Opinie medicala gratuita

In ianuarie 2015 Liv Hospital a deschis in Romania primul birou de opinie medicala gratuita pentru pacienti. Liv Hospital punand la dispozitie o serie de servicii, printre care :
-A doua opinie medicala - gratuit
-Programare consulatii in cadrul Liv Hospital Istanbul - gratuit
-Transport aeroport – Liv Hospital Istanbul– aeroport – gratuit
-Transport Hotel - Liv Hospital Istanbul- Hotel- gratuit
-Translator pe toata perioada sederii in cadrul spitalului – gratuit
-Serviciu de rezervare a camerelor de hotel in Istanbul la pret redus

Mai multe detalii medicale puteti obtine accesand situl nostru
http://www.liv-romania.ro/
La adresa de mail: office@liv-romania.ro puteti trimite analizele dumneavoastra.
garbo072620
Postat pe 5 Iunie 2015 17:55
Eu as dori o informatie
garbo_411677
Postat pe 13 Septembrie 2015 21:06
Simnt diabetica ,iau medicamente,doresc sa stiu daca este sau nu bine sa beau sucul de Kabucha,findca ciuperca din care se face ,contine zahar?Va multumesc.
garbo_411677
Postat pe 13 Septembrie 2015 21:10


Uite ca iti raspund eu chiar daca nu sunt "Serviciu de rezervare a camerelor de hotel in Istanbul la pret redus" !
Ciuperca se hraneste cu zahar, deci tu pui in borcan ceai indulcit ca ciuperca sa poata trai si dezvolta. Ce bei tu acolo si crede-ma ca nu stiu de ce... nu prea mai are zahar pentru ca si ciuperca aia mare si urata, consuma din zahar. Oricum, ca sa poti afla mai sigur, masoara-ti glicemia (banuiesc ca esti in posesia unui glucometru...) imediat dupa ce bei din zeama aia. Daca capeti o glicemie ridicata, e bine sa nu mai bei din asa ceva, dar analiza asta sa fie nu in preajma unei mese, fie ea de dimineata, pranz sau seara. Adica, masoara-ti glicemia cam dupa 10 minute dupa ca ai baut din "sucul" ala. Atunci o sa sti cum stai. Din cate spui, inteleg ca suferi de diabet gradul II, deci l-ai capatat cand ai fost mai in varsta, acum esti si mai in varsta, dar bine ca ai grija de nivelul zaharului din sangele tau.



barboneli
Postat pe 13 Septembrie 2015 21:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
albire dentara 25 De la: ileana_damian 19 Februarie 2019 23:35
dr.mateescu - elias 1 De la: flori_cristinescu 3 Februarie 2011 21:58
Medic ginecolog Berceni 2 De la: honney_bunny 27 Martie 2019 10:54
Pretul unui tratament pentru unghi 12 De la: garbo024736 13 August 2009 14:24
Opinie medicala gratuita 4 De la: garbo072620 13 Septembrie 2015 21:46
Setari Cookie-uri