Femeia TAUR

cu cine impartasesti aceeasi parere?si cine-i suparata?si cu cine vb?un pic de logica...sa intelegem si noi...
mia79x
Postat pe 26 Iunie 2009 00:28
De la: mia79x, la data 2009-06-25 00:35:14hm...vorbesti de fidelitate in casa tauroaicelor?mai mult...o pui la indoiala?vorbeste incet si stinge lumina...ca nu mai zic la nimeni...dar ce te faci cand om vedea rosu?

sa zicem ca ai dreptate ...dar cu flirturile pe ascuns , cum ramane , chiar daca nu se numeste "a insela" .
sau sunteti fidele libertinajului in relatie
poti sa spui ca esti alaturi de partener , chiar daca aveti momente de monotonie in cuplu
DaMarkus09
Postat pe 30 Iunie 2009 15:56
hei, nu sunt flirturi si nu sunt pe ascuns...doar ca suntem sociabile si dulci cu toata lumea...
daca iti iei pe cap o taurita, trebuie sa stii si ca sunt un pic cam posesive si geloase...deci libertinajul cade din start
stiu sigur(in numele meu vorbesc...si-s taurita veritabila) ca ramane langa partenerul ei, pana nu mai merge relatia...iar daca vrea sa puna stop...sau ii place de altu' termina relatia...apoi isi vede de drum...hm, cat despre monotonie?ma mir...tauritele de obicei sunt energice, focoase, sociabile(spre deosebire de barbatii taur, care-s mai comozi) si de obicei, revigoreaza ele relatia...alaturi de partener...si nu cautand in alte parti...
in primul rand se asigura ca relatia e incheiata si nu se mai poate face nimic...si apoi cauta in alte zari...
anyway, sunt niste dulci, frumoase si smart...recunoaste, markus
mia79x
Postat pe 1 Iulie 2009 22:33
femeia taur este senzuala,nu numai intr-un sens sexsual, dar si in faptul ca este atras de tot ceea ce incanta simturile .are o rabdare si un calm binevoitor fara limite fiind extrem de loial si de constant.
ane_mary39
Postat pe 2 Iulie 2009 18:01

f true si asta...
mia79x
Postat pe 3 Iulie 2009 00:43
De la: dark_angel, la data 2009-06-05 13:05:10 Miamia79
Ai mare dreptate.De parca ai vb.despre mine.Ma regasesc total in vorbele tale.Sunt un fel de femeia dorita de toti si sincera sa fiu stiu ce inseamna sa fiu rasfatata.Nu sunt chiar asa posesiva ptr.ca stiu ca sunt mai buna ca altele si nu mi-e frica ca as pierde in dragoste sau in orice altceva.In rest sunt f.sigura pe mine iar cuvantul PASIUNE nu-mi este deloc strain.Sunt mandra ca sunt tauroaica.Si cuceririle curg garla.Nu am de ce ma plange.Iar in viata sociala succesul il am garantat ptr.ca sunt vesela si glumeata.Am multi cunoscuti si prieteni adevarati.M-am nascut pe 1mai si sunt sortita sa-mi mearga bine.









buna, eu sunt pe 2 mai daca tu esti pe 1 , si da ai dreptate sunt f sigura pe mine, vesela, optimista, si nu plang, sunt f directa, si pasionala si sunt independenta,si ma regasesc f mult in descrierea de la prima pagina, si clar ca vrem ce este mai bun de la viata , eu una personal am nr. destinului 8 numarul omului de afaceri, am noroc f mare pe plan profesional si financiar, si pe plan sentimental da avem cei mai buni barbati, e normal pt ca suntem femei adevarate. Viata lunga doamnelor!sa o tinem tot asa!


salomeea
Postat pe 7 Iulie 2009 16:31
see?uite 3 deodata in al doilea decan...femei de femei, ce mai...tot ne ascundem atata dupa deget
mia79x
Postat pe 7 Iulie 2009 16:34
nu stiu daca fiecare barbat are la un moment dat o femeie taur...
dar un lucru este cert-cand o ai , exploateaz-o la maxim , ca nu dureaza mult...:) si apoi simti un gol enorm in stomac...si parca viata te paraseste...
Light_blue
Postat pe 8 Iulie 2009 23:09
see?nu mai esti acelasi dupa o taurita, asa-i?eu cand vorbesc, voi credeti ca bat campii
mia79x
Postat pe 8 Iulie 2009 23:11
cat despre golul din stomac...lasa ca timpul are grija sa rezolve...doar roaga-te data viitoare sa nu dai iar peste another taurita
be strong...da' tu ce zodie esti?ca m-ai facut curioasa...
mia79x
Postat pe 8 Iulie 2009 23:27
nu ...intr-adevar...dar poti deveni mai bun , mai intelept.si mai iubitor........:)
Light_blue
Postat pe 8 Iulie 2009 23:29
zodia...domnu'?i m waiting
corect...pacat ca nu devenim asa in relatie...ci dupa ea
mia79x
Postat pe 8 Iulie 2009 23:30
nici nu stiu daca imi doresc ca timpul sa rezolve...oricum e asa de bine...sa stii ca sunt puternic...sagetator iti spune ceva? :)
Light_blue
Postat pe 8 Iulie 2009 23:31
OMG...suficient...multumesc...noapte buna...sanatate si be strong
mia79x
Postat pe 8 Iulie 2009 23:32
ai grija...cu ce te amagesti sa definesti termenu' puternic...sa nu fie exact contrariu'...zic si eu...think about it
mia79x
Postat pe 8 Iulie 2009 23:34
si oricum...chiar daca devenim mai buni in relatie , exista iubiri interzise...si vieti paralele...iar asa ceva nu ar trebui sa se intample...dar viata iti rezerva orice drept...trebuie doar sa alegi corect...
hai spune...
Light_blue
Postat pe 8 Iulie 2009 23:34
sa zic what?ca m-ai redus la tacere...cu sagetatoru' ala
lasa, bine macar ca nu esti leu sau berbec...ca atunci ai fi vazut ce-nseamna sa nu poti fi puternic
mia79x
Postat pe 8 Iulie 2009 23:36
puternic moral... ...restul e apa de ploaie...
chiar daca simti ca viata ti se scurge...tot puternic ramai...ca doar ai iubit o taurita..:))
Light_blue
Postat pe 8 Iulie 2009 23:37
chiar daca sagetatorii au bunul renume de cuceritori , pe mine m-a cucerit o femeie taur...cu totul...dar din pacate facem parte din lumi paralele...si a fost o vapaie aprinsa , ca focul verii...si tot atat de scurta...intelegi ce vreau sa spun?sau ...poate te plictisesc...
Iti multumesc de timpul acordat...
Light_blue
Postat pe 8 Iulie 2009 23:41
eiii...si tu acuma...cum naiba sa ma plictisesti cand vorbesti asa frumos despre o taurita?
yap...de obicei vor sa fie cucerite...adica sa simta ca-i barbat, ce ma-sa?doar ca iaca cand intri in joc...parca mai stie care, cum...pur si simplu...se-ntampla...asta e...hey, ia mai bine bucura-te ca ai cunoscut a special girl...si mergi mai departe...
bafta...pupi, bye
mia79x
Postat pe 8 Iulie 2009 23:47
uite ca.......mi se pare sau toate femeile din zodia taur sunt cu picioarele pe pamant?
si tu vorbesti foarte frumos....iti multumesc...
crezi ca ar trebui sa ma feresc de femeile taur?
esti o dulce...
toate cele bune
Light_blue
Postat pe 9 Iulie 2009 11:38
nop...nu cred deloc ca ar trebui sa te feresti de taurite, dimpotriva...doar ca asteapta-te la totu' sau nimic...la heaven or hell si fereste-te de jumatatile de masura...iar tu nu tb decat sa fii sincer, loial, puternic, tandru, smart, sensibil, energic, cald, calm, hotarat...iar restu' vine de la sine...fii doar tu si sa-ti placa asta...or traiul cu o taurita in conditiile astea nu poate fi decat de vis...doar, banuiesc...ca stii ce vorbesc...abia ai scapat de una, nu?puuup, bafta si be happy
mia79x
Postat pe 9 Iulie 2009 15:45
hmm.. femeia taur... sau balaur...
pik_nik
Postat pe 9 Iulie 2009 15:58

yap...right...iaca afla...daca te tine...ca slava domnului...se gasesc cateva...eu ma exclud...he he
mia79x
Postat pe 9 Iulie 2009 16:02
stiu. tu ai fost salvata
pik_nik
Postat pe 9 Iulie 2009 16:04
intuiesc si ce nu a picat bine pik-ului...yap...fidelitatea aia...
mia79x
Postat pe 9 Iulie 2009 16:04
De la: pik_nik, la data 2009-07-09 16:04:22stiu. tu ai fost salvata

good boy...
mia79x
Postat pe 9 Iulie 2009 16:05
ei, mai putem pica o data, poate ne punem de acord
pik_nik
Postat pe 9 Iulie 2009 16:05

e frumos sa visam, nu?zic si eu...intreb...
mia79x
Postat pe 9 Iulie 2009 16:07
da. impreuna, mai ales...
pik_nik
Postat pe 9 Iulie 2009 16:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeie leu, barbat rac 21 De la: garbo1961 3 Mai 2012 16:37
intrebare de potreivire sau nepotrivire 11 De la: boby22pim 16 Martie 2012 07:31
femeia gemeni barbatul balanta 1 De la: radmyky 11 Ianuarie 2011 10:34
dar femeie pesti -barbat scorpion? 1 De la: raza_calda 17 Iulie 2009 13:35
femeia berbec/barbat capricorn 2 De la: Hydra 23 Noiembrie 2010 06:05
Setari Cookie-uri