ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Virginitatea dupa 30 de ani

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

Cum vad ca tot sunt la moda subiectele cu virginitatea dupa o anumita varsta, iaca deschid si eu un topic spre a veni in ajutorul celor care au nevoie de sfaturi, indrumari sau pur si simplu vor sa schimbe impresii cu persoane asemanatoare si nu numai.
  citeaza   raspunde

De la: charmelen, la data 2013-09-30 11:56:18Cum vad ca tot sunt la moda subiectele cu virginitatea dupa o anumita varsta, iaca deschid si eu un topic spre a veni in ajutorul celor care au nevoie de sfaturi, indrumari sau pur si simplu vor sa schimbe impresii cu persoane asemanatoare si nu numai.

scuza-ma... eu-s cam prostutz (dar nu virgin...)... ce rol are topicul asta al tau... idem cu altele ??? sfaturi la ce... cum sa-ti pastrezi virginitatea... cum sau-ti pastrezi virginitatea... ce sa faci daca ai ramas virgin si la 30... de ani ???? eu te-am apreciat intodeauna... dar nu stiam ca si la asta te pricepi... !!!! de ex. eu... as vrea sa schimb ceva impresii cu o virgina... de exemplu sa-mi de si mie numarul ei de telefon... ! ai asa ceva pe lista ta ? dar si eu am o intrebare la tine... ! tu crezi ca e chiar asa un ghishft mare sa vreau o virgina ? sau de la ce varsta a virginei, merita sa o caut... ? 20... 26.... 28,6 luni... ???? multumesc anticipat !

nu... n-a fost apropo... !!!
  citeaza   raspunde

De la: barboneli, la data 2013-09-30 12:21:15
De la: charmelen, la data 2013-09-30 11:56:18Cum vad ca tot sunt la moda subiectele cu virginitatea dupa o anumita varsta, iaca deschid si eu un topic spre a veni in ajutorul celor care au nevoie de sfaturi, indrumari sau pur si simplu vor sa schimbe impresii cu persoane asemanatoare si nu numai.

scuza-ma... eu-s cam prostutz (dar nu virgin...)... ce rol are topicul asta al tau... idem cu altele ??? sfaturi la ce... cum sa-ti pastrezi virginitatea... cum sau-ti pastrezi virginitatea... ce sa faci daca ai ramas virgin si la 30... de ani ???? eu te-am apreciat intodeauna... dar nu stiam ca si la asta te pricepi... !!!! de ex. eu... as vrea sa schimb ceva impresii cu o virgina... de exemplu sa-mi de si mie numarul ei de telefon... ! ai asa ceva pe lista ta ? dar si eu am o intrebare la tine... ! tu crezi ca e chiar asa un ghishft mare sa vreau o virgina ? sau de la ce varsta a virginei, merita sa o caut... ? 20... 26.... 28,6 luni... ???? multumesc anticipat !

nu... n-a fost apropo... !!!

topicul asta are acelasi rol ca si celelalte pe subiecte asemanatoare, adica sa se raspunda aiurea, sa mai sara vreunul/una la hartza cu celalalt, sa ne dezinformam reciproc, sa mai pierdem timpul.
Personal habar n-am de nici o virgina pe forum. Barbat sa admita ca e virgin am mai intalnit, fete mai rar. Unora le e mai rusine de virginitate decat de sifilis.
  citeaza   raspunde

ok... uite ca mai invatam ceva... ! mmda... si mie mi s-a intamplat ceva asemanator cand am intrebat o persoana onorabila... de virginitate... la un topic care se discuta de virginitate... ! asa ca nu mai intreb nimic... !
  citeaza   raspunde

care-i rostul ???
  citeaza   raspunde

De la: barboneli, la data 2013-09-30 15:22:28

ok... uite ca mai invatam ceva... ! mmda... si mie mi s-a intamplat ceva asemanator cand am intrebat o persoana onorabila... de virginitate... la un topic care se discuta de virginitate... ! asa ca nu mai intreb nimic... !
mai exista asa cv in ziua de azi?
  citeaza   raspunde

De la: garbo076731, la data 2013-10-10 09:53:53
De la: barboneli, la data 2013-09-30 15:22:28

mai exista asa cv in ziua de azi?

cred ca da... ! eu am vazut cv, pe numarul de inmatriculare a masinilor din Jud. Covasna... !
  citeaza   raspunde

Egzista, ia aruncati o privire ici sha pe link.
Pe alese, si bogate si frumoase si cuminti.
Va bagati?
https://www.google.ro/?gws_rd=cr&ei=mD5YUtxlqIrgBLOrgdgL#q=30+ye...
  citeaza   raspunde

Vad ca sunt si gentlemani manierati, educati, vaccinati cu joburi serioase si conturi in banca.
Doamnelor nu doriti un virgin tomnatec?
  citeaza   raspunde

Ce este mai important ? Relatii sexuale , sau imbogatirea cunostintelor ?
Sa ne pregatim in domeniul pe care il alegem , sau l-am ales , sa ne formam o cultura generala , ( vezi : capitala Romaniei este la Budapesta ) sa cunoastem trecutul si frumusetile patriei , sau sex , bautura , droguri , petreceri in baruri nopti intregi ?

citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: