ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Hbv - relatie/casatorie

Voteaza
*****Scor: 5 din 1 vot

Buna,

Ma numesc Alexandru, 30 de ani, si am virusul hepatic B si caut o femeie cu o astfel de problema. Daca e cineva, rog sa ma contacteze.

citeaza   raspunde

Nafy Nafie.
Contacteaz-o pe facebook, dacă-ti place.
Succes.
  citeaza   raspunde

Da, nimic de obiectat. Momentan nu raspunde. O fi in concediu. Oricum, iti multumesc pt. indrumare.
  citeaza   raspunde

Poti sa ti gasesti pe cineva care sa nu aiba acest virus, insa sa fie vaccinata.:)

citeaza   raspunde

Buna ziua
Deoarece virusul hepatitei B este foarte usor de luat , mult mai usor decit HIV sau hepatita C , ideea de a cauta pe cineva cu aceeasi problema mi se pare foarte de bun-simt si logica , vaccinul nefiind 100% sigur .
Cred ca ar fi bine daca ai incerca sa pui anuntul si in alte locatii , iar daca cunosti medici ce se ocupa de aceasta boala , te pot ajuta in acest sens , fiindca ei cunosc prin natura meseriei lor pacienti cu aceeasi suferinta .
Succes !
  citeaza   raspunde

Hepatita B nu e o problema
  citeaza   raspunde

Raspuns corect crinolina_34. Insa m-am cam saturat sa tot pun anunturi si sa tot intreb. Si ma gandesc serios sa fiu si eu precum restul. De ce as mai fi prost sa recunosc. Tacem si facem.
  citeaza   raspunde

Eugenia_Udrea_1, ma gandesc ca nici HIV-ul nu e o problema. :) In fine, n-am deschis acet subiect pt comentarii, dezbateri, sfaturi etc.

citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: