de ce un barbat distruge caracterul unei femei...Din cauza ca femeia asimileaza prostiile barbatului care o obliga sa mearga pe drumul lui apoi o judeca ca este curva si rea.

pai cum ar putea sa fie cinstita atunci cand traieste cu un barbat excroc mincinos si excroc
ingerasulluptator
Postat pe 21 Aprilie 2013 17:10
apoi cand un om se straduie sa devina corect incepe sa fie marginalizat pt ca din cauza xa oamenii au interese egoiste si stiu doar sa ia dar nu stiu sa fie recunoscatori mai ales barbatii apoi femeile care sunt obligate sa asimileaza prostiile barbatilor si sunt obligate sa mearga pe drumul barbatilor
ingerasulluptator
Postat pe 21 Aprilie 2013 17:12
eu stiu ca o femeie cand vrea sa nu se culce cu barbati si sa fie o femeie serioasa...
Oamenii incep sa rada de ea,,,pt ca practic nu mai au nici un interes sa se comporte frumos..
Pt ca spre exemplu barbatii se comporta frumos cu femeie daca fac sex cu ei,,apoi curata rahatul dupa ei.
daca femeie vrea sa fie corecta...adica cuvantul corect un inseamna a fii corect doar corect cu banii.

Cuvantul de ai fii un om corect cuprinde multe lucruri

a fii corect cu banii este doar o parte

a fii om corect inseamna ca fii recunoscator,,sa nu iti bati joc de oameni vulnerabili si fara experienta..a te comporta frumos mereu nu doar cabd ai interese

apoi oamenii daca te stradui sa fii corect sa faci lucrurile corecte si pt tine si pt ceilalti...Adica sa nu lasi pe altii sa isi bata joc din tine,si nici tu de altii..
oameniii cum au interese egoiste si cum nu mai au nimic de profita isi bat joc si te umilesc...
Dar asta trebuie sa te intareasca si sa te faca sa te detasezi cat mai mult de ei si sa nu iti pese de ce gandirea lumii care nu vor sa te faca decat sa suferi..pt ca oamenii cu bun simt stiu sa ii respecte pe ceilalti si sa aprecieze atunci cand un om doreste sa se schimbe si sa devina mai bun
ingerasulluptator
Postat pe 21 Aprilie 2013 17:19
ai inviat ingerasule?
zicea lumea pe aici ca te-ai maritat, ca ai probleme cu tigaile, ca de aia nu se mai gasesc tigai in uniunea europeana, ca te-ai maritat tu si le-ai cumparat pe toate, ca sa-ti faci un stoc ... etc ... (prietenii stiu de ce!!!)
bine ai revenit!
heartbit
Postat pe 21 Aprilie 2013 19:44


mai Bit... ce te miri atata... ? acum e perioada invierilor... uite hop... si pe ingerasul nostru !!! si la minte a ramas tot atat de iute, ca o tigaie de calitate da-ta in cap... !!! (florile sunt pentru ea...)
barboneli
Postat pe 21 Aprilie 2013 20:03
pai nu imi trebuie mie casatorie pt ca nu am timp de educat barbati si sa dorm cu dusmanul in pat....Si sa ma gandesc toata ziua ca daca nu i-as fii zis nimic m-ar fii facut carpa de spers pe jos.
eu nu pot apartine doar unui barbat....ci a a toturor barbatilor dar fara lucruri trupesti...
mi se pare plictisitor sa ma dedic unui barbat pt ca eu nu sunt adepta casatorii pt ca mi se pare plictisitoare....pt ca barbatii au gandire de 2 bani
ingerasulluptator
Postat pe 22 Aprilie 2013 21:50
ai dreptate Barbo, iarta-mi impietatea, de-a fi omis asemenea eveniment!

bine ai reinviat ingerasule!
heartbit
Postat pe 22 Aprilie 2013 21:55
apropos ingeras, am fost la un gandirolog, si mi-au evaluat gandirea... au zis ca e de 5 bani... deci inseamna ca eu nu sunt barbat???
oare ce as putea sa fiu? alien? ca nici femeie nu sunt! m-am uitat in chiloti de dimineata si erau semne vizibile ca nu sunt femeie
heartbit
Postat pe 22 Aprilie 2013 21:57
eu nu o sa abandonez barbatii niciodata sa le aduc la cunostinta valoarea caracterului lor...Si pe la 80 ani tot pe garbo ma gasiti...
ingerasulluptator
Postat pe 22 Aprilie 2013 21:58
De la: heartbit, la data 2013-04-22 21:57:16apropos ingeras, am fost la un gandirolog, si mi-au evaluat gandirea... au zis ca e de 5 bani... deci inseamna ca eu nu sunt barbat???
oare ce as putea sa fiu? alien? ca nici femeie nu sunt! m-am uitat in chiloti de dimineata si erau semne vizibile ca nu sunt femeie


tu ghicesti in chiloti?
garbo_10470
Postat pe 22 Aprilie 2013 22:09
Ingerasule !!! Iote ce primire ti-au facut baietzii..... Apreciezi ,sper...
Rotty
Postat pe 22 Aprilie 2013 22:16
De la: Rotty, la data 2013-04-22 22:16:27 Ingerasule !!! Iote ce primire ti-au facut baietzii..... Apreciezi ,sper...


sa vezi ce ai sa apreciezi tu primirea pe care ti-o vor organiza futurologii site-ului.
garbo_10470
Postat pe 22 Aprilie 2013 22:22
De la: Rotty, la data 2013-04-22 22:16:27 Ingerasule !!! Iote ce primire ti-au facut baietzii..... Apreciezi ,sper...
sigur ca ii apreciez si le doresc tot binele din lume sa devina mai destepti si sa respecte femeile si sa nu le mai judece atata pt ca din cauza lor a barbatilor au ajuns ce au ajuns.pt ca barbatii nu le lasa sa fie mai bune si mai cuninti..pt ca barbatii obliga femeile sa le asimileze prostiile si sa mearga pt drumul lor..
pt ca daca femeile nu ar asimilia prostiile barbatilor nu ar putea trai impreuna cu barbatii pt ca s-ar vedea diferenta de gandire si nu s-ar putea intelege...

ingerasulluptator
Postat pe 22 Aprilie 2013 22:24
De la: Rotty, la data 2013-04-22 22:16:27 Ingerasule !!! Iote ce primire ti-au facut baietzii..... Apreciezi ,sper...
sigur ca ii apreciez si le doresc tot binele din lume sa devina mai destepti si sa respecte femeile si sa nu le mai judece atata pt ca din cauza lor a barbatilor au ajuns ce au ajuns.pt ca barbatii nu le lasa sa fie mai bune si mai cuninti..pt ca barbatii obliga femeile sa le asimileze prostiile si sa mearga pt drumul lor..
pt ca daca femeile nu ar asimilia prostiile barbatilor nu ar putea trai impreuna cu barbatii pt ca s-ar vedea diferenta de gandire si nu s-ar putea intelege...

ingerasulluptator
Postat pe 22 Aprilie 2013 22:24
Lasa ca ai tu grija se le amintesti Educ-o putin si pe 470 , ca are o gandire ce da de banuit .
Noapte buna , bine ai revenit.
Rotty
Postat pe 22 Aprilie 2013 22:35
ingeras..si eu Bine-ai revenit,sincer! Si referitor la tema topicului..un pic prea lung titlul ,apoi o femeie-femeie trebuie sa aibe ...coloana vertebrala dreapta si sa nu raspunda la "prostiile" barbatului-cand simte ca acesta e .."prost"... Sa nu mearga pe unde o...../obliga .."el" sa mearga pe unde si cum vrea EA!! Si legat de ..judecata..unor{numai...unor...}barbati-..GURA LUMII -SLOBODA !!! Acesti ''{rari} barbati te judeca oricum-si daca nu-i bagi in seama-si daca faci ca ei !In fond fiecare..incearca,daca pica-pica,daca nu...cauta alta ..mai slaba de ...minte!!
Ar fii multe de spus..despre caracterul femeilor care daca AU caracter Nu se lasa..prostite de nimeni. ..!Despre cum o femeie cu ..caracter POATE influenta in bine "prostioarele" unor barbati...! Despre dreapta sau nedreapta judecata...
Dar e asa de frumos afara,a venit Primavara!Sa fim fericiti!
elisabeta_boia
Postat pe 24 Aprilie 2013 10:06
Nimeni nu-ti poate distruge caracterul, asta daca ai, intr-adevar, unul bine format si dezvoltat si nu esti in bataia vantului...pentru ca in ultimul caz nici nu-i trebuie deosebita maiestrie in manipulare ca sa te desfiinteze.
magdabeauty
Postat pe 24 Aprilie 2013 10:25
da' ce ai facut ingeras, ai hibernat?
quasaria
Postat pe 24 Aprilie 2013 10:30
De la: ingerasulluptator, la data 2013-04-22 21:58:47eu nu o sa abandonez barbatii niciodata sa le aduc la cunostinta valoarea caracterului lor...Si pe la 80 ani tot pe garbo ma gasiti...



Ingeralluptator->ingerasulevaluator

Iri... mai ai mult pana la 80?

....mai ghini "lupta" pi langa noi ca sa te 'nbarbatezi si sa rezisti....da nu cu "placa" ceia.....

oricum, b/a/r!
Fss_ssu
Postat pe 24 Aprilie 2013 13:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
HEii 24 De la: anaROBERT 16 Septembrie 2010 13:02
pt tn fac orce ori cum tu esti faina rau 9 De la: hermosa20 16 Iulie 2012 00:54
cum ma dezabonez de pe GARBO !!!!!!!!!!>??????????? 2 De la: garbo264825 21 Februarie 2012 08:38
Principii sau dragoste? 59 De la: teona_35 30 Iunie 2009 10:53
"Religia, o fraza de dansii, inventata..." 852 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:38
Setari Cookie-uri