AS DORI

De la: metaphor, la data 2014-03-04 21:21:21
De la: Rotty, la data 2014-03-04 20:57:50Pai atunci de ce nu tzopai si tu ca 823 ?


Ma doare spatele!


gata ! pe tine nu te mai ia. ce-ti veni sa-i spui ca te doare spatele ? ti-ai ars sansa... !
barboneli
Postat pe 4 Martie 2014 23:49
Barbo ! Nu dezamagi femeia .
Rotty
Postat pe 5 Martie 2014 07:48


eu ? eu nu o dezamagesc... ea m-a dezamagit pe mine... ! pai zice ca e interesata dar spune ca o doare spatele... pai ce barbat vrea o nevasta care o doare spatele ? intelegi... ?
barboneli
Postat pe 5 Martie 2014 08:17
Poate ca tipul e masèur si o vindeca ...na.
Rotty
Postat pe 5 Martie 2014 08:27
o sa raspunda...ceva de bun crestin, bleah, dupa ce se gindeste trei luni.
quasaria
Postat pe 5 Martie 2014 08:44


e... trei luni pauza de ingeras, tot e bine... indiferent ce raspunde !!!
barboneli
Postat pe 5 Martie 2014 09:29
De la: barboneli, la data 2014-03-05 09:29:39

e... trei luni pauza de ingeras, tot e bine... indiferent ce raspunde !!!


:) Da, cred ca mi-am irosit sansa. La naiba, dar ma incadram acolo la VII
metaphor
Postat pe 5 Martie 2014 11:31
Rotty
Postat pe 5 Martie 2014 11:35
De la: metaphor, la data 2014-03-05 11:31:59
De la: barboneli, la data 2014-03-05 09:29:39

e... trei luni pauza de ingeras, tot e bine... indiferent ce raspunde !!!


:) Da, cred ca mi-am irosit sansa. La naiba, dar ma incadram acolo la VII


corect... !
acum, fara nici o legatura cu tine... mi-am adus aminte de un banculet: vine o babuta la un magazin unde se vindeau pesti vi. se apropie de vanzator si-l intreaba:
- Sunt proaspeti pestii astia ? Se uita vanzatorul mirat la babuta si ii spune:
- Pai cum sa nu fie... nu vedeti ca sunt VII ?!
-Ei... vie sunt si eu...
barboneli
Postat pe 5 Martie 2014 18:59
De la: Rotty, la data 2014-03-05 08:27:10Poate ca tipul e masèur si o vindeca ...na.


Maseour IL iau eu vreo ora , CA ma dor toate

vivacedonna
Postat pe 5 Martie 2014 19:52
Trateaza cu Metaphor.
Rotty
Postat pe 5 Martie 2014 19:54
De la: Rotty, la data 2014-03-05 19:54:03Trateaza cu Metaphor.


Io's de acord. Imi place sa impart.
metaphor
Postat pe 5 Martie 2014 20:36
De la: barboneli, la data 2014-03-05 18:59:10
De la: metaphor, la data 2014-03-05 11:31:59
De la: barboneli, la data 2014-03-05 09:29:39

e... trei luni pauza de ingeras, tot e bine... indiferent ce raspunde !!!


:) Da, cred ca mi-am irosit sansa. La naiba, dar ma incadram acolo la VII


corect... !
acum, fara nici o legatura cu tine... mi-am adus aminte de un banculet: vine o babuta la un magazin unde se vindeau pesti vi. se apropie de vanzator si-l intreaba:
- Sunt proaspeti pestii astia ? Se uita vanzatorul mirat la babuta si ii spune:
- Pai cum sa nu fie... nu vedeti ca sunt VII ?!
-Ei... vie sunt si eu...


metaphor
Postat pe 5 Martie 2014 20:38
pai eu nu vreau nii banii lui,,dar nici sa ii fac mancare si sa fac curat dupa el si sa ii cresc copiii...daca stau toata ziua de ce sa vreau bani de la el?
ingerasulluptator
Postat pe 5 Martie 2014 21:06
De la: quasaria, la data 2014-03-04 21:57:50da' daca se duce el la munca si iti da bani vrei, nu?

pai eu nu vreau nici banii lui,,dar nici sa ii fac mancare si sa fac curat dupa el si sa ii cresc copiii...daca stau toata ziua de ce sa vreau bani de la el..
cand am stari proaste prefer sa fiu lasata in pace,,ca daca ma streseaza si ma enerveaza si nu ma simt multumita sufleteste si pt asta vreau banii..pt ca nervii mei costa


ingerasulluptator
Postat pe 5 Martie 2014 21:09


zau... ? dar ce, sunt falsi si trebuie mereu sa cumperi altii noi... ??? da, la nervii tai ma refer. auzi la ea... "nervii ei costa" !!! vrei sa-ti spun ceva ? pe noi sigur ne costa ! cu fiecare cuvant pe care-l scri... ma calci pe cate un nerv !
barboneli
Postat pe 5 Martie 2014 21:48
Anotimpurile se schimba , anii trec , pana si Garbo si-a schimbat aspectul , dar Ingeritza noastra , nu . Asta-i ca si constanta cercului. Ramane neschimbata.
Rotty
Postat pe 6 Martie 2014 08:11


mmda... ma mir ca nu s-a uzat deloc discul ei pe care-l pune permanent....
barboneli
Postat pe 6 Martie 2014 08:20
Are cateva duplicate .
Rotty
Postat pe 6 Martie 2014 08:26
deci costa sau nu costa?
Vrei banii lui sau nu?
quasaria
Postat pe 6 Martie 2014 13:14
pai normal ca raman la ideile mele pt ca mie nu imi este lene ca sa gandesc singura..
la alte femei le este lene sa gandeasca singure ca sa isi puna mintea la contributie si prefer xa sa gandeasca barbatii pt ele.

mie nu o sa imi fie niciodata lene ca sa gandesc singura asta este este problema mea,,pe cand altor femei prefer sa sa gandeasca barbatii pt ele.
ingerasulluptator
Postat pe 6 Martie 2014 22:38
De la: quasaria, la data 2014-03-06 13:14:55 deci costa sau nu costa?
Vrei banii lui sau nu?


sincer sa spun nu imi trebuie nici banii barbatului si nici .........,,,pt ca nu vreau sa stea toata ziua pe capul meu..Cand vin de la munca sa dau toata ziua cu ochii de el..
asa ca mai bine ma lipsesc de banii lui si de ........... a lui..prefer linistea mea si ideile mele pe care mereu o sa mi le mentin pt ca mie nu imi este lene ca sa gandesc singura.
ingerasulluptator
Postat pe 6 Martie 2014 22:44


stii... eu cand ma uit sashiu la ce scri, parca inteleg cate ceva... dar numai atunci ! nu, acuma nu prea am inteles, de exemplu ! dar tu crezi in Dzeu., asa-i ? ok... atunci poate sti si tu ca EL a facut intai barbatul... adica un barbat ! mai ti minte ? ok. dupa aia, s-a gandit ca poate, nu prea era sigur... deci s-a gandit sa faca si femeia ! da, chiar una asa ca tine, poate ceva mai negricioasa, dar femeie. cu absolut tot ce ai si tu, da... si cuuu ... ! deci daca Dzeu. a crezut de cuvinta ca barbatul are totusi nevoie si de femeie, de ce tu nu crezi ca ai nevoie de barbat ? asa de curiozitate intreb.. ca tie tot nu ti-e lene sa gandesti !!! da, stiu, multe femei ingerasi, sau nu... zic ca n-au nevoie de barbat si de tot ce-i poate oferii, da, plus necazuri... dar asta e contra principilor lui Dzeu. ! chiar asa impotriva esti contra unui barbat care sa stea la TV cu tine alaturi si sa mancati, seminte de ex. cat priviti la nu stiu ce program ??? atunci chiar ca nu sti ce inseamna un barbat langa tine... !
barboneli
Postat pe 7 Martie 2014 11:24
De la: barboneli, la data 2014-03-05 18:59:10
De la: metaphor, la data 2014-03-05 11:31:59
De la: barboneli, la data 2014-03-05 09:29:39

e... trei luni pauza de ingeras, tot e bine... indiferent ce raspunde !!!


:) Da, cred ca mi-am irosit sansa. La naiba, dar ma incadram acolo la VII


corect... !
acum, fara nici o legatura cu tine... mi-am adus aminte de un banculet: vine o babuta la un magazin unde se vindeau pesti vi. se apropie de vanzator si-l intreaba:
- Sunt proaspeti pestii astia ? Se uita vanzatorul mirat la babuta si ii spune:
- Pai cum sa nu fie... nu vedeti ca sunt VII ?!
-Ei... vie sunt si eu...





sa fiu in ton ca am lipsit la apel ...: doua babe in cimitir : auzi soro tu cati ani zici ca ai ...? -91 ! - pai si mai te duci acasa ??????
garbo_19362
Postat pe 7 Martie 2014 13:43
de ce ma pacaliti ca apare la 3 luni 'ingerasul luptacios "....?????... eu calculam ca este vara deja si mergem la Mamaia acum ca a aparut asa din senin !
garbo_19362
Postat pe 7 Martie 2014 13:48
iar daca omul nu este masoeur o fi mon ferre si e incest atunci ! zi buna !
garbo_19362
Postat pe 7 Martie 2014 13:53
imi vine sa vars de la atita roz bombo pe aici...


Deci, irino, n-ai prins ideea; daca are bani nu te duci la munca!
Si nici nu sta pe capul tau, ca isi ia amante...na, are bani. Asa ca poti lua cardurile lui linistita - si sa meditezi in liniste la nemururea sfintilor sau sa te izolezi in ce cotloane doresti tu sa iti desfasori procesele de prelucrare cu capul tau. Ca "gindire" nu pot sa le spun.

Vezi, n-ai strategia corecta.... Daca vrei liniste, asta e solutia: trophy wife!
quasaria
Postat pe 7 Martie 2014 15:16
De la: quasaria, la data 2014-03-07 15:16:31imi vine sa vars de la atita roz bombo pe aici...


Deci, irino, n-ai prins ideea; daca are bani nu te duci la munca!
Si nici nu sta pe capul tau, ca isi ia amante...na, are bani. Asa ca poti lua cardurile lui linistita - si sa meditezi in liniste la nemururea sfintilor sau sa te izolezi in ce cotloane doresti tu sa iti desfasori procesele de prelucrare cu capul tau. Ca "gindire" nu pot sa le spun.

Vezi, n-ai strategia corecta.... Daca vrei liniste, asta e solutia: trophy wife!


nu pot sa zic ca sunt idei gresite ca sa pot face cu cardurile unui barbat,,numai sa nu ma culc cu el nu vreau...pt ca eu daca as face-o as face-o doar pt ca vreau copiii..si eu nu m-as vinde pt niste carduri cu bani.

ingerasulluptator
Postat pe 7 Martie 2014 22:21
De la: barboneli, la data 2014-03-07 11:24:34

stii... eu cand ma uit sashiu la ce scri, parca inteleg cate ceva... dar numai atunci ! nu, acuma nu prea am inteles, de exemplu ! dar tu crezi in Dzeu., asa-i ? ok... atunci poate sti si tu ca EL a facut intai barbatul... adica un barbat ! mai ti minte ? ok. dupa aia, s-a gandit ca poate, nu prea era sigur... deci s-a gandit sa faca si femeia ! da, chiar una asa ca tine, poate ceva mai negricioasa, dar femeie. cu absolut tot ce ai si tu, da... si cuuu ... ! deci daca Dzeu. a crezut de cuvinta ca barbatul are totusi nevoie si de femeie, de ce tu nu crezi ca ai nevoie de barbat ? asa de curiozitate intreb.. ca tie tot nu ti-e lene sa gandesti !!! da, stiu, multe femei ingerasi, sau nu... zic ca n-au nevoie de barbat si de tot ce-i poate oferii, da, plus necazuri... dar asta e contra principilor lui Dzeu. ! chiar asa impotriva esti contra unui barbat care sa stea la TV cu tine alaturi si sa mancati, seminte de ex. cat priviti la nu stiu ce program ??? atunci chiar ca nu sti ce inseamna un barbat langa tine... !


mi se pare plictisitor
ingerasulluptator
Postat pe 7 Martie 2014 22:52
acum este moda ca femeia sa faca copii fara sa fie castorita. prea multe are de facut o soata mancare, curatenie, spalat, calcat. acum face copii exista bone, gradinite, scoli, internate.
lllorena
Postat pe 9 Martie 2014 11:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
probleme la cuptorul cu microunde 24 De la: eu_geminy 18 Octombrie 2011 23:38
Papucei ! 3 De la: tutankhamon 20 Mai 2009 02:43
Am nevoie de ajutor 14 De la: Ciresica 21 Ianuarie 2011 19:41
SPRE LONDRA VIA AEREO!!! 4 De la: yavrum 19 Octombrie 2008 22:33
Cel mai rau colocatar din lume. Cum il dai afara? 15 De la: dalimi 2 Septembrie 2009 21:39
Setari Cookie-uri