ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Rochii albastre: cum le accesorizam la inceput de primavara?

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

Fiecare inceput de sezon marcheza un start nou, atat pentru tine, cat si pentru garderoba ta. E timpul ca hainele groase si in culori triste sa fie inlocuite cu articole vestimentare mult mai subtiri, si in culori mai vii. Daca rochiile tale elgenate din sezonul rece au fost in culori inchise, primavara aceasta, achizitioneaza-ti rochii elegante in culori vibrante. Nu numai imaginea ta va fi radical schimbata, dar si atitudinea se va transforma intr-una mai vesela si mai plina de viata.
https://missgrey.ro/ro/blog/rochii-albastre-cum-le-accesorizam-l...
  citeaza   raspunde

De la: Anaetic, la data 2015-02-25 00:19:28Fiecare inceput de sezon marcheza un start nou, atat pentru tine, cat si pentru garderoba ta. E timpul ca hainele groase si in culori triste sa fie inlocuite cu articole vestimentare mult mai subtiri, si in culori mai vii. Daca rochiile tale elgenate din sezonul rece au fost in culori inchise, primavara aceasta, achizitioneaza-ti rochii elegante in culori vibrante. Nu numai imaginea ta va fi radical schimbata, dar si atitudinea se va transforma intr-una mai vesela si mai plina de viata.
https://missgrey.ro/ro/blog/rochii-albastre-cum-le-accesorizam-l...]

This webpage is not available ! Nu se poate accesa linkul.
  citeaza   raspunde

" Daca rochiile tale elgenate "

Io una nu am rochii "elgenate".
  citeaza   raspunde

Mai era cineva cu rochii dintr-astea "elegenate" Mai, tre' sa fie ceva de ele , de sunt asa utilizate..
Pana la rochii de primavara...
  citeaza   raspunde

Tre sa caut pe aici. Daca gasesc sa-ti iau si tie ?
  citeaza   raspunde

Bineînteles, sa fiu si eu in trend!
  citeaza   raspunde

Da` iau numai daca-i albastra. Daca nu , ramanem in tre...ning.
  citeaza   raspunde

Port numai roz începând de la lenjerie, până la pantofi etc.
Deci, nu (mă) mai accesorizez.
  citeaza   raspunde

Te cred.
NB :)
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: