ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Horoscop zilnic: BerbecTaurGemeniRacLeuFecioaraBalantaScorpionSagetatorCapricornVarsatorPesti

Barbatul taur

Voteaza
*****Scor: 4.0175438596491 din 57 voturi

Daca cineva nu ma face sa lupt...imi pierd interesul...deci.....analizatzi studiatzi si facetzi.l sa va iubeasca...din interes.....intens
  citeaza   raspunde

Si eu sunt cu un taur de 6 ani. Extrem de posesiv, gelos din cale afara, desi nu i am dat motive niciodata, manipulator. Muncitor, iubitor, atent, generos, dar atentie! Toate aceste calitati le a avut pana sa apara copilul! Simtind ca trece pe locul doi, s a transformat intr un calau! Nu stie sa comunice intr o relatie, nu stie sa faca o gluma, cred ca se casatoreste doar sa aiba permanent menajera, obiect sexual si tot ce mai are nevoie. Deja m a adus la exasperare!
  citeaza   raspunde

vrea cineva "coarne?"...mananc acuma,
mi-o fac't gura punga =))

ziua buna!
  citeaza   raspunde

eu cunosc 4 tauri.Toti sunt extraordinari. Harnici, destepti, veseli, doi imi sunt prieteni si doi imi sunt cunostinte, dar...nu au defecte asa mari cum e scris aici...se cam exagereaza in ceea ce priveste defectele lor.
  citeaza   raspunde

Mai multe despre barbatii TAUR:

astrologus.ro/?p=407
  citeaza   raspunde

e totul viceversa...............taurul este o persoana cu suflet care da totul fara sa se gandeasca la el....e calm.iubitor......e persoana perfecta pentru mine...e sincer si nu minte........il iubesc
  citeaza   raspunde

Aceasta este fatada...
Este egoist, narcisist, mercantil, manipulant .... se gandeste strict la propria sa persoana ! Si are impresia ca totul i se cuvine !
Cred ca nu se maturizeaza niciodata !
Si cand te astepti mai putin .... ti-o ”trage” ... si la propriu si la figurat ! De nu te mai poti aduna decat fff greu !
Concluzia? Sa nu ai incredere in tauri !
  citeaza   raspunde

''Si cand te astepti mai putin .... ti-o ”trage” ... si la propriu si la figurat ! De nu te mai poti aduna decat fff greu !''

Musai.

citeaza   raspunde

De la: garbo_1956, la data 2015-06-30 07:09:49
Aceasta este fatada...
Este egoist, narcisist, mercantil, manipulant .... se gandeste strict la propria sa persoana ! Si are impresia ca totul i se cuvine !
Si cand te astepti mai putin .... ti-o ”trage” ... si la propriu si la figurat ! De nu te mai poti aduna decat fff greu !

Probabil ca ai reusit sa enervezi destul de rau acel taur daca gandesti asa despre el. Cu toate astea, mi-e foarte greu sa cred ca un taur ar face uz de acele "calitati" enumerate de tine. Doar daca.... poate ai meritat sa ti-o traga....si la propriu si la figurat si la....ce vrei tu.
  citeaza   raspunde

De la: garbo_1956, la data 2015-06-30 07:09:49
Aceasta este fatada...

Probabil ca ai reusit sa enervezi destul de rau acel taur daca gandesti asa despre el. Cu toate astea, mi-e foarte greu sa cred ca un taur ar face uz de acele "calitati" enumerate de tine. Doar daca.... poate ai meritat sa ti-o traga....si la propriu si la figurat si la....ce vrei tu.
  citeaza   raspunde

Barbatul taur este orgolios, un mincinos și un afemeiat. Cred ca este suficient
  citeaza   raspunde

Castreaza-l si va fi un bou.
  citeaza   raspunde

horoscop sau nu .....credem sau nu credem ....va spun din ce am vazut , auzit si cunoscu .....sunt parca trasi la indigo ...
  citeaza   raspunde

De la: Greta_Zangur_1, la data 2016-07-17 13:23:42horoscop sau nu .....credem sau nu credem ....va spun din ce am vazut , auzit si cunoscu .....sunt parca trasi la indigo ...

Dragutzo, in zilele noastre nu se mai folosesc ... copiile carbon.

Si nici macar cele xerox.

S-a inventat deja ... copy/paste-ul internautic!

citeaza   raspunde

Hello sunt noua in acest grup.....si iubesc un taur ..ma ingrozeste ceea ce citesc...al meu e mai mult sau mai putin tot asa....😧i am demonstrat ca il iubesc....rezultatul...inca nu l am aflat.....😦
  citeaza   raspunde

O daaaa asa e ...cand vor ceva trebuie sa le dai....cand vrei tu...i-ai de unde nu-s.....le pui problema in fata....fug....le spui te iubesc..o iau la goana
  citeaza   raspunde

Este un om minunat..stie sa iubeasca ...eu fara el nu pot trai...e adevarat ca e incapatinat dar daca stii sa te comporti cu el e adorabil
  citeaza   raspunde

Corect...asa este si taurul meu...iubitor,muncitor,dulce...eu il ador
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: