Din putul gandirii Garbo - Top Five

Alexia, you've made my day!

Marisa
Postat pe 10 Februarie 2009 17:16
Pentru Zambil:
Intra in top, Marisa cu apoteoza:
"...Bietul sportiv e bine dus si e greu pentru toti ai lui..."
Marisa
Postat pe 10 Februarie 2009 18:03
mariso...ce faci, draga? intri si tu in top?
wife_de_zmeu
Postat pe 10 Februarie 2009 18:42
ovidiu42
Postat pe 10 Februarie 2009 19:02
Am intrat, dea.
Pacat numai ca umorul e negru (ca incercam numai sa-l ogoiesc pe Casper).
Marisa
Postat pe 10 Februarie 2009 19:52



mi-ai lipsit
wife_de_zmeu
Postat pe 10 Februarie 2009 19:59
wife...
cine draga...ti-aq lipsit?
doamne...cine citeste...cie stie ce crede!!!
ovidiu42
Postat pe 10 Februarie 2009 20:10
In seara asta se baga si GARBO in seama, vrea in top!
Ne vinde, pe rand, "Bratara din turco", "Caciula si Fulo", Forte frumos ceas, Cizme elegante de.

Pe un topic nostim cu bani si ferestre, sunt 2 postari de exceptie:
zice Cinezee: "...si uite asa banii sta aiurea in sifonier ..."
zice Cercelusa: "...hainele intotdeauna transforma emotia in materie"

maika mea
Marisa
Postat pe 10 Februarie 2009 20:45
marisa...cred ca...ne-ai cam tinut cu dintii la gard...se pare...
cu...topu1 promis!!!
pe unde umbli de nu mai scrii?
ovidiu42
Postat pe 10 Februarie 2009 22:36
Foarte adinc cugetat de Ioana007 pe topicul "buna am si eu o problema sau o dilema"

"Orice pas se face numai daca barbatii sunt de nota zece.In caz contrar, este bine sa ramai in continuare in scutece."

Intrebarea mea este :care este cazul contrar notei zece???
Aemulus
Postat pe 11 Februarie 2009 04:52
ANELY...de pe topicul papucei.ro..."SUNT PLACUT SURPRINSA DE FIECARE DATA CAND ACCESEZ SITE-UL.SUNTEM UN GRUP DE FETE CE URMARIM CU INTERES DE CATEVA LUNI ,AVIDE DE NOUTATI , OFERTE DE TOATE GENURILE ,( DE PRETURI IN SPECIAL)SI TOT CE INSEAMNA ELEGANTA ,
STIL .PAPUCEI.RO ESTE PE PLACUL CELOR TINERI SI NUMAI PENTRU CA SIMBOLIZEAZA TINERETEA , UNICITATEA SI "INSTRUMENTUL" NECESAR UNEI COSMETIZARI IN CEL MAI RAFINAT MOD AL GUSTURILOR CELOR CE NU MAI SUNT LA PRIMA TINERETE. SUCCES SI VA APLAUDAM PTR.CEA CE FACETI."


cireasa de pe tort e pusa de bogdan2009, topicul Confidential..."ofer servicii la domiciliul meu pt femeile cu lipsa de afectiune profesionalism si seriozitate!! "
wife_de_zmeu
Postat pe 11 Februarie 2009 10:01
"eu anul acesta in vara august am nunta cu sotul meu "

de asta ce ziceti?
si_totusi
Postat pe 11 Februarie 2009 16:00
ST, poate ca femeia e invitata la o nunta cu sotul ei si ne-a spus si noua....
Aemulus
Postat pe 11 Februarie 2009 17:37
de pe topicul "probleme cu vibratorul", Carmena ne desfata cu adanci cugetari:

"Buna fetelor,
(baietii sa se abtina de la comentarii daca nu au folosit)
Vibratorul folosit chiar si atunci cind ai o relatie dar va vedeti seara tirziu sau sunteti obositi atunci cind va vedeti, nu este rau. Daca nu te mai simti la fel ca la inceput poate ca trebuie sa schimbi pozitia sau punctul de excitare.
El, vibratorul poate completa viata sexuala, ne daruie un orgasm atunci pe loc, la serviciu sau acasa, dimineata inainte de a pleca la serviciu sau la amiaza fara sa ne obosim prea mult , fara sa ne complicam viata cu exigentele unui barbat."


fetelor, concluzia ?

dati navala!!!
wife_de_zmeu
Postat pe 11 Februarie 2009 19:36

wife...pe bune...si scz de intrebare fata de toti cei care ma stiu...
cum dreaq o fi...sa mergi cu autobuzu...cu metrou`...sau...mai stiu eu cu ce...sau...la birou...acolo...dedesubt...sa te satisfacicu...chestia aia...cu baterii?
ce sa fie oare...in capu` cuiva care se crede...intreg?
iar in ce priveste comentariile...las fetele sa...bage la greu...daca au ce...
ovidiu42
Postat pe 11 Februarie 2009 20:04
pe mine m-a bagat in ceata fraza "baietii sa se abtina de la comentarii daca nu au folosit" ???!!!

no shit...muream si pe-asta n-o stiam...
wife_de_zmeu
Postat pe 11 Februarie 2009 20:14
Ovi, da' cine spune ca tre' sa fi intreg pentru asta? Au contraire: esti stirbit si ai nevoie de un vibrator sa te completeze. Mai, mai oamenii au atat de putina profunzime si imaginatie... Nevoia de vibrator apare cand etajele superioare nu sunt construite.
Am vazut ca sexi e tot recalcitranta. Si iar nu citeste dincolo... si tot. Daca a primit trofeul l-a primit pentru exprimare si nu pentru conotatia banuita de toti. Era haios, zau asa. Poate si foarte util, nu neg. Si daca iti cere omu' pe care-l iubesti si NEAPARAT te iubeste - ca altfel de ce dracu' sa stai in cap pentru el... - sa-i faci sarmalute in timp ce faci sex, eu sunt pentru.
gianiblue
Postat pe 11 Februarie 2009 20:18
giani...pe bune...eu chiar cred ca...oamenii...ar trebui sa fie in primu` rand...INTREGI...ca sa poata lua decizii...si mai ales sa se dea pe net cu asemenea ineptii!!
acu...vb of topic...da...ma intriga ceea ce vad peste tot...
sper sa nu ma ia marisa in tarbaca...acu!!
oricum...am fost number one...la acest topic...si...am deschis topul...
asa ca...n-ar fi ceva nou acu`...sa revin in top...!!
ovidiu42
Postat pe 11 Februarie 2009 20:41
marisa, am postat inaintea ta...sac !!!
wife_de_zmeu
Postat pe 11 Februarie 2009 21:29
Marisa, daca tot ti-au placut celelalte, acum ma plimb pe forumul de sex asa ca revin cu citate ;)) Inca o data felicitari pentru topic
De la: k3ntutza, la data 2008-10-27 22:59:03

pai nuj...sa nu o faci in pat mie imi place in locuri publice....cred ca un sex total dupa ce ai baut ceva(sa te ia putin de cap)...si sa o faci prin toata casa..peste tot...pe toate mesele,fotoliile si scaunele...e perfect...e cea mai buna partida care o poti avea...cat despre lucruri nebune...hmmm...imi place sa ma deghizez

domo despre epilarea inghinala:
eu nu vad nimik excitant la niciun fir de par (m refer la fete), la barbati .....imi plac barbatii bruneti care au parul uniform pe corp ,nu smochuri pe ici colo , dar in niciun caz in zona cu pricina , bine acum daca arata a fleasca ,o sa arate asa cu sau fara par.....

eladaela filosofeaza:
Ceva rupt se poate doar....innoda.Si acum depinde de ....nod.

batrineanu:
sotul meu imi tot spune sda facem srx oral dar eu nu vreau una:imi este frica de dumnezeu doi imi este scarba si trei nu sunt o prostituata

Ecoul:
Draga strangertome,
postarile tale anterioare ne arata ca esti grasa, ai candidoza, ai sanii lasati si, cu toate acestea, in loc sa-ti vezi de sanatate, tu citesti literatura erotica. Sunt sigur ca esti mandra de asta, ca te simti independenta si ca te simti bine in pielea ta. Bravo!

AlexiaLaDieta
Postat pe 12 Februarie 2009 18:44
ramona balmain cugeta adanc...pe topicul "Do you dress to impress? "

" In mod absolut arbitrar am ajuns pe site ul acesta si pot sa spun ca am spasme deja!posetele in forma de inima de la papucei.ro sunt divine!!!!si acum stiu care este primul lucru pe care il cumpar cand ajung la iasi:X:X Thankies guys;;)
xoxo,
Ramu "

mi se pare delicios !!!
wife_de_zmeu
Postat pe 12 Februarie 2009 20:14
Domo e de cazi pe jos.
Pe Ecoul il vazusem si chiar am incercat sa vad ce va sa zica omul nostru, ghici surpriza, persoana grasa, cu candidoza, etc, etc, deschisese, incredibil toate acele topicuri. M-a uns pe suflet.

Mie tot de Garbo imi place in seara asta. Vinde "husa tare".
Probabil au auzit ca Botezatu vrea sa lanseze colectia de chiloti cu push-up pentru barbati si s-a gandit sa-l concureze, draga noastra gainuta garbo.
Marisa
Postat pe 12 Februarie 2009 20:20
marisu...e doliu frate...s-a inchis concursul de papucei...
wife_de_zmeu
Postat pe 12 Februarie 2009 20:24
Na-sol. Ce pot sa zic. N-am aruncat nici macar un ochi. Bah, ce pierdere. Nu stiu zau cum or drege-o astia, trebe sa mai inventeze ceva, las' ca-i prindem la cotitura, wife.
Marisa
Postat pe 12 Februarie 2009 20:39
las' ca n-ai piedut nimic...oricum a mai aruncat garbo cateva topicuri de te doare mintea...si ghici ce? mai toate despre sex si boli venerice...
wife_de_zmeu
Postat pe 12 Februarie 2009 20:44


o sa avem la top de o sa lesinam de ras

Marisa
Postat pe 12 Februarie 2009 21:00
mda...zici ca a innebunit toata lumea...

vezi ca a mai aparut unu topic...se cheama am nevoie de un svat...pacat ca a scris fatuca aia prea mult...ca il bagam in top

iata-l si pe al doilea..."ce parere are acum despre mine"

wife_de_zmeu
Postat pe 12 Februarie 2009 21:01
nefertiti..." am nevoie de un svat"...

"Buna ziua zilele astea mam inscris pe acest sait in cautarea unui raspuns la o intrebare care deja de o saptamiina ma tot framinta...ma simt de parca as fi in depresie...groaznik..dra problema mea consta in ceia ca am un prieten care ma iubeste la nebunie...suntem de 4 luni impreuna...dar eu deja nu mai simt ceia ce simteam de la inceput..sa discut aceasta problema nam cu cine prietena mea cea mai boona e departe si mereu ocupata ne vedem foarte rar...de vrio 4 zile mam inprietenit cu un baiat din liceul meu,caruia mam deschis referitor la problema care ma framinta...dar el ca raspuns mia spoos ca ii plac la nebunie......soont in tro situathie dificila...e ca un strigat al sufletului deja cu nopthile nu pot dormi...sincer nustiu ce sai spoon prietenului evit toate mesajele si sunetele lui...dar in asa mod nu pot fugi de problema vesnik...ca sa fac??
merci dinainte...^.^ "

"mesajul si toate sunetele lui"???!!!

wife_de_zmeu
Postat pe 13 Februarie 2009 13:49
si mai o duda...de la flory cu igrec...nu poatez tot ca le incarc serverul astora...


"intr-o zi knd i-am dat oracolul colegei mele ptr k ea vroia sa afle parerea lui despre ea..a urmat o intrebare in oracolul ei..cat la suta ti la flory..adik la mine el a scris 60...apoi a scris 90..si in final 100...colega mea vazand k a scris mai mult la mne dekt la ea..s-a cam suparat...dupa cateva zile..am completat in oracolul colegului meu.."

mah...eu cred ca ala cauta masurile de fotomodel 90/60/90
wife_de_zmeu
Postat pe 13 Februarie 2009 13:57
oops...nu cumva era invers?...ca m-am zapacit de tot...
wife_de_zmeu
Postat pe 13 Februarie 2009 15:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Detoxifiere 43 De la: yza_my 28 Martie 2010 22:32
stresul ingrasa? 29 De la: tomaioana 13 Iulie 2011 13:34
Ce credeti ca se va intampla cu tara noastra? 1 De la: garbo001934 6 Aprilie 2010 21:18
mancare sanatoasa 172 De la: al_ma 8 Februarie 2013 17:04
Credeti voi ca mai exista oameni cinstiti?Sau poate ei nici nu stiu ce inseamna acest lucru 17 De la: dor72 21 Iunie 2011 00:02
Setari Cookie-uri