Din putul gandirii Garbo - Top Five

Azi ma plimb prin horoscop:

crysty016 :
ei bine femeie scorpion inseala barbat pesti,fuge in lume,lasa doi copii ,o familie ,o cariera,un viitorluminos pt ce?....pt un taran care ia dat si el papuci ...,ha ha ,sau mai bine ah ,ah,..cite o data voi femeilor nu ginditi ,doar bani ,sex, s-o aiba,sa aiba ,sa fie, sa arate,....
la suflet ,pasiune ,dragoste ,nu va uitati.

Yazmin libertina:

sunt sagetator 100% nascuta pe 4 decembrie si singurul lucru cu care eu mam putut indentifica cu ceea ce tu ai scris mai sus ca sunt o femeie libertina...da,dar problm care e ,intai tre sa faci difereta intre afi o pers libertina si a ati dori libertate...si parerea mea e ca orioce femeie care stie ce vrea ,ce poate oferi unui barbat si ceea ce ea ii poate oferi va deveni automat libertina pt ca e perfect constiienta de ceea ce ce si doreste si atunci se schimba treaba..si cu chestia ca cautam stabilitate si 'schimbam barbatii'

AlexiaLaDieta
Postat pe 13 Februarie 2009 16:17
ovidiu42
Postat pe 13 Februarie 2009 16:36
Unii vorbesc pe Garbo ca in banc:

Un irakian si un kuweitian stateau fata in fata in transee si se impuscau de zor. La un moment dat irakianului i se blocheaza mitraliera:
- La bisda-bisdii matii de bushc imbuzit! injura irakianul in cea mai pura romaneasca de care era el in stare.
Kuweitianul il aude si il intreaba intr-o romaneasca la fel de pur stalcita:
- Bei bork de gaine, de inde stii la tine ruminejte, bei?
- Ieu facut jgoal la Rumania, bei gegule goglit!
- Zeu? Ji unde fecut la tine jgoal?
- In Biucresh.
- Ei! Ji ce jgoal fecut tu, bei?
- Bolitehnica.
- Pei ji eu fecut jgoal la Romania.
- Daaa? Ce jgoal?
- Eu fecut Medigin la Tirgu Murej.
Irakianul intre timp isi reparase mitraliera si incepe sa traga mai indarjit dupa kuweitian:
- Ia bei glonz, la bizda ma-tii de ungur!
Marisa
Postat pe 13 Februarie 2009 18:26
marisule!!!...vrei sa creezi vreun curent ceva?
ca...nu inteleg unde bati cu...exemplele!!
ovidiu42
Postat pe 13 Februarie 2009 18:31
Ovi, parasutistul meu! Ce dor mi-a fost de tine in direct. Hai mai cauta si tu si da la top, ca mie mi-e o lene... Basca teancul de pe noptiera care-si astepta bifele.
Marisa
Postat pe 13 Februarie 2009 18:37
De la: Marisa, la data 2009-02-13 18:37:44Ovi, parasutistul meu! Ce dor mi-a fost de tine in direct. Hai mai cauta si tu si da la top, ca mie mi-e o lene... Basca teancul de pe noptiera care-si astepta bifele.




te cred ca ti-e lene dar...cum sunt eu asa comod...sincer...nu-mi place sa scarm in foc daca nu-mi e frig!!!
si...deci...ia la mana de pe noptiera de acolo...si...hai...fa-ti datoria!!
pupicii...ii primesti cand ii vei merita!!
si...nu de la mine ci...de la...posteritate!!
ovidiu42
Postat pe 13 Februarie 2009 18:39
De la: prometeus_wife, la data 2009-02-13 13:57:14si mai o duda...de la flory cu igrec...nu poatez tot ca le incarc serverul astora...


"intr-o zi knd i-am dat oracolul colegei mele ptr k ea vroia sa afle parerea lui despre ea..a urmat o intrebare in oracolul ei..cat la suta ti la flory..adik la mine el a scris 60...apoi a scris 90..si in final 100...colega mea vazand k a scris mai mult la mne dekt la ea..s-a cam suparat...dupa cateva zile..am completat in oracolul colegului meu.."

mah...eu cred ca ala cauta masurile de fotomodel 90/60/90


Din pacate TOTI COPILASII ASTIA sunt din GENERATIA TEFLON!!! Nimic nu se lipeste de ei!! Daca ati vedea site-ul hi5 v-ati minuna!! Daca le-ati vedea caietele.... Astia ne vor plati pensia !!
Verarmy_38
Postat pe 14 Februarie 2009 10:04
Am dat si eu o raita prin formuri!! Sunt procente alarmante la scris cu capul in jos sub apa....
Ma pregateam sa rapund si eu frumos la un topic care mi-a atras atentia, cand vad ultimul comentariu de la o/un "ddddd"... am ramas cu Dex-ul in mana....
Citez: "nu toata lumea are norocul tau,si eu am o relatie de 7 ani si nu stiu cum sa ai spun ca nu ma mai atrage ,nu mia placut prea mult niciodata mai bine spus ,e singurul barbat din viata mea ,suntem certati acum si am iesit cu un alt baiat si ala ma atragea ,dar mam speriat si am fugit inapoi de frica ca altu si-ar bate joc de mine ...si uitema intr-o relatie care nu ma mai satisface si eu tot in ea stau,,de frica ..si din cauza prejudecatilor pe care mi-lea bagat in cap in toti anii astia,,toti vor doar sa te f..''am 23 de ani si imi plang de mila pt ca ma gandesc ca altu nu ar vrea decat sex si nu vreau sa sufar,in 7 ani ma tinut numai in casa ,nu aveam voie sa ies fara el si multe altele....de frica sa nu ma ia altu,iar eu am ajuns nefericita si moarta de frica"
Wife, ai raspuns si tu pe acolo daca nu ma insel!! Ce vrea fata sa spuna?? Unde sunt punctele? Unde a fugit sensul cuvintelor???? Sa-i mai dau vre-un sfat sau sa o las cu gandurile ei sub forma de uragan intr-un pahar cu apa??
Armyvero_38
Postat pe 14 Februarie 2009 11:26
army...las-o fratioare asa...ca oricum nu pricepe nimic...


ahhh...da' poti sa ii povestesti de ultimul racnet de poshetute...ala in forma de inimioara...ca doar e valantainsdei
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Februarie 2009 11:37
happy ballantines day!
catwalk
Postat pe 14 Februarie 2009 12:19
De la: catwalk, la data 2009-02-14 12:19:54happy ballantines day!


Faci cinste?
Verarmy_38
Postat pe 14 Februarie 2009 12:28
De la: verona_380, la data 2009-02-14 12:28:27
De la: catwalk, la data 2009-02-14 12:19:54happy ballantines day!


Faci cinste?


Daca fac eu cinste, vii?
Armyvero_38
Postat pe 14 Februarie 2009 15:25
ce mi-s dragi mie americanii astia ! toata ziua-s happy happy

aproape ,ca nu-mi pare rau deloc ca i-a palit si pe ei criza
si_totusi
Postat pe 14 Februarie 2009 15:31
hello...v-ati molipsit de valantainsdei?


ici sha e topic serios...

de baut se bea la "loc de dat cu capu"
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Februarie 2009 15:32
De la: prometeus_wife, la data 2009-02-14 15:32:49 hello...v-ati molipsit de valantainsdei?


ici sha e topic serios...

de baut se bea la "loc de dat cu capu"





wifo...ia zi tu taty...ti-a luat pro...pernutze cu inimioare...ceva acolo?ca...il stiu baiet simtit...si...cu iubire pt tine!!
motzocei...ceva?
ovidiu42
Postat pe 14 Februarie 2009 17:43
army... daca imi permiti un sfat: nu te implica prea mult pe aici... ca e risc mare de involutie... citeste, nu intelegi ... atunci nu-ti mai bate capul. Ca cea/cel care nu stie a exprima in scris oful nu si-l reprezinta nici mental.
gianiblue
Postat pe 14 Februarie 2009 18:47
Sa ne dea garbo de baut ca aseara m-au botezat din Marisa, Ella, pentru cine n-a bagat de seama. Moama ce tembeleala a fost.
Marisa
Postat pe 14 Februarie 2009 19:18
Cat imi place mie Cercelusa... mai ales ca si ea s-a indragostit la 40 de ani, ca mine, ce belea! Basca, nu stiam nimic despre fensui Insa m-am lamurit:
"..imparti camera in 9 patrate egale:3,3,3.Usa camerei e importanta pentru ca ai intrat si in diagonala e coltul bogatiei,fata stanga.Fata dreapta e coltul dragostei... Daca tii cont de ele,de ele ai parte..."
Totusico, hai la socotit, ca ai mai facut o numaratoare buna la calendarul pretenei Iasomiei. Care este.
Marisa
Postat pe 14 Februarie 2009 19:26

ce ti-e si cu...VALENTINU` ASTA!!!
ovidiu42
Postat pe 14 Februarie 2009 19:30
marisu, am inteles ca aseara ai hacherit contul ellei

zi-ne si noua cine, ce si cum de prin mesagerie . ca nu spunem la nimeni.
si_totusi
Postat pe 14 Februarie 2009 21:57
marisu, numaratoare, ha? la cate inimioare are peruca aceea din avatarul lui matale,greu cu numaratul
si_totusi
Postat pe 14 Februarie 2009 21:59
referitor la fengul asta shui, uite cum sta treaba

am niste prieteni de familie. nevasta, a dat in bolala asta cu evantaiele, pene de paun, fluiere puse te miri unde. sotul, era in culmea extazului. cauta o soseta pe sub pat, dadea de un saculet cu ierburi, voia sa se uite in oglinda, ii zambea stramb din perete un cioc de lebada. toate usile aveau clompotei, peste tot atarnau ciudatenii

a suportat omul dar sa vezi distractie la mutatul si achizitionarea de mobila noua. cica patul trebuia sa fie mai incapator decat persoanele ce dorm in el si musai pozitionat spre sud
probleme si cu usa. daca asezai patul spre sud, picioarele erau spre intrarea in dormitor . belea . cica era tare rau deoarece se afla in pozitie mortala foarte malefica din punct de vedere feng-shui. neavand cum muta usa, a pus duduia un ghiveci mare la picioarele patului, sa mai taie din efectele negative. asa ca, omul si-a dezbarnat vreo 3 deshte pana s-a obisnuit cu cea flocilica acolo

necazul mare a fost cand a zburat tveul din camera, pe motiv ca are vibratii negative, dar au fost aduse lumanari

omul nu si nu ca vrea sa se uite la tembelizor din pat. vazand nu cedeaza , a aflat doamna ca se poate si cu tv dar musai acoperit cu o panza groasa pe timpul noptii. va dati seama ce romantic era. lumanari aprinse, panza pe teleleu, flori pe axa principala a camerei si tot felul de betigashe care scoteau fum aromat

o nebunie, un extaz

si_totusi
Postat pe 14 Februarie 2009 22:36
De la: si_totusi, la data 2009-02-14 21:57:18marisu, am inteles ca aseara ai hacherit contul ellei

zi-ne si noua cine, ce si cum de prin mesagerie . ca nu spunem la nimeni.


Nu spera totusico, ca nu ai ce sa afli! Nu am nici un schelete in dulap.
L-am ingropat bine...!
Ella34
Postat pe 14 Februarie 2009 22:47
tusica...in loc de...top...iata ca...bietii oameni...si-au gasit fericirea...si...vor trai fericiti ...pana la adanci batranetzi!!!
ce inseamna dom`le...sa stii unele "cestii!!"
de ce dreaq nu m-a facut si pe mine mamica mai...cu ganduri d`astea...asiatice asa?
ca...ma otraveam pana acu`
ovidiu42
Postat pe 14 Februarie 2009 22:48
razi tu , razi ovi dar zi mersic ca nu a apucat-o fengul pe sotia ta. acum dormeai pe mindir de paie
si_totusi
Postat pe 14 Februarie 2009 23:04
Kathara: "Am mai trait sa o aud si pe asta! "
Kudika - Sotia e virgina...

...pentru cand veti culege de pe alte forumuri
taur_atipic
Postat pe 15 Februarie 2009 01:33
Laura31c:
Iei isi arata calitatile ( si ma refer la falsitate si prefacatorie)doar cand urmaresc un interes.... Sunt ignoranti din toate punctele de vedere dar cand e vorba de ceea ce si doresc trebuie sa le facem intr-u totul pe plac pentru ca altfel .......ne ignora iar.......
Garbo - Barbatul taur
taur_atipic
Postat pe 15 Februarie 2009 01:56
muresanusimona:
...sunt total deacord cu tine ca educatia influenteaza si de asemenea mediul in care traieste , la care categoric se adauga si partea genetica , dar ciudat este faptul ca unii oameni pot fi atat de teatrali timp indelungat si se pot schimba radical intr-un timp foarte scurt si la schimbarea survenita in final nu mai e vorba de teatru ...aici e chiar realitatea.
Deci ..iata inca o "calitate" -falsitatea -...
Garbo - Barbatul taur

Eu unul am inteles ca "schimbarea radicala" a fost cam teatrala.
taur_atipic
Postat pe 15 Februarie 2009 02:15
marisa, tu ai doar 38 de ani, fata...daca te-ndragostesti pana la 40 nu se pune...

si mie imi pare ca nici sa vrei, tu n-ai timp de oarice aventura...ori o dai cotita si bagi scuza cu munca, ca sa nu iei o decizie...
wife_de_zmeu
Postat pe 15 Februarie 2009 12:10
ia cititi aici ce zice flower....

"cel mai prost era obsedat de sex oral. da, imi placea sa il ofer dar problem era ca daca apuca sa termine cat timp prestam eu, nu mai pupam nimic dupa. sforaia la 2 minute dupa. si faceam mai mult si pentru ca el nu presta sex oral decat daca faceam si eu. si avand in vedere marimea dotarii preferam sa imi faca sex oral. parca il aud si acum cum urla: "ia-o pe toata!" nici nu era greu sa faci asta..."



meritul descoperirii acestei postari ii apartine totusicai...
wife_de_zmeu
Postat pe 15 Februarie 2009 13:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Detoxifiere 43 De la: yza_my 28 Martie 2010 22:32
viata la tara,sau viata la oras??? 163 De la: venizigoldplated 9 Decembrie 2012 14:15
plante si legume 5 De la: Milian_Militaru_1 30 Aprilie 2013 09:49
femeile vulnerabile 57 De la: alla 7 Septembrie 2010 20:17
Ce credeti ca se va intampla cu tara noastra? 1 De la: garbo001934 6 Aprilie 2010 21:18
Setari Cookie-uri