Iodul e aici !

De la: ladyDY, la data 2013-06-01 12:56:01 ia sa merg eu la odihna...ca-i tare greu la deal cu boii slabi !!!
ia de aici si http://www.plansedecolorat.ro/animale/vaci-si-boi/10


animale vaci si boi, dau intr-unul, tipa doi.

ce vrei ??????????????esti o proasta/unprost si nimic mai mult.
garbo_13807
Postat pe 2 Iunie 2013 09:28
ti-a pierit imaginatia ....te credeam mai desteapta!!! ia de aici si...http://www.ijocurifete.com/joc-coloreaza+pe+barbie+in+gradina-185.html
ladyDY
Postat pe 2 Iunie 2013 23:38
De la: ladyDY, la data 2013-06-01 12:56:01 ia sa merg eu la odihna...ca-i tare greu la deal cu boii slabi !!!
ia de aici si http://www.plansedecolorat.ro/animale/vaci-si-boi/10


animale, vaci si boi,
dai intr-unul, tipa doi.
garbo_13807
Postat pe 3 Iunie 2013 22:51
numai atat poti???!!!....
ladyDY
Postat pe 4 Iunie 2013 13:30
De la: ladyDY, la data 2013-06-04 13:30:31numai atat poti???!!!.... [/quote


ladi_di63, esti curioasa? te roade rau? cerceteaza, daca poti alfi, daca nu, esti asa cum am stabilit : verigagaga slabababa.

garbo_13807
Postat pe 4 Iunie 2013 13:36
si ...zici tu ca esti ironica....ma iei la misto.... tu nu esti in stare sa stabilesti pentru nimeni absolut nimic atat timp cat aiurezi...te analizez in fiecare zi si-mi este suficient sa constat ca nu ti-ai luat pastilele !!!!fuguta...ca acum se insereaza...
ladyDY
Postat pe 4 Iunie 2013 14:49
De la: ladyDY, la data 2013-06-04 14:49:47 si ...zici tu ca esti ironica....ma iei la misto.... tu nu esti in stare sa stabilesti pentru nimeni absolut nimic atat timp cat aiurezi...te analizez in fiecare zi si-mi este suficient sa constat ca nu ti-ai luat pastilele !!!!fuguta...ca acum se insereaza...


si iar te foo t e grija? du-te la toti

de ce te amesteci in viata mea? de proasta? nu te-am intrebat nimic. pt mine esti simbolul prostiei.
garbo_13807
Postat pe 4 Iunie 2013 15:41
De la: ladyDY, la data 2013-06-04 13:30:31numai atat poti???!!!....




atit poti tu sa intelegi si vad ca esti foarte fericita.nu pot sa te tulbur.
garbo_13807
Postat pe 4 Iunie 2013 15:43
vaiiiiiiiiii.... stii si cuvinte cu conotatie sexuala, draci....!!!! urat din partea ta....o femeie desteapta nu vorbeste urat!!!ntntntntnt....
nu ma amestec in viata ta!!!! vreau sa vad cat te mai tin neuronii !!! fuguta la pastile...debitezi prostii!!!
ladyDY
Postat pe 4 Iunie 2013 16:03
De la: ladyDY, la data 2013-06-04 16:03:32vaiiiiiiiiii.... stii si cuvinte cu conotatie sexuala, draci....!!!! urat din partea ta....o femeie desteapta nu vorbeste urat!!!ntntntntnt....
nu ma amestec in viata ta!!!! vreau sa vad cat te mai tin neuronii !!! fuguta la pastile...debitezi prostii!!!



ai auzit ca mai repede este prins un mincinos decit un schiop? dar pe asta o stii: ingimfatii si orgoliosii isi calomniaza aproapele si umplu lumea de lacrimi.si acum un mesaj de la neuronii mei pt tine - s.i.c.t.i.r. !!!
garbo_13807
Postat pe 4 Iunie 2013 21:00
ladyDy, nu te pune cu proasta, ca are mintea odihnita si te bate cu experienta ei!
zicea mai sus ca esti simbolul prostiei, ei bine aceasta nulitate7 - adica 0000000 . de sapte ori zero! - este personificarea prostiei!
pacat ca avem asemenea specimene pe Terra, fara ele ar fi mult mai curat si civilizat Pamantul!
heartbit
Postat pe 4 Iunie 2013 21:51
De la: heartbit, la data 2013-06-04 21:51:35ladyDy, nu te pune cu proasta, ca are mintea odihnita si te bate cu experienta ei!
zicea mai sus ca esti simbolul prostiei, ei bine aceasta nulitate7 - adica 0000000 . de sapte ori zero! - este personificarea prostiei!
pacat ca avem asemenea specimene pe Terra, fara ele ar fi mult mai curat si civilizat Pamantul!


bine, mai patapievici !
garbo_13807
Postat pe 4 Iunie 2013 21:54
numai de atat sunt in stare neuronii tai?????!!!! ....inca te mai asteapta pastilele!!! si las-o mai moale cu lacrimile...pana acuma bagai la cap sa nu mai umbli pe topice sa debitezi numai elucrubatii...
ladyDY
Postat pe 4 Iunie 2013 21:56
Bitule nu te contrazic, aceasta conversatie in spatiul virtual cu distinsa telectuala, a inceput in momentul in care am incercat sa-i explic sa nu se mai poarte urat cu userii si sa nu mai faca comentarii in care pur si simplu nu ii erau atribuite...se tot dadea de ceasul mortii ca nu intelege ce are lumea cu ea....si sincer vreau sa vad cat o poate tine....eu am rabdare!!! stiu ca aceasta specie a inceput sa domine Pamantul...
ladyDY
Postat pe 4 Iunie 2013 22:02
De la: ladyDY, la data 2013-06-04 21:56:09numai de atat sunt in stare neuronii tai?????!!!! ....inca te mai asteapta pastilele!!! si las-o mai moale cu lacrimile...pana acuma bagai la cap sa nu mai umbli pe topice sa debitezi numai elucrubatii...


tu se pare ca te tratezi cu pastile de tzintzari.

ignorrr !!!!
garbo_13807
Postat pe 4 Iunie 2013 22:04
te contrazici singura.....ia ignora-ma...
ladyDY
Postat pe 4 Iunie 2013 22:06
De la: ladyDY, la data 2013-06-04 22:02:15Bitule nu te contrazic, aceasta conversatie in spatiul virtual cu distinsa telectuala, a inceput in momentul in care am incercat sa-i explic sa nu se mai poarte urat cu userii si sa nu mai faca comentarii in care pur si simplu nu ii erau atribuite...se tot dadea de ceasul mortii ca nu intelege ce are lumea cu ea....si sincer vreau sa vad cat o poate tine....eu am rabdare!!! stiu ca aceasta specie a inceput sa domine Pamantul...


ce tot vrei "culmea gaurii negre "? iar nu poti dormi de grija mea ?
garbo_13807
Postat pe 4 Iunie 2013 22:06
"culmea gaurii negre "...tocmai ti-am readus aminte cum te dadeai de ceasul mortii ca esti nentelesa tipand disperata pe forum.....iar tu ca o mare telectuala ce esti ai inceput sa ataci nejustificat!!!
ladyDY
Postat pe 4 Iunie 2013 22:21
aveti la dispozitie inca o zi sa va demonstrati " inteligenta ", prostia, nesimtirea, aroganta, violenta, razbunarea si tot ce mai ascundeti in ADN-ul ala virusat.

SUCCES !

garbo_13807
Postat pe 5 Iunie 2013 08:05


"Postat pe: 5 Iunie 2013, ora 08:59 Citeaza Raspunde

De la: barboneli, la data 2013-06-05 08:05:13
era vorba ca nu-mi stai in cale, asa-i ? si nu sunt numai insipid... sunt si complet invizibil pentru tine. inodor nu mai zic, ptr. ca nu sunt sigur ca ai morosul dezvoltat !!!
deocamdata te rog frumos... !!! vrei sa-mi scri mie personal ceva ? fa-o pe alt topic, ala cu iodul sau iadul, de ex. NU AICI !!!!

nu dragutza ! nu vreau sa-ti spun nimic personal, ca iar imi amintesc cum denaturezi viata si adevarul. iti spun unde se potrivesc replicile.unde au legatura cu contextul. eu nu pun nuci in perete. e specialitatea voastra.
nu-ti stau in cale. esti penibil cu aceasta afirmatie. a vorbi cu "cineva "nu inseamna ca ii stai in cale. doar ii acorzi atentie,"

maiii... tu chiar ai inceput sa vorbesti frumos... !!! sa zicem ca ai dreptate, dar cam fiecare topic are specificul lui sau subiectul lui. la "Restaurant" de exemplu se posteaza si se comenteaza la tema, adica mancare, bautura, furculite, cutzite... nu ca sa inpungi pe altul, ci ca tacam inofensiv !!! in nici un caz nu, caracterizari personale a altora... !!! insipid, da, are legatura cu gustul, e adevarat... dar doar referitor la gustul mancarii, bauturii, cafelei... etc. ! nu al colegilor de forum. ieri de exemplu era sa cad de pe scaun cand ai cerut o reteta... !!! era pentru prima oara cand ai postat si tu ceva, legat de topic... ! apropo, sotia a facut ieri saramura de piept de pui cu mamaligutza si a iesit perfect ! e prima oara cand mancam asa ceva, cel putin aici in tara. idea am luat-o de la tine. mersi... !!!
barboneli
Postat pe 5 Iunie 2013 09:21
observ ca nu te dezici.....ai la dispozitie inca o zi sa -ti demonstrezi " inteligenta ", prostia, nesimtirea, aroganta, violenta, razbunarea si tot ce mai ascundeti in ADN-ul tau virusat....
SUCCES !

ladyDY
Postat pe 5 Iunie 2013 09:22

neatza Lady... ! e o atmosfera cam iodata pe aici... asa-i ? se potriveste mai bine ca camp de lupta, razboieli, etc. mai bine aici decat pe topicuri ca Restaurant, daca ti-as oferi.... etc. o zi minunata... !!!
barboneli
Postat pe 5 Iunie 2013 09:29
sunt de acord cu tine.....dar daca pacienta noastra delireaza pe unde o apuca......cam greu sa dai paginile in urma pentru a-i acorzi "primul ajutor"
ladyDY
Postat pe 5 Iunie 2013 09:38
De la: ladyDY, la data 2013-06-05 09:38:58sunt de acord cu tine.....dar daca pacienta noastra delireaza pe unde o apuca......cam greu sa dai paginile in urma pentru a-i acorzi "primul ajutor"


fa ! n-ai stare, te maninca pielea, soriciul !

multumesc lui barboleli ca ma citeaza. o sa te ascult , sa vad daca ai retinut corect, daca ai prins sensurile. pina atunci, nu ma in_curca !

oricum va vad epuizati. dupa ce va chinuiti sa-mi dati doua replici dispareti cite doua zile.. e grea munca intelectuala. sau va feiri sa mai faceti atitea greseli de scriere, sa mai mincati atitea litere.

mincatul literelor este indicat sa se faca pe topicul RESTAURANTUL.



pt madam interjectie IGNORRR
garbo_13807
Postat pe 5 Iunie 2013 09:49
ia sa vad cum ma ignori!!! pana acuma observ ca nu ai facut acest lucru!!!
ladyDY
Postat pe 5 Iunie 2013 09:55
Asta cand zice "ignor" ....atunci o manca mai tare
Rotty
Postat pe 5 Iunie 2013 10:09
asa caaaaaaaaa...sa nu ma certati!!!
ladyDY
Postat pe 5 Iunie 2013 10:13
ai grija 802 ca esti atacata in haita...

Oamenii care sunt lipsiti de inteligenta ataca in haita pt ca nu ii tin creierii sa actioneze individual... ai grija sa vor sa te influenteze ca sa te faca sa cobori la ivelul lor de inteligenta si nesimtire.

lasa-i in plata Domnului...greu scoti oameni faa minte din ale lor..

decat sa iti strici ziua mai bine ignora-i ca si eia nu te faca sa devii la fel de redusa ca si ei..

ei sunt multi de aceea se simti tari pt ca ii unesc rautatea,,,daca cand sa se ajute atuncia se fac ca nu se mai cunosc..stii vorba aia cine se aseamana se aduna.


ei sunt multi si vor sa te termine psihic apoi sa te faca sa devii la fel ca si ei,,
ingerasulluptator
Postat pe 5 Iunie 2013 23:45
De la: ingerasulluptator, la data 2013-06-05 23:45:41ai grija 807 ca esti atacata in haita...

Oamenii care sunt lipsiti de inteligenta ataca in haita pt ca nu ii tin creierii sa actioneze individual... ai grija sa vor sa te influenteze ca sa te faca sa cobori la ivelul lor de inteligenta si nesimtire.

lasa-i in plata Domnului...greu scoti oameni faa minte din ale lor..

decat sa iti strici ziua mai bine ignora-i ca si eia nu te faca sa devii la fel de redusa ca si ei..

ei sunt multi de aceea se simti tari pt ca ii unesc rautatea,,,daca cand sa se ajute atuncia se fac ca nu se mai cunosc..stii vorba aia cine se aseamana se aduna.


ei sunt multi si vor sa te termine psihic apoi sa te faca sa devii la fel ca si ei,,
ingerasulluptator
Postat pe 5 Iunie 2013 23:47
ce-ar fi sa puneti voi doua de-o biserica sau macar de-o parohie ingerasule!!!
cred ca v-ati mantui amandoua pe loc si mai ales una pe alta!
heartbit
Postat pe 6 Iunie 2013 00:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
legislatia pt producerea lumanarilor atat decorative cat si cele pt cult 10 De la: Iryna_Iry 31 Octombrie 2016 16:12
reprezentanti Avon 1 De la: cris_roxa85 5 Mai 2009 15:08
Cafenea virtuala 11752 De la: tutankhamon 11 Martie 2009 12:32
Acesta adorabile PISICI !!!!! 140 De la: elisabeta_boia 8 Noiembrie 2012 20:59
La multi ani ! Urari de toate cele de la forumisti catre forumisti ! 81 De la: barboneli 2 Ianuarie 2014 21:02
Setari Cookie-uri