Grave Plb in familie , urgent un sfat

Buna seara , mama mea are un amant , tatăl meu a aflat, o amenință ca o bate pe ea si pe el, multe amenințări,problema e ca ia a încercat cu mine săi țin partea ( nu țin cu nimeni) PTR ca nici unul nu e mai bun , ea a fost întreținută cam toată viața ei de el , acesta a fost un bețiv scandalagiu,dar i sa făcut toate poftele ,tot ce are e datorită lui , ex,mașina , bani in buzunar. Ea a sunat pe sora mea , aceasta ia zis sa se ducă la poliție , ca de mult trb sa se despartă si ca dacă nu o sa termine cu amenințări o sa sune chiar ea pe tata săi facă morala, E bine ca soramea sa se bage in ass rahat . Nu e mai bine sa si vadă de trb , ca ea e NON violenta , si eu sunt de părerea asta , dar de altfel cred ca nici nu e bine sa m-a bag , nu stiu ce sa zic , UN S Fat

alinai03
Postat pe 26 Octombrie 2017 02:28
De la: alinai03, la data 2017-10-26 02:28:50Buna seara , mama mea are un amant , tatăl meu a aflat, o amenință ca o bate pe ea si pe el, multe amenințări,problema e ca ia a încercat cu mine săi țin partea ( nu țin cu nimeni) PTR ca nici unul nu e mai bun , ea a fost întreținută cam toată viața ei de el , acesta a fost un bețiv scandalagiu,dar i sa făcut toate poftele ,tot ce are e datorită lui , ex,mașina , bani in buzunar. Ea a sunat pe sora mea , aceasta ia zis sa se ducă la poliție , ca de mult trb sa se despartă si ca dacă nu o sa termine cu amenințări o sa sune chiar ea pe tata săi facă morala, E bine ca soramea sa se bage in ass rahat . Nu e mai bine sa si vadă de trb , ca ea e NON violenta , si eu sunt de părerea asta , dar de altfel cred ca nici nu e bine sa m-a bag , nu stiu ce sa zic , UN S Fat


Un sfat? Vezi-ti de treaba ta! E treaba lor de adulti.
Maria802
Postat pe 26 Octombrie 2017 08:32
Doamne apara si pazeste! Mi se sinucide neuronul daca mai citesc asa ceva!!!
426, te rog, prescrie doza de furadan necesara..
Schmetterling
Postat pe 26 Octombrie 2017 08:54

Fluturashule, mama, aici nici macar cuuu...

...DDT nu se mai poate face nimic!
garbo101426
Postat pe 27 Octombrie 2017 21:45
In primul rand, ar trebui sa te bagi sa inveti limba romana, dar urgent. In al doilea rand, de ce mai scrii daca nu vrei sa te ,,bagi,,? Asa e, ce iti trebuie tie din astea? Lasa-i sa se omoare, tu nu ai nicio treaba, parca esti picat din Luna. Lasule!
MARILENA_25
Postat pe 28 Decembrie 2017 08:31

Relax, @Mari, daca 'destepta' nici n-a mai avut bunul simt macar sa raspunda la comentariile stirnite de propria imbecilitate, atunci e posibil ca aia doi dejaaa...

...sa se fi omorit intre ei!


Parol!...


garbo101426
Postat pe 28 Decembrie 2017 15:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
verighete 14 De la: tutankhamon 16 Februarie 2010 01:21
Fotografi si cameramani buni 20 De la: cricat 8 Iunie 2011 16:56
HBV - relatie/casatorie 8 De la: unknown_user 15 Iunie 2015 08:32
fotograf profesionist din Bucuresti 1 De la: Teocle_Adrian_1 28 Martie 2016 02:12
Divort dupa 2 saptamini Kalibra nu mai vrea sa fie sotie 18 De la: garbo_roberta 13 Ianuarie 2012 04:08
Setari Cookie-uri