Doamnelor cat de open mind sunteti?


siteul asta...cre' ca a avut parte de prea multe preludii de posteaza de trei ori pe secunda!
quasaria
Postat pe 7 Aprilie 2013 02:48
De la: quasaria, la data 2013-04-07 02:48:18
mda. macar iti creaza iluzia ca ai avea ce sa astepti.




E un fel de a te imbata cu apa rece
Rotty
Postat pe 7 Aprilie 2013 09:02
De la: quasaria, la data 2013-04-07 02:48:18
mda. macar iti creaza iluzia ca ai avea ce sa astepti.


in timp ce actu'n sine iti poate distruge orice iluzie!
Sassette
Postat pe 7 Aprilie 2013 15:58


si oricum, dupa "actul in sine" nu mai ai ce sa mai astepti. Sa iti spuna noapte buna, probabil...
quasaria
Postat pe 7 Aprilie 2013 16:06
al treilea, al patrulea, al cincilea, al saselea, al saptelea, al optulea, al noualea, al zecelea, al unsprezecelea, al doisprezecelea, al treisprezecelea, al paisprezecelea...

si uite asa pana te ia somnul, nu mai numeri oi, numeri "acte in sine"

cum n-ai ce sa astepti?
postludiul!
cine face sex, se scutura un pic si a plecat mai departe...
cine face dragoste, are timp si de preludiu si de postludiu!
heartbit
Postat pe 8 Aprilie 2013 00:03
pai eu ce ziceam. Postludiu, adica iti spune noapte buna inainte sa adoarma! Sau, ma rog, buna dimineata.... Sau, dupa 14, 15 te anunta ca a venit iarna afara... si ca ai ajuns intre timp in anul 2013!
quasaria
Postat pe 8 Aprilie 2013 09:34
doamne,ce tampenie,ce inseamna sa nu ai ceva serios sa te ocupi!
daniilia
Postat pe 16 Aprilie 2013 10:18
Ca ontopic... nush...

Ca off, referitor ce zicea o tanti mai devreme... cand iti vezi partenera cum se infioara sub atingerea ta... preludiul e mai important decat orice.
sierra_ig
Postat pe 21 Aprilie 2013 05:55
De la: daniilia, la data 2013-04-16 10:18:21doamne,ce tampenie,ce inseamna sa nu ai ceva serios sa te ocupi!



Si tu de ce intrii pe astfel de topicuri ? De ocupata ce esti ?
Rotty
Postat pe 21 Aprilie 2013 08:06
nu bre, pentru divertisment, dar nici divertismentul nu mai e era odata!
heartbit
Postat pe 21 Aprilie 2013 10:10
Eu sincer cred ca intr-o relatie trebuie sa fii foarte deschisa mai ales in pat .....Adica hello foarte multe cupluri se despart din cauza vetii conjugale si din cauza ca suntem inhibate :( si pentru ca de multe ori reactionam la intrebarea :Vrei sa -mi faci un sex oral ?de parca ne-o fi trasnit martieni .... L-ai prins cu papusa blomfabila sau ca se masturbeaza .....si ce daca ziceti mersi ca nu la-ti prins cu alta femei ca atunci e o problema cu adevarat .Barbati sunt foarte curiosi din fire si au un apetit sexual foarte ridicat si le place sa experimenteze ....Sfatul meu dati-le voie sa experimenteze cu perechea care si-au aleso adica VOI si atunci din punct de vedere sexual o sa vedeti ca barbatul e numai a vostru .........Asa ca doamnelor nu va mai ganditi ca daca faceti pozitia aia sau un sex oral nu mai aveti demnitate .....Demnitatea trebuie sa o ai in SOCIETATE nici de cum in PAT ,acolo tebuie sa te bucuri de frumusetia placerilor si deodata va veti simti mult mai fericite si partenerul va fi mult mai atras de dumneavoastra .......... o zi faina la toata lumea
mada_ella
Postat pe 21 Aprilie 2013 17:35
i :) blomfabilă :)

Faină şi pt tine!
Axl_R
Postat pe 21 Aprilie 2013 18:39
Efeseni 5

http://churchages.com/ro/bible/eph/5/
garbo242980
Postat pe 26 Aprilie 2013 13:57
well... ella, tu ai foarte mare dreptate, sint de acord cu tine, dar ... stii cum se spune: adevarul pur si simplu nu e niciodata pur si niciodata simplu. Cind darimi o bariera problema principala e unde o trasezi pe urmatoarea. Pentru ca din dezinhibitie in dezinhibitie...ghici unde se ajunge?! La altcineva, de obicei... La sex si atit, care sex si atit e pina la urma sex si atit, deci oamenii sint unelte, ca doar n-avem inhibitii... Doar alte gadgeturi. Ii cumparam, ii inchiriem, ii luam in leasing sau ii imprumutam, ii folosim si ii aruncam cind s-au stricat. Doar sexul e lipsit de probleme d'astea inutile. Dragostea nu e. Dragostea e chiar plina de ele.
Dar aici e mult de discutat...
Ideea e sa nu te grabesti sa fii "dezirabila". Ramai tu. Tu si atit. Oricine incearca sa te convinga sa te "emancipezi" "pt ca astfel va fi mult mai atras de tine" e a pc of sht.
quasaria
Postat pe 26 Aprilie 2013 14:13
:D
Fss_ssu
Postat pe 26 Aprilie 2013 15:55
De la: Sassette, la data 2013-04-06 00:22:18Ati fi capabile sa va iertati sostul/iubitul daca l-ati prinde facand sex cu o papusa gonflabila?

Mi-ar intepeni open mindu' pe stand by!
LLisa
Postat pe 29 Aprilie 2013 19:07
intrebarea este alta.. unde am gresit eu de vrea sa faca sex cu o papusa gonflabila
garbo_13453
Postat pe 30 Aprilie 2013 15:09
de ce crezi ca ai gresit?
poate vrea diversificare, si decat sa mearga la agatat si sa te insele cu vreuna, sa cgheltuie banii... eventual sa-ti mai aduca si niste venierice... si-a luat omul o gonflabila pentru prestari servicii... si a rezolvat problema!
gonflabila nu se plange de dureri de cap, nu are nici o matusa la care sa mearga, cum o pune asa sta... nu face fitze si mofturi... nu cere de mancare, nu vrea la spectacol, la restaurant... nu are nevoie decat de-o cutie pentru pastrare, nu ii trebuie 700 de perechi de pantofi si nici 200 de rochii de seara si 400 de roacii de zi... nu are nevoie de nunta si logodna, nu ramane insarcinata... nu are nevoie de chiuretaje si nu iti vine acasa cu citatia de divort si cu solicitarea de pensie alimentara!
cel mult are nevoie de putina pudra de talc, din cand in cand... nu de creme de 7 feluri... de zi, de noapte, de pranz...
in caz ca ii crapa pilea pe undeva... se rezolva la vulcanizare... nu prin spitale si pe la clinici de chirurgie plastica...!
era sa uit... nu face celulita si nu se ingrasa...

asa ca dupa cum se poate vedea, omul nu doreste sa-si piarda casnicia, ci a adus un obiect pentru uz casnic si gospodaresc, de folosinta indelungata!

deci nu e cazul sa te culpabilizezi tu!

amuzant ar fi sa-ti iei si tu o jucarea... si sa va apucati de treaba unul langa altul.... asa poate intelege si el ca nu prea e amuzant sa-i faci sotiei concurenta cu o gonflabila!
heartbit
Postat pe 30 Aprilie 2013 15:32
intrebarea este alta.. unde am gresit eu de vrea sa faca sex cu o papusa gonflabila
garbo_13453
Postat pe 30 Aprilie 2013 15:38
acu'... daca imi pun eu problema "unde am gresit" pt toate ideile cretze de potentiale orificii pe care le poate cloci mintea vreunuia... as deveni depresiva! Nu ma apuc sa blochez prizele... si chestii d'astea! Mai bine sa se duca la ma-sa pina trece de perioada prescolara dpdv intelectual, si dupa aia mai discutam.
quasaria
Postat pe 30 Aprilie 2013 17:26
De la: Rotty, la data 2013-04-21 08:06:34
De la: daniilia, la data 2013-04-16 10:18:21doamne,ce tampenie,ce inseamna sa nu ai ceva serios sa te ocupi!



Si tu de ce intrii pe astfel de topicuri ? De ocupata ce esti ?


Ei de ce? Sa se ocupe si ea cu ceva cand barbatu-sau se relaxeaza pe site-uri pentru adulti!
charmelen
Postat pe 12 Mai 2013 18:02
De la: garbo_13453, la data 2013-04-30 15:38:39intrebarea este alta.. unde am gresit eu de vrea sa faca sex cu o papusa gonflabila



Poate pentru ca nu te-ai tunat ca Bianca Draguleanu!?
Poate ca unii se excita doar la contactul cu silicoane.
Naiba stie! Oricum daca omul are o problema sexuala de relationare cu sexul opus, ma-sa-i de vina, nu iubita. i
Asta ti-o poate spune orice psiholog!
charmelen
Postat pe 12 Mai 2013 18:05
Eu nu pot sa inteleg ce se intampla cu lumea din zilele noastre. Anumite lucruri ar trebui sa ramana tabu-uri. Si daca e sa o dam pe aia dreapta, draga nu se numeste inselat daca e cu o papusa gonflabila. Cel mult te-ai inselat tu in privinta lui, dar banuiesc ca fiind casatoriti stiai in ce te bagi. Mult succes!

-------------------
see my blog http://blog.mamfirme.pl
garbo_384512
Postat pe 22 Septembrie 2013 21:40
As incepe sa rad. Mi se pare amuzant, nu m-as supara. Ba chiar i-as face o poza si as posta-o pe facebook sa-l vada tot poporul..hahaha
inkabb
Postat pe 11 Octombrie 2013 21:07
Păi da, trăbă musai pe FB!
Axl_R
Postat pe 11 Octombrie 2013 21:14
De la: Sassette, la data 2013-04-06 00:45:02cred ca intrebarea ar putea fi adapata si la domni: cum ati reactiona daca v-ati surprinde iubita intretinandu-se intim cu un vibrator?
Ati fi capabil sa iertati si uitati?

Pentru ca nu trebuie sa va faceti nici o iluzie: chiar cel mai viril barbat n-are nicio sansa in fata unui astfel de obiect!



Buna asta !
garbo_14220
Postat pe 21 Decembrie 2013 01:33
mie imi place chestia cu "prinsul". Sau "surprinsul".
Adica de ce n-ar veni dl. acasa si ar umfla "rivala" (iete nevasta ce am gasit la reduceri! Ti-am luat un umeras! ) si i-ar gasi intrebuintari casnice - in si in afara dormitorului. De exemplu, asa cum am zis, suport pentru rochiile consoartei. Ca sa nu se shifoneze. Nici rochia, nici nevasta....

ntz,ntz, ntz.... auzi, sa se ascunda - cind exista atitea metode mai eficiente!
quasaria
Postat pe 21 Decembrie 2013 04:43
Binenteles, insa mi-as pune mie multe intrebari: ce nu fac eu de el a gasit o asa rezolvare ? Poate m-as intreba chiar si ce am gasit la el? De cand o face si ce l-a determinat sa faca asta? De ce nu a facut-o cu o femeie in carne si oase? Oho...si multe altele.
In tot cazul cred ca esti prea serioasa in actul sexual fata de ceea ce isi doreste el.
garbo_399056
Postat pe 15 Iunie 2014 12:08
hahaha:)))

ma asteptasem la ceva mai grav:)))

As dori sa vad cat de open mind sunteti cand vine vorba despre o relatie de Sugar dating? adica o relatie in care cineva rasfata cealalta persoana cu bani, lux, calatorii in schimbul placerilor si satisfactiilor? credeti ca este o relatie win-win? De curand am intalnit pe cineva pe ro.sugardaters.com, si vreau sa va spun ca nu merge asa de rau. Nu m-am simtit de mult timp atat de apreciata si rasfatata. Deci? cat de open minded sunteti?:
garbo_405195
Postat pe 18 August 2014 17:20
" Nu m-am simtit de mult timp atat de apreciata si rasfatata. Deci? cat de open minded sunteti?: "

Si ce are "relatia" ta , cu ceea ce gandesc eu , sau cat de deschisa sunt la minte ? Rasfatza-te fato , ca din partea mea ai loc.

Rotty
Postat pe 18 August 2014 17:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dilema.... 14 De la: alfheim 2 Septembrie 2011 16:56
Genereaza gelozia o stare de nesiguranta sau nu? 14 De la: tutankhamon 19 Octombrie 2009 01:25
De ce exista amantele?? 376 De la: KNIGHT_31 18 Septembrie 2010 00:32
viata si personalitate dubla 23 De la: moniq_ 4 Iunie 2010 15:42
Sunteti fidela? 80 De la: garbo015979 21 Ianuarie 2010 19:00
Setari Cookie-uri