Barbatul TAUR

gemi, un maur d-ala, ca Othello? :P

:)))
esme
Postat pe 11 Noiembrie 2011 23:54
nu-mi plac barbatii, esme... nu stiu, ziceam si io...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 12 Noiembrie 2011 00:03
a, nu, nu!
imi plac mie! :P
:))))
esme
Postat pe 12 Noiembrie 2011 00:08
tauri, esme ? :P
cri_cat
Postat pe 12 Noiembrie 2011 18:54
tso, cri! doar barbati!
esme
Postat pe 12 Noiembrie 2011 19:01
or fi buni taurii astia daca sunt atatea pagini scrise :P
barbatii taur ...
cri_cat
Postat pe 12 Noiembrie 2011 19:21
da, ale dreak dorinte si optiuni!

tu stii ca te iombesc, da?
esme
Postat pe 12 Noiembrie 2011 19:29
ce coincidenta
si eu pe tine
cri_cat
Postat pe 12 Noiembrie 2011 21:08
pana mea...
ati uitat de tauri...
=))
=))
=))
eu_geminy
Postat pe 12 Noiembrie 2011 22:28
cri_cat
Postat pe 12 Noiembrie 2011 22:30
"ah, ea spuse adevarul
eu am ras, n-am zis nimica"...;)
:)))))
eu_geminy
Postat pe 12 Noiembrie 2011 22:33
nici io! o tin pt mine! :P
tu, cri, zici ceva? ;)
:)))))
esme
Postat pe 12 Noiembrie 2011 22:35
Nici io nu zic nimica !

ce sa zic ?
cri_cat
Postat pe 12 Noiembrie 2011 22:39
tacurati, sfinte maicutze...
ca la spovedanie...:PP
:)))))
eu_geminy
Postat pe 12 Noiembrie 2011 22:45
`cand povestea ajunse aici, Sheherezada vazu zorii mijind si, sfioasa, tacu.`
:))))
esme
Postat pe 12 Noiembrie 2011 22:51
esme... nici macar nu se facu de miezu'noptii...
:)))))
eu_geminy
Postat pe 12 Noiembrie 2011 22:54
De la: eu_geminy, la data 2011-11-12 22:45:03tacurati, sfinte maicutze...
ca la spovedanie...:PP
:)))))


sfinte, sfinte
cri_cat
Postat pe 12 Noiembrie 2011 22:55
nu stiu voi, da' eu ma cam codesc cu spoveditul...

na bine, noapte buna la voi!
panty_C
Postat pe 12 Noiembrie 2011 22:58
bre, nici io, parol! imi scol chiar si iadul in cap!
:))))
esme
Postat pe 12 Noiembrie 2011 22:59
De la: pantera_neagra, la data 2011-11-12 22:58:24nu stiu voi, da' eu ma cam codesc cu spoveditul...

na bine, noapte buna la voi!


da ce,... te-o pus cineva?...
feresca sfantu', panterutzo...:P
:)))

somn usor...:)
eu_geminy
Postat pe 12 Noiembrie 2011 23:05
ete ca mai gasiram si noi bancutza libera, in fatza blocului...
azi e sambata, tzatzicile isi luara liber de la crestineasca barfa:))))
eu_geminy
Postat pe 12 Noiembrie 2011 23:07
gemi, stai sa-mi iau si semintele!
:))))))))
esme
Postat pe 12 Noiembrie 2011 23:09
De la: eu_geminy, la data 2011-11-12 23:07:23ete ca mai gasiram si noi bancutza libera, in fatza blocului...
azi e sambata, tzatzicile isi luara liber de la crestineasca barfa:))))



ori cauta barbatul Peste?
Amber
Postat pe 14 Noiembrie 2011 09:47
Am norocul sa am un sot care este in zodia taur.Nu cred ca este perfect cred ca ,ca orice alt om are si defecte si calitati, am trecut si prin greutati am avut si perioade bune , dar cred ca ne complectam unul pe celalat .Nu as fi trimis mesajul dar avand in vedere ca sunt la a doua casatorie ,primul sot fiind zodia pesti de pe urma acestei casatori ramanand cu un copil cred ca am fost super norocoasa sa gasesc un om asa deosebit Cred ca intr-o casnicie e valabil si proverbul cine se aseamana se aduna sau fiecare sac are petecul lui .Va doresc numai bine si sper sa aveti noroc .
garbo008210
Postat pe 15 Noiembrie 2011 20:36
Fetelor,sunt si eu nou-venita pe acest forum si citeam acum mesajele voastre despre barbatull taur..sincer vb eu am de langa mine un taur de aproape 9 luni..si nu sunt deloc de acord cu voi..imi face cadouri rare ce-i drept dar de valoare(nu neaparat ca ar conta asta).,are grija de mine..sunt de acord cu voi intr-o singura privinta..uneori e cam egoist si nu ii place sa se puna in pielea mea si sa ma inteleaga dar cu ceva timp si rabdare se poate rezolva..
Ideea e ca atunci cand se indragosteste,face totul pentru persoana de langa el fara sa se gandeasca o clipa
Si daca ar fi sa o luam din punct de vedere strict zodiacal,barbatul taurul se potriveste f bine cu un alt taur,cu un rac,cu pesti sau cu capricorn deci..
garbo249580
Postat pe 22 Noiembrie 2011 01:40
De la: garbo166660, la data 2011-11-14 09:47:30
De la: eu_geminy, la data 2011-11-12 23:07:23ete ca mai gasiram si noi bancutza libera, in fatza blocului...
azi e sambata, tzatzicile isi luara liber de la crestineasca barfa:))))



ori cauta barbatul Peste?


zau?... da'ce are pestele asa de special?:P
:))
eu_geminy
Postat pe 22 Noiembrie 2011 01:56
Fetelor:) intervin si eu putin:P...ideea e ca si eu am o relatie cu un barbat taur,insa,nu`l vad delok atat de "negru"cum làti descris voi...si asta incercand sa fiu cat de cat obiectiva:) pe bune oare chiar toti sunt asa?sau?ziceti`mi si mie iubitii,sotii vostri inainte cum erau,daca totusi a`ti ajuns la o relatie/casatorie?ca poate ma regasesc:)) ar fi culmea:P
Diusssa
Postat pe 2 Decembrie 2011 07:43
Buna fetelor,probabil am ajuns prea tarziu pe aici,da as avea si eu o intrebare...si eu am o relatie cu un taur...dar nu are delok "calitatile" expuse de voi,,,zau asa:D oare ar trebui sa fiu mai atenta,,,(cu toate ca stiti cum e..cu cat cauti mai mult cu atat gasesti mai mult,,,chiar daca acolo nu e nimic defapt)..in fine..as fi multumita daca miàs spune si mie in mare...acesti barbati taur,cum erau...inainte de aì vedea asa?pentru ca de regula ne bagam intrò relatie in cazul in care ne place minim unu doua chestii la o persoana?:)gresesc?spuneti`mi si mie...acum eu nu sunt aparatorul nimanui,e pur si simplu curiozitate...de màs regasi in ceea ce ar urma sa raspunde`ti ar fi culmea:P

mersi:)
Diusssa
Postat pe 2 Decembrie 2011 07:48
Buna fetelor...barbat taur??...am si eu...sunt 100% de acord cu tot ce s-a comentat pana in momentul de fata...nu stiu , sincer, daca toti sunt asa..al meu este..coincidenta???nu cred...la inceput e barbatul aprox. ideal....dupa 1,2 ani de convietuire sa vezi....e ca un metal ..."suflat" cu aur.....(p.s.....nici eu nu cred in horoscop.)
wildchery
Postat pe 6 Decembrie 2011 09:48
draga mea,sa te ajute Dumnezeu sa ramai asa fericita o viata,,asa eram si eu,,credeam ca mai bun pe lume nu exista,acum avem 9 ani de relatie si sunt total opusa,sunt cea mai nefericita sotie din lume,nu este atent,foarte plin de el,extraordinar de rau cateodata,ma minte mult si reactioneaza nervos cu explicatii .probabil tot mincinoase,atunci cand il prind,sunt aproape 2 luni de cand nu am facut sex,desi spune ca el ma iubeste :(,in casa nu prea ii place sa faca nimic,trebuie sa fiu cicalitoare sa faca un lucru si nici dpdv sexual nu e asa cum se spune,i-am explicat de multe ori ca o femeie poate avea satisfactie sau nu,asta depinde de el si tine cont de asta probabil data viitoare doar atat,in concluzie eu sunt o sotie de taur nefericita,foarte nefericita si daca pe vremuri era persoana pe care ma bazam si-mi facea viata fericita cu gesturi pe care si voi le mentionati,a facut asta pana a obtinut ce-a vrut,sa ne casatorim,acum plaqng cel putin de 2 ori pe saptamana din cauza lui...dar l-as lasa si maine,fara sa clipesc as pleca fara sa spun nimic tocmai pt ca atunci cand ajung la limita si spun ca nu mai pot se inmoaie,face pe victima si nu as vrea sa ma mai puna in astfel de situatii,ca sa-mi fie mila....dar ma tine un copil,un ingeras pt care mi-as da viata,motivul pt care eu traiesc si vreau sa aiba un tata cu care sa creasca alaturi,el nu trebuie sa stie ca mi-e greu,el n-are nici o vina.Te iubesc ingerasul meu mic,Dumnezeu sa ma ajute sa merg mai departe si sa te fac fericit!
garbo256568
Postat pe 26 Decembrie 2011 15:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Karma 3 De la: allexanndrra 1 Septembrie 2009 05:09
Horoscop bazat pe prima litera a prenumelui 5 De la: Lucianca 14 Iulie 2010 08:55
Ea Taur- el fecioara? Merge sau ,,,cine e de vina ca scartaie? 4 De la: dor72_ 27 Decembrie 2011 18:51
care este simnificatia visului? 23 De la: barboneli 15 Decembrie 2011 15:49
ea capricorn - el pesti 27 De la: joyz93 3 Ianuarie 2010 15:29
Setari Cookie-uri