Virginitatea dupa 30 de ani

Cum vad ca tot sunt la moda subiectele cu virginitatea dupa o anumita varsta, iaca deschid si eu un topic spre a veni in ajutorul celor care au nevoie de sfaturi, indrumari sau pur si simplu vor sa schimbe impresii cu persoane asemanatoare si nu numai.
charmelen
Postat pe 30 Septembrie 2013 11:56
De la: charmelen, la data 2013-09-30 11:56:18Cum vad ca tot sunt la moda subiectele cu virginitatea dupa o anumita varsta, iaca deschid si eu un topic spre a veni in ajutorul celor care au nevoie de sfaturi, indrumari sau pur si simplu vor sa schimbe impresii cu persoane asemanatoare si nu numai.



scuza-ma... eu-s cam prostutz (dar nu virgin...)... ce rol are topicul asta al tau... idem cu altele ??? sfaturi la ce... cum sa-ti pastrezi virginitatea... cum sau-ti pastrezi virginitatea... ce sa faci daca ai ramas virgin si la 30... de ani ???? eu te-am apreciat intodeauna... dar nu stiam ca si la asta te pricepi... !!!! de ex. eu... as vrea sa schimb ceva impresii cu o virgina... de exemplu sa-mi de si mie numarul ei de telefon... ! ai asa ceva pe lista ta ? dar si eu am o intrebare la tine... ! tu crezi ca e chiar asa un ghishft mare sa vreau o virgina ? sau de la ce varsta a virginei, merita sa o caut... ? 20... 26.... 28,6 luni... ???? multumesc anticipat !

nu... n-a fost apropo... !!!
barboneli
Postat pe 30 Septembrie 2013 12:21
De la: barboneli, la data 2013-09-30 12:21:15
De la: charmelen, la data 2013-09-30 11:56:18Cum vad ca tot sunt la moda subiectele cu virginitatea dupa o anumita varsta, iaca deschid si eu un topic spre a veni in ajutorul celor care au nevoie de sfaturi, indrumari sau pur si simplu vor sa schimbe impresii cu persoane asemanatoare si nu numai.



scuza-ma... eu-s cam prostutz (dar nu virgin...)... ce rol are topicul asta al tau... idem cu altele ??? sfaturi la ce... cum sa-ti pastrezi virginitatea... cum sau-ti pastrezi virginitatea... ce sa faci daca ai ramas virgin si la 30... de ani ???? eu te-am apreciat intodeauna... dar nu stiam ca si la asta te pricepi... !!!! de ex. eu... as vrea sa schimb ceva impresii cu o virgina... de exemplu sa-mi de si mie numarul ei de telefon... ! ai asa ceva pe lista ta ? dar si eu am o intrebare la tine... ! tu crezi ca e chiar asa un ghishft mare sa vreau o virgina ? sau de la ce varsta a virginei, merita sa o caut... ? 20... 26.... 28,6 luni... ???? multumesc anticipat !

nu... n-a fost apropo... !!!


topicul asta are acelasi rol ca si celelalte pe subiecte asemanatoare, adica sa se raspunda aiurea, sa mai sara vreunul/una la hartza cu celalalt, sa ne dezinformam reciproc, sa mai pierdem timpul.
Personal habar n-am de nici o virgina pe forum. Barbat sa admita ca e virgin am mai intalnit, fete mai rar. Unora le e mai rusine de virginitate decat de sifilis.
charmelen
Postat pe 30 Septembrie 2013 14:02


ok... uite ca mai invatam ceva... ! mmda... si mie mi s-a intamplat ceva asemanator cand am intrebat o persoana onorabila... de virginitate... la un topic care se discuta de virginitate... ! asa ca nu mai intreb nimic... !
barboneli
Postat pe 30 Septembrie 2013 15:22
care-i rostul ???
garbo_19362
Postat pe 30 Septembrie 2013 19:14
De la: barboneli, la data 2013-09-30 15:22:28

ok... uite ca mai invatam ceva... ! mmda... si mie mi s-a intamplat ceva asemanator cand am intrebat o persoana onorabila... de virginitate... la un topic care se discuta de virginitate... ! asa ca nu mai intreb nimic... !
mai exista asa cv in ziua de azi?
garbo076731
Postat pe 10 Octombrie 2013 09:53
De la: garbo076731, la data 2013-10-10 09:53:53
De la: barboneli, la data 2013-09-30 15:22:28

ok... uite ca mai invatam ceva... ! mmda... si mie mi s-a intamplat ceva asemanator cand am intrebat o persoana onorabila... de virginitate... la un topic care se discuta de virginitate... ! asa ca nu mai intreb nimic... !


mai exista asa cv in ziua de azi?



cred ca da... ! eu am vazut cv, pe numarul de inmatriculare a masinilor din Jud. Covasna... !
barboneli
Postat pe 11 Octombrie 2013 09:42
Egzista, ia aruncati o privire ici sha pe link.
Pe alese, si bogate si frumoase si cuminti.
Va bagati?
https://www.google.ro/?gws_rd=cr&ei=mD5YUtxlqIrgBLOrgdgL#q=30+year+old+virgin
charmelen
Postat pe 11 Octombrie 2013 21:11


Vad ca sunt si gentlemani manierati, educati, vaccinati cu joburi serioase si conturi in banca.
Doamnelor nu doriti un virgin tomnatec?
charmelen
Postat pe 11 Octombrie 2013 21:13

Ce este mai important ? Relatii sexuale , sau imbogatirea cunostintelor ?
Sa ne pregatim in domeniul pe care il alegem , sau l-am ales , sa ne formam o cultura generala , ( vezi : capitala Romaniei este la Budapesta ) sa cunoastem trecutul si frumusetile patriei , sau sex , bautura , droguri , petreceri in baruri nopti intregi ?


Argentina_Malcea_1
Postat pe 24 Octombrie 2013 06:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
crdeti k puteti avea incredere intro iubire virtuala 8 De la: pantera_neagra 14 Septembrie 2009 05:31
Tenerife 17 De la: garbo134266 20 Aprilie 2012 09:26
va rog frumos cine stie ceva de thera group spune-ti-mi si mie o parere 3 De la: garbo040417 4 August 2011 23:39
vaccinarea impotriva virusului hpv 17 De la: daria_pet 20 Octombrie 2009 01:59
deew 1 De la: hermosa20 28 Iunie 2012 15:29
Setari Cookie-uri