Intrebare.

De la: Rotty, la data 2017-03-28 20:15:03 Te rog sa nu jignesti marca Chanel !


Nu stiu daca te incanta dar am sa lipsesc o perioada. Ma plimb prin padure la cules de ciupercute sau poate fac un studiu despre copaci.
Ca si satisfactie pot sa-ti spun ca "Pastravarul" e persoana publica, si daca ai stii tu cine....mamma mia
Personal folosesc: Apa De Parfum Alien Refillable By Thierry Mugler
ulygarbo
Postat pe 28 Martie 2017 20:22
Nu ma incanta, nu ma deranjeaza. Faci cum vrei tu. Oricum, eu iti doresc plimbare placuta si relaxare maxima.
Despre "pastravar".....o fi.... si nici nu cred ca ma va da pe spate vestea...Sau ?
Parfumul ala Alien.....nu-l cunosc, dar daca o sa am ocazia o sa-l miros sa vad ce "poate" . Eu folosesc si personal si accelerat toata gama de la Chanel. Lotiunea de dus, crema de corp si parfum. Doamne `smultzam, is multumita.
Gata, noapte buna :)
Rotty
Postat pe 28 Martie 2017 20:30
De la: Rotty, la data 2017-03-28 20:30:23Nu ma incanta, nu ma deranjeaza. Faci cum vrei tu. Oricum, eu iti doresc plimbare placuta si relaxare maxima.
Despre "pastravar".....o fi.... si nici nu cred ca ma va da pe spate vestea...Sau ?
Parfumul ala Alien.....nu-l cunosc, dar daca o sa am ocazia o sa-l miros sa vad ce "poate" . Eu folosesc si personal si accelerat toata gama de la Chanel. Lotiunea de dus, crema de corp si parfum. Doamne `smultzam, is multumita.
Gata, noapte buna :)


Nu vroiam sa te citez, dar din graba... vroiam un raspuns gener.
Mai poti incerca: Gucci rush 1
Sanatate!Pa!.
.
ulygarbo
Postat pe 28 Martie 2017 21:04
Ooops!
Ne-am dat dracu'...



Acu n-am inteles exact de fapt cind are loc de regula ... 'mirungerea' asta:

...Inainte de spartul lemnelor sau dupa ... mulsul vacii?!?


garbo101426
Postat pe 28 Martie 2017 21:42
"Mai poti incerca: Gucci rush 1 "

Spusesem ca-s multumita cu Chanel. Iar daca am chef de schimbare, am Baiser Volè de la Cartier....sau Dior. Depinde de ce toane am si pe unde ma poarta pasii.
Zi buna :)
Rotty
Postat pe 29 Martie 2017 08:47
De la: ulygarbo, la data 2017-03-24 20:59:56Poate exista o iubire care nu are nevoie de cuvinte?
Poate exista in realitate?



"conteaza marimea, cum sa nu, altfel faci febra musculara la mana. iti dai seama ce de mangaieri, schimbari de pozitii
n-ai gasit intrebarea? este undeva printre randuri "

Uite ca am gasit si intrebarea! Nu era printre randuri, ci la alt topic.
Rotty
Postat pe 9 Aprilie 2017 07:57
Neatza ! Facand o scurta analiza pe textul intrebarii as putea spune ca DA..Exista asa ceva insa poti numara pe degete oamenii care fac asta..consider ca lucrul cel mai important in acest aspect este sa simti asta..nu stiu daca te poti lua dupa fapte..un mic exemplu ar fi cei ce lucreaza in strainatate dar in final vin in tara si isi construiesc case..intr-un final EXISTA ! Mult succes tuturor
garbo192321
Postat pe 9 Aprilie 2017 08:11
`Neata 321.
Nu cred ca pe Uly o intereseaza constructia vreunei case si nici efortul depus de cei ce muncesc in strainatate. Si sotul ei e tot in strainatate, dar se pare ca pe ea o intereseaza un badea_neica mai putin dotat.
Rotty
Postat pe 9 Aprilie 2017 08:16
De la: Rotty, la data 2017-04-09 08:16:59`Neata 321.
Nu cred ca pe Uly o intereseaza constructia vreunei case si nici efortul depus de cei ce muncesc in strainatate. Si sotul ei e tot in strainatate, dar se pare ca pe ea o intereseaza un badea_neica mai putin dotat.


dezgustator comentariul tau.
p.s am 4 case, si o cabana
ulygarbo
Postat pe 9 Aprilie 2017 12:35
Dacă sar face ceva pt schimbarea mentalității,
Dar cum oamenii oamenii nu fac nimic și spera sa vina Dumnezeu calare pe un nor sa le schimbe mentalitățile,
ingerasulluptor1
Postat pe 9 Aprilie 2017 12:58
Pe oameni îi interesează banii, case mari bani mulți, decât schimbarea mentalității,
Bărbații nu vor sa schimbe mentalitatea pt ca ei vor bani mulți și cât mai multe femei pt șex , una și buna nu le ajunge,
Oricum bărbații nu sunt buni de nimic dar nici femeile nu vor,
În fond toată lumea după bani mulți fuge,
ingerasulluptor1
Postat pe 9 Aprilie 2017 13:02
Pe oameni îi interesează banii, case mari bani mulți, decât schimbarea mentalității,
Bărbații nu vor sa schimbe mentalitatea pt ca ei vor bani mulți și cât mai multe femei pt șex , una și buna nu le ajunge,
Oricum bărbații nu sunt buni de nimic dar nici femeile nu vor,
În fond toată lumea după bani mulți fuge,
ingerasulluptor1
Postat pe 9 Aprilie 2017 13:02
De la: ulygarbo, la data 2017-04-09 12:35:24
De la: Rotty, la data 2017-04-09 08:16:59`Neata 321.
Nu cred ca pe Uly o intereseaza constructia vreunei case si nici efortul depus de cei ce muncesc in strainatate. Si sotul ei e tot in strainatate, dar se pare ca pe ea o intereseaza un badea_neica mai putin dotat.


dezgustator comentariul tau.
p.s am 4 case, si o cabana



Sa le stapanesti sanatoasa, dar din pacate asta nu te ajuta cu nimic daca mansarda personala e daramata.
Rotty
Postat pe 9 Aprilie 2017 14:29
Da
Peppytto79
Postat pe 11 Aprilie 2017 01:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Lyoness-recomanzi si castigi! 1 De la: garbo045767 7 Martie 2010 09:32
cum sa imi seduc sotia dupa 18 ani de casnicie 498 De la: tutankhamon 8 Octombrie 2009 01:37
caut partener 138 De la: fleurdelis 6 Februarie 2010 13:29
MITOCANIE 39 De la: garbo_392853 11 Ianuarie 2014 00:35
DE CE TREBUIM SA SUFERIM SI SA NU FIM MULTUMITI:((( 86 De la: buna01 11 Februarie 2010 21:43
Setari Cookie-uri