ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Buna

Voteaza
*****Scor: 5 din 1 vot

Buna fetelor m-am despartit de curand de prietenul meu dupa o relatie de 4 ani,as vrea sa stiu daca stie cineva locuri unde as putea merge pentru a intalni oamenii noi va multumesc
  citeaza   raspunde

oameni sint peste tot. Important e sa ii vezi.
  citeaza   raspunde

in centrul istoric din Bucuresti , este plin de baruri, puburi si cluburi unde poti intanli oameni , noi .... daca asta iti doresti tu ! SUCCES!
  citeaza   raspunde

Şi ăia vechi, îs în cartierele noi.
  citeaza   raspunde

nu-s de ce, da am citit portjartiere ...nu-i jolidon
  citeaza   raspunde

Ce bine ca am dormicit ....ma trezesc razand...
  citeaza   raspunde

multa lume necajita....
  citeaza   raspunde

Aici ? ...Nu prea vad....
  citeaza   raspunde

ma refeream la pers care a deschis minunea asta !... nu -i greu de ghicit !
  citeaza   raspunde

buna,
poate pana acum ti-ai si gasit un om special care sa te merite.
nu trebuie sa suferi. viata merge mai departe. eu, dupa 15 ani de casatorie am reusit sa ies din iad si sa iau viata de la capat la 36 ani. si am descoperit ca viata chiar e frumoasa alaturi de un om pe care l-am gasit printr-o retea telefonica de socializare. am gasit pe teletextul antenei 1 si chiar nu-mi pare rau. incearca si tu. nu toti oamenii cauta doar distractie si atat.
jumatatea ta trebuie sa fie undeva.
te pupic si astept vesti bune
spectra
  citeaza   raspunde

De la: garbo_19362, la data 2013-10-18 18:29:15in centrul istoric din Bucuresti , este plin de baruri, puburi si cluburi unde poti intanli oameni , noi .... daca asta iti doresti tu ! SUCCES!

da! este plin de baruri ...si de pitipoance si de "pitiponci" sau cocalari
  citeaza   raspunde

De la: garbo_19362, la data 2013-10-18 18:29:15in centrul istoric din Bucuresti , este plin de baruri, puburi si cluburi unde poti intanli oameni , noi .... daca asta iti doresti tu ! SUCCES!

da! este plin de baruri ...si de pitipoance si de "pitiponci" sau cocalari
  citeaza   raspunde

mda... la asta ma gindeam si eu, ca in "baruri, puburi si cluburi" gasesti niste perechi.... ...perechi-perechi de pesti si traficanti de droguri....
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: