Din putul gandirii Garbo - Top Five

Dragilor, ma amuza site-ul acesta, ma amuza comentariile, certurile, pupaturile. Asadar va propun Top Five, cu ce m-a amuzat cel mai tare. Lista e deschisa pentru fiecare.

Locul 5, din topicul "clubul faraoancelor cocosate" - autor al spuselor, Ovidiu42:
"iaso...si...daca...cumva...tuta...seamana cu mine? sau...vrea sa semene..? eu...seman foarte tare cu...mine...si...daca ...faci sapaturi...afli tu...cine cu cine seamana...si...mai ales...daca...o semana...dreaq...cu cineva!!"

Locul 4, din topicul "mor de durere" - autor al metaforei, doamna Cercel:
"ai investit multe sentimente si te simti pustiita.de murit nu mori de-abia incepi sa traiesti.e o senzatie de mare disconfort, stiu.dar mai inseamna si ca esti om , ca simti,ca nu treci asa ...lin prin viata.toate trec si viata..."

Locul 3, din topicul "epilare inghinala" - autor cautatorul de iubire:
"e bine si cu par si fara par in zona inghinala...si cu par mare si cu par mic...totul este sa nu ne irite ...parul mare sa nu fie dizgratios...si pictate..."

Locul 2, din topicul "cafenea", a postat pentru eternitate Rizi bitzi tiny winy yellow polka dot bikini:
"cred ca de la vaca mi se trage..."

Si LOCUL 1, castigatoarea acestei editii este Sexy Nicoleta, cu postarea de pe topicul "loc de dat cu capul":
"eu marturisesc cinstit ca daca iubitul meu imi va cere sa stau in cap pt o penetrare mai buna, asa voi face.."

Marisa
Postat pe 27 Ianuarie 2009 18:21

sa ma anunti cand se sparge shampania...sa stiu sa aduc...ceva ulcele...!!!
ovidiu42
Postat pe 27 Ianuarie 2009 18:28
Excelenta idee!!!!
Aemulus
Postat pe 27 Ianuarie 2009 18:44
marisa...sincer...daca ai timp...e laudabila ideea...
yo...abia am timpsa citesc...dar...cand voi gasi...sigur le voi posta !!
vigilentza maxima si...succes!!
ovidiu42
Postat pe 27 Ianuarie 2009 18:47
mariso...ai innebunit...

da' e de bine daca intram in top? sau e de rau, si tre' sa ne ferim?
wife_de_zmeu
Postat pe 27 Ianuarie 2009 19:48
Daca tot am castigat acest top, nu pot decat sa ma bucur ca am reusit noi "premiantii", sa te binedispunem pe tine...pun pariu ca nu ai mai fi sperat la una ca asta, so....imi cer drepturile si premiul... , si stii tu ce-mi doresc... ...m-ai inscris la un "concurs" fara permisiune, iti intorc "favorul" si imi aleg singura "trofeul"...

Postat pe 27 Ianuarie 2009 20:13
Cat despre "statul in cap" era un fel figurativ de a ma exprima, daca tu nu ai sesizat asta, inseamna ca mai ai mult...pana departe ...dar una peste alta ar trebui sa mai iesi din asternut si pozitia plictisitoare a misionarului, si poate reusesti performanta de a satisface un barbat, si totodata si pe tine...e greu nu-i asa? ...cum sa lasi tu comoditatea patului, pernuta moale....si caldura camerei...si sa incerci altceva, departe de tine gandul asta "murdar"... ..penibile deveniti de la o varsta (nu toate, tin sa precizez ca am cunoscut si femei mai in varsta extrem de deschise, un deliciu sa conversezi cu ele)...trezeste-te!

Postat pe 27 Ianuarie 2009 20:17
nico, scumpo...zau ca tu o iei foarte personal, si e pacat...nu mai fi atat de inversunata...

vezi ca ai confundat-o pe marisa cu mine...eu eram aia cu camera calda si comfortul...
wife_de_zmeu
Postat pe 27 Ianuarie 2009 20:21
Wife....stii ce ma va "ucide" pe mine in viata asta inainte de vreme? prostia altora ..jur!!!...daca tot esti asa cum esti, dc naiba nu stai cumintel la locul tau? eu asta nu inteleg...nu am cum s-o iau personal, femeia aia habar nu are ce vb, da si ea din gura...inutil de altfel! In plus nici nu ma cunoaste, nu am cum sa ma atac, dar ce vrei si tu acum? , nu ma pot abtine de la intors replici...desi imi tot repet o vb in minte..."accepta provocarile, dar nu-ti uita limitele"...nu reusesc sa-mi tin gura inchisa

Postat pe 27 Ianuarie 2009 20:27
nico...ia vino tu pe loc de dat cu capul sa discutam ca intre fete...
wife_de_zmeu
Postat pe 27 Ianuarie 2009 20:29
De la: ovidiu42, la data 2009-01-27 18:28:42
sa ma anunti cand se sparge shampania...sa stiu sa aduc...ceva ulcele...!!!


Vad io ca o sa iesi repede din top.
Bem Ovidiu, bem.
Marisa
Postat pe 27 Ianuarie 2009 21:32
aici e pe cautate sau pe pipaite??

si_totusi
Postat pe 27 Ianuarie 2009 22:13
hai cui nominalizarile dar, sa fie fara suparare

double_chock

Postat pe: 23 Octombrie 2008, ora 09:24 Citeaza Raspunde


razbunarea m-a impins in bratele altuia!
prima data m-am simtit mizerabil,dar incep sa gandesc ca un barbat si constiinta adoarme


si_totusi
Postat pe 27 Ianuarie 2009 22:17
Destini (sac) posteaza pe Varstele iubirii:
"...TU CA OM, NU AI VREA SA SIMTI CA IUBESTI SI CA ESTI IUBIT? DE CINEVA DE VARSTA TA CU CARE SA IMPARTI ACELASI COLAC DE TOALETA??"

Multumim noilor intrati in top!
Marisa
Postat pe 27 Ianuarie 2009 22:23
mariso...o sa-ti urci tot garbo in cap...
wife_de_zmeu
Postat pe 27 Ianuarie 2009 22:27
la triunghiul iubirii perfecte

destiny



vreau si eu.vreau sa stiu care e acest triunghi al iubirii perfecte. Pentru ca vreau sa-l simt la mine, in bratele mele. Vreau sa-mi bata la usa...
si_totusi
Postat pe 27 Ianuarie 2009 22:33
genial, rad de lesin.
las' ca va postez si din cv-uri
Marisa
Postat pe 27 Ianuarie 2009 22:35
marisa...cu cv urile e o adevarata distractie!!!
walkiria
Postat pe 27 Ianuarie 2009 22:37
unde sunt cv urile astea?
cititi la pagina 1 pe topicul "inca mai are cont pe siturile matrimoniale postarea lui II1

de la cap la coada e o bijuterie .



si_totusi
Postat pe 27 Ianuarie 2009 22:45
CV-uri, in baza mea de date.
Marisa
Postat pe 27 Ianuarie 2009 22:47
lume buna!!!!....da...si nebuna!!!
sa nu le scoateti de aici din garbo ca...va ia painea ...vreun jurnalist!!!
oare...sa incerc sa reintru in top?
ovidiu42
Postat pe 27 Ianuarie 2009 23:00
te ajutam ca, de ! prietenii nu te lasa la greu
si_totusi
Postat pe 27 Ianuarie 2009 23:03
De la: si_totusi, la data 2009-01-27 23:03:04te ajutam ca, de ! prietenii nu te lasa la greu




ce suflet mare are tusica noastra!!
eram convins ca...nu ma lasati voi...mai ales intr-o asa conjunctura!!!
ovidiu42
Postat pe 27 Ianuarie 2009 23:08
intodeauna m-am lasat pe mine pentru binele aproapelui. uite si acum. sunt in stare sa fac sapaturi prin forum , numai sa te vad fericit, pe podium
si_totusi
Postat pe 27 Ianuarie 2009 23:13
De la: si_totusi, la data 2009-01-27 23:13:48intodeauna m-am lasat pe mine pentru binele aproapelui. uite si acum. sunt in stare sa fac sapaturi prin forum , numai sa te vad fericit, pe podium




tusico...bag sama ...tu vrei sa bem impreuna ...shampania!!!
haaaaaaaaa?????????
da`...cu un suflet asa mare ca al tau...mai aduc si eu cateva...numa sa va stiu fericiti!!!
ca...asa-s prietenii...
ovidiu42
Postat pe 27 Ianuarie 2009 23:18
totusico...ai avut drepate...am citit pe topicul cu site-ul matrimonial...am ras cu lacrimi...da' cum ai avut rabdare sa citesti tot pomelnicul ala?
wife_de_zmeu
Postat pe 27 Ianuarie 2009 23:42
Ies Ovidiu, doamna Cercel, Ritzibitzi
Propun pe Anarax cu postarea:
"Siturile de matrimoniale, sunt niste instrumente. Iti asigura niste servicii ale vremurilor noastre, de care ne folosim toti deopotriva, femei si barbati." - pe topicul "Inca mai are cont pe site-urile matrimoniale" si pe
doamna Pas care ne propune, pe topicul "Frumusete si sanatate", urmatoarele:
"Pentru o frumusete de vedeta si o sanatate de beton contactati-ma pentru detalii."

Pentru Sexi-Nicoleta-femeia-6-in-1: in locul tau as fi cautat o postare marca Marisa; am fost si eu in zile de geniu, aici, pe Garbo.
Marisa
Postat pe 28 Ianuarie 2009 11:24
Asa cum am promis, din CV-uri:
Categoria: cum ne definim obiectivele/aptitudini/scrisoarea de intentie:

I.M.C, 22 de ani, Bucuresti:
I want to compete for a better position in the company allways cause a better position means more money and more responsabilities too and I know that being clever and being hard worker, successes come!

D.A, 46 de ani, Bucuresti:
Work under presure is not a problem for me. I know to stay calm and control the situation, even with people at the desk.

L.S.C, 37 de ani, Bucuresti:
Obiectiv: implinire profesionala la un nivel ridicat de cunostinte.

F.P, 24 de ani, Bucuresti:
Skills: Am reusit sa conving clientii ca le pot fi rezolvate problemele reusind astfel sa-i calmez.

C.C, 28 de ani, Bucuresti:
Obiectiv: sa obtin performante cat mai inalte, insusind competente tehnice si umane specifice pozitiei ocupate la un moment dat intr-o organizatie.

D.D.P, 23 de ani, Bucuresti:
Obiectiv: Schimbari in bine

D.R, 30 de ani, Bucuresti:
Obiectiv: To bring my contribution to a society for its best interest.

D.-E.P., 29 de ani, Bucuresti:
Id like to work in a company that would help me to achieve some of my inner and outter needs.

C.E.B, 32 de ani, Bucuresti:
Skills: A very good patiens, a good listening, I like to work, Im like to travel, my favorite town is Amsterdam in fact I was there this year. I am perfectionites and I wish to learn more to profesionists.

S.F, 31 de ani, Suceava:
Obiective: I?m trying to use my knowledge and my capability to work in actually fast changing environment. I?m sure that my hire will help to grow up your benefits and it will be an advance in my career.

C.S, 29 de ani, Bucuresti:
What I wish? Its, of course equivalent with what I am looking for, namely self-develompent, rhythm and successful attitude into a company who know how to have hopes an most important how to make the dreams to become true!

Si bombonica de pe tort, S.S, 28 de ani, Bucuresti:
Scrisoare de prezentare: I suspect youll find very few candidates with a background such as mine and its one Id like to put to work on your behalf A personal interview would alow me to demonstrate my talents.


Va doreste aplicari savuroase, Marisa. In editia urmatoare, integral CV-ul lui Johnny. Va face, cu siguranta, cariera pe undeva.


Marisa
Postat pe 28 Ianuarie 2009 13:08
marisa....iata si o mostra din...miezu` societatii noastre dragi...plina de...educatie si...muuuuuuuultaaaaaa......cultura!!




http://www.lacaterinca.com/2009/01/27/cum-se-agata-in-rahova/
ovidiu42
Postat pe 28 Ianuarie 2009 13:17
da, in rusa n-ai cv uri?

eu , cu engleza, de prin filme, de prin carti. nu stiu dar nici nu vreau sa stiu. nu-mi place limba . limba engleza spuneam
si_totusi
Postat pe 28 Ianuarie 2009 13:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Paste cu liqurizia 1 De la: LuxuryBoutique 11 Iunie 2012 16:01
Inulina: Se poate utiliza in scop alimentar? 1 De la: verenadoll 23 Martie 2011 15:57
In spatele unor cuvinte sunt sentimente, in spatele acelor sentimente, este o inima, in spatele inimii este o persoana, iar in spatele acelei inimi suntem noi, doar noi cei cu handicap.! 1 De la: garbo085400 25 Noiembrie 2012 10:41
preotii ortodoxi si sectantii 5 De la: dancris 21 Iunie 2010 17:18
viata la tara,sau viata la oras??? 163 De la: venizigoldplated 9 Decembrie 2012 14:15
Setari Cookie-uri