O intrebare cam stupida??????????

ce marfa e...unii vor sa aiba muschi si altii nu stiu ce sa faca cu ei ...
Oare se mai pot inmuia muschii?? poate undeva pe la batranete.. tre sa ma documentez k m-ai facut curioasa
b_roxanna
Postat pe 15 Aprilie 2009 23:19
De la: b_roxanna, la data 2009-04-15 23:19:20ce marfa e...unii vor sa aiba muschi si altii nu stiu ce sa faca cu ei ...
Oare se mai pot inmuia muschii?? poate undeva pe la batranete.. tre sa ma documentez k m-ai facut curioasa

Cu siguranta se inmoaie... dar mai mult la barbati.... Nu stiai asta??????
Lara2005
Postat pe 10 Iunie 2009 11:46
am reusit in final sa obtin ceea ce imi doream ,am slabit 5 kg picioarele mele au capatat o forma feminina si in sfarsit pot dansa samba deci se poate cat despre :pachete; merg la sala regulat dar antrenez numai grupele musculare feminine
yavrum
Postat pe 10 Iunie 2009 12:05
cam care ar fi alea?...
zambil
Postat pe 10 Iunie 2009 12:13
De la: zambil, la data 2009-06-10 12:13:30cam care ar fi alea?...
yavrum
Postat pe 10 Iunie 2009 12:15
he,he,he...

deja imi inchipui...
zambil
Postat pe 10 Iunie 2009 12:16
he...he...prea multa imaginatie dauneaza grav sanatatii
wife_de_zmeu
Postat pe 10 Iunie 2009 12:35
mami wife...

e o diferenta intre inchipuire si imaginatie... iti inchipui punand laolalta ce stii deja... imaginatie e din basme, nene...
zambil
Postat pe 10 Iunie 2009 13:11
esti in forma, mami ? ma iei cu de-astea grele, de semantica ?

ca io is fata saraca, de la tara...nu ma pricep io la de-astea adanci...doar cand mai apuc si io de la vecina cate-o carte de sandra braun, sau cum s-o zice...ca nici franceza n-am facut la scoala...he...he...care scoala ?
wife_de_zmeu
Postat pe 10 Iunie 2009 13:15
he,he,he...

atunci niciun pericol sa te-mbolnavesti grav...
zambil
Postat pe 10 Iunie 2009 13:17
pai vezi ? io ce ziceam ? sandra braun, fratioare...acolo lupte greco romane...nu sinergia faptelor si meandrele concretului...

anyway...despre ce dreaq vorbim noi acilea ?

care-i tema topicului ?
wife_de_zmeu
Postat pe 10 Iunie 2009 13:20
aha...yavrum vroia sa stie cum poate reduce masa musculara...

hmmm...
wife_de_zmeu
Postat pe 10 Iunie 2009 13:21
EU CRED CA MAI STUPID A FOST CEEA CE AI ZIS TU......... NU SE VB ASA CU NIMENI. BRAVO PT CE AI INVATAT PANA LA ANI ASTIA
garbo016554
Postat pe 26 Iunie 2009 14:55


Nu merita ...Nu putine sunt doamnele (domnisoarele) care ar dori sa aiba corpul tau... Surplusul de tesut adipos este obsesia zilnica a peste 95% dintre voi (cele ce apartineti sexului frumos)... Ramai cum esti, ... pastreaza-ti corpul frumos (chiar ai nevoie de "valuri, valuri" de sunculite???////
garbo007205
Postat pe 7 Iulie 2009 08:46
trb sa te simti bn in pielea ta sh sa nu-ti fie rusine,stiu cum e sa iti fie rusine d un lucru,trb doar sa ai mai multa incredere in u,sh kt despre slabit te sfatuiesc sa n apelezi la unele pastile pt slabit pt k mai mult rau iti fc,tine o dieta sanatoasa sh asa vei reusi...
dennysutza
Postat pe 29 Iulie 2009 18:00
stii ce spun?nu e de gluma....eu am avut chiar probleme sentimentale din cauza sus mentionata.Sotul meu se plangea ca tine in brate o piatra.Ce am facut?am inceput sa fac sport mai cu lingurita,am pus vreo doua trei kg pe mine....pe urma am ramas cu ochii in soare,sotul si-a gasit alta.Stiu ca e greu de acceptat faptul,dar vei vedea ca si muschii se atrofiaza in timp.Incerca sa faci mai putina miscare,stai pe pat la televizor in cel din urma caz bazeaza totul pe un bebe,dupa nastere vei deveni exact cum vrei.La mine copii au rezolvat problema,acum sunt moale si feminina,prietenul meu imi spune ca sunt superba
garbo014667
Postat pe 31 Iulie 2009 16:18
te framint eu pina te inmoi
garbo028905
Postat pe 22 August 2009 21:39
iar_905, ai gresit contul
pik_nik
Postat pe 22 August 2009 21:41
pikuleee........te oftici ca nu ai avut tu primul ideea?????
tutankhamon
Postat pe 22 August 2009 21:47
nu idei iti trebuie pentru asta ci "atestat" de la balaceanca
stii, inofensivii au chiar acces la net
pik_nik
Postat pe 22 August 2009 21:50
Acuma, pt. ca am ras cu lacrimi la replicile lui Zambil si-ale lui Pik , am voie sa pun si eu o intrebare stupida??? Domne,eu nu mai am nicio masea de minte in gura... Din jena, n-o sa-mi pun o poza doveditoare... Si, acum, intrebarea nemuritoare : stie cineva vreo metoda de crescut masele de minte??? Am auzit ca e bune celulele stem...
Nathaly_Albu
Postat pe 23 August 2009 16:46
e bune, e bune...
kyra
Postat pe 23 August 2009 16:49
transplant de mugure dentar...celulele stem nu stiu daca iti mai fac maselele sa creasca....dar transplantul de mugure dentar da......dar trebuie sa ai rabdare.....sau, si mai simplu, implanturi in zonele cheie, necesare pentru a se putea sustine o lucrare protetica buna...
tutankhamon
Postat pe 23 August 2009 16:50
Mercic, Tuta... Vad ca m-ai luat in serios...ma distram si eu pe-aici...
Nathaly_Albu
Postat pe 23 August 2009 17:05
va rog ajutati-ma si pe mine. am citit ceva frumos, nu stiu cine a postat, nu mai gasesc,nu reusesc.. incepea asa; de-ai fi pamint,m asi ingropa in tine,,nu stiu sigur exact cuvintele,, cine stie sa mi le redea,,,, va multumesc,,,
mylayv
Postat pe 23 August 2009 17:10
Altfel, nu faceam un dezacord atat de grosolan intre subiect si predicat..."celulele stem E bune"...Iertat sa-mi fie, dar intrebarea initiala a topicului mi s-a parut usor SF...
Nathaly_Albu
Postat pe 23 August 2009 17:12
De la: garbo038887, la data 2009-08-23 17:10:44va rog ajutati-ma si pe mine. am citit ceva frumos, nu stiu cine a postat, nu mai gasesc,nu reusesc.. incepea asa; de-ai fi pamint,m asi ingropa in tine,,nu stiu sigur exact cuvintele,, cine stie sa mi le redea,,,, va multumesc,,,


il gasesti pe la mesajele de agatzat

Daca ai fi pamant m-as ingropa cu tine. Daca ai fi apa m-as ineca cu tine. Daca ai fi aer m-as sufoca cu tine. Daca as fi foc te-ai arde cu mine??





pik_nik
Postat pe 23 August 2009 17:25
muicaaa!!!

iote maica, am mai invatat ceva!
kyra
Postat pe 23 August 2009 19:32
EU CRED CA TIAI REZOLVA PROBLEMA CU NISTE SEDINTE DE MASAJ.BAFTA
LACRA34
Postat pe 24 August 2009 19:32
vai fata mea, si eu am exact aceeasi problema, si puteam sa jur ca daca voi pune in vreo topica va fi tratat asa ! Crede-ma ca te inteleg perfect !Si eu arat f bine , dar parca in toate pozele, oricat de descarnata as fi,mi se vad tricepsii, este groaznic ! Baietii se intimideaza iar eu ma simt prost, oricat ar admira, sa fim seriosi ca baietii nu vor o fata musculoasa care sa-i puna jos la pat, feminitatea se traduce prin acea lipsa de forta , palida, subtire, fara forta. Si eu simt ca misc muntii din loc, mi se vad fibrele musculare pana si pe gambe !!!! Nu am ales eu sa fac sarituri in apa si apoi scrima de performanta. Crede-ma , NU AI CUM SA DAI JOS MUSCULATURA !!!!! trust me girl , un an jumate am mancat NUMAI mere si iaurt 0,1% , NU AM DAT JOS MUSCHII !!! Eram anorexica,mi se vedeau oasele pieptului si gatului, iar muschii erau neclintiti ! Mai ales cei de la inot. Si acum ca mi-am revenit vad ca desi m-am lasat de muuult de sport tot la fel de frumushel stau cocotzatzi pe mine. Si e enervant ca spui ca vrei sa dai jos, cica "FA SPORT !" pey tanti inteligenta, trezirea ! Cum sa fac sport, daca imi creste masa musculara prin sport ???? Si asa e ! Am facut pe bicicleta 2 saptamani si am mancat numai mere , si ghici ce, mi s-a marit diametrul fundului !!!!! crede-ma , nu sportul e solutia, incearca putin aerobic, sau orice care iti va forta muschii sa se lungeasca pe acele portiuni care sunt mult prea consistente , si iti va da forma feminina fiindca nu sunt miscari de forta ci de mobilitate si flexare, trust me , ca am incercat si am fost foarte multumita asa , ca de la sportive la sportive, ca greeeeu ne gasim un ajutor daca ni se spun ca avem pitici pe creier si muschii trebuie sa-i lasam acolo ca-s buni. Uite yo nu vreau sa arat a cal de povara, si vreau sa puna mana un baiat pe mine si sa vada ceva putin moale nu tare ca piatra , ca parca sta bluza pe manechin de plastic si manecile se fac dupa forma mainii mele nu mana mea dupa a lor ca la fetele cu carnitza normala

d4rk_kalypso
Postat pe 26 August 2009 02:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O noua metoda de a scapa de ochelarii 6 De la: garbo165385 21 August 2010 13:22
BIO 1 De la: samifilip 31 Martie 2010 22:33
VA MULTUMESC FETELOR 3 De la: tutankhamon 8 Ianuarie 2010 00:15
Credeti ca am putea-o ajuta pe Cristina? 93 De la: chrystal_10 21 Februarie 2010 22:28
Riduri 2 De la: Dianna01 16 Mai 2012 18:39
Setari Cookie-uri