Vorbe intelepte


jeje2011
Postat pe 12 Noiembrie 2014 18:10
De la: Rotty, la data 2014-11-12 07:41:40810 , tu ai citit ce ti-am scris mai sus ? Ca sa fiu mai directa , nu ma intereseaza ce faci tu , ce crezi tu si ce te deranjeaza pe tine. Deschide-ti un jurnal personal. Sau.....speri sa intri in istorie cu " filozofelile " tale ?
si cine te crezi tu ca sa imi spui ce sa fac,,,vezati de prostia ta,,
oamenii prosti se cred puternici pt ca prostia vine pe gratis,si prostii vor sa aiba ultimul cuvant de spus semnat ingerasul lupator
Ingerasulluptor
Postat pe 12 Noiembrie 2014 22:14
Eu nu tiam spus de problemele mele,am vb la modul general dar vad ca te crezi stapan si vrei sa conduci mintea la toti sa iti asculte tampeniile,asa cum eu nu citesc prostiile tale de adormit copii,eu vreau sa conduc mintea oamenilor sz vie toti corecti pt ca de prosti ca tine mam saturat boule
Ingerasulluptor
Postat pe 12 Noiembrie 2014 22:18
Te crezi stapan sa imi spui ce sa vorbesc si ce sa gandesc imputitule nu doar tampitii ca tine au voie sa isi souna parerea,,sper ca team linistit daca mai vrei te rog sa imi mai spui
Ingerasulluptor
Postat pe 12 Noiembrie 2014 22:20
Mam saturat sa imi souna jegurile despre ce sa vorbesc si ce sa gandesc sa fac ceva in gura voastra de jegossi ma refel cei ca tine care ma critica si imi soun mie despre ce sa gandesc si sa vorbesc curve de 2 bani
Ingerasulluptor
Postat pe 12 Noiembrie 2014 22:23
Imputitule sa iti vorbesc pe limba ta,,,pt ca cu aia ca tine nu se poate vb civilizat,,
mam referit la modul general,cum trebuie sa te comporti cu oamenii nesimtiti asa ca tine cae se ia de oameni aiurea,imbecilule
Ingerasulluptor
Postat pe 12 Noiembrie 2014 22:25
Asa gandesc prostii daca esti curva si nesimtit asa faci avere,,,si cum prostia vine degeaba degeaba sunt ei si asa perseverenti pt ca pt asa ceva nu trebuie sa iti bati capul,,prostia si rautatea vine pe degeaba trebuie doar sa te deschizi pt asa ceva,,frustrat esti tu boule sa ma pupi undeva
Ingerasulluptor
Postat pe 12 Noiembrie 2014 22:29
Esti un comunist dute dupa ceausescu si il cauta doar el era dictator sa spuna ce sa gandesti,imputitule
Ingerasulluptor
Postat pe 12 Noiembrie 2014 22:31
Intelegi ca ma pis pe fata ta si pe cei ca tine
Ingerasulluptor
Postat pe 12 Noiembrie 2014 22:33
De la: Rotty, la data 2014-11-12 07:41:40810 , tu ai citit ce ti-am scris mai sus ? Ca sa fiu mai directa , nu ma intereseaza ce faci tu , ce crezi tu si ce te deranjeaza pe tine. Deschide-ti un jurnal personal. Sau.....speri sa intri in istorie cu " filozofelile " tale ?
am citit si eu ca cica crezi ca eu as vrea sa intru in istorie ca raposatii razboinici care faceau razboie ca oamenii sa isi aduca dupa moarte aminte de ei,,in loc sa lupte pt o viata linistita vroiau dupa moarte cz oamenii sa vb frumos de ei,,dupa mine erau prosti...ca majoritate barbatilor si femeilor care si ele dup avere babele care nu erau in stare sa faca plozi si nu au fost in stare sa ii educe sa fie oameni corecti pt ca nici loc nj le place corectitudinea
Ingerasulluptor
Postat pe 12 Noiembrie 2014 23:09
Eu nu vreau sa intru in istorie sa vorbeasca frumos dupa moarte,,,eu vreau ca sa ii fac pe toti oamenii ca si mine intelepti ci culti,,,,si sa trai toti fericiti pana la adanci batranete,pt ca eu nu vreau sa conduca prostii,,,,eu vreau ca oamenii sa evolueze,,sunt binevoitoare,,,nu vreau razboi si sa intru in istorie,,,vreau doar ca oamenilor sa le mearga mai bine si mie la fel,,,
Ingerasulluptor
Postat pe 12 Noiembrie 2014 23:16
Eu nu gandesc ca femeile batrane,,,ca daca o femeie are gura mica,,tace si face uite asa face avere,,,,dar nu stiu ce avere fac unele femei pt ca barbatilor nu le place munca si unii nici nu aduc bani in casa,,,

eu macar daca as fii ales sa fiu o femeie curva si rea macar as fii fost o o femeie curva desteapta,,,dar unele femei nici curve nu stiu sa fie,,,
dar eu consider ca mai bine este s fiu femeie corecta si sa ii motivez si pe altii sa devina la fel...pt ca daca ii inveti pe oameni sa fie corecti si binevoitori si cu tine vor fii la fel..

dar cum sunt unii care ii invata pe oameni sa este bine sa fii hot,si rai dupa mine mine sunt prosti pt ca si cu ei vor face la fel,,
Ingerasulluptor
Postat pe 12 Noiembrie 2014 23:23
Daca eu vreau sa fiu un om corect si vreau sa ii motivez si pe alti oameni sa doreasca sa faca fel,,,ce inseamna ca vreau sa intru in istorie,,inseamna ca vreau sa imi mearga bine pt ca daca ceilalti vor dori s fie corecti sigur vir fii si cu mine,,,eu nu doresc avere ot ca pe mine nu ma intereseaza banii la altii ci ma intereseaza diar banii mei,,,
Putini oameni doresc evolutie,,,ei doresc doar avere si prostie cat cuprinde
Ingerasulluptor
Postat pe 12 Noiembrie 2014 23:28
810 , probabil scriai "dulcetzurile" de mai sus uitandu-te in oglinda.
Fiind topicul deschis de mine , imi e imposibil sa nu ma impiedic de gunoi intrand sa postez ceea ce are legatura cu titlul. Bineinteles ca nu te pot impiedica sa-ti versi veninul si frustrarile pe aici. Nu am cum . Pot doar sa te ignor. De iertat , sa te ierte D_zeu.
Rotty
Postat pe 13 Noiembrie 2014 08:27
http://i1375.photobucket.com/albums/ag478/Janey1231/Destiny/destiny_zpsc95c6c01.jpg
Rotty
Postat pe 13 Noiembrie 2014 08:28
De la: Rotty, la data 2014-11-13 08:27:18810 , probabil scriai "dulcetzurile" de mai sus uitandu-te in oglinda.
Fiind topicul deschis de mine , imi e imposibil sa nu ma impiedic de gunoi intrand sa postez ceea ce are legatura cu titlul. Bineinteles ca nu te pot impiedica sa-ti versi veninul si frustrarile pe aici. Nu am cum . Pot doar sa te ignor. De iertat , sa te ierte D_zeu.
si daca este deschis de tine topikul ce,tu nu ai mai stricat topikul la altii,ei vb frumos si tu iai luat la misto,eu nu team jignit pe tine eu am scris lucruri intelepte,nu stiu ce intelegi tu despre vorbe intelepte,,,dar vorbe intelepte sunt sa faci limita la oamenii nesimtiti si sa vorbesti urat cu ei pt ca ei cu frumosul nu inteleg,cuvantul asta nu exista in dictionarul mintii lor
Ingerasulluptor
Postat pe 13 Noiembrie 2014 10:41
De la: Rotty, la data 2014-11-13 08:27:18810 , probabil scriai "dulcetzurile" de mai sus uitandu-te in oglinda.
Fiind topicul deschis de mine , imi e imposibil sa nu ma impiedic de gunoi intrand sa postez ceea ce are legatura cu titlul. Bineinteles ca nu te pot impiedica sa-ti versi veninul si frustrarile pe aici. Nu am cum . Pot doar sa te ignor. De iertat , sa te ierte D_zeu.
tu stii sa strici topikul la altii si altii nu trebuie sa scrie doar ceea ce iti place tie,,,de parca pe altii ar interesa ce iti place tie,de parca tie tiar pasa ce la ce place altor oameni,,
fiecare are dreptul sa isi expuna punctul de vedere inafara de vb despre sex astea sunt lucruri prea intime ca sa le vb cu strainii
Ingerasulluptor
Postat pe 13 Noiembrie 2014 10:45
Este bine sa vb despre lucruri sufletesti dar sa nu vb despre lucruri intime,despre sex...
chiar este obscen
Ingerasulluptor
Postat pe 13 Noiembrie 2014 10:47
810 , tu semeni cu Ingerasul , de parca v-ar fi facut o mama.
Rotty
Postat pe 13 Noiembrie 2014 12:13
Atata intelepciune, rar! E chiar ingerasul, s-a si semnat Rotty, de ce nu esti atenta?
Hai, ca m-a "palit" intelepciunea:

" Prostia este sora cea mai apropiata a rautatii".
Schmetterling
Postat pe 13 Noiembrie 2014 12:19
Mai trec si eu cu vederea Fluturas. Nu am timp de toate prostiile .
Rotty
Postat pe 13 Noiembrie 2014 12:25
Nu e atat de rau sa fii prost, cel mai rau e sa fii prost si sa nu.ti dai seama. aviz amatoarelor...
jeje2011
Postat pe 13 Noiembrie 2014 20:42
Si altii sunt intelepti numai ca nu sunt sinceri si nu sunt cuminti, pt ca prostia este promovata care este sora cu rautatea
Ingerasulluptor
Postat pe 13 Noiembrie 2014 21:14
Prosti la teorie nu sunt sunt intelepti la teorie,sinceri nu sunt si nu vor sa fie sincere nici femeile pt ca mentalitstea lor este ca doar asa fac avere,,
Ingerasulluptor
Postat pe 13 Noiembrie 2014 21:20
Babele la teorie sunt intelepte,chiar si femeile tinere numai ca ele nu vor sa isi puna mintea la contributie,proaste nu sunt decat la practica dar nu si la teorie
Ingerasulluptor
Postat pe 13 Noiembrie 2014 21:31
Babele la teorie sunt intelepte,chiar si femeile tinere numai ca ele nu vor sa isi puna mintea la contributie,proaste nu sunt decat la practica dar nu si la teorie
Ingerasulluptor
Postat pe 13 Noiembrie 2014 21:38

ooo tu nuuu esti intruchiparea prostiei. Daca ar durea tu te.ai tavali in chinuri
jeje2011
Postat pe 13 Noiembrie 2014 22:40
Iote CA ingerita luptatoare si cuminte a schimbat macazul.
A iesit din manastire. Nu mai vorbeste de d.zeu.
Se vede CA IA priit concediul

vivacedonna
Postat pe 14 Noiembrie 2014 10:46
De la: jeje2011, la data 2014-11-13 22:40:39
ooo tu nuuu esti intruchiparea prostiei. Daca ar durea tu te.ai tavali in chinuri
te referi la tine cred
Ingerasulluptor
Postat pe 14 Noiembrie 2014 21:14
De la: vivacedonna, la data 2014-11-14 10:46:05Iote CA ingerita luptatoare si cuminte a schimbat macazul.
A iesit din manastire. Nu mai vorbeste de d.zeu.
Se vede CA IA priit concediul

eu sigur ca vb despre Dumnezeu,EL este tatal nostru si eu vreau sa Cooperez cu El
Ingerasulluptor
Postat pe 14 Noiembrie 2014 21:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce parere aveti despre permisul de conducere? este greu la inceput sa inveti sa conduci daca esti de la punctul zero.Adica bata 46 De la: ingerasulluptator 8 Noiembrie 2011 15:05
de ce toata lumea se gandeste doar la agatat si la casatorie? Mi se pare o tampenie..probabil ca este chestie de inteligenta,pt ca atata ii duce capul 23 De la: ingerasulluptator 18 Noiembrie 2012 20:52
Ce inseamna sa fii un crestin? 65 De la: ingerasulluptator 1 Octombrie 2013 15:30
Buna seara tuturor:) 23 De la: Junona 12 August 2009 22:56
Exista retete in relatii? 126 De la: quasaria 7 Aprilie 2010 20:23
Setari Cookie-uri