Schimb de mame- Prima tv

Fac bine daca intentionez sa particip impreuna cu familia mea la aceasta emisiune?....astept parerile voastre!
garbo_407718
Postat pe 28 Decembrie 2014 17:59
Daca vrei sa participi la aceasta emisiune, probabil ca o urmaresti in mod constant si ai vazut ce implica participarea. Deci, cred ca trebuie sa va ganditi, tu cu familia ta, inainte de a lua aceasta hotarare: va veti expune public viata voastra, persoanele voastre (tu, sot, copiii - cu bune si rele), casa ta ( mare, mica, bogata, saraca , curata, ordonata sau nu...), spre judecata unei alte persoane care gandeste poate altfel ca voi.
Apoi este vorba de tine personal - cat poti face fata la o eventuala viata altfel decat a ta (la tara, eventual sau cu o familie poate mai intelegatoare sau poate mai dificila decat esti obisnuita). Nimic din ceea ce am scris mai sus nu sunt niste probleme mari, dar in fond trebuie sa te gandesti la aceste aspecte. Poate si altele.. Daca tu/ voi (familia) luati punct cu punct toate aceste aspecte si credeti ca este OK, atunci succes! Este o emisiune foarte urmarita si buna de vazut (pentru unii doar din fotoliu, pentru altii in miezul actiunii).
Miafarow
Postat pe 28 Decembrie 2014 19:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Garbo e urat 11 De la: Celleste_ 19 Aprilie 2010 20:16
spuneti parerile voastre este foarte important pentru mine 19 De la: office_salinasusesi_ro 25 Iunie 2010 23:55
Localuri de dans -muzica veche 4 De la: garbo_10179 13 Februarie 2013 11:30
Concert Mozart Rocks pe 12 aprilie la Sala Palatului 1 De la: deliapetrescu 11 Aprilie 2010 18:45
Concediu in mirifica Bucovina plus o promotie de nerefuzat ! 1 De la: fittnescoffe 9 Iulie 2012 09:27
Setari Cookie-uri