ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

La multi ani ! urari de toate cele de la forumisti catre forumisti !

Voteaza
*****Scor: 2.6666666666667 din 6 voturi

La multi ani, Hear tbit... ! sa ne fi sanatos si sa ai parte numai de succese... ! nuuu... nu numai la fete. ci in tot ce iti propui sa realizezi... !!!
  citeaza   raspunde

La multi ani ! si de la mine Bitule

storage0.dms.mpinteractiv.ro/media/401/321/5109/5177758/1/sampan...

citeaza   raspunde

happy b.day, bit!

www.bakedbyjoanna.com/wp-content/uploads/2012/06/Lion-Birthday.jpg
  citeaza   raspunde

unde sint urathorii de serviciu? morti in papusoi? sau ii doare-n tastatura.
  citeaza   raspunde

LA multi ani daca este ziua ta astazi ! sa fii sanatos si fericit! Vad ca te felicita prietenii tai iti doresc si eu numai bine !G
  citeaza   raspunde

in mod normal, un topic ca asta sa merga cat mai bine, ar trebui sa publice cine vrea, cand e ziua de nastere a lui sau a ei ! ca doar n-o sa intre aici sa scrie: bai... azi e ziua mea, felicitati-ma... ! deci... n-o sa mearga ca nimeni bu stie cand e ziua cuiva... ! asa ca eu mi-o public aici: 16 Februarie ! fetele nu trebuie sa ouna si anul... de fapt, nimeni nu trebuie, ci doar ziua ! ziua de nastere si cea onomastica... daca are. eu n-am... si e mare pierdere ptr. religie !
  citeaza   raspunde

bine barbo , ai dreptate, si eu o spun aici 19 03 , iar de onamastica am 2 si Maria si Gabriela! este bine asa !??
  citeaza   raspunde

este minunat... ! 19 03, e beton ! dar Maria parca sunt doua date ! una mica, una mare... poate si una mijlocie... ! eu nu le am cu sarbatorile de la voi. numai 23 August cunosc ! putea-i sa pui si datele, dar o sa se descurce lumea. mersi ptr. completare !
  citeaza   raspunde

ziua mea a fost pe 2 august...pot sa primesc pupici si floricele retroactiv???
  citeaza   raspunde

De la: garbo_13283, la data 2013-08-21 15:07:40bine barbo , ai dreptate, si eu o spun aici 19 03 , iar de onamastica am 2 si Maria si Gabriela! este bine asa !??

bagi lumili'n faliment cu atatea zile de sarbatorit!
  citeaza   raspunde

De la: miss_darine, la data 2013-08-22 09:29:10ziua mea a fost pe 2 august...pot sa primesc pupici si floricele retroactiv???

Iote io te tzuc retro... Da tu ma tzuci pe 28 ?
  citeaza   raspunde

De la: Rotty, la data 2013-08-22 09:51:27

Iote io te tzuc retro... Da tu ma tzuci pe 28 ?

fecioara lu' mama fecioara te tzuc de-acu' pt ca saptamana aviatoare plec in periplu si ma intorc pe 2 sept!!!
  citeaza   raspunde

Multzu ... Si eu plec de azi intr-o saptamana in concediu
  citeaza   raspunde

De la: miss_darine, la data 2013-08-22 09:29:10ziua mea a fost pe 2 august...pot sa primesc pupici si floricele retroactiv???

nu problema... azi e 22. taiem un 2... tinem minte 2... si e ca si cum azi esteziua ta ! deci... la multi ani !!!
  citeaza   raspunde

De la: Rotty, la data 2013-08-22 10:12:01Multzu ... Si eu plec de azi intr-o saptamana in concediu

CONCEDIU PLACUT SI ODIHNITOR SA AVETI... !!! deci pe 28... s-a notat !!!
  citeaza   raspunde

Merci Barbo , da pana atunci o sa mai beau vreo doua kile de cafea pe aici
  citeaza   raspunde

ok... asta inseamna, pana la ziua ta, 333cl de cafea pe zi ! nu-i cam mult... ? de fapt... nu e ! asta inseamna o ceasca mare pe zi... si tu bei chiar doua ! la inceput m-am speriat....
  citeaza   raspunde

LA MULTI ANI ! desi este retroactiv , urarea este sincera , sa fii sanatoasa si fericita ! cu prietenie !daca iti stiam id de mess iti trimiteam si o frumoasa felicitare HAPPY birthday! cu drag G
  citeaza   raspunde

De la: miss_darine, la data 2013-08-22 09:30:30
De la: garbo_13283, la data 2013-08-21 15:07:40bine barbo , ai dreptate, si eu o spun aici 19 03 , iar de onamastica am 2 si Maria si Gabriela! este bine asa !??

bagi lumili'n faliment cu atatea zile de sarbatorit!

Numele nu mi le-am ales eu , ce pot face . !?????
  citeaza   raspunde

De la: barboneli, la data 2013-08-22 10:41:46

ok... asta inseamna, pana la ziua ta, 333cl de cafea pe zi ! nu-i cam mult... ? de fapt... nu e ! asta inseamna o ceasca mare pe zi... si tu bei chiar doua ! la inceput m-am speriat....

Barbo , eu am zis "2 kile".....ma refeream la boabe E cam mult....asa-i ?
  citeaza   raspunde

waw... desigur !!! de unde sa stiu ca vorbea-i de boabe.... ? auzi la ea... boabe !!! o sa faci ochi ca asta...

www.wallpaper4me.com/images/wallpapers/coffee_owl_w1.jpeg

citeaza   raspunde

siii... Rotty, pe unde va mai certat ca n-am inteles bine si ca tu n-ai plecat in concediu... dar ai scris ca pleci pe 22 august... nu peste o saptamana de atunci !!! uite:

"Postat pe: 22 August 2013, ora 10:12 Citeaza Raspunde

Multzu ... Si eu plec de azi intr-o saptamana in concediu "

acum, am inteles unde am gresit... virgula aia care am crezut ca e... nu era !!!! ti-am spus... sunt un neatent !
  citeaza   raspunde

Iote ca te-ai lamurit ! Neata buna .....cu cafea
  citeaza   raspunde

La multi ani chiar si retro... Nu e ziua nimanui azi? Pupici...
  citeaza   raspunde

stai sa vaddd... nu ! azi la nimeni nu e. dar nu-ti risipii pupicurile... peste 2 zile o sa fie... ! ziua cuiva...
  citeaza   raspunde

Si peste 3 zile , a altcuiva ....stiu io
Hallo Jeje
  citeaza   raspunde

La Multi Ani si din partea mea...la toata lumea!
  citeaza   raspunde

De la: jeje2011, la data 2013-08-26 17:17:01La multi ani chiar si retro... Nu e ziua nimanui azi? Pupici...

a mea ii ziua
  citeaza   raspunde

Iara` sau inca ?
  citeaza   raspunde

aici nu merge cu pacaleli... ! cerem copie dupa buletin.... !
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: