barbatul BALANTA

De la: Beye, la data 2008-10-27 03:12:26 instabili si in general nehotarati..........
foarte siguri pe ei....nu stiu sa piarda!!!!!!!!!!!!!!
garbo020614
Postat pe 26 Iulie 2009 09:34
gresit,asa tea facut el sa crezi.Traiesc cu o balanta
inis
Postat pe 11 Septembrie 2009 07:02
De la: lidia44, la data 2008-10-30 21:54:47Barbatul balanta isi pierde usor echilibrul, este devotat familiei, iubeste copiii, are multi prieteni, este deschis, ospitalier , si spiritual, placut. Ce sa mai spun? .Traiesc de 23 de ani cu un barbat balanta si nu cred k m-a inselat vreodata.
inis
Postat pe 11 Septembrie 2009 07:03
inteligenti din cale afara,pasionali,NEBUNI CU DIPLOMA....I LOVE THIS....si eu sunt gemeni si suntem la fel de instabili amandoi....dar toata aventura este un how bizarre,si sincer....nici nu ma complic sa schimb ceva.....traiesc clipa....
zambilutzatazmaniana
Postat pe 11 Septembrie 2009 11:13
ASA ESTE! dar au si ei framintari interioare destule depinde cu cine sint cuplati si convietuiesc, in rest ca toti ceilalti.
garbo020614
Postat pe 12 Septembrie 2009 09:02
infideli nu cred ca sunt, ma rog, asta pana la proba contrarie, in scchimb sunt atatat de incapatanati si de siguri pe ei, si numa ce zic ei ii bine
oana200320
Postat pe 13 Octombrie 2009 01:30
EU SUNT FEMEIE BALANTA SI S-A INTAMPLAT SA MA INDRAGOSTESC DE UN BARBAT BALANTA, IAR DE 9 ANI AVEM O CASATORIE FERICITA , INCUNUNATA CU 2 COPIII...DE CURAND , CHIAR LA INCEPUT DE OCT.AM PETRECUT SI ZILELE DE NASTERE SI DE NUNTA!!!!!!!!!!! DORESC LA TOATA LUMEA FERICIREA MEA IN DRAGOSTE!!!!!!!!!!!
garbo063509
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:45
ceea ce ai scris este superlativul absolut, sunt de acord intru totul.
brainutza
Postat pe 19 Octombrie 2009 11:19
Sunt de 4 ani cu o balanta( eu tot balanta). E singurul barbat care m-a joaca asa cum vrea el, nu avem o rel.linistita, dar tocmai chestia asta ma face sa-l iubesc atat de mult. Nu am timp sa ma plictisesc langa el. Ne-am despartit, ne-am inselat, k sa ajungem la concluzia ,,uimitoare,, k defapt ne iubim f. mult. Dar ca sa ramanem impreuna am facut amandoi destul de multe compromisuri, de exemplu cu toate k stam 3-4 zile p saptamana impreuna, vrea 2-3 zile de libertate; inainte chestia asta o intelegeam altfel-k nu tine la mine- dar nu e asa, ci pur si simplu vrea sa fie lasat in pace. Uneori mi-e atat de ciuda k il iubesc asa mult, pt. k sa vreau sa ma despart de el si nu pot. E destept, e ambitios, ii plac lucrurile clasice, elegante, e obsedat de masini, conduce extraordinar de bine, e sociabil(cand are chef si cu cine are chef); ne plimbam, calatorim, iesim tot timpul. Are si o parte mai romantica p care si-o arata destul de rar, dar in schimb e foarte copilaros. Dupa 4 ani ma pot lauda k inca mai simt fluturasi in stomac cand ma saruta sau cand ma atinge, deci sunt o norocoasa, nu?
garbo022526
Postat pe 19 Octombrie 2009 15:37
De la: garbo022526, la data 2009-10-19 15:37:03Sunt de 4 ani cu o balanta( eu tot balanta). E singurul barbat care m-a joaca asa cum vrea el, nu avem o rel.linistita, dar tocmai chestia asta ma face sa-l iubesc atat de mult. Nu am timp sa ma plictisesc langa el. Ne-am despartit, ne-am inselat, k sa ajungem la concluzia ,,uimitoare,, k defapt ne iubim f. mult. Dar ca sa ramanem impreuna am facut amandoi destul de multe compromisuri, de exemplu cu toate k stam 3-4 zile p saptamana impreuna, vrea 2-3 zile de libertate; inainte chestia asta o intelegeam altfel-k nu tine la mine- dar nu e asa, ci pur si simplu vrea sa fie lasat in pace. Uneori mi-e atat de ciuda k il iubesc asa mult, pt. k sa vreau sa ma despart de el si nu pot. E destept, e ambitios, ii plac lucrurile clasice, elegante, e obsedat de masini, conduce extraordinar de bine, e sociabil(cand are chef si cu cine are chef); ne plimbam, calatorim, iesim tot timpul. Are si o parte mai romantica p care si-o arata destul de rar, dar in schimb e foarte copilaros. Dupa 4 ani ma pot lauda k inca mai simt fluturasi in stomac cand ma saruta sau cand ma atinge, deci sunt o norocoasa, nu?


in ce domeniu lucreaza? in IT? lucreaza cu romani sau cu straini, are serile ocupate sau seara va vedeti, ca daca nu ramai peste noapte la el....
exposhop
Postat pe 19 Octombrie 2009 15:43
Si barbatul meu e balanta dar el nu poate exprima gindurile e foarte tacut si niciodata nu sti ce e ein capul lui.
garbo022685
Postat pe 20 Octombrie 2009 18:54
tu esti mereu "fata" sau faceti cu schimbul?
pik_nik
Postat pe 20 Octombrie 2009 18:56
LILO
Postat pe 20 Octombrie 2009 18:58
In primul rind vraeau sa spun ca sint femeie numai ca nu stiu sa schimb fotografia.asta e prima mea scrisoare.Si sotul meu e balanta si este exact cum ati scris.Face ce vrea zice ca ma iubeste dar eu nu prea simt si nu stiu ce sa fac m iem-i lipseste sa ma simt femeie dar el e foarte tacut cu mine si nu stiu niciodata ce gindeste si sintem impreuna de 17 ani.
garbo022685
Postat pe 20 Octombrie 2009 19:12
intr-adevar,sunt instabili,nehotarati dar sunt buni familisti
garbo068027
Postat pe 4 Noiembrie 2009 08:48
garbo069036
Postat pe 4 Noiembrie 2009 23:24
imi pare rau ca nu am am mai intrat k sa-ti pot raspunde. e director vanzari, lucreaza si peste program, dar nu asta ar fi motivul pentru care nu ne vedem. ti-am spus k e foarte copilaros, sa spune k in serile in care nu ne vedem se joaca p calculator, iese cu baietii la bere, cauta tot felul de chestii legate de masini, lucruri care p mine ma enerveaza. ca sa nu ne certam k eu vreau un lucru si el altceva, 2 zile ne acoradam timp liber. si dorm la el mai mult k la mine acasa.
garbo022526
Postat pe 7 Noiembrie 2009 14:38
este incredibil de incapatanat,de orgolios,dificil si arogant,dar nu schimba femeile k pe sosete;vrea doar sa flirteze.dk vrei sa ajungi la inima lui:sa-i gadili orgoliul din cand in cand(nu prea mult k devine RASFATAT),sa-i respecti intimitatea,sa-l tii si in frau(are nevoie de cineva kre sa-i impuna limitele k de aer,dar nu v-a recunoaste in vecii vecilor) si sa-i dai impresia k el este cel kre detine controlul in totalitate.este extrem de meticulos,serios,devotat,posesiv si gelos.nu-l certati,gatiti mankre kre tre sa aiba gustul exact k cea facuta de mama lui,nu-l puneti sa ia decizii importante,indrumati-l doar si veti avea o relatie fericita.multa bafta!evident,cel mai bine ar fi sa-l ocoliti...exista o groaza de barbati mai buni,sau cel putin,ar trebui sa existe ,nu?
garbo067230
Postat pe 20 Noiembrie 2009 23:15
vorba lui anakin, "up"
pik_nik
Postat pe 21 Noiembrie 2009 00:38
nu este adevarat.nu la toti barbatii din balanta le plac bautra.
dana_maryy
Postat pe 3 Decembrie 2009 21:09
Buna dimineta!
EEEEEEEEE, doamna draga......am un mare respect pentru aceste femei care-si simt IUBIREA AIA, "fricirea absoluta", D-zeu poate face ca sa va bucurati de ea!
.......Dar am o mare intrebare, nu refuzati cumva sa credeti ADEVARUL, ca sa nu suferiti????

Oricum, fericirea, linistea pe care o da barbatul balanta celor din jur, este benefica chiar si pentru moment.

garbo014172
Postat pe 4 Decembrie 2009 08:31
barbatul balanta e usor nehotarit ,se lasa purtat de val, euforia momentului,si de aceea face multe greseli in dragoste,lui ii place sa maguleasca femeile iar daca ajunge la sex cu atat mai bine ptr el,cine il iubeste il accepta si trece cu vederea aventurile sale.dupa vreo 25 de ani de cand iubesc un barbat balanta asta econcluzia.
utad
Postat pe 4 Decembrie 2009 10:17
hei cata dreptate ai, eu sunt casatorita ce 10 ani cu un barbat balanta .Tatal meu e balanta si sincera sa fiu dupa copilaria care am avut o nu mi am dorit unul sa i semene si totusi am dat de unul aproape la fel si la naiba il iubesc chiar daca nu se consuma sa mi demonstreze absolut nimic
garbo044914
Postat pe 4 Decembrie 2009 11:08
corect,ai cea mai mare dreptate,cand citeam pe forum desprea ce spuneti voi nu va credeam,dar am ajuns la faptul implinit ,cu cat mai multe iubiri in paralel cu atat e mai bine pt ei,sunt niste nesimtiti
maruscka82
Postat pe 4 Decembrie 2009 12:43
e devodat si familist eu traiesc cu unul de 7 ani si avem si un copil inpreuna, e dificil rareori dar e to good to be light
garbo077375
Postat pe 4 Decembrie 2009 22:06
in primukl rand nu cred in zodii, cu toate ca unele caracteristici ale acestor nativi se potrivesc de minune.fiecare dintre noi este individuaslist si avem caractere diferite.faptul k unele lucruri de suprapun asta nu ma face sa dau importanta astrologiei.sincer nu ma pasioneaza subiectul asta.putea fi ceva mai interesant pentru temele de pe forum.
garbo059610
Postat pe 5 Decembrie 2009 11:56
9610, e drept ca e cam dimineata, da' ce tema mai interesanta decit zodiile te asteptai tu sa gasesti la forumul HOROSCOP ?
quasaria
Postat pe 5 Decembrie 2009 12:06
Cam asa mi se pare si mie relatia cu "o balanta" -instabila ...ceva straniu ce petrece cu el in momentele cand se enerveaza...arunca si simte nevoia sa tranteasca ceva pe jos..ma gandesc ca, in timp...putin va lipsi pana ma va tranti pe mine pe jos! Momentele in cauza ma sperie, sunt violente !
Oricum...este trist pentru ca atunci cand investesti sentimente (nemaiamintind de timp)...privind in urma, ma cuprinde deznadejdea si...ma panichez! Deci este instabil si ciudat, incapabil sa-si arate sentimentele, se iubeste pe sine siesi si...da, ii plac femeile in general! Nu vreau sa jignesc pe nimeni si pentru asta imi cer scuze, probabil ca...mai exista si exceptii ! Dar, eu am ajuns prea tarziu cand s-au impartit aceste exceptii...

Postat pe 27 Februarie 2010 21:10
MINCINOA-SO! !! !
garbo020614
Postat pe 28 Februarie 2010 09:06
in viata avem ceea ce alegem sa avem......si nimic altceva
garbo094231
Postat pe 28 Februarie 2010 19:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
BARBATUL SCORPION !!!!!!!!!!!!!??????? 234 De la: surroxana 19 August 2019 11:09
Un alt fel de zodiac-GEMENII 1 De la: raul27 21 Martie 2009 21:25
femeia balanta-barbatul capricorn? ce parere aveti despre aceasta combinatie? 3 De la: a_foxxy_tweety 9 Mai 2009 09:44
horoscop 1 De la: garbo252973 6 Decembrie 2011 03:21
Barbatul gemeni 39 De la: garbo_472671 30 Ianuarie 2018 15:57
Setari Cookie-uri