Eu am incercat rithual silhouette

AM GASIT EU CATEVA DETALII
Alimente satioase, care alunga foameaSus
Fulgii de ovaz bogati in fibre si proteine iti pot asigura un mic dejun care sa alunge foamea cu succes pana la ora pranzului.

Ouale iti ofera si ele satietate la micul dejun, deoarece contin pana la 6 grame de proteine cu numai 70 de calorii.

Digestia poate fi incetinita de avocado, bogat in grasimi monosaturate, dar si de fasole si linte, care contin carbohidrati complecsi ce mentin senzatia de satietate pentru un timp mai indelungat.

Cea mai buna gustare care iti diminueaza foamea sunt merele, bogate in fibre si in apa. Un mar nu te ingrasa, are doar 80 de calorii.

Alimente care iti provoaca foameSus
Dulciurile pline de carbohidrati si zahar, fursecurile, cornurile si biscuitii iti stimuleaza puternic senzatia de foame.

Consumul de alcool iti slabeste vointa, dar iti si provoaca in mod direct foame.

Cand nu sunt integrale si au un continut ridicat de zahar, cerealele pentru micul dejun iti vor alunga foamea doar pentru scurt timp.

Chiar si mancarurile special concepute pentru diete devin o problema atunci cand continutul de proteine este prea scazut si nu contin destule fibre (legume si fructe). In loc sa slabesti, te vei lupta mai tare cu foamea.

Pentru o alimentatie echilibrata, elimina alimentele care iti provoaca foame si concentreaza-te asupra celor care iti ofera un continut nutritional bogat si iti asigura si satietatea.


SPER SA VA AJUTE,MIE MI-AU FOST DE FOLOS INFORMATIILE
garbo_13188
Postat pe 23 Aprilie 2013 20:10
Si eu am incercat ceaiurile si le recomand cu caldura! Ma simt minunat, am scapat de acnee si cel mai important e ca reusesc sa-mi tin greutatea sub control.
Succes!
silfida
Postat pe 23 Aprilie 2013 20:46
Ah! Am uitat sa mentionez, poza este cea de "dupa".
Succesuri!
silfida
Postat pe 23 Aprilie 2013 20:48
eu azi am cumparat ceaiul si sper sa aiba efectul indicat. am mai slabit anul trecut cu tomato, exceptionale rezultate, dar, din pacate nu se mai gaseste deloc.
va tin la curent cu rezultatele.
:sml -winking0065:
marusha
Postat pe 8 Mai 2013 16:07
HAPPY TOUR
MARIANDY 2*, 7NP
Vacante Vara 2013 Cipru, Larnaca, Cipru
Tarifele includ:
Bilet de avion cursa directa Bucuresti – Larnaca– Bucuresti;
Transfer aeroport - hotel - aeroport;
7 nopti cazare;
Tip de masa: Demipensiune;
Asigurare medicala si storno;
Asistenta in turistica locala;
Taxe de aeroport.

Nu sunt incluse:
Excursii optionale;
Serviciile de masa si bauturile care nu sunt prevazute in progam


Cipru, Larnaca
Descopera cel mai vechi oras din Cipru, Larnaca, are o vechime de aproximativ 6000 de ani de locuire. Astazi este unul din principalele orase ale Ciprului si la fel ca majoritatea este impartit intre partea veche, antica, istorica si cea moderna de-a lungul plajei cu o explozie de hoteluri si restaurante.

Daca ajungi aici nu trebuie in nici un caz sa ratezi plimbarile pe Larnaca Promenade (Phinikoudes) sau vizite la obiective importante din punct de vedere turistic precum Biserica Sf. Lazar, datand din secolul al 9-lea si construita in jurul mormantului lui Lazar, fratele fecioarei Maria.
Lacul Sarat din vestul orasului este un important punct de atractie mai ales pentru iubitorii de fotografie si fauna, oferind cadre uimitoare mai ales pe timpul toameni si pana in martie cand aici stationeaza un numar foarte mare de pasari flamingo. De asemenea in apropierea lacului se afla si Moscheea Hala Tultan Tekke langa mormantul lui Umm Haram, mama adoptiva a profetului Mohammed.

Iar daca va veti plictisi de vizitat si admirat istoria acestui oras, desi pare greu de crezut, puteti oricand sa va bucurati de Marea Mediterana aflata la o aruncatura de bat de oras, aici aveti posibilitatea de a face scurte plimbari cu barca, innota sau chiar face scufundari. Exista si un loc preferat al iubitorilor de scufundari si acesta se afla la epava scufundata Zenobia, care se afla acolo din 1980 si care s-a scufundat plina cu marfuri aflate in camioane la o adancime de 42 de metrii.

Asadar prevatiti-va pentru o vacanta de vis daca ajungeti in acest oras.
Descriere
Facilitati hotel: hotelul ofera oaspetilor sai restaurant, bar, piscina, sala de aerobic, sala de gimnastica, sauna, jacuzzi.
Facilitati camera: TV satelit, aer conditionat, minibar (la cerere, contra cost), internet.

garbo_13619
Postat pe 10 Mai 2013 10:31
LORDOS BEACH 4*/SENIORS
Program Social Cipru, Larnaca, Cipru
Tarifele includ:
Bilet avion cursa directa Bucuresti / Larnaca / Bucuresti - Compania Tarom
7 nopti cazare in camera dubla standard cu demipensiune
1 pahar cu vin sau bautura racoritoare in timpul meselor si apa minerala
Transfer Aeroport / Hotel / Aeroport
2 excursii de ½ zi (Nicosia, Larnaca&Lefkara) cu vorbitor de limba romana
Asistenta turistica locala in limba romana
Taxele de aeroport 100 euro / persoana
Nu sunt incluse:
Asigurarea medicala + ASIGURARE STORNO – aprox. 43 RON / persoana
Serviciile de masa, bauturile si alte servicii, excursii care nu sunt prevazute in program

Cipru, Larnaca
Descopera cel mai vechi oras din Cipru, Larnaca, are o vechime de aproximativ 6000 de ani de locuire. Astazi este unul din principalele orase ale Ciprului si la fel ca majoritatea este impartit intre partea veche, antica, istorica si cea moderna de-a lungul plajei cu o explozie de hoteluri si restaurante.
Daca ajungi aici nu trebuie in nici un caz sa ratezi plimbarile pe Larnaca Promenade (Phinikoudes) sau vizite la obiective importante din punct de vedere turistic precum Biserica Sf. Lazar, datand din secolul al 9-lea si construita in jurul mormantului lui Lazar, fratele fecioarei Maria.
Lacul Sarat din vestul orasului este un important punct de atractie mai ales pentru iubitorii de fotografie si fauna, oferind cadre uimitoare mai ales pe timpul toameni si pana in martie cand aici stationeaza un numar foarte mare de pasari flamingo. De asemenea in apropierea lacului se afla si Moscheea Hala Tultan Tekke langa mormantul lui Umm Haram, mama adoptiva a profetului Mohammed.
Iar daca va veti plictisi de vizitat si admirat istoria acestui oras, desi pare greu de crezut, puteti oricand sa va bucurati de Marea Mediterana aflata la o aruncatura de bat de oras, aici aveti posibilitatea de a face scurte plimbari cu barca, innota sau chiar face scufundari. Exista si un loc preferat al iubitorilor de scufundari si acesta se afla la epava scufundata Zenobia, care se afla acolo din 1980 si care s-a scufundat plina cu marfuri aflate in camioane la o adancime de 42 de metrii.
Asadar prevatiti-va pentru o vacanta de vis daca ajungeti in acest oras.

Descriere
Facilitati hotel: acesta ofera oaspetilor sai 6 restaurante si baruri (Oceanis restaurant, Atlantis Coffe Shop and Restaurant, Sirens Cocktail Bar, Sundeck Observatory, Atlantis Pool Bar, Poseidon Beach Bar ), piscine exterioare construite in cascada, cu poduri si caderi de apa, jacuzzi exterior, mini - parc acvatic Treasure Island cu loc de joaca pentru copii si piscina separata, piscina interioara incalzita pe timpul iernii, club de odihna echipat cu sauna, solar, masaj si sala de gimnastica, teren de tenis (cu nocturna), teren de volei, teren de basket, camera pentru biliard, jocuri, handbal si minifotbal, magazin de suveniruri, baby sitting. Facilitati camera: hotelul are 175 de camere si suite decorate foarte frumos, toate avand vedere la mare (laterala sau frontala), echipate cu aer conditionat, telefon direct, minibar, radio, TV satelit, uscator de par, casuta de valori.

Informatii camere
Toate camerele Hotelului Lordos Beach au aer condiţionat, minibar şi TV prin satelit. Unele camere au o grădină privată şi o terasă din lemn care duce în jos la mai multe jacuzzi comune.
garbo_13619
Postat pe 10 Mai 2013 10:33
asa si - Cipru (seniori!) creaza silueta, nu?
Phuaaa, si ce afacerea secolului! UN PAHAR de vin si apa minerala gratis! :-)))))Pe bune? :-))) Un pahar intreg sau pe jumate?
Plina lumea de fomiste din astea penibile cu spamul lor cu tot. Du-te dreak si munceste...croseteaza, da cu matura, fa ceva util.
quasaria
Postat pe 10 Mai 2013 11:04
hei, ceva noutati? am comandat si eu, dar as vrea sa ma cunosc din experienta altor persoane. astept noutati buuneeee.
o zi buna
marusha
Postat pe 10 Mai 2013 16:34
De la: garbo_13619, la data 2013-05-10 10:31:49HAPPY TOUR
MARIANDY 2*, 7NP
Vacante Vara 2013 Cipru, Larnaca, Cipru
Tarifele includ:
Bilet de avion cursa directa Bucuresti – Larnaca– Bucuresti;
Transfer aeroport - hotel - aeroport;
7 nopti cazare;
Tip de masa: Demipensiune;
Asigurare medicala si storno;
Asistenta in turistica locala;
Taxe de aeroport.

Nu sunt incluse:
Excursii optionale;
Serviciile de masa si bauturile care nu sunt prevazute in progam


Cipru, Larnaca
Descopera cel mai vechi oras din Cipru, Larnaca, are o vechime de aproximativ 6000 de ani de locuire. Astazi este unul din principalele orase ale Ciprului si la fel ca majoritatea este impartit intre partea veche, antica, istorica si cea moderna de-a lungul plajei cu o explozie de hoteluri si restaurante.

Daca ajungi aici nu trebuie in nici un caz sa ratezi plimbarile pe Larnaca Promenade (Phinikoudes) sau vizite la obiective importante din punct de vedere turistic precum Biserica Sf. Lazar, datand din secolul al 9-lea si construita in jurul mormantului lui Lazar, fratele fecioarei Maria.
Lacul Sarat din vestul orasului este un important punct de atractie mai ales pentru iubitorii de fotografie si fauna, oferind cadre uimitoare mai ales pe timpul toameni si pana in martie cand aici stationeaza un numar foarte mare de pasari flamingo. De asemenea in apropierea lacului se afla si Moscheea Hala Tultan Tekke langa mormantul lui Umm Haram, mama adoptiva a profetului Mohammed.

Iar daca va veti plictisi de vizitat si admirat istoria acestui oras, desi pare greu de crezut, puteti oricand sa va bucurati de Marea Mediterana aflata la o aruncatura de bat de oras, aici aveti posibilitatea de a face scurte plimbari cu barca, innota sau chiar face scufundari. Exista si un loc preferat al iubitorilor de scufundari si acesta se afla la epava scufundata Zenobia, care se afla acolo din 1980 si care s-a scufundat plina cu marfuri aflate in camioane la o adancime de 42 de metrii.

Asadar prevatiti-va pentru o vacanta de vis daca ajungeti in acest oras.
Descriere
Facilitati hotel: hotelul ofera oaspetilor sai restaurant, bar, piscina, sala de aerobic, sala de gimnastica, sauna, jacuzzi.
Facilitati camera: TV satelit, aer conditionat, minibar (la cerere, contra cost), internet.



garbo_13754
Postat pe 14 Mai 2013 13:24
De la: quasaria, la data 2013-05-10 11:04:13asa si - Cipru (seniori!) creaza silueta, nu?
Phuaaa, si ce afacerea secolului! UN PAHAR de vin si apa minerala gratis! :-)))))Pe bune? :-))) Un pahar intreg sau pe jumate?
Plina lumea de fomiste din astea penibile cu spamul lor cu tot. Du-te dreak si munceste...croseteaza, da cu matura, fa ceva util.


Da tu cu ce te ocupi?
garbo_13754
Postat pe 14 Mai 2013 13:25
De la: garbo_13754, la data 2013-05-14 13:25:02
De la: quasaria, la data 2013-05-10 11:04:13asa si - Cipru (seniori!) creaza silueta, nu?
Phuaaa, si ce afacerea secolului! UN PAHAR de vin si apa minerala gratis! :-)))))Pe bune? :-))) Un pahar intreg sau pe jumate?
Plina lumea de fomiste din astea penibile cu spamul lor cu tot. Du-te dreak si munceste...croseteaza, da cu matura, fa ceva util.


Da tu cu ce te ocupi?



Nu-ti plac excursiile?
garbo_13754
Postat pe 14 Mai 2013 13:25
de ce te intereseaza? Te-am pus sa imi cumperi tu ceva?
quasaria
Postat pe 14 Mai 2013 15:48
nu imi place SPAMUL.
quasaria
Postat pe 14 Mai 2013 15:48
AM BAUT TIMP DE DOUA SAPTAMANI CEAIURILE SILHOUETTE SI AM SLABIT 6KG.IN TOT ACEST TIMP EU NU AM TINUT NICI O DIETA,IN PRIMUL RAND NU POTI SA MAI MANANCI MULT,IAR IN REST NU AU EXISTAT PROBLEME DE GENUL SA-MI FIE RAU.m-AM SIMTIT PERFECT SI O SA CONTINUI CU ALT PACHET DE DOUA SAPTAMANI,DACA AS MAI SLABIT 6 KG AS AVEA 56KG SI AS ARATA PERFECT
garbo_13907
Postat pe 21 Mai 2013 12:51
De la: garbo_13907, la data 2013-05-21 12:51:19AM BAUT TIMP DE DOUA SAPTAMANI CEAIURILE SILHOUETTE SI AM SLABIT 6KG.IN TOT ACEST TIMP EU NU AM TINUT NICI O DIETA,IN PRIMUL RAND NU POTI SA MAI MANANCI MULT,IAR IN REST NU AU EXISTAT PROBLEME DE GENUL SA-MI FIE RAU.m-AM SIMTIT PERFECT SI O SA CONTINUI CU ALT PACHET DE DOUA SAPTAMANI,DACA AS MAI SLABIT 6 KG AS AVEA 56KG SI AS ARATA PERFECT


APROPO ACUM ASTEPT A DOUA COMANDA DE CEAIURI SI NU M-AM INGRASAT ZILELE ACESTEA CAT NU AM MAI BAUT CEAI DAR NICI NU AM MAI SLABIT,.IMI ERA FRICA SA NU MA INGRAS DUPA CE NU LE MAI IAU DAR NU E ASA.
garbo_13907
Postat pe 21 Mai 2013 12:52
salut,
eu am tinut dieta dukan in urma cu cateva luni si am slabit 7kg,dar le-am slabit intr-o luna jumate.Vad ca aceste ceaiuri promit -7kg in 2 saptamani.
O sa le comand si eu,avand in vedere ca sunt ceaiuri nu am nimic impotriva.
Derm am vazut ca e bun si pentru riduri,am nevoie si de el,asa ca am sa fac investitia si revin cu noutati.
garbo_13908
Postat pe 21 Mai 2013 12:56
Eu am slabit 5kg cu rithual in 2 saptamani.
garbo_13909
Postat pe 21 Mai 2013 13:06

Recomand dieta vegetariana tuturor,o recomand in primul rand pentru sanatate.probabil stiti cat de rau face carnea,mai ales carnea din ziua de astazi care este plina nde antibiotice.Este foarte buna si pentru mentinerea siluetei.
garbo_13911
Postat pe 21 Mai 2013 13:13
Din punctul meu de vedere este cel mai bun ceai de slabit,am slabit 4kg dupa prima saptamana.Este senzational cum slabesc,in fiecare zi cand ma cantaresc am din ce in ce mai putin si asta fara sa fac vreun efort.E super!!!
garbo_13913
Postat pe 21 Mai 2013 13:22
Eu folosesc rithual derm si abia se mai vede celulita,iar tenul meu s-a curatat nu mai am pete.
Mi se pare ca unghiile s-au intarit,aveam probleme cu ele mereu se rupeau si culmea acum mi-au crescut si nu se mai rup.Semn bun:)
garbo_13915
Postat pe 21 Mai 2013 15:20
buna buna
ma chinui de un an sa slabesc 10 kg.Am 69 de kilograme,am avut si mai mult dar am slabit fara sa tin dieta ,mancand mai putin si eliminand dulciurile si sucurile.
Acum fac acelasi lucru mananc chiar mai putin ca inainte si nu mai slabesc nici un gram.
O sa comand ceaiul acesta rithual sper sa ma ajute pentru ca ma chinui de un an in felul acesta.
garbo_13929
Postat pe 22 Mai 2013 12:09
V-a fost rau cat ati luat ceaiurile astea?
Chiar se slabesc 7kg in doua saptamani?
garbo_13930
Postat pe 22 Mai 2013 12:15
Mie nu mi-a fost rau de la ceaiurile rithual,din contra pe mine m-au relaxat si m-au ajutat sa slabesc in doua saptamani 6kg.
garbo_13931
Postat pe 22 Mai 2013 12:20
Este imposibil sa-ti fie rau de la plantele care le contine acest ceai.
De o saptamana beau ceaiurile silhouette si nu am absolut nimic,am slabit 3,5kg.
In saptamana aceasta am mancat mai putina paine,am inlocuit dulciurile cu fructe si in rest am aceeasi alimentatie dinainte.Sunt foarte bune ceaiurile rithual,eu le recomand si sper sa-si faca datoria in continuare la mine
garbo_13932
Postat pe 22 Mai 2013 12:33
De la: garbo_13931, la data 2013-05-22 12:20:22Mie nu mi-a fost rau de la ceaiurile rithual,din contra pe mine m-au relaxat si m-au ajutat sa slabesc in doua saptamani 6kg.
garbo_13932
Postat pe 22 Mai 2013 12:33
Sunt interesante aceste ceaiuri rithual o sa le comand si o sa va spun ce rezultate am obtinut cu ele.Numai bine!
garbo_13938
Postat pe 22 Mai 2013 15:31
eu iau rithual derm de o luna pentru vergeturi si s-au mai estompat,inca se mai vad dar am inteles ca dupa trei luni scap de tot de ele.
garbo_13969
Postat pe 24 Mai 2013 11:45
De la: garbo_13969, la data 2013-05-24 11:45:04eu iau rithual derm de o luna pentru vergeturi si s-au mai estompat,inca se mai vad dar am inteles ca dupa trei luni scap de tot de ele.


Nu vei scapa decat de bani.
garbo_167
Postat pe 26 Mai 2013 14:04
sunt dezamagita, in 2 saptamani cu ceaiurile astea, am dat jos decat 1,5 kg. la cat au costat si la ce reclama li s-a facut, nu-s eficiente. nu stiu cum a functionat la voi de ati slabit 5,6 kg, ca la mine n-a functionat.
marusha
Postat pe 27 Mai 2013 12:53
nasol...mie ceaiurile mi-au ajuns 3 saptamani si am slabit 7kg.
De la 68 am 60,5kg.Am vazut ca unele persoane incearca sa tina si dieta cat iau ceaiurile dar eu nu am tinut,intr-adevar nici nu am mai avut pofta de mancare si nici inainte nu manancam f mult ,mi-am mentinut un echilibru in alimentatie si am slabit.Ma bate gandul sa incerc si dermul.
garbo_14102
Postat pe 31 Mai 2013 13:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cea mai sanatoasa mancare cu care poti slabi si te poti mentine 3 De la: jinx 19 August 2009 23:58
ceaiuri pt slabit 2 De la: ellyse83 26 Aprilie 2010 10:43
Fructele GOJI cel mai bun supliment natural din lume 3 De la: garbo252845 5 Decembrie 2011 15:46
Slabiti cu HERBALIFE!!! 1 De la: garbo189726 17 Februarie 2011 12:02
exista ceva care sa elimine celulita si vergeturile? 1 De la: garbo105389 13 Martie 2010 23:36
Setari Cookie-uri