA-pagina-20.html#post-686631
???

P.S. si ma refer si la avatarul personajului in cauza!
panty_C
Postat pe 4 Octombrie 2011 22:39
Am o intrebare:

Ati delegat si insarcinat dvs, in mod expres, persoana de sub id-ul "ratuscaceaurata" - care a avut si are nenumarate id-uri pe aici, pe forum - despre ceea ce face nu mai vreau sa amintesc - sa va reprezinte, sa fie purtatorul dvs de cuvant, sa dea avertismente si sa ameninte?

http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/15565/un-sfat-va-rog.html#post-697266

panty_C
Postat pe 29 Octombrie 2011 23:07
De la: pantera_neagra, la data 2011-10-29 23:07:21Am o intrebare:

Ati delegat si insarcinat dvs, in mod expres, persoana de sub id-ul "ratuscaceaurata" - care a avut si are nenumarate id-uri pe aici, pe forum - despre ceea ce face nu mai vreau sa amintesc - sa va reprezinte, sa fie purtatorul dvs de cuvant, sa dea avertismente si sa ameninte?

http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/15565/un-sfat-va-rog.html#post-697266




nu trebuie sa te delege cineva sa fii constient ca daca dai sfaturi medicale, fara sa fi medic pe un site de socializare si se intampla ca userul sa moara in urma sfaturilor date de unii ca voi dupa ureche site/ul cu pricina este raspunzator..inclusiv userii care se transforma in 'medici"


avertismentul nu inseamna si amenintare.semnalarea administratorilor nu inseamna amenintare.se poate citi pe topicu.".un sfat va rog...' ...ca sunteti doar avertizate si nu amenintate.cand este vb de medicina nu te joci cu sanatatea userilor.asta inseamna inconstienta.iar culpa va fi si a unor oameni chiar nevinovati.
ratuscaceaurata
Postat pe 29 Octombrie 2011 23:19
repet intrebarea adaugand - poate acest user sa raspunda in numele dvs?
panty_C
Postat pe 29 Octombrie 2011 23:21
am si eu o intrebare, daca cineva e alergica la toti de pe garbo, de ce nu i se sterge contul?
este vorba de desteapta forumului, 378!
Ktine
Postat pe 29 Octombrie 2011 23:27
Ge, stiu cine este si nu stau sa explic unui cap patrat ca sfaturi poate da oricine - cu atat mai mult un medic dispus sa dea consultatii gratuite online - si ca nu este vinovat de eventualele consecinte decat cel care le aplica din proprie vointa

Ma intreb insa cat mai tolereaza cei de la Garbo un user cu 1000 de fete, din cauza caruia au plecat foarte multi, sau nu mai intra pe aici, pentru ca se baga in toate ca musca in...zar nefacand altceva decat sa abereze, sa ameninte, sa "avertizeze" si sa-i goneasca pe toti
panty_C
Postat pe 29 Octombrie 2011 23:28
De la: pantera_neagra, la data 2011-10-29 23:21:48repet intrebarea adaugand - poate acest user sa raspunda in numele dvs?



eu nu am raspuns in locul nimanui.ti/am atras doar atentia ca gresesti.oricum am trimis tot ce ai scris pe topic administratorilor.si nu am facut/o pt tine ci pt ei,pentru ca ei nu au nici/o vina ca unii fac pe medicii pe site.
ratuscaceaurata
Postat pe 29 Octombrie 2011 23:34
de parca adminii nu stiu cine esti, REA_TZUSHKO...
mai esti si turnatoare ieftina pe deasupra...
ce mi-o fost mie mai "drag", la viata si la "opera" mea...:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 29 Octombrie 2011 23:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeia pesti ---barbatul fecioara 12 De la: blue_dream 18 Martie 2010 12:54
prin univers 12 De la: Allegra 27 Martie 2011 23:37
pt administratori 79 De la: flori_c 27 Februarie 2015 20:29
ce face preotul toamna/primvara n vie sau n livad 15 De la: anaROBERT 14 Martie 2011 01:15
"Slow Food", targ de produse traditionale, la Brasov 1 De la: Ridhima 26 Iunie 2009 23:12
Setari Cookie-uri