Doresc sa aflu ce anse de izbinda exista intre EL berbec EU Scorpion

Doresc sa aflu ce anse de izbinda sunt intre EL berbec EU Scorpion
garbo213343
Postat pe 5 Martie 2013 11:12
Slabe sanse...fiecare dintre zodii e atat de incapatanata si orgolioasa incat cu greu se trece peste lucrurile astea.Si eu sunt scorpion si relatia cu un berbec a durat doar 3 luni.
geollina
Postat pe 5 Martie 2013 17:24
De la: garbo213343, la data 2013-03-05 11:12:35Doresc sa aflu ce anse de izbinda sunt intre EL berbec EU Scorpion


sanse ? si la ce "izbanda" te referi... ? participati la vre-un concurs cumva ? de ce nu cauti sa afli singura ce sanse, asta find cu el impreuna ? intodeuna exista si exceptii... care intaresc regula se spune, dar pana la urma si la urma, depinde de voi !!! asa cred eu cel putin ! da-i tu o sansa lui ca sa-ti dea si el o sansa la randul lui... ! succes !
barboneli
Postat pe 5 Martie 2013 18:00
De la: garbo213343, la data 2013-03-05 11:12:35Doresc sa aflu ce anse de izbinda sunt intre EL berbec EU Scorpion



Si daca noi zicem ca nu sunt sanse ,ce faci ? Renunti pentru ca asa au zis niste necunoscuti ?
Rotty
Postat pe 5 Martie 2013 18:06
Sansele sunt intotdeauna cele pe care ti le acorzi singura Daca inainte de a analiza situatia materiala fiecare ar cauta pe cineva care sa-i complecteze golul sufletesc si nu contul in banca multe casnicii nu s-ar mai destrama atit de usor.Daca am cauta sa ne bucuram de lucrurile simple in loc sa vedem cu necaz ca uite de martisor mi-a luat doar o floare cit ni s-ar simplifica viata si in loc sa ne dorim luna de pe cer am putea vedea mai intii pamintul pe care calcam cit de plin de viata
si dragoste este .Daca-l iubesti si el te iubeste sincer, aceste intrebari nu-si au rostul , dar te pot ajuta cu un mic sfat spus de scorpionul meu cu care sunt de 38 de ani anul acesta si anume ca cel mai destept .....cedeaza si pina la urma trebuie fiecare sa cedeze cite ceva ca sa fie bine. Nu?
Rabdare si curaj !
fengari
Postat pe 5 Martie 2013 22:53
Daca va iubiti zodiile chiar nu au nicio important. Atat timp cat este nțelegere si de o parte si de alta totul o sa fie bine. Eu sunt in zodia scorpion si el Berbec insa,e adevrat ca suntem amndoi foarte gelosi insa știm sa ne temperam si sa analizam situația si sa nu actionam dupa instincte. Asta pentru ca amndoi ne dorim ca relația sa mearg si sa nu ne certam din nimicuri. Asa ca nu iti fa probleme in legatura cu zodiile. Doar iubiti-va!
B_ubu20
Postat pe 9 Martie 2013 09:51
Bravo Bubu mic ai raspuns cu multa maturitate si intelepciune asa este ,cind iubesti sincer lucrurile astea nu prea au importanta ,gelozia este parte a dragostei atita timp cit nu se depasesc limitele .Iti doresc, de fapt va doresc ,sa aveti parte de dragoste si numai bucurii.
fengari
Postat pe 9 Martie 2013 15:43
Sansele sunt de partea ta, pentru ca Scorpionul se intelege bine cu toate zodiile. Cu Berbecul insa e JAR, PASIUNE,DRAGOSTE MARE.Guvernati de aceleas planete , el e super exploziv in afara , tu , in interior. Iti dai seama ce iese? Este vorba de unirea zeitei sexului cu Zeul pur sange, razboinic, barbat, frumos si tenace, curajos si mai ales pasional.
cercelmarilena
Postat pe 16 Martie 2013 17:15
Big boom!
Axl_R
Postat pe 16 Martie 2013 17:22
Fabrica de artificii ?
Rotty
Postat pe 16 Martie 2013 17:31
Habar n-am daca EXISTA compatibilitate intre un Berbec si un Scorpion. Conform zodiacului de orice natura, zodia mea si a sotului meu nu au nimic in comun. Cica un Capricorn si Sagetator n-au cum sa convietuiasca impreuna! Nu, serios?
Daca va iubiti, va respectati, va ascultati cu mintea si sufletul nici un zodiac de pe fata pamantului si nici o stea nu va poate sta in cale.. Nu trebuie sa-ti faci griji ca ai citit in nu stiu ce zodiac ca intre voi exista o compatibilitate de x sau y% si sa te lasi influentata de asta si sa lasi temerile astea sa-si puna amprenta asupra relatiei voastre.
Fericirea sau nefericirea intr-o relatatie sunt consecintele faptelor si sentimentelor voastre si in nici un caz nu se datoreaza compatibilitatii zodilor voastre.
Voi sunteti cei care va purtati destinul si va alegeti calea, voi sunteti cei care stati uniti si de neinfrant in calea destinului, asta n-are legatura cu ce spun astrele!
Ella-Giorgia
Postat pe 16 Martie 2013 18:09
berbec=semn de foc;scorpion=semn de apa.Berbecul este o fire incapatanata,melancolica si nu ii place sa fie scos din spatiul lui personal.O persoana gospodina dar si dichisita in acelasi timp este ceea ce isi doreste.Persoana langa care isi face veacul berbecul trebuie sa fie foarte atenta pentru ca natiul acestei zodii are tendinta sa ii fuga ochi usor dupa alte persoane".Oricum cheia este rabdarea si implicarea.Cat despre scorpion pot spune ca poseda o senzualitate aparte dar caracteristic zodiiei se enerveaza foarte usor(pe cat de usor se enerveaza pe atat este si sensibil).Echilibru exista intre berbec si scorpion dar scorpionul domina in aceasta relatie iar berbecului nu ii place sa fie dominat. Mult succes!
garbo_11426
Postat pe 19 Martie 2013 15:47
De la: garbo213343, la data 2013-03-05 11:12:35Doresc sa aflu ce anse de izbinda sunt intre EL berbec EU Scorpion
garbo_12246
Postat pe 20 Martie 2013 15:08
vreau sa stiu daca ,,mai am sansa de izbinda in fosta telatie..eu sunt balanta el taur,,,
garbo_11377
Postat pe 26 Martie 2013 12:29
De la: garbo213343, la data 2013-03-05 11:12:35Doresc sa aflu ce �anse de izbinda sunt intre EL berbec EU Scorpion





nici una, uita.
nu exista intelegere sau compatibilitate intre scorpion si berbec
.
citeste topicul scorpion si vei vedea
depinde de ceea ce vrei, sexual popate merge dar, altceva.... nu
vivacedonna
Postat pe 12 Aprilie 2013 08:55
De la: Ella-Giorgia, la data 2013-03-16 18:09:32Habar n-am daca EXISTA compatibilitate intre un Berbec si un Scorpion. Conform zodiacului de orice natura, zodia mea si a sotului meu nu au nimic in comun. Cica un Capricorn si Sagetator n-au cum sa convietuiasca impreuna! Nu, serios?
Daca va iubiti, va respectati, va ascultati cu mintea si sufletul nici un zodiac de pe fata pamantului si nici o stea nu va poate sta in cale.. Nu trebuie sa-ti faci griji ca ai citit in nu stiu ce zodiac ca intre voi exista o compatibilitate de x sau y% si sa te lasi influentata de asta si sa lasi temerile astea sa-si puna amprenta asupra relatiei voastre.
Fericirea sau nefericirea intr-o relatatie sunt consecintele faptelor si sentimentelor voastre si in nici un caz nu se datoreaza compatibilitatii zodilor voastre.
Voi sunteti cei care va purtati destinul si va alegeti calea, voi sunteti cei care stati uniti si de neinfrant in calea destinului, asta n-are legatura cu ce spun astrele!
[/qu


indraznesc sa te contrazic.
nu exista destin sau soarta. ni le facem noi prin alegerile pe care le facem.
cit despre zodii, sunt foarte adevarate, dar depinde si de educatia primata si de ascendent foarte mult
vivacedonna
Postat pe 12 Aprilie 2013 09:00
De la: fengari, la data 2013-03-05 22:53:08Sansele sunt intotdeauna cele pe care ti le acorzi singura Daca inainte de a analiza situatia materiala fiecare ar cauta pe cineva care sa-i complecteze golul sufletesc si nu contul in banca multe casnicii nu s-ar mai destrama atit de usor.Daca am cauta sa ne bucuram de lucrurile simple in loc sa vedem cu necaz ca uite de martisor mi-a luat doar o floare cit ni s-ar simplifica viata si in loc sa ne dorim luna de pe cer am putea vedea mai intii pamintul pe care calcam cit de plin de viata
si dragoste este .Daca-l iubesti si el te iubeste sincer, aceste intrebari nu-si au rostul , dar te pot ajuta cu un mic sfat spus de scorpionul meu cu care sunt de 38 de ani anul acesta si anume ca cel mai destept .....cedeaza si pina la urma trebuie fiecare sa cedeze cite ceva ca sa fie bine. Nu?
Rabdare si curaj !



da, ai dreptate in ceea ce spui,
doar ca berbecul este foarte incapatinat, si nu o sa se inteleaga cu mindria scorpionului....
vivacedonna
Postat pe 12 Aprilie 2013 09:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Femeia Scorpion - Barbatul Rac - mister, fantezie.... 1 De la: soaptaa 15 Ianuarie 2012 18:58
cory34 2 De la: crisanstoicuta 11 Ianuarie 2011 00:27
Barbatul varsator 79 De la: ciukamela 28 August 2011 06:45
ce spuneti de relatia sagetator & sagetator 11 De la: lola81 21 Decembrie 2011 16:30
BARBATUL SCORPION !!!!!!!!!!!!!??????? 234 De la: surroxana 19 August 2019 11:09
Setari Cookie-uri