Femeia Fecioara

nam putut sa vad in viata mea atatea oameni prosti .nu toate fecioarele sunt la fel dar cele mai multe sunt bune.sa te uiti la leoaice car esunt niste egiste prefacute si care se cred prea frm dar defapt sunt sensul opus(nu toate leoaicele)
garbo177320
Postat pe 25 Noiembrie 2010 11:25
"(...) nu toate fecioarele sunt la fel dar cele mai multe sunt bune. (...)"

asta e tare...:))))

PS: recunosc ca nu m-am prea omorat dupa femei-fecioare, dar daca unii sunt mai selectivi si le prefera, cinste lor!:PP
:))))
eu_geminy
Postat pe 25 Noiembrie 2010 11:40
Buna, sunt fecioara si citesc cu uimire ciondanelile voastre, este adevarat ce se spune de fecioare dar sa nu uitam ca fiecare are caracterul si educatia lui, nu suntem toate la fel cum nici scorpionii nu sunt vezi doamne" femeia-perfecta", fata mea este scorpion deci ----, oricum onestitatea ne caracterizeaza si suntem cea mai puternica zodie din cele 12, cu mici exceptii
danadana
Postat pe 21 Ianuarie 2011 13:54
Cica schimbarea asta planetara o sa schimbe si zodia fiecaruia de exemplu fecioara o sa devina rac, sa vedeti atunci confuzie
persidadamian
Postat pe 21 Ianuarie 2011 14:07
Da, Persi .....am auzit si eu.....

cica o sa ajung din balanta ....fecioara.......

sotul meu se va bucura sa aiba iar o fecioara in pat
cricat
Postat pe 21 Ianuarie 2011 14:12
mie mi-a placut sa fiu fecioara dar se pare ca mi-a cam trecut vremea
acum o sa aflu cum e sa fiu rac
am inceput sa simt cum ma transform, ma doare cocoasa
persidadamian
Postat pe 21 Ianuarie 2011 14:19
sunt ok fecioarele .... cam stresate de curatenie. Am o prietena care se educa sa nu mai vada fiecare fir de praf.
Oricum se vor schimba si caracteristicile fiecarei zodii.
cricat
Postat pe 21 Ianuarie 2011 14:26
Sa vezi atunci invazie de topicuri pe garbo!!
ufishor
Postat pe 21 Ianuarie 2011 15:00
ufishor
Postat pe 21 Ianuarie 2011 15:00
draga andra si eu sunt o fecioara si mi-ar parea bine sa vb amandoua pe ACEASTA TEMA pt ca asa este ai foarte multa dreptate
garbo097027
Postat pe 21 Ianuarie 2011 19:26
Draga Dienutza of of, of.........................................atatea fete si femei au ceva in creierasii lor cred ca sunt setati pe A SLABI! ( Nu ti-ai scris nici varsta) responsabilitate? ZERO! Nu conteaza ce-ti spun toti ceilalti eu cred ca esti si arati bine conteaza numai ce vrei si simti tu. Eu am cunoscut o FECIOARA din decada a doua cumplit de falsa si mincinoasa: alta din ultima decada foarte la locul ei naturala si sincera si tu esti asa cum trebuie sa fi unica si divina.
garbo173858
Postat pe 15 Februarie 2011 19:04
exact cum spui...........felicitari...sunt fecioara.....si parca ma vad in ceea e ai scris......super descrierea!!!!!!!!!!!
garbo161239
Postat pe 11 Aprilie 2011 18:04
da! suta la suta adevarat ,asa sunt femeile din zodia fecioarei.
garbo101
Postat pe 26 Decembrie 2011 18:11
De la: , la data 2008-10-07 21:58:53
De la: ALINA_M, la data 2008-08-26 05:34:55FECIOARA ATIPICA :) STIE SA IUBEASCA CUM PUTINI O FAC!
FECIOARELE SUNT GREU DE UITAT.
PESTE ANI FECIOARA ESTE CEA CARE ALEGE BARBATUL GANDINDU-SE DACA EL VA FI UN SOT BUN PENTRU EA SI UN TATA EXEMPLAR PENTRU COPII. NU SE MARITA DOAR DE DRAGUL ARTEI.

EXTREM DE RAR INTALNESTI O FEMEIE FECIOARA CARE SA FIE GRASA SI ASTA POATE DACA ESTE BOLNAVA SUA A NASCUT 5 COPII.

STIE SA SE FACA PLACUTA SI SA SE INGRIJEASCACHIAR DACA ARE 80 ANI

ADORA SURPRIZELE FRUMOASE, II PLACE SA FIE IN CENTRUL ATENTIEI - STIE FOARTE BINE CAND SA SE RETRAGA DACA CONSIDERA CA ESTE NEVOIE..
(POATE FI TIMIDA PANA PE LA 20 ANI)
FECIOARELE ATIPICE AR PUTEA VORBII ZILE SI NOPTI IN SIR DACA AU CU CINE!
ADORA SA IASA TOTUL ASA CUM DORESC ELE.
DACA O FECIOARA RECUNOASTE CA ALTCINEVA SI NU EA ARE DREPTATE ATUNCI SA FI SIGUR/A CA ASA ESTE! ( CAM GREU RECUNOASTE DACA NU O CER IMPREJURARILE ) :))))
FECIOARA STIE CE VREA SI REUSESTE MAI DEVREME SAU MAI TARZIU SA ISI OFERE TOT CE ISI DORESTE!
FECIOARA STIE CE COMPROMISURI TREBUIE SA FACA DACA ESTE IN AVANTAJUL EI.
NU SUPARA O FECIOARA CACI DACA O FACI ITI RISTI SINGUR PIELEA!
FECIOARA IARTA DAR NU UITA!
ESTE GELOASA.
CHIAR DE ALTII SPUN CA SUNT FIRAVE SUNT PUTERNICE ATAT FIZIC,PSIHIC CAT SI SUFLETESTE!

CE PARERE AVETI?





da, ma recunosc, mai putin partea cu vorbitul zile in sir.Ragusesc prea repede.si am fost intr-adevar foarte timida pana la 20 de ani.
Ruget_Sorana_1
Postat pe 26 Aprilie 2012 20:49
Alina cata dreptate ai
Ruget_Sorana_1
Postat pe 26 Aprilie 2012 20:49
Foarte tare esti m-ai facut sa rad cu lacrimi
Ruget_Sorana_1
Postat pe 26 Aprilie 2012 21:08
te iubesc,,jur,,,,sunt fecioara cu toata fiinta mea ,,si a dracu de mandra de asta ,,,cel mai important aspect pt noi,,,NU NE SUBMINA INTELIGENTA,,,faci cea mai mare greseala a vietii,,,
gingis74
Postat pe 29 Aprilie 2012 10:25
bestiale ,,,prea mic adjectivul,,suntem,,,criminaleeeeeee,,,kamasutra e doar o mica parte din noi,,,,se spune ca o fecioara termina primul volum si relaxata il cere si pe al doilea,,,,aspect important,,,conteaza sa ai cu cine, cu ce si mai ales sa dureze,,,,timpul ne omoara,,,decat 5 min mai bine vad un film,,,
gingis74
Postat pe 29 Aprilie 2012 10:31
sunt mai tanar si tin la cineva cu 16 ani mai invarsta ce sa fac ? o iubesc!
garbo218043
Postat pe 30 Aprilie 2012 18:17
salut fecioarelor! Am o intrebare si o rugaminte la voi care ma macina de 4 ani. Sunt din zodia balanta si inevitabil m-am indragostit de o fecioara inca din prima intalnire, cum la momentul respectiv nu prea stiam despre cei vorba ,mi-am exprimat cat se poate mai bine sentimentele fata de ea. Evident am primit un raspus" mai bine sa fim doar prieteni" . am insistat mai bine de 2 ani in speranta ca ceva se va schimba, imi dadea toate semnalele ca ma place, ii luceau ochii, se agita pe scaun, ma privea cumva aparte. I-am explicat de multe ori ca nu putem fi amici, dar profita de fiecare ocazie sa vorbeasca cu mine, ca si cum n-ar vrea sa ma lase sa plec. Am intrerupt intalnirile aproape un an, in care m-am detasat de ea , am evitat-o . Acum iar suntem in situatia de a ne intalni, iar eu nu stiu cum sa procedez cu ea, nu merge nimik din ce-am invatat in experienta cu alte femei. acum intrebarea mea este : Poate evolua aceasta relatie de prietenie? Aveti voi un scop care implica asteptare in alegerea unui partener? totusi is 4 ani
garbo_3181
Postat pe 14 Mai 2012 20:32
De la: DrkShad0w, la data 2008-08-17 23:19:09 grasa la sigur

NICIODATA!!!!! .....Frumoasa si desteapta....
Rotty
Postat pe 14 Mai 2012 23:32
Repet ca zodia nu are nimic de a face cu unele calitati sau defecte ale unei persoane.Educatia, modul de viata, dezvoltarea etc, aceasta creaza un om. Pe de alta parte, am o prietena in aceasta zodie, este o fata minunata, blanda, inteleapta, buna, umana si aparte, mi-e foarte draga si avem o frumoasa prietenie din anii de facultate.
De copila am cunoscut o fecioara, careia ii datorez "obsesia" pentru curatenie Mi-a facut un mare bine, mamei nu ii venea sa creada ca am aptitudini de femeie
Ca si compatibilitate de cuplu, nu stiu ce sa zic, mie barbatii fecioara nu imi intra pe gat-cred ca nici lor insisi nu isi intra pe gat , insa aici e vorba de alte aspecte, nu compatibilitatea astrala.
Schmetterling
Postat pe 29 August 2017 11:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 21 De la: cory_emy 3 Noiembrie 2010 01:55
barbatul berbec 35 De la: garbo_493614 17 Octombrie 2018 13:46
ce este destinul? 4 De la: garbo256315 5 Februarie 2012 14:17
Un alt fel de zodiac-GEMENII 1 De la: raul27 21 Martie 2009 21:25
barbatul leu 356 De la: garbo_483193 15 Mai 2018 00:08
Setari Cookie-uri