Femeia TAUR

oiii...asta-i deja nirvana...can you feel it?
mia79x
Postat pe 9 Iulie 2009 16:10
chiar la fericirea suprema inca n-am ajuns, da-s in tratative avansate.
pik_nik
Postat pe 9 Iulie 2009 16:13
nu...nu am scapat...e impropriu spus...doar ca nu mai este decat Prietenia...
Asta a ramas.
Si sa stii ca este super...
Light_blue
Postat pe 9 Iulie 2009 23:08
De la: mia79x, la data 2009-07-09 15:45:58nop...nu cred deloc ca ar trebui sa te feresti de taurite, dimpotriva...doar ca asteapta-te la totu' sau nimic...la heaven or hell si fereste-te de jumatatile de masura...iar tu nu tb decat sa fii sincer, loial, puternic, tandru, smart, sensibil, energic, cald, calm, hotarat...iar restu' vine de la sine...fii doar tu si sa-ti placa asta...or traiul cu o taurita in conditiile astea nu poate fi decat de vis...doar, banuiesc...ca stii ce vorbesc...abia ai scapat de una, nu?puuup, bafta si be happy

ma uimesti...sincer...
Light_blue
Postat pe 9 Iulie 2009 23:12
mda fetelorrrr.....ma regasesc;;) dar ce ziceti voi de compatibilitatea noastre de tauroaice cu un scorpion....;;)
ciara
Postat pe 10 Iulie 2009 02:11
De la: ciara, la data 2009-07-10 02:11:38mda fetelorrrr.....ma regasesc;;) dar ce ziceti voi de compatibilitatea noastre de tauroaice cu un scorpion....;;)



aaaa, la pat e dinamita curata , viata de zi cu zi alaturi de un barbat scorpion e ca un carusel pt . copii, nu te plictisesti niciodata alaturi de el, are un anturaj de prieteni foarte cool,e inteligent, amuzant, dar....cand intri la lucruri serioase: te manipuleaza sentimental, e egoist, e fffff gelos , e lenes,nu prea sunt hotarati, putini sunt aia care stiu ce vor, tre sa recunosc ca sunt fideli,nu sunt chiar asa de puternici la caracter ca si noi fetelor,te streseaza cu telefonul, tre sa il suni cel putin odata pe zi
ca altfel iti reproseaza o saptamana ca nu l-ai sunat,se pricep la chestii de atelier sunt migalosi,si daca te vrea sa fi pregatita ca i se rupe ca sunteti la o petrecere si ca toata lumea si-a dat seama de ce tocmai ati facut voi impreuna in camera alaturata sau la toaleta, asta imi placea f mult ,ii mamos, nici sa nu indraznesti sa o critici pe maicasa, sufera f profund daca vede ca esti mai capabila decat el , insa te si admira in acelasi timp, e capabil de o iubire profunda dar se iubeste mai mult pe sine in final, nu prea le plac responsabilitatile,as mai avea multe de spus ca am trait cu un scorpion in aceasi casa 6 ani de zile , asa ca stiu despre ce vorbesc, daca gasiti un scorpion de acelasi nivel intelectual cu voi , hotarat,care nu fuge de responsabilitati si care stie ce vrea si va iubeste , si simtiti ca va puteti baza pe el puneti mana pe el fetelor , si daca nui cum tre mai bine gasiti un leu liber, sau un taur ca si noi, ca astia cel putin te poti baza pe ei si te fac sa te simti femeie cu adevarat(nu ma refer la partea cu sexul), eu prefer leii ca au simtul umorului si sunt o femeie pe masura lor, imi plac lucrurile grele adica provocarile, si in general un barbat trebuie sa fie cel putin la fel de bun ca noi sau mai bun , dar puteti incerca inainte cu un scorpion good luck!
salomeea
Postat pe 10 Iulie 2009 11:29
De la: aleU, la data 2009-07-09 23:12:55
De la: mia79x, la data 2009-07-09 15:45:58nop...nu cred deloc ca ar trebui sa te feresti de taurite, dimpotriva...doar ca asteapta-te la totu' sau nimic...la heaven or hell si fereste-te de jumatatile de masura...iar tu nu tb decat sa fii sincer, loial, puternic, tandru, smart, sensibil, energic, cald, calm, hotarat...iar restu' vine de la sine...fii doar tu si sa-ti placa asta...or traiul cu o taurita in conditiile astea nu poate fi decat de vis...doar, banuiesc...ca stii ce vorbesc...abia ai scapat de una, nu?puuup, bafta si be happy

ma uimesti...sincer...


...di ci, ma rog?...aud?

...le zic frumos...sau adevarat?...
mia79x
Postat pe 10 Iulie 2009 11:35
hm...cu leii...mai tarziu daca se poate...daca nu gasiti ceva mai bun

intr-adevar scorpionul cred ca ne-ar face fata din toate punctele de vedere
mia79x
Postat pe 10 Iulie 2009 11:37
De la: mia79x, la data 2009-07-10 11:37:28hm...cu leii...mai tarziu daca se poate...daca nu gasiti ceva mai bun

intr-adevar scorpionul cred ca ne-ar face fata din toate punctele de vedere


Leii sunt cei mai BUNI!! ce-i drept...va depasesc...la toate capitolele!!! scorpioni-s mici copii... poate ca va potriviti!!
superbus
Postat pe 10 Iulie 2009 13:50

aoleuu...superbu' lu' mama...ia treci tu sa vorbim o tara intre 4 ochi
si ma rog ce ai invadat casa tauritelor...aud...aud...auuud?!

mia79x
Postat pe 10 Iulie 2009 14:03
'opa, mia! ca sa ma inviti intre patru ochi(initial), tre' sa defaimez un pic tauritzele?
pik_nik
Postat pe 10 Iulie 2009 14:14
Sunt de acord cu ce ai scris , ma rog copiat !
De la: mariana39, la data 2009-07-02 18:01:29femeia taur este senzuala,nu numai intr-un sens sexsual, dar si in faptul ca este atras de tot ceea ce incanta simturile .are o rabdare si un calm binevoitor fara limite fiind extrem de loial si de constant.
cinezee
Postat pe 10 Iulie 2009 14:14
si io-s de acord cu sexsual. acum ma chinui sa pronunt.
pik_nik
Postat pe 10 Iulie 2009 14:16
De la: pik_nik, la data 2009-07-10 14:14:04'opa, mia! ca sa ma inviti intre patru ochi(initial), tre' sa defaimez un pic tauritzele?

oiii...don t you dare...draga pikkk...ca zbori de la inimioara si di la tat
mia79x
Postat pe 10 Iulie 2009 14:16
De la: pik_nik, la data 2009-07-10 14:16:00si io-s de acord cu sexsual. acum ma chinui sa pronunt.



vaiii...na-ti
mia79x
Postat pe 10 Iulie 2009 14:17
ioi! cata love in the air
blanca
Postat pe 10 Iulie 2009 14:32
love grele, mielutza...nu asa...ce vrei daca-i de-a dreptu' fermecator...or, trebuie sa fac fata...nu de alta...dar il vad in stare sa dea cu tauritele de pamant...or, dupa incident...nu trebuie doftoricittt?!
mia79x
Postat pe 10 Iulie 2009 14:34
mia...nu chiar de pamant...
pik_nik
Postat pe 10 Iulie 2009 14:35

hai hai...de fapt, stay back...
mia79x
Postat pe 10 Iulie 2009 14:36
ooo daaaaaaaa a pat nu am cuvinte :P ca despre sunat o luna imi scoate ochii=)) de gelos nu mai vb :P
ciara
Postat pe 10 Iulie 2009 15:03
De la: ciara, la data 2009-07-10 15:03:05ooo daaaaaaaa a pat nu am cuvinte :P ca despre sunat o luna imi scoate ochii=)) de gelos nu mai vb :P



:), in final conteaza sa va intelegeti, doamneleor nu cred ca mai e nevoie sa sublieniez ca pt. noi e foarte important sexul, dar e foarte important sa fim compatibili si in gandire, intelectual si in restul aspectelor din viata, eu din pacate a trebuit sa il las pe scorpionul meu, pt. ca intelectual am evoluat diferit timp de 6 ani, nu mai voiam acelasi lucru.
pe langa sex, eu una am nevoie sa am incredere in judecata lui si sa ma pot baza pe el,si da intradevar cu varsta cresc pretentile. asta e.
salomeea
Postat pe 10 Iulie 2009 16:42
mda draga mea ai mare dreptate nu totul se rezuma la sex din pacate....si eu am renutat la scorpionul meu akm 5 luni........akm ma cauta din nou.... nu stiu ce voi face...
ciara
Postat pe 10 Iulie 2009 16:49
revenind la subiectul temei, fetelor care dintre voi mai are vise premonitii,eu visez persoane pe care le intalnesc mai tarziu in viata si at imi amintesc visul si am si senzatia de "de ja vu", sau sunt avertizata in vis de diferite aspecte ale vietii mele care nu sunt in ordine,mai sunt taurite cu experiente asemanatoare?
salomeea
Postat pe 10 Iulie 2009 16:52
De la: ciara, la data 2009-07-10 16:49:31mda draga mea ai mare dreptate nu totul se rezuma la sex din pacate....si eu am renutat la scorpionul meu akm 5 luni........akm ma cauta din nou.... nu stiu ce voi face...



asculta, eu din proprie exp iti spun si eu am facut greseala sa ma impac cu el acum un an, si vreau sa iti zic un singur lucru: noi tauritele cand o rupem cu un barbat , nu o rupem ca asa ni se nazare noua, deobicei avem un motiv foarte bine intemeiat, fa o lista cu calitati si defecte si vezi cu ce te poti impaca si cu ce nu, desi eu iti zic de pe acum ca odata ce o femeie taur a hotarat ca barbatul respectiv nu e ce vrea ea nu are rost sa o mai lalai, dar totusi fiecare decide pt el.bafta!
salomeea
Postat pe 10 Iulie 2009 17:00
sustine k sa skimbat.........ma indoiesc un scorpion din cate stiu eu nu iarta si nu uita
ciara
Postat pe 10 Iulie 2009 22:33
pff apropo de vise si premonitii ....akm inainte sa ma caute ultima data inainte cu o noapte l-am visat...
ciara
Postat pe 10 Iulie 2009 22:35
mai, cum poti sa judeci un om asa simplist?
blanca
Postat pe 10 Iulie 2009 22:36
adica?? ce sa inteleg?
ciara
Postat pe 11 Iulie 2009 01:19
nu cred ca ai spus bine cu banii,eu sunt o tauroaica si-mi place sa cheltui mult dar cand nu am bani, nu intru in panica astept leafa si o iau de la capat,dar sa sti ca pentru mine cheltui f,f,f,putin,totul ptr.copii,eu sunt f,f,zgarcita ptr mine,,,deci?..cred ca te- ai inselat
claraivascu
Postat pe 11 Iulie 2009 03:22
acum ma regasesc, azi!!!..........nu stiu maine va fi altceva..., pana acum suna curios.
painting
Postat pe 11 Iulie 2009 07:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ea varsator iar eu fecioara 5 De la: licurici83 12 Aprilie 2012 08:49
EA TAUR...EL CAPRICORN 13 De la: lorellley 30 Martie 2011 11:59
eu leu ,,,el fecioara.... 25 De la: garbo255907 27 Decembrie 2011 18:27
Femeia ''BALANTA''? 38 De la: garbo013316 14 Ianuarie 2013 15:10
Eu sagetator el leu 11 De la: Princess1990 28 Octombrie 2013 08:18
Setari Cookie-uri