Din putul gandirii Garbo - Top Five

ha...te faci rea ? intai tre' sa-ti schimbi avatarul...cu ingerasul ala nu te ia nimeni in serios...
wife_de_zmeu
Postat pe 6 Martie 2009 20:29
Pw, pai cred ca de aia au sarit mumiile pe mine la topicul cel intelept "e bine s-au nu sa tiiiii post?????????"

Las' ca-mi schimb eu avatarul si atunci sa va vad....
Aemulus
Postat pe 7 Martie 2009 06:42
Eu mi-am schimbat avatarul (dar nu sunt sigura cu garbo asta niciodata). Am mai crescut.Pot fii luata in serios acum?
Aemulus
Postat pe 7 Martie 2009 07:09
nimic nou la top? vaai, cata delasare. ce mai face femeia 6 in unu? mai sta in cap? army, vero, ce faceti amorasilor? micabiss, ziceai de polite, hai, ca e scadenta. bine, bine, am inteles, o sa ma apuc de scotocit.
Marisa
Postat pe 15 Martie 2009 23:01
Uite am sa postez comentariul unui forumist care ma rog nu este hilar, ba din contra:

"iu ar so fuching biutiful!!" - by Geo32

si comentariul cu pricina este facut pe un topic care se numeste "Meditatii engleza" unde eu si o alta forumista ne conversam in umila noastra engleza.

N-am inteles interventia domnului Geo dar desigur comentariul lui m-a determinat sa-mi sterg pozele la momentul cu pricina (cealalta forumista nu avea nici o poza asa ca am considerat atacul asupra mea).

Acum ce vreau eu sa spun este ca sunt persoane care scriu cu grave greseli de ortografie si persoane care scriu ca dl. Geo.Sincer, le prefer pe cele din prima categorie.
Aemulus
Postat pe 16 Martie 2009 03:16
oau!!
geo32
Postat pe 16 Martie 2009 09:02
Geo32, parca spuneai pe un alt topic, referitor la persoanele cu o atitudine asemanatoare:

"khamon, la viata mea am provocat destula suferinta, dar din cu totul si cu totul alte motive, dar ceea ce-mi spui tu aici , intrece orice asteptare!
simpla descriere a unui asemenea specimen , imi provoaca misculatii pe sira spinarii.
te rog, astept in privat amanunte. si stai linistita, nu le aduc la vedere decat daca si tu vrei acest lucru. "

.... discursuri de amorul artei?
garbo_oo7
Postat pe 16 Martie 2009 09:10
Uite din seria greseli gramaticale Micabis, sa vezi ce NU e de preferat:
"epopescu58 - Nu face nimic daca esti prea grasa este remedii naturiste noi de o mare eficenta pentru a slabii un exemplu este tableta HRI Exultrim care este speciala de slabire si un telefon 0721332849 ma cautati la 0751309949."

ePopescu, anacolutule ce esti!
Marisa
Postat pe 16 Martie 2009 09:15
De la: micabis, la data 2009-03-16 03:16:00Uite am sa postez comentariul unui forumist care ma rog nu este hilar, ba din contra:

"iu ar so fuching biutiful!!" - by Geo32

si comentariul cu pricina este facut pe un topic care se numeste "Meditatii engleza" unde eu si o alta forumista ne conversam in umila noastra engleza.

N-am inteles interventia domnului Geo dar desigur comentariul lui m-a determinat sa-mi sterg pozele la momentul cu pricina (cealalta forumista nu avea nici o poza asa ca am considerat atacul asupra mea).

Acum ce vreau eu sa spun este ca sunt persoane care scriu cu grave greseli de ortografie si persoane care scriu ca dl. Geo.Sincer, le prefer pe cele din prima categorie.



doamna, in primul rand imi cer scuze daca postarea mea v-a provocat suparare.
in al doilea rand, postarea nu are nici adresa sau specificatie. in mod normal cand vreau sa ma adresez cuiva, dau quote. nici nu m-am uitat cine posteaza p-acolo. simpla prezenta a unor cuvinte care nu le-am inteles, m-au determinat sa postez.
in al treilea rand, este nivelul mieu de engleza si face parte din putinele cunostinte din aceasta limba.
si da, a fost postat cu un scop hilar. din pacate n-a avut efectul scontat.
imi cer scuze inca o data!
geo32
Postat pe 16 Martie 2009 09:24
De la: garbo_oo7, la data 2009-03-16 09:10:24 Geo32, parca spuneai pe un alt topic, referitor la persoanele cu o atitudine asemanatoare:

"khamon, la viata mea am provocat destula suferinta, dar din cu totul si cu totul alte motive, dar ceea ce-mi spui tu aici , intrece orice asteptare!
simpla descriere a unui asemenea specimen , imi provoaca misculatii pe sira spinarii.
te rog, astept in privat amanunte. si stai linistita, nu le aduc la vedere decat daca si tu vrei acest lucru. "

.... discursuri de amorul artei?



tu ce intelegi!!?
geo32
Postat pe 16 Martie 2009 09:26
geo ,

eu chiar am ras...


mica,

ce ai soro? ti-ai schimbat avatarul din cauza asta?..

hai..ca m-ati inveselit de luni... ioi,rad cu lacrimi...

si apoi era un compliment,nu-i asa geo?...
iasomia
Postat pe 16 Martie 2009 09:37
Buna!ce se mai discuta pe forum?am cam intarziat in dimineata asta......cer iertare.....
mariana_alex_69
Postat pe 16 Martie 2009 09:39
fac si io ca marilena, ca sa nu se intepreteze iara:
no comment
geo32
Postat pe 16 Martie 2009 09:39
Top de primavara, sper ca nu m-am ramolit si le-am mai postat:

Valiluci, din adancuri: "Nu trebuie sa cadem prada unor vorbe, dar consider ca discutiile dintre noi sunt si ele binevenite Prin discutii, informatii (ponturi)trebuie sa alegem ceva bun, sa facem numai bine, si nu sa le folosim la ceva rau sa sufere oamenii!"

Si ella e (atention, a nu se confunda cu Ella!): "sunt membra a acestui site de mai bine de un an in care am intrat din cand in cand, de comentarii...nici atat." Tot ea, ella e: "...tema asta nu putea fi ratata decat cu ironie, amara sau nu tocmai de aceea am tot evitat motivele adulterului, am tratat metode: cine sta in ziua de azi la coada la oua 2 ore?" E clar, ratata tema, draga ella, eeee?
Marisa
Postat pe 16 Martie 2009 09:51
De la: garbo_oo7, la data 2009-03-16 09:10:24 Geo32, parca spuneai pe un alt topic, referitor la persoanele cu o atitudine asemanatoare:

"khamon, la viata mea am provocat destula suferinta, dar din cu totul si cu totul alte motive, dar ceea ce-mi spui tu aici , intrece orice asteptare!
simpla descriere a unui asemenea specimen , imi provoaca misculatii pe sira spinarii.
te rog, astept in privat amanunte. si stai linistita, nu le aduc la vedere decat daca si tu vrei acest lucru. "

.... discursuri de amorul artei?


garbo dabal o seven, te astept fierbinte sa-mi explici ce-ai inteles din acel mesaj.
da' fierbinte!!
geo32
Postat pe 16 Martie 2009 10:44
uite pentru top, ca tare imi place mimozel, cu ale ei cugetari:
"Celelalte persoane nu au facut decat sa judece paritii si copii lor dar si sa aduca apelative la acestia"
Incerc sa inteleg din ce limba traduce cand scrie romaneste... din araba poate?
Marisa
Postat pe 16 Martie 2009 18:35
Geo32, tu pe kudika imi erai tare simpatic dar aici...ti-ai schimbat stilul...
Nu mai conteaza, mi-am spus of-ul, m-am racorit cum se spune.
Aemulus
Postat pe 16 Martie 2009 18:39
ar fii prea multe de spus si nu e locul :)
imi pare rau inca o data pentru supararea creata!
geo32
Postat pe 16 Martie 2009 18:48
marisule...o seara placuta...!!!
ce dor ne-a fost de ceva perle!!...nici poze cu crocobaurii aia...nu ne-ai adus...
dar ma rezum la perlele care vad ca incep sa apara!!
ovidiu42
Postat pe 16 Martie 2009 21:35
De la: micabis, la data 2009-03-16 18:39:34Geo32, tu pe kudika imi erai tare simpatic dar aici...ti-ai schimbat stilul...
Nu mai conteaza, mi-am spus of-ul, m-am racorit cum se spune.


doamna, inclin sa cred ca sunteti mai rea decat pareti.
cum spunea cineva mai sus, doar de dragul artei si din placerea a va descarca pe cineva, nu conteaza cine, v-ati legat de postare de-a mea, care n-avea nici o legatura cu dumneavoastra, in afara de faptul ca s-a nimerit sa fie sub o postare de-a dumneavoastra, si ati calcat in piciorusele dumneavoastra un suflet.
n-au contat scuzele , atata timp cat v-ati simtit eliiberata !
n-a contat faptul ca legatura era mai mult decat puerila!
n-a contat nici faptul ca prin gestul dumneavoastra, v-ati calcat in picioare niste principii.
nuuuuu! atata timp cat eram tinta de serviciu, ati gasit de cuvinta sa va descarcati fara menajamente.
intreb si io, sa ma descarc, nu de alta, cum se impaca iubirea dumneavoastra de dumnezeu cu ipocrizia dumneavoastra!?
geo32
Postat pe 18 Martie 2009 08:43
Geo32 , de cind ai venit pe forumul asta incerci sa atragi atentia.Vrei sa faci parte din grupul celor care par ca s-ar cunoaste si trag friiele forumului (e doar o iluzie ca nu exista asa ceva).
De asta ai bagat si postarea nerusinata pe topicul in engleza.A fost Ok ca nu te-a bagat nimeni in seama acolo dar sa ti se reproseze lipsa de bun simt asta nu mai e OK.
La fel si aici, dupa ce am spus ca mi-am zis of-ul tu ti-ai cerut scuze (iar eu am apreciat sincer asta) dar mai asteptai ceva de la mine.Ce asteptai? Ce vrei sa-ti mai spun eu? Caz clasat.Trebuia cumva sa recunosc public ca te-am scuzat pentru o remarca infantila deloc in concordanta cu stilul tau?
Te macina atit de rau lipsa de atentie?

Vrei sa devenim prieteni acum? E OK si asta daca iti lipseste atit de mult.Eu vreau sa vad pe nimeni suferind darling.
Aemulus
Postat pe 18 Martie 2009 16:47
am gasit un comentariu dragut pe un forum despre reductil:veronica
sotul meu are 108 kg la 1.79m .are hernie de disc si trbuie sa slabeasca urgent 20kg.a incercat o gramada de diete si nu se poate tine de nici una mai mult de o saptamana.are 49 de ani si respira ca un animal fugarit.fumeaza si bea alcool cateodata exagerat.daca ia reductil scap de el....???
prosit
Postat pe 19 Martie 2009 10:40
De la: prosit, la data 2009-03-19 10:40:53am gasit un comentariu dragut pe un forum despre reductil:veronica
sotul meu are 108 kg la 1.79m .are hernie de disc si trbuie sa slabeasca urgent 20kg.a incercat o gramada de diete si nu se poate tine de nici una mai mult de o saptamana.are 49 de ani si respira ca un animal fugarit.fumeaza si bea alcool cateodata exagerat.daca ia reductil scap de el....???


Asta e tare.
persidadamian
Postat pe 27 Martie 2009 19:35
De la: prosit, la data 2009-03-19 10:40:53am gasit un comentariu dragut pe un forum despre reductil:veronica
sotul meu are 108 kg la 1.79m .are hernie de disc si trbuie sa slabeasca urgent 20kg.a incercat o gramada de diete si nu se poate tine de nici una mai mult de o saptamana.are 49 de ani si respira ca un animal fugarit.fumeaza si bea alcool cateodata exagerat.daca ia reductil scap de el....???



nu,prin divort scapa de el.
animal fugarit
babe_girl75
Postat pe 28 Martie 2009 10:28
starcik de-te din putu' gandirii cam asa :

De atunci stau sh bocesc ca proasta, mor de doruul lui, nu mai shtiu ce sa fac! Nu pot respira, cind ma intilneshte in curtea facultatsii, ma sorbeshte din priviri... ma priveshte atit de profund incit simt ca sh el vrea acelashi lucru ce shi eu: sa ne pierdem in imbratsishari..."

asta cu shorbeste din priviri e foarte buna !!!
wife_de_zmeu
Postat pe 12 Aprilie 2009 17:16
de la irina 24 cetire...

va las pe voi sa decriptati mesajul asta


"eu zic asta pt ca din proprie experienta o stiu,la inceput li sa parut ceva iesit din comun dar apoi barbatii au gandit ca este mai bine asa pt ca nu le plac alea care umbla cu toti vagabontii,barbatii mai fac si teste sa vada daca chiar esti serioasa sau faci cu sfanta doar cu el pt ca barbatii sunt mai parctici si fac multe teste ei nu se iau dupa vorbe ca femeeile,le spun 2 vorbe dulci si iti si cad in brate,asta nu le place barbatilor,dar doar nu o sa spuna asta pt ca nu prosti nu sunt.Stiti fetelor este lasat de la natura ca barbatii sa ia initiativa de a cuceri o femeie dar problema ca femeile cad ca mustele si lor nu prea le place dar le convine ca asa au sex dar fara obligatii,si de ce sa se castoreasca barbatii cand primesc asa usor ceea ce ii intereseaza de fapt,pt ca pt barbatii sexul este important,este asa lasat de natura ca ei sa aiba nevoie mai mare de sex ca noi femeile,si noi femeile avem nevoie dar dacane simtit iubite respectate,pt ca daca barbatul te respecta,simti ca te iubeste il doresti mereu, dar daca el se comporta urat mai vrea si sex si tu nu vrei zice ca tot tu esti frigida nu ca el este prost si nu stie cum sa se faca dorit,"
wife_de_zmeu
Postat pe 15 Aprilie 2009 10:07
ce naiba nene, voi ati uitat de topicul asta ?
wife_de_zmeu
Postat pe 15 Aprilie 2009 10:07
De la: prometeus_wife, la data 2009-04-15 10:07:16de la irina 24 cetire...

va las pe voi sa decriptati mesajul asta


"eu zic asta pt ca din proprie experienta o stiu,la inceput li sa parut ceva iesit din comun dar apoi barbatii au gandit ca este mai bine asa pt ca nu le plac alea care umbla cu toti vagabontii,barbatii mai fac si teste sa vada daca chiar esti serioasa sau faci cu sfanta doar cu el pt ca barbatii sunt mai parctici si fac multe teste ei nu se iau dupa vorbe ca femeeile,le spun 2 vorbe dulci si iti si cad in brate,asta nu le place barbatilor,dar doar nu o sa spuna asta pt ca nu prosti nu sunt.Stiti fetelor este lasat de la natura ca barbatii sa ia initiativa de a cuceri o femeie dar problema ca femeile cad ca mustele si lor nu prea le place dar le convine ca asa au sex dar fara obligatii,si de ce sa se castoreasca barbatii cand primesc asa usor ceea ce ii intereseaza de fapt,pt ca pt barbatii sexul este important,este asa lasat de natura ca ei sa aiba nevoie mai mare de sex ca noi femeile,si noi femeile avem nevoie dar dacane simtit iubite respectate,pt ca daca barbatul te respecta,simti ca te iubeste il doresti mereu, dar daca el se comporta urat mai vrea si sex si tu nu vrei zice ca tot tu esti frigida nu ca el este prost si nu stie cum sa se faca dorit,"



Se vede ca nu are cine sa se mai ia de el... Da' nu-mi iau eu concediu....
Wife, tine bine topicul ca ni-l inchide Andra!!

Armyvero_38
Postat pe 15 Aprilie 2009 11:02
army...fata e varza, sa stii...a balmajit salata asta pe un topic, a mai deschis 6 topicuri cu acelasi titlu si acelasi continut, si a mai tinut si coada sus, de m-a scos din pepeni...

drept e ca nici eu nu am fost pe dunga mea ieri...am avut o zi teribil de proasta...dar si ea m-a provocat...

eu zic ca acum a descoperit netu' si il exerseaza pe neuronii nostrii...


wife_de_zmeu
Postat pe 15 Aprilie 2009 11:22
Dc nu mai am timp...
Zi faina Wife... eu ma duc la somn...

Armyvero_38
Postat pe 15 Aprilie 2009 11:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Din putul gandirii Garbo - Top Five 392 De la: All_right 31 Octombrie 2010 19:27
stresul ingrasa? 29 De la: tomaioana 13 Iulie 2011 13:34
Detoxifiere 43 De la: yza_my 28 Martie 2010 22:32
preotii ortodoxi si sectantii 5 De la: dancris 21 Iunie 2010 17:18
plante si legume 5 De la: Milian_Militaru_1 30 Aprilie 2013 09:49
Setari Cookie-uri