Eu rac si el Leu

Care sunt sasele?
nicoleta78
Postat pe 1 Decembrie 2013 13:29
Sansele sunt doar in voi, e aiurea sa intrebi asa ceva. Racii sunt de toate felurile, si eu sunt rac si cu toate astea, intro anumita masura, sunt un rac atipic, nascuta la sfarsit de zodie, inspre leu, am trasaturi de la regele junglei. Conteaza personalitatea, experientele personale ale fiecaruia, visele, aspiratiile, totul conteaza, nu doar zodia.

Uite aici ai putea gasi mai multe detalii pentru tine, iar daca ii stii datele dansului, poti afla cate ceva despre el. E un site care mie mi se pare bine pus la punct : http://www.numereledestinului.ro/calculeaza-ti-numerele/

Ar trebui tu sa simti daca va potriviti sau nu, nu sa stai dupa gura si parerile lumii, sunt vorbe goale si fara rost de cele mai multe ori. Ar trebui sa il cunosti intai....
whisperer
Postat pe 9 Decembrie 2013 18:43
mda.. sa stii ca nu am crezut dar incetul cu incetul mi s-a confirmat ..am citit intr-un zodiac...sincer nu mai stiu care cum ca zodiile de foc ar fi atrase de misterul si farmecul pe care il exercita zodiile de apa...
ei bine iti spun cazul meu: eu sunt rac ...si prietena mea cea mai buna e leu..
cu putin timp in urma un coleg de servici a insistat in repetate randuri sa fie cu mine...e tot leu... cred ca leii parca sunt facuti sa protejeze,...iar cum racii mereu par genul de oameni care au nevoie de ajutor si de protectie...este destul de posibil ca un leu intamplator sa le fie prin preajma:)
este chiar posibil ca dintre voi el sa fi fost atras de tine cand v-ati cunoscut..adica in sensul ca el te-a remarcat primul
in orce caz eu iti doresc succes!
eu personal nu am avut pana acum nici un iubit leu...dar in general m-am inteles foarte bine cu ei si din cate am citit prin diverse horoscoape intre cele doua zodii exista o compatibilitate foarte buna:) asa ca eu zic sa nu iti faci prea multe griji...si sa vezi natural cum evolueaza lucrurile
numai bine:)
ena86
Postat pe 9 Decembrie 2013 23:16
din experienta iti spun ca nu prea , eu am sot leu si este ingrozitor de dificil , culmea atrag lei si mi s-a mai intamplat sa imi dea atentie dar am fugit ca m-am ars odata ajunge !mai degraba tot cu o zodie de apa: scorpion sau peste te-ai intelege ! parerea mea desigur , tu faci cum vrei tu !
garbo_19362
Postat pe 11 Decembrie 2013 13:37
G, leii sunt nimic pe linga barbatii scorpioni.
ce timpenii spui
ea ca rac se potriveste cu barbat leu. in varianta asta.
daca e invers , leoaica nu tolereaza racul

se potriveste si cu scorpion, e adevarat, dar trebuie sa fie rac adevarat ca sa suporte scorpionul si sa fie pe placul lui. supusa, rabdatore, ....
vivacedonna
Postat pe 11 Decembrie 2013 17:22
De la: garbo_19362, la data 2013-12-11 13:37:18din experienta iti spun ca nu prea , eu am sot leu si este ingrozitor de dificil , culmea atrag lei si mi s-a mai intamplat sa imi dea atentie dar am fugit ca m-am ars odata ajunge !mai degraba tot cu o zodie de apa: scorpion sau peste te-ai intelege ! parerea mea desigur , tu faci cum vrei tu !


zau... ? stai un pic, tu atragi leii bani sau leii aia din jungla ? deci daca e vorba de primii... la cat mai multi !!! dar la aialalti... ia zi-ne si noua, cam cati lei ai atras ?
barboneli
Postat pe 11 Decembrie 2013 18:06
Barbatul Leu este sarmant, placut, atragator, dar nu si ca sot. El trebuie sa fie permanent in centrul atentiei, toate se invart in jurul lui, numai el le stie pe toate si numai el are dreptate.
Treaba ta, tu alegi, dar sa nu plangi dupa aceea ca esti neinteleasa, ca nu te baga in seama, ca tu esti nimic si el este totul.
Mamma_leone
Postat pe 12 Decembrie 2013 08:22

zau... ? stai un pic, tu atragi leii bani sau leii aia din jungla ? deci daca e vorba de primii... la cat mai multi !!! dar la aialalti... ia zi-ne si noua, cam cati lei ai atras ? [/quote],
Multumesc Barbo esti asa de dragutz uneori ..., deci lei bani nu se lipesc deloc de mine , dar deloc , pt ca sunt peste , nici nu imi plac sa stii , pot sa am doar 1 leu in buzunar si pot fi foarte fericita ! iar de barbati ce sa iti spun , nu am avut toata viata 51 de ani , am fost si tanara si de 58 de kg ... plus blonda natural... am lucrat vre-o 5 ani intr-un birou cu 15 colegi barbati nu erau ei toti lei ... dar isi incercau talentele de cuceritori zi de zi.
garbo_19362
Postat pe 13 Decembrie 2013 11:54
Păi, nu e broască, fără lac. Aaaa, era vb de lei. Scz!

Traducerea: E uşor s-o joci pe Măria, dacă vrea şi ea.
Axl_R
Postat pe 13 Decembrie 2013 12:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
clarvazatoare si ghicitoare buna 1 De la: elizateo 8 Decembrie 2011 06:30
eu scorpion el fecioara 6 De la: garbo268603 26 Martie 2012 13:13
SAL 6 De la: aly_fab 7 Noiembrie 2010 21:59
Bun, fetelor. 101 De la: eu_geminy 10 Mai 2011 22:06
compatibilitate barbat capricorn si femeia sagetator 53 De la: garbo089305 15 Decembrie 2010 18:43
Setari Cookie-uri