ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Iodul e aici !

Voteaza
*****Scor: 3 din 2 voturi

De la: heartbit, la data 2013-06-06 00:27:29ce-ar fi sa puneti voi doua de-o biserica sau macar de-o parohie ingerasule!!!
cred ca v-ati mantui amandoua pe loc si mai ales una pe alta!
Pai pana la Dumnezeu te mananca sfintii,adica oamenii..Dreptatea si-o face fiecare dar in sens pozitiv sa te impui sa nu te razbuni ca sa te cobori la nivelul celor rai

Precum in cer asa si pe pamant amin...

numai ca depinde de oameni daca vor sao duca ca in cer dar atunci trebuie sa traiasca dupa niste reguli ale lui Dumnezeu
  citeaza   raspunde

Pai pana la Dumnezeu te mananca sfintii,adica oamenii..Dreptatea si-o face fiecare dar in sens pozitiv sa te impui sa nu te razbuni ca sa te cobori la nivelul celor rai

Precum in cer asa si pe pamant amin...

numai ca depinde de oameni daca vor sao duca ca in cer dar atunci trebuie sa traiasca dupa niste reguli ale lui Dumnezeu

citeaza   raspunde

De la: ladyDY, la data 2013-06-05 09:22:35observ ca nu te dezici.....ai la dispozitie inca o zi sa -ti demonstrezi " inteligenta ", prostia, nesimtirea, aroganta, violenta, razbunarea si tot ce mai ascundeti in ADN-ul tau virusat....
SUCCES !

citeaza   raspunde

De la: iris_19, la data 2013-05-25 14:06:46
De la: barboneli, la data 2013-05-24 22:06:38

eu cred ca ar trebui sa-ti medicamentele la timp... vad ca aiurezi rau !!!!! N-AM MODIFICAT NIMIC !!!!!

Barbo ..imi cer scuze ca te-am certat si m-am suparat ca n-ai fost dragut cu 07 ...ai dreptate nu se poate altfel ,te rog eu din suflet hai sa o tratam cu indiferenta ,e invizibila ,scrie dar noi nu vedem ..te rog eu !

prima victima colaterala, reintoarsa intr-un numar.
  citeaza   raspunde

pt mine
  citeaza   raspunde

Barbo ! ...De asta iti amintesti ? Tot de ea deschis...acelasi stil...
  citeaza   raspunde

Io aduc Betadină, diluată se poate folosi şi în oftalmologie.

Cu sau fără cămeşă...
  citeaza   raspunde

Verde de paris nu este la oferta ?
  citeaza   raspunde

Doar albastru de Deda.

Podişca-i pe partea dreaptă...
  citeaza   raspunde

citeaza   raspunde

De la: Rotty, la data 2014-02-02 18:17:04Barbo ! ...De asta iti amintesti ? Tot de ea deschis...acelasi stil...

ei... cum nu ! eram sa ma internez de placere... dupa ce primeam de la ea !!! nu prea are imaginatie... asta a fost ca razbunare la topicul meu "Iadul este aici"... si dracusorii din ea, s-au revoltat !!! Iodul... ? sa fie Iodul... ! le tin mite cum nu....

vad ca rotysor... tot mai cauta... daca gaseste ceva care m-ar compromite... te rog sa nu publici, da ?
  citeaza   raspunde

Nu mai cauta ca a obosit , dar cred ca ajunge
  citeaza   raspunde

.
  citeaza   raspunde

www.copiisimamici.ro/planse-de-colorat
  citeaza   raspunde

Wow... si tu ai baut iod ? Pai tocmai la topicul asta infectat si nedezinfectat nici macar cu iod, deschis de semianalfabeta 807 ti-ai gasit sa pui reclama pentru mamici si copii ??? Grozava idee....
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: