BANCURI

Dragi prieteni am deschis acest topic pt voi,aici puteti sa postati orice banc si sper sa-ne amuzam, sa-ne distram un pic si sa ne faca viata mai cu zimbetul pe buze

Postat pe 31 Iulie 2008 09:46
Viaa marital e foarte frustrant.
n primul an de cstorie, brbatul vorbete i femeia ascult.
n al doilea an, femeia vorbete i brbatul e cel care ascult.
ncepnd cu al treilea an, vorbesc amndoi i vecinii ascult

Postat pe 31 Iulie 2008 09:51
Un cuplu la restaurant. Vine osptarul:
- Ce doriti s servii?
Ea:
- O frptur mare i o salat pentru mine i o salat pentru el.
Dup un timp, osptarul revine:
- Mai dorii ceva?
Ea:
- O friptur mare pentru mine i o salat pentru el.
Osptarul:
- Nu v suprai, dar domnul nu consum dect salat?
Ea:
- Pi dac fute ca un iepure atunci s mnnce ca un iepure!

Postat pe 31 Iulie 2008 09:55
Nevasta unui deinut n audien la directorul penitenciarului:
- Domnule director, am venit aici s v rog s-i dai brbatului meu o munc mai uoar.
- Dar, doamn, brbatul dv. lipete etichete pe sticle, deci nu vd n asta un lucru greu.
- Nenorocitul, mie mi-a zis c sap un tunel...


Postat pe 31 Iulie 2008 09:57
Femeia merge n piaa de animale. Vrea s fac o suprinz soului.
- Bun ziua, doamn!
- Bun ziua, a dori un papagal.
- Din pcate, doar un singur papagal avem. Adevrat c pn acum a trit la un bordel, dar este foarte drgu.
Femeia l cumpr. Acas l acoper i i ateapt soul iubit. Soul ajunge acas, intr n camer, soia ia bucata de crp de pe colivie. Papagalul se uit jur mprejur i spune:
- Hm... camer nou, hm... pat nou, hm... curv nou. Salut, Gheorghe!


Postat pe 31 Iulie 2008 09:59
Cineva bate la u. Tipul deschide ua, se uit n stnga, nimeni. Se uit n dreapta, nimeni. Se uit n jos, atunci vede melcul pe tergtor. l prinde i-l arunc pe partea cealalt, n iarb.
Trec zece ani, iar bate cineva la u. Tipul deschide ua, pe tergtor melcul, care ntreab:
- Auzi, ai ceva cu mine?


Postat pe 31 Iulie 2008 10:00
Merge acas motanul mpreun cu iubita, dup o noapte plin de evenimente. Motanul nu se poate stpni i miaun:
- Oh, iubiica mea, a muri pentru tine.
Pisicua i arunc o privire incitant i ntreab:
- Bine, dar de cte ori?


Postat pe 31 Iulie 2008 10:02
Intr un brbat distrus ntr-o crcium i strig:
- Toi avocaii snt nite proti!
De la o mas se ridic un tip solid i se apropie de tipul disperat:
- Retrgei-v cuvintele!
- De ce? Sntei avocat?
- Nu, snt prost!


Postat pe 31 Iulie 2008 10:17
Un om n deert vede o fntn i strig:
- Ap, ap, ap!
Imediat iese unu' din fntn i zice:
- Unde, unde?


Postat pe 31 Iulie 2008 10:18
- Azi noapte m-a atacat un ho pe strad. Era trecut de miezul nopii, m ntorceam singur de la nite amici.
- i ce-ai pit?
- Dac-i spun, n-o s m crezi. M-a somat. Eu nu aveam nimic la mine, nici mcar ceasul. M-a controlat. n final, vznd c n-am nici un sfan i de pe legitimaia de serviciu c snt funcionar de stat, mi-a dat o hrtie de 50 de mii, spunndu-mi:
- Ia un taxi, amrtule, s nu te mai atace cineva!

Postat pe 31 Iulie 2008 10:21
Era odat un mare pirat i acest pirat se distra punnd ntrebri ncuietoare tuturor cpitanilor de pe vasele cucerite. ntr-o zi, ntlnete o nav francez i, dup ce o cucerete, l ntreab pe cpitan:
- Auzi, cpitane, dac-i dau dou pachete de igri, tu cte ai fi n stare s fumezi?
- Unul, rspuse acesta nspimntat.
- Mine vei fi decapitat, rspunse marele pirat.
A doua oar, piratul ntlni o nav britanic i povestea se repet din nou:
- Cpitane, dac i dau 3 sticle de whisky, tu cte ai vrea s bei?
- Dou, rspunse acesta.
- Vei fi i tu decapitat, nu ai dat un rspuns corect.
A treia oar, ntlnate o nav fr drapel i, dup ce o cucerete, ntreab de cpitan, cci acesta nu a participat la lupt. Un prizonier i spune despre cpitan c st beat n magazia corabiei. Ducndu-se acolo, piratul i spune:
- Mi cpitane, s tii c i-am cucerit corabia, i-am luat comorile, oamenii ti snt prizonieri acum...
Dar cpitanul:
- Hc, mi, s tii c-mi eti simpatic!
- Uite, cpitane, am aici un pachet de igri, dac i le dau, tu cte fumezi? l ntreb piratul.
- Hc, dou, c am i io unul, spune cpitanul, scond un pachet din buzunar.
- Bravo, cpitane! Dar dac-i dau 2 sticle de whisky, tu cte bei?
- Trei, c am i io una la mine! zice cpitanul.
- Da' uite c am aici 3 neveste, cu cte ai fi n stare s faci dragoste?
Cpitanul zice tacticos:
- Patru.
- Cum, cpitane, c snt numai trei?
- Pi nu i-am spus c-mi eti simpatic?


Postat pe 31 Iulie 2008 10:26
Un gagiu agata o gagica foarte buna. O duce acasa, o dezbraca si incep sa se f*** in toate pozitiile. Papagalul ce statea sus pe sifonier intr-o colivie, incepe sa comenteze.
- Mama, in ce pozitie a pus-o! Ce i-o trage acum!
Gagica indignata ii sopteste gagiului la ureche.
Daca nu-ti faci papagalul sa taca, eu am plecat, sa stii.
Asta nervos, se duce la papagal.
- Ba, daca mai faci vreun comentariu, iti smulg toate penele.
Papagalul speriat, tace malc.
Incep astia din nou cu pozitii peste pozitii. La un moment dat gagiul se suie pe fotoliu, face o tumba in aer si se propteste exact intre cracii ei, in pat.
Papagalul neputandu-se abtine.
- Imi bag p**a-n ele de pene, asta-i faza de comentat!

Postat pe 31 Iulie 2008 18:33
super super tare idee. si ca multumire dau si eu cateva bancuri :D LEGEA CIOCOIRII . Un cap ridicat la putere devine patrat.
AlexiaLaDieta
Postat pe 4 August 2008 13:01
O blonda intr-un bar , vrea sa faca cinste : - O Skol la toata lumea!
AlexiaLaDieta
Postat pe 4 August 2008 13:03
O doamn distins intr ntr-un butic elegant de plrii. - Cu ce v putem servi? - Mi-as dori o plrie mare, cu ceva romantic, poate cu o tent bleu sau verde, poate cu flori, sau cu fructe stilizate... - Concret, la ce v gnditi? - Concret, la un futai. Dar tare bine ar fi si o plrie frumoas...
AlexiaLaDieta
Postat pe 4 August 2008 13:04
Un chirurg moare, ajunge la poarta Raiului si se aseaza la coada. Imediat il observa Sf. Petru si zice -Furnizorii, poftiti pe usa din spate, va rog!
AlexiaLaDieta
Postat pe 4 August 2008 13:04
Seful povesteste o anecdota. Toti rad in hohote, in afara de unul. - Tu de ce nu razi? il intreaba colegii. - Nu mai are nici un rost! De maine nu mai lucrez aici!
AlexiaLaDieta
Postat pe 4 August 2008 13:05
Asta mi se pare cel mai tare dintre toate auzite recent:

La Poarta Raiului apare Barak Obama. Ca de fiecare data, Sfantul Petru intreaba:
- Ce-ai facut in viata asta?
- Am fost primul presedinte negru al SUA.
- Da? Si cand se intampla asta? Ca eu nu imi amintesc de asa ceva
- Acum 20 de minute
AlexiaLaDieta
Postat pe 4 August 2008 13:13
- n via exist o singur mare iubire! spune o ardeleanc.
- i care a fost marea ta dragoste?
- Marinarii, maic, marinarii...
AlexiaLaDieta
Postat pe 4 August 2008 13:15
Soul tocmai termin de citit Brbatul casei, o carte care i nva pe brbai cum s se impun n relaia cu soia. Vine direct la nevast i proptindu-se n faa ei, zice:
- De acum nainte s-i intre bine n cap c eu sunt brabtul n casa asta i cuvntul meu e lege! Ai neles? Aa. Acum vreau s-mi prepari cina, s m serveti, iar dup ce mnnc te duci s-mi pregteti baia, ca s m relaxez. Iar dup baie, ghici cine m brbierete i mi aranjeaz prul?
Uitndu-se calm la el, nevasta ntreab sincer interesat:
- ia de la pompe funebre?!
AlexiaLaDieta
Postat pe 4 August 2008 13:16
bine ai venit AlexiaLaDieta imi pare bine ca iti plac bancurile sper sa mai apara mai multa populatie daca va plac bancurile si sa-ne distram impreuna

Postat pe 4 August 2008 21:36
imi plac la nebunie bancurile voastre, sunt super ok
emagl
Postat pe 4 August 2008 21:54
@baghera multumesc mult pentru primire
@emagl multumim si te asteptam cu bancuri :D
AlexiaLaDieta
Postat pe 5 August 2008 10:10
Un cartier linistit ... pana intr-o dimineata cand se auzea de la etajul 2 al unui bloc: - Razbunareee!!! Razbunare!!! Vecinii,scosi din sarite au chemat politia ... astia au spart usa ... in prima camera nimic ... in a 2-a camera nimic ... se auzea din baie.Unul dintre politai intra si da de unul care-si strangea penisul cu amandoua mainile si striga: - Razbunareee!!! Razbunare!!! ... aseara n-ai vrut sa te scoli, acum eu nu te las sa faci pipi
AlexiaLaDieta
Postat pe 5 August 2008 10:11
Un arab la aeroport : Vamesul:-Name? Arabul:-Abdul Al Rhazib vamesul:. -Sex? Arabul:--Three or five times a week..... Vamesul. -no no.....i ask mean: male, or female..?- Arabul:-Male, female, sometimes camel........ Vamesul: Holy cow!! Arabul:--Yes, cow, sheep, animals in general. Vamesul-But isn`t that hostile? Arabul:--Horse style, doggy style, any style... Vamesul:.... - Oh dear! Arabul:-- No no no!!!! Deer run too fast
AlexiaLaDieta
Postat pe 5 August 2008 10:13
Barbatii sunt precum ciocolata... dulci, imbietori, si au de obicei ca tinta directa soldurile tale.
AlexiaLaDieta
Postat pe 5 August 2008 10:15
Doi baietei merg la cumparaturi. Unul are noua ani, iar celalalt patru. Baietelul de noua ani ia un pachet de tampoane de pe raft si il duce la casa sa-l plateasca. Casierita intreaba:
- A, sunt pentru mama ta, nu-i asa?
- Nu, nu pentru mama, raspunde baietelul.
- Atunci trebuie sa fie pentru sora ta, raspunde casierita fara sa stea pe ganduri.
- Nu, nici pentru sora mea.
- Nu? Dar pentru cine sunt daca nu sunt nici pentru mama si nici pentru sora ta? intreaba casierita curioasa.
- Sunt pentru fratiorul meu de patru ani, raspunde baietelul.
- Pentru fratiorul tau de patru ani?? intreaba casierita mirata.
- Pai vedeti, se spune la televizor ca daca folosesti unul poti sa inoti sau sa mergi pe bicicleta si fratiorul meu nu stie sa faca niciunul din aceste lucruri!
AlexiaLaDieta
Postat pe 5 August 2008 10:16
Noua cura de slabire

Sfasiatul hainelor:
-cu permisiune: 12 cal.
-fara permisiune: 187 cal.

Scos sutienul:
- cu o mana: 12 cal.
- fara maini: 85 cal.

Pusul prezervativului:
- in timpul erectiei: 6 cal.
- fara erectie: 315 cal.

Pozitii:
- misionarul: 12 cal.
- 69 : 8 cal.
- 69 in picioare: 112 cal.
- trolley: 216 cal.
- Italian chandelier: 912 cal.

Orgasme:
- real: 112 cal.
- faked: 315 cal.

Postludiu:
- lay in bed: 18 cal.
- jump out of bed: 36 cal.
- explicatii la "jump out of bed": 816 cal.

Obtinere a unei a doua erectii:
- varsta intre 16-19: 12 cal.
- varsta intre 20-29: 36 cal.
- varsta intre 30-39: 108 cal.
- varsta intre 40-49: 324 cal.
- varsta intre 50-59: 972 cal.
- peste 60: cel putin 2916 cal.
AlexiaLaDieta
Postat pe 5 August 2008 10:17
Trei scheleti mergeau pe strada. La un moment dat unul il pipaie pe cel de linga el si zice: - Ia uite ce oase tari ai! Cind ai murit? - In 70' zice scheletul. Eee... se manca sanatos atunci. Da tu cind ai murit? - Pai in 90', da' si atunci se manca inca sanatos. - Dar vedem ca si tu ai oase tari..calciu... ce mai. Cand ai zis ca ai murit?, il intrebara curiosi pe al treilea schelet. -Baaaa, eu n-am murit! Sunt student si ma duc la cursuri...
AlexiaLaDieta
Postat pe 5 August 2008 10:17
Domnule director, Avand in vedere ca sunt singura angajata din firma care nu v-a dat in judecata pentru hartuire sexuala, va dau in judecata pentru discriminare. Cu stima, Florica.
AlexiaLaDieta
Postat pe 5 August 2008 10:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Copiii tarilor subdezvoltate (eseu) 4 De la: Melanie 2 Octombrie 2009 14:40
ANIMALE DE COMPANIE 1 De la: catei_derasa 6 Septembrie 2010 16:50
cum ne manifestam fiecare creativitatea ? 239 De la: ileana_damian 10 Aprilie 2011 20:20
Premiile Garbo: Cel mai prost amant 132 De la: prometeus_wife 21 Februarie 2009 20:29
curs de machiaj oradea arad timisoara 1 De la: garbo_3782 26 Mai 2012 17:30
Setari Cookie-uri