Sexul colegial (la munca sau in privat)

Buna tuturor :)

Am ales sa deschid acest subiect (desi cred ca s-a mai deschis pe undeva) pt ca imi doresc sa aflu parerile voastre (pro sau contra) si sa imi dati un sfat, doua.

Sa incepem ... de aproape 1 an lucrez in Carrefour Obor, iar aici lucrez cu foarte multi barbati (inclusiv sefii) si sunt de toate felurile, insa sunt cativa care ma atrag si imi doresc simple aventuri bazate doar pe sex cu ei, la munca sau in privat. Ideea este ca nu stiu cum sa le propun asa ceva, nu stie ce pareri au despre asta sau despre mine, nu stiu daca ar accepta si daca ar vorbi (barfa). Am avut cateva mici tentative dar s-au lasat cu hormoni ridicati la maxim pt ca au fost doar tachineli, atingeri, etc. Cat despre fizic, eu zic ca arat bine (sunt miniona, slabuta, am sanii mici, fundul bombat, sunt bruneta) si ma imbrac casual insa incerc sa-mi scot in evidenta anumite aspecte fizice si la munca ... cam atat deocamdata.

Deci, ce anume ar trebui sa fac in privinta dorintei mele, este ok la munca sau in privat, cum sa propun, cum sa agat si cum sa ma comport cu ei, cum sa ma imbrac, ce sa fac, etc ...

Imi cer scuze pt felul cum am scris, dar am emotii in acest subiect, in special ca il fac public.

Si daca sunt colegi pe aici de-ai mei, lasati-mi un mesaj si discutam :)
garbo_464268
Postat pe 20 Martie 2017 15:29
Colegial am rămas așa.
Mâine propun tema spre dezbatere, cu colegele.
Eu am doar doi colegi, unu-i f tânăr, ar putea să-mi fie băiat, celălalt e gay. Norocul meu.
Rezidenții nu se pun, și așa pleacă.
Axl_R
Postat pe 20 Martie 2017 16:02
Nu ne-ai spus inca cit de 'miniona', patrata si-n A4 formatata esti la ... cerebel!

Ca-n rest, am impresia ca supermarket-ul ala se numeste de fapt...



...FarreCour !!!




garbo101426
Postat pe 20 Martie 2017 17:15
Ax, cred ca in conformitate cu "tema" toti barbatii se pun. Ce daca pleaca, rezidentii zic,, scopul nu este o relatie de durata, doar sex, indiferent cu cine. Pt doamna cu topicul, daca intr-adevar exista asa ceva, da, barbatii barfesc si se lauda, infloresc faptele, deci daca te intereseaza serviciul respectiv, nu este o idee buna. La cum se pune problema, cauta alte locatii de unde sa racolezi. Nu cred ca ideile acestea mai libere sunt bine văzute in companii.
Miafarow
Postat pe 20 Martie 2017 19:32
Am înțeles că nu vrea relație de durată, dar eu consider că mi-s colegi, doar cu cine lucrez permanent.
Cei care apar pe secție, din când în când, nu sunt abordabili, lipsă de timp.


Axl_R
Postat pe 20 Martie 2017 22:00
"Imi cer scuze pt felul cum am scris, dar am emotii in acest subiect, in special ca il fac public."

Atunci taci -ului, sa nu faci vreun atac de panica de la atatea emotii.
Rotty
Postat pe 21 Martie 2017 05:47
De la: garbo_464268, la data 2017-03-20 15:29:31Buna tuturor :)

Am ales sa deschid acest subiect (desi cred ca s-a mai deschis pe undeva) pt ca imi doresc sa aflu parerile voastre (pro sau contra) si sa imi dati un sfat, doua.

Sa incepem ... de aproape 1 an lucrez in Carrefour Obor, iar aici lucrez cu foarte multi barbati (inclusiv sefii) si sunt de toate felurile, insa sunt cativa care ma atrag si imi doresc simple aventuri bazate doar pe sex cu ei, la munca sau in privat. Ideea este ca nu stiu cum sa le propun asa ceva, nu stie ce pareri au despre asta sau despre mine, nu stiu daca ar accepta si daca ar vorbi (barfa). Am avut cateva mici tentative dar s-au lasat cu hormoni ridicati la maxim pt ca au fost doar tachineli, atingeri, etc. Cat despre fizic, eu zic ca arat bine (sunt miniona, slabuta, am sanii mici, fundul bombat, sunt bruneta) si ma imbrac casual insa incerc sa-mi scot in evidenta anumite aspecte fizice si la munca ... cam atat deocamdata.

Deci, ce anume ar trebui sa fac in privinta dorintei mele, este ok la munca sau in privat, cum sa propun, cum sa agat si cum sa ma comport cu ei, cum sa ma imbrac, ce sa fac, etc ...

Imi cer scuze pt felul cum am scris, dar am emotii in acest subiect, in special ca il fac public.

Si daca sunt colegi pe aici de-ai mei, lasati-mi un mesaj si discutam :)


Cred ca topicul e o facatura , deschis din plictiseala. Nu imi pot imagina ca exista cu adevarat cineva atat de prost
Maria802
Postat pe 21 Martie 2017 07:30

Asta nu inseamna decit un singur lucru, @802.

Inseamna caaa...



...NU AI IMAGINATIE!

garbo101426
Postat pe 21 Martie 2017 10:35
asta-i sigur vreun Gigi de la intretinere care nu stie cum sa intre pe sub fusta colegelor
miss_darine
Postat pe 21 Martie 2017 11:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pentru doamne care se respecta 72 De la: garbo265966 15 August 2012 09:00
ce faceti in cazul o fam cu copii au necazuri ?ii ajutati? 63 De la: Celleste 17 Decembrie 2009 08:58
sex 9 De la: mia79x 3 Iulie 2009 20:45
insarcinata si in deriva... 103 De la: teodor_el 15 August 2010 16:12
De ce credeti voi ca multe dintre femei nu vor sa faca sex ora? 176 De la: tutankhamon 7 Decembrie 2009 23:32
Setari Cookie-uri