Zodia BERBEC

tu stii cum e
pik_nik
Postat pe 21 August 2009 03:19
of berbecutilor ce ne faceti...
AGAPI_MOU
Postat pe 22 August 2009 12:23
RAUL27 SUPER SUNT APROAPE CUM AI DESCRIS...O RUGAMINTE...POTI FACE O DESCRIERE SI A ZODIEI GEMENILOR?MAI ALES A BARBATILOR GEMENI?MULTUMESC:)
garbo0304
Postat pe 29 Septembrie 2009 20:17
bv mi-a placut foarte mult sa citesc! e super1 ma recunosc sunt o "berbeaca" adevarata
partea trista e k eu ink mai astept cavalerul ala in armura stralucitoare care sa se bata cu toti balaurii ca sa ma castige. asta ramane intre noi! in ochii celorlalti sunt o scorpiutza!!
udres_mihaela
Postat pe 27 Octombrie 2009 15:34
De la: mickey6, la data 2009-10-27 15:34:20bv mi-a placut foarte mult sa citesc! e super1 ma recunosc sunt o "berbeaca" adevarata
partea trista e k eu ink mai astept cavalerul ala in armura stralucitoare care sa se bata cu toti balaurii ca sa ma castige. asta ramane intre noi! in ochii celorlalti sunt o scorpiutza!!


Poate ar trebui sa te intrebi si de ce nu ai inca cavalerul respectiv
sau poate daca l-ai avut... ii fi facut tu ceva, de nu e langa tine
cam are dreptate caracterizarea respectiva.

Clientu
Postat pe 28 Octombrie 2009 15:36
nu am facut nimic nimanui, sunt o "nevinovata" innascuta! problema e k nu prea stiu sa fac compromisuri si o chestie minora e de ajuns sa ma faca sa renunt la barbatul respectiv. odata ce ma simt ranita cu vreo chestie, nu ma mai intorc. imi e greu sa spun NU, dar si cand spun.. ramane k mine! ma musc de limba, imi ascund telefonul sub pat, ma leg de calorifer, totul k nu cumva sa dau impresia k imi retrag vorba.

Who doesn't long for someone to hold
Who knows how to love you without being told
Somebody tell me why I'm on my own
If there's a soulmate for everyone?

mi s-au parut niste versuri frumoase. eu astept sa apare soulmate-ul ala odata!
udres_mihaela
Postat pe 30 Octombrie 2009 12:52
De la: mickey6, la data 2009-10-30 12:52:10nu am facut nimic nimanui, sunt o "nevinovata" innascuta! problema e k nu prea stiu sa fac compromisuri si o chestie minora e de ajuns sa ma faca sa renunt la barbatul respectiv. odata ce ma simt ranita cu vreo chestie, nu ma mai intorc. imi e greu sa spun NU, dar si cand spun.. ramane k mine! ma musc de limba, imi ascund telefonul sub pat, ma leg de calorifer, totul k nu cumva sa dau impresia k imi retrag vorba.

Who doesn't long for someone to hold
Who knows how to love you without being told
Somebody tell me why I'm on my own
If there's a soulmate for everyone?

mi s-au parut niste versuri frumoase. eu astept sa apare soulmate-ul ala odata!
ai grija cand te musti de limba,sa nu mori otravita...
roby_cado
Postat pe 30 Octombrie 2009 12:56
roby m-ai cam nimerit. printre multele mele porecle, mama mea ma "alinta" : vipera cu corn! deci tre' sa am maaaare grija! berbecii astia.. !
udres_mihaela
Postat pe 30 Octombrie 2009 15:16
TARE DE TOT.CU TOATE CA EU SUNT IN ULTIMA ZI DIN LUNASI DIN ZODIE.MERGE ESTI BUN LA ASA CEVA.BRAVO TIE.
garbo073845
Postat pe 8 Februarie 2010 21:41
nu pricep cum, intr-un forum cu persoane mai mult sau mai putin casatorite, se vorbeste in special despre purtatorii de coarne!
pik_nik
Postat pe 8 Februarie 2010 21:43
fleurdelis
Postat pe 8 Februarie 2010 21:43
M-ai uimit!presupun ca ai intilnit citeva"berbecute"REAL,ADEVARAT!!!esti cel mai tare in privinta analizei"Damele Berbecute" FELICITARI!!!esti mai bun decit un Astrolog! Marry_IS
Marry63
Postat pe 10 Februarie 2010 09:27
fleurdelis
Postat pe 12 Februarie 2010 07:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pastilele de slabit cu supa de varza 3 De la: g_rodi11 31 August 2012 09:01
Fecioara - Scorpion 7 De la: Eugenia69 31 Ianuarie 2012 19:41
femeia fecioara cu barbatul pesti 8 De la: me_reloaded 5 Octombrie 2010 15:10
Ce stiti despre femeia LEU? 54 De la: cessyghe 25 August 2012 18:01
Un alt fel de zodiac-ZODIA VARSATOR 2 De la: simona_semlecan 23 Martie 2009 14:55
Setari Cookie-uri