Vin sărbătorile! Noi ce facem?

Pai ce treaba am eu cu bărbații,, știi ca sunt nespălați, pe mine mă interesează doar cadourile
ingerasulluptor1
Postat pe 11 Decembrie 2016 12:21
Pai ce treaba am eu cu bărbații,, știi ca sunt nespălați, pe mine mă interesează doar cadourile
ingerasulluptor1
Postat pe 11 Decembrie 2016 12:21
De la: ingerasulluptor1, la data 2016-12-11 12:21:07Pai ce treaba am eu cu bărbații,, știi ca sunt nespălați, pe mine mă interesează doar cadourile
ignor bărbații și iau cadourile
ingerasulluptor1
Postat pe 11 Decembrie 2016 12:23
De la: ingerasulluptor1, la data 2016-12-11 12:21:07Pai ce treaba am eu cu bărbații,, știi ca sunt nespălați, pe mine mă interesează doar cadourile
ignor bărbații și iau cadourile
ingerasulluptor1
Postat pe 11 Decembrie 2016 12:23
E o fractura logica in afirmatia ta.

L-ai facut nespalat pe Mos Craciun !!!!
Nici nu vreau sa ma gindesc ce cadou iti va face.Cred ca ar fi mai bine pt. tine sa nu-ti aduca cadou. Asa te pastrezi spalata si curata ca doar cadoul de la un nespalat nu poate fi ceea ce iti doresti.
Vezi ca si brad e de genul masculin asa ca ai grija ce brad iti bagi in casa, nu de alta dar sa nu fie si el un "nespalat".

Bag sama ca la tine Craciunul nu vine cu intelegere si iubire, aceleasi idei invechite. Mai schimba si tu placa, macar de sarbatori ca asa sade frumos.
Tommy_Boy
Postat pe 11 Decembrie 2016 13:41
De la: Axl_R, la data 2016-12-11 11:56:51

Pogăci din jumeri nu se poa' doar cu.


Axl, eu am mincat pogaci cu jumari la soacra mea in Ardeal. Sint traznet dar ingrasa ca la balamuc ca au si lapte si oua si smintina acra si bineinteles jumari. Cind am intrebat cum se cheama soacra mi-a spus pogaci asa ca eu de pogaci le tin. O fi o reteta adaptata, nu stiu, tot ce stiu e ca-mi plac si abia astept sa maninc.
Tommy_Boy
Postat pe 11 Decembrie 2016 14:23
Am înțeles. Numai că tu ai scris din jumări.
Așa sunt eu, mă leg de scame.
Fac și eu pogăci cu jumări, dar la noi se mănâncă mai bine, dacă fac cu chimen, cartofi și caș.
Axl_R
Postat pe 11 Decembrie 2016 14:31
Si eu vreau pogaci !!! Si ce daca ingrasa ? Imi pot permite...
Rotty
Postat pe 11 Decembrie 2016 14:47
Axl, scuze, m-am exprimat eu gresit ca deja salivez.

Rotty asa zic si eu, ce daca ingrasa, sint excelente. Jumarile se dau prin masina bineinteles si se amesteca cu sare si piper si iese un foietaj care bate orice preparat facut in cofetarie. Abia astept, cu kg in plus ma razboiesc dupa sarbatori.
Tommy_Boy
Postat pe 11 Decembrie 2016 15:03
Inceteaza Tommy ! Lasa ca la calorii ne gandim dupaa sarbatori...bine ?
Rotty
Postat pe 11 Decembrie 2016 15:07
.................. Oricum, nu ma afecteaza. Nu ma indop de obicei . Felul in care arat si cum ma simt bine, e mult mai important decat oricare tort, sau platou plin cu carbohidrati.
Rotty
Postat pe 11 Decembrie 2016 15:11
De la: Tommy_Boy, la data 2016-12-11 13:41:14E o fractura logica in afirmatia ta.

L-ai facut nespalat pe Mos Craciun !!!!
Nici nu vreau sa ma gindesc ce cadou iti va face.Cred ca ar fi mai bine pt. tine sa nu-ti aduca cadou. Asa te pastrezi spalata si curata ca doar cadoul de la un nespalat nu poate fi ceea ce iti doresti.
Vezi ca si brad e de genul masculin asa ca ai grija ce brad iti bagi in casa, nu de alta dar sa nu fie si el un "nespalat".

Bag sama ca la tine Craciunul nu vine cu intelegere si iubire, aceleasi idei invechite. Mai schimba si tu placa, macar de sarbatori ca asa sade frumos.


Pai iubirea și respect trebuie sa fie reciproc, , mie nu îmi plac bărbații impertinenti, cu bărbații cumsecade si in liniștiți nu am n nimic ci in doar cu prostia celor impertinenti, dar tu nu vrei sa înțelegi, tu caută să te iubească cineva așa impertinent cum ești, mie nu îmi plac bărbații cărora le place sa fie răutăcioși, pt ca o sa îmi facă și mie rău și plus ca mie nu îmi place sa fiu rea, așa sa Își caute femei așa rele ca și ei sa Își facă rău reciproc și sa se ierte unul pe altul, dacă tot le place sa fie rai,
ingerasulluptor1
Postat pe 11 Decembrie 2016 15:38
Când am spus ca barbatii sunt nespălați mam referit la tine, pt ca cei cumsecade și liniștiți își văd de problemele lor și nu ataca pe alții, capisci
ingerasulluptor1
Postat pe 11 Decembrie 2016 16:11
Mai draga ingerito, daca ai vrut sa ma jignesti nu ti-a iesit pt. simplu motiv ca sint FEMEIE nu barbat. Dar cum tu stai mai prost cu limba romana in general habar nu ai cu cine dialoghezi (un eufemism desigur chestia cu dialogul). Capisci??
Pui placa cu barbatii "e" cih si cu asta ai terminat orice subiect si discutie.
Ia-ti niste pisici ca sa-ti umple singuratatea dar vezi sa nu fie motani.

Tommy_Boy
Postat pe 11 Decembrie 2016 16:42
O reteta mai completa de pogaci? Se poate, va rog? Sau chiar mai multe, inteleg ca exista variante. Multumesc! In rest, continuam provocarea din titlu: bradut, luminite, soric, caltabosi, cozonac, foc de lemne in soba, familia impreuna... sa avem sarbatori cu liniste!
Miafarow
Postat pe 11 Decembrie 2016 20:29
De la: Tommy_Boy, la data 2016-12-11 16:42:57Mai draga ingerito, daca ai vrut sa ma jignesti nu ti-a iesit pt. simplu motiv ca sint FEMEIE nu barbat. Dar cum tu stai mai prost cu limba romana in general habar nu ai cu cine dialoghezi (un eufemism desigur chestia cu dialogul). Capisci??
Pui placa cu barbatii "e" cih si cu asta ai terminat orice subiect si discutie.
Ia-ti niste pisici ca sa-ti umple singuratatea dar vezi sa nu fie motani.



ești idiot, dacă ai fii fost femeie nu tiar fii pasat de barbati,
Tu stai prost cu psihicul, oricum chiar dacă ai fii barbat ce ce tot ții cu bărbații din cauza lor ai salar mic, pt ptca Majoritatea vor sa se îmbogățească , oricum nu sunteți buni de nimic doar de răutăți sunteți Inutili prostii și cu pretenții, știi ca prostii sunt mândri cu nasul pe sus
ingerasulluptor1
Postat pe 12 Decembrie 2016 00:02
De la: ingerasulluptor1, la data 2016-12-12 00:02:56
De la: Tommy_Boy, la data 2016-12-11 16:42:57Mai draga ingerito, daca ai vrut sa ma jignesti nu ti-a iesit pt. simplu motiv ca sint FEMEIE nu barbat. Dar cum tu stai mai prost cu limba romana in general habar nu ai cu cine dialoghezi (un eufemism desigur chestia cu dialogul). Capisci??
Pui placa cu barbatii "e" cih si cu asta ai terminat orice subiect si discutie.
Ia-ti niste pisici ca sa-ti umple singuratatea dar vezi sa nu fie motani.



ești idiot, dacă ai fii fost femeie nu tiar fii pasat de barbati,
Tu stai prost cu psihicul, oricum chiar dacă ai fii barbat ce ce tot ții cu bărbații din cauza lor ai salar mic, pt ptca Majoritatea vor sa se îmbogățească , oricum nu sunteți buni de nimic doar de răutăți sunteți Inutili prostii și cu pretenții, știi ca prostii sunt mândri cu nasul pe sus
pana la crăciun mai este.
ingerasulluptor1
Postat pe 12 Decembrie 2016 00:08

Mama draga e normal sa-mi pese de barbati, sint o femeie normala, am chiar si un sot in dotare care culmea se spala f. des.
E o chestie ce tu nu poti pricepe, de aia esti numai pe jumatate femeie, asa ca ramii la ideea cu mitele (fara motani desigur), oricum barbatii nu te baga in seama (fie ei spalati sau nu, buni sau rai).
Aici e vorba de o singura problema, ne-am saturat de panseurile tale vis-a-vis de barbati asa ca le poti tine strict pt. uzul tau, noi nu ne suparam deloc, dimpotriva.

P.S.
Ma crezi sau nu eu tot femeie ramin ca nu m-am gindit sa-mi fac operatie de schimbare de sex. Tommy-boy e motanul meu (i-am furat numele) si da, e baiat 100% dar sa stii ca si el se spala, chiar f. des.
Tommy_Boy
Postat pe 12 Decembrie 2016 00:32
O FEMEIE Normala ESTE Rea Și Perversa, Răutatea este ca o normalitate, , ingerito este pisica mea și eu îi port numele,
ingerasulluptor1
Postat pe 12 Decembrie 2016 00:49
De la: ingerasulluptor1, la data 2016-12-12 00:49:34O FEMEIE Normala ESTE Rea Și Perversa, Răutatea este ca o normalitate, , ingerito este pisica mea și eu îi port numele,


Maria802
Postat pe 12 Decembrie 2016 07:50
De la: ingerasulluptor1, la data 2016-12-12 00:49:34O FEMEIE Normala ESTE Rea Și Perversa, Răutatea este ca o normalitate, , ingerito este pisica mea și eu îi port numele,


Sa inteleg ca tu esti total anormala? OK, de acord cu tine. Da' noi de ce sintem pedepsiti sa-ti citim aberatiile care nici macar nu au legatura cu subiectul in cauza?
Gaseste-ti mama draga niste anormali asa ca tine cu care sa te intelegi si sa-ti aprecieze panseurile despre barbati !
Fie vorba intre noi, esti cam obsedata de ei, ca numai despre ei vorbesti, alt subiect de conversatie nu ai. Devii plictisitoare. Capisci ?
Tommy_Boy
Postat pe 12 Decembrie 2016 09:26
Adică o femeie normala suge Penisul la bărbați organul pe unde el se pisa, ăsta este obligația femeii, sa fie cârpă barbatului,
Toate necesitățile scârboase a unui barbat pt ofemeie normala trebuie sa le facă și sa nu comenteze

Așa ați făcut cu femeile în vârstă așa vreți sa faceți și cu noi, sa sa va sugem p...... și sa va curățăm mizeria
ingerasulluptor1
Postat pe 12 Decembrie 2016 12:08
De la: ingerasulluptor1, la data 2016-12-12 12:08:53Adică o femeie normala suge Penisul la bărbați organul pe unde el se pisa, ăsta este obligația femeii, sa fie cârpă barbatului,
Toate necesitățile scârboase a unui barbat pt ofemeie normala trebuie sa le facă și sa nu comenteze

Așa ați făcut cu femeile în vârstă așa vreți sa faceți și cu noi, sa sa va sugem p...... și sa va curățăm mizeria, și sa nu comentam nca altfel nu suntem normale, normal este estica femeia sa satisfacă toate necesitățile bărbaților ca de aceea neam născut, sa fim sclave le barbatului ca așa scrie în biblia care tot bărbații au scriso


Dute la psihiatru
ingerasulluptor1
Postat pe 12 Decembrie 2016 12:12

Mama draga vezi ca ai inceput sa te citezi si sa-ti dai replici singura.
Chestia cu "dute la doctor" e tare. Sper sa-ti urmezi sfatul si chiar sa te duci la doctor, poate totusi reusesti sa depasesti momentl si sa traiesti o viata de femeie normala
Sincer, chiar mi-e mila de tine. Esti o fiinta tare nefericita care nu realizeaza ca problema e la ea si nu la barbati si care isi varsa veninul pe un forum unde nu e vinovat nimeni de nefericirea ta.
Draguta, barbatii se poarte cu tine cum le permiti tu sa se poarte.
Esti de plins.
Tommy_Boy
Postat pe 12 Decembrie 2016 13:21
Bai Boule Tu Ești Un Nefericit, Tu Ai Început Sa Mă Jignesti Așa Ca Tu Ești Un Frustrat PLUS PLUS Pt Tine Era Sa Mergi NL Psihiatru,
eu sunt multumita de mine însumi, mă descurc singura cu capul meu,nu ca tine
ingerasulluptor1
Postat pe 12 Decembrie 2016 15:57
Bai Boule Tu Ești Un Nefericit, Tu Ai Început Sa Mă Jignesti Așa Ca Tu Ești Un Frustrat PLUS PLUS Pt Tine Era Sa Mergi NL Psihiatru,
eu sunt multumita de mine însumi, mă descurc singura cu capul meu,nu ca tine
ingerasulluptor1
Postat pe 12 Decembrie 2016 15:57
Bai Boule Tu Ești Un Nefericit, Tu Ai Început Sa Mă Jignesti Așa Ca Tu Ești Un Frustrat PLUS PLUS Pt Tine Era Sa Mergi NL Psihiatru,
eu sunt multumita de mine însumi, mă descurc singura cu capul meu,nu ca tine
ingerasulluptor1
Postat pe 12 Decembrie 2016 15:57
De la: garbo_460205, la data 2016-12-10 13:26:18Dar tu cine mai esti, sa te pronunti cine-i trist? Din fericire, doamnei ii place filmul cu pricina.
Trist e sa topai a paguba pe site, cu tot veninul pe care-l ai in tine.


dar tu cine esti ? din fericire nu am de a face cu oameni ca tine. ce te tot bagi ? suferi tare, asa-i? de nebagare...
garbo_460561
Postat pe 12 Decembrie 2016 16:02
Pun pariu ca tu ești întreținut de femei și nu ești esti în esti în stare esti în stare sa țe întreții singur,

Eu sunt sunt picioarele mele așa ca sunt mandra de mine și sunt. Fericita sunt independenta și fac ce vreau doar ce vreau
ingerasulluptor1
Postat pe 12 Decembrie 2016 16:02
Pun pariu ca tu ești întreținut de femei și nu ești esti în esti în stare esti în stare sa țe întreții singur,

Eu sunt sunt picioarele mele așa ca sunt mandra de mine și sunt. Fericita sunt independenta și fac ce vreau doar ce vreau
ingerasulluptor1
Postat pe 12 Decembrie 2016 16:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu pot dormi:(nu am somn ce pot face???????? 17 De la: hermosa20 28 Decembrie 2012 00:25
Tata a ajuns pe drumuri, va rog o parere 1 De la: 15 Iunie 2018 13:16
ce ai face daca ai fii,pentru o zi,Dumnezeu.ce ai indrepta pe pamant,sau ce ai pedepsii? 98 De la: ingerasulGabriela 16 August 2010 11:38
Ce pregatim de sarbatori pentru copii nostrii mofturosi 5 De la: ROSI_ES2005 7 Februarie 2017 12:16
mama ne-a distrus familia! 215 De la: garbo263078 26 Februarie 2018 18:01
Setari Cookie-uri