Cu ce metoda de slabit se poate slabi rapid?

Cu ce metoda de slabit se poate slabi rapid?
garbo_11144
Postat pe 4 Februarie 2013 13:28
Cu foame
Rotty
Postat pe 4 Februarie 2013 13:33
cu dieta... sau metoda Auschwitz, eventual combinata cu metoda Dachau!
dieta consta in o coaja de paine uscata si o cana de apa... acest festin se face o data pe zi... in rest muncesti in mod normal... si iti desfasori activitatile de zi cu zi, fara vreun comentariu referitor la regim...
heartbit
Postat pe 4 Februarie 2013 17:49
eu am slabit cu colon help, mi-a taiat pofta de mancare si in 2 luni am slabit cam 6 kg
eu_monica
Postat pe 22 Martie 2013 15:58
Buna! Cel mai indicat este sa ai o dieta echilibrata, sa mananci alimente cat mai sanatoase, pe cat posibil neprocesate termic, sa eviti dulciurile, grasimile, etc.
De asemenea, pentru detoxifierea organismului si implicit eliminarea kilogramelor in plus, "sfinte" sunt fibrele. Semintele chia si cele de psyllium contin o cantitate mare de fibre. La fel si sumplimentul alimentar Nopalinia Max, care contine extract de nopal, seminte de in degresate, seminte si tarate de psyllium si orz verde pulbere.
Ideea e ca daca adopti o dieta sanatoasa o sa slabesti cate putin, treptat, dar nu te vei mai ingrasa.
Mult succes!
biosano
Postat pe 12 August 2016 16:13
De la: eu_monica, la data 2013-03-22 15:58:53eu am slabit cu colon help, mi-a taiat pofta de mancare si in 2 luni am slabit cam 6 kg



Cred ca tu ai "dat afara" vreo doua roabe de kk_t si alea au fost cele 6 kile. Colon Help e pentru curatarea intestinelor.
Rotty
Postat pe 12 August 2016 18:58
Hello, eu am slabit 15 kg cu ajutorul Sibutraminei. Am sa fiu sincera si am sa va marturisesc ca am incercat orice, dar absolut ORICE produs de slabit. La un moment dat o luasem razna, aveam 70 de kg (158cm) si nu reuseam sa slabesc cu nimic, eram dependenta de dulciuri si ma infometam ca apoi sa mananc tot ce prindeam in mana. Va suna cunoscut? Horror, nu-i asa? Imi facusem o obsesie si din a merge la sala, dar mergeam degeaba, daca imediat ce terminam, devoram o ciocolata sau o punga de chipsuri :(.
Ce era si mai greu de suportat, era faptul ca o cunostinta de-a mea slabea intens si mereu imi dadea aceeasi replica "sala si regim"...ok, sala si regim, dar cum ajungi sa tii regim cand ai apetitul unui urs? Am aflat cum ajungi sa tii regim si sa iti domolesti apetitul in momentul in care i-a cazut din geanta de sala cutia de Sibu-15. Nu am apucat sa vorbesc cu ea si sa o intreb ce sunt, dar am cautat produsul imediat ce am ajuns in masina. Majoritatea recenziilor erau naspa, dar cum imi place sa traiesc pe principiul "pana nu vad, nu cred" am inceput sa caut de unde sa mi le comand. A doua problema cu care m-am confruntat, era faptul ca nimeni nu preda personal in Bucuresti, sau sa accepte sa verific coletul, iar dupa ce mi-am luat-o de cateva ori, platind si primind servetele sau mere, eu una nu mai comand nici o pereche de sosete fara sa verific coletul :)). Si din pagina in pagina, am dat de site-ul asta, pastileslabire.ro, care nu numai ca acceptau sa verifici coletul, dar iti trimeteau si banii inapoi daca nu erai multumit de produs. Suna prea bine ca sa fie adevarat, asa ca am sunat, mi-a raspuns un baiat super de treaba, mi-a garantat ca pot deschide coletul si asa am devenit clienta lor :)). Iar acum, dupa 10 saptamani, 9 fara un gram de ciocolata,cu o dieta super echilibrata (3 mese pe zi, 0 carbo) si cu 15 kg in minus, vreau sa le multumesc lor pt seriozitate si sa ajut pe oricine este in situatia in care am fost eu. Eu stiu cat este de greu si oribil sa te confrunti cu surplus de kg, depresie, stari de nervi si orice mai declanseaza o dieta si de asta sunt mai mult decat fericita sa ajut pe oricine are nevoie. Incercati, nu aveti chiar nimic de pierdut. Succes
garbo_454802
Postat pe 7 Septembrie 2016 18:04
De la: garbo_454802, la data 2016-09-07 18:04:44Hello, eu am slabit 15 kg cu ajutorul Sibutraminei. Am sa fiu sincera si am sa va marturisesc ca am incercat orice, dar absolut ORICE produs de slabit. La un moment dat o luasem razna, aveam 70 de kg (158cm) si nu reuseam sa slabesc cu nimic, eram dependenta de dulciuri si ma infometam ca apoi sa mananc tot ce prindeam in mana. Va suna cunoscut? Horror, nu-i asa? Imi facusem o obsesie si din a merge la sala, dar mergeam degeaba, daca imediat ce terminam, devoram o ciocolata sau o punga de chipsuri :(.
Ce era si mai greu de suportat, era faptul ca o cunostinta de-a mea slabea intens si mereu imi dadea aceeasi replica "sala si regim"...ok, sala si regim, dar cum ajungi sa tii regim cand ai apetitul unui urs? Am aflat cum ajungi sa tii regim si sa iti domolesti apetitul in momentul in care i-a cazut din geanta de sala cutia de Sibu-15. Nu am apucat sa vorbesc cu ea si sa o intreb ce sunt, dar am cautat produsul imediat ce am ajuns in masina. Majoritatea recenziilor erau naspa, dar cum imi place sa traiesc pe principiul "pana nu vad, nu cred" am inceput sa caut de unde sa mi le comand. A doua problema cu care m-am confruntat, era faptul ca nimeni nu preda personal in Bucuresti, sau sa accepte sa verific coletul, iar dupa ce mi-am luat-o de cateva ori, platind si primind servetele sau mere, eu una nu mai comand nici o pereche de sosete fara sa verific coletul :)). Si din pagina in pagina, am dat de site-ul asta, pastileslabire.ro, care nu numai ca acceptau sa verifici coletul, dar iti trimeteau si banii inapoi daca nu erai multumit de produs. Suna prea bine ca sa fie adevarat, asa ca am sunat, mi-a raspuns un baiat super de treaba, mi-a garantat ca pot deschide coletul si asa am devenit clienta lor :)). Iar acum, dupa 10 saptamani, 9 fara un gram de ciocolata,cu o dieta super echilibrata (3 mese pe zi, 0 carbo) si cu 15 kg in minus, vreau sa le multumesc lor pt seriozitate si sa ajut pe oricine este in situatia in care am fost eu. Eu stiu cat este de greu si oribil sa te confrunti cu surplus de kg, depresie, stari de nervi si orice mai declanseaza o dieta si de asta sunt mai mult decat fericita sa ajut pe oricine are nevoie. Incercati, nu aveti chiar nimic de pierdut. Succes


reclama de toata jena!
"ncercati, nu aveti chiar nimic de pierdut. Succes" a? le dai moca pastilele?
flori_de_primavara
Postat pe 7 Septembrie 2016 22:03
" Incercati, nu aveti chiar nimic de pierdut. Succes"

...La ce ? La lupta cu reactiile adverse ?
Rotty
Postat pe 8 Septembrie 2016 08:28
Si dupa ce termini cu sibutramina pui la loc kg-mele date jos si ceva peste ca asa se intimpla cind vrei sa dai jos repede repejor kg-mele de la saormele ingurgitate peste masura.
Mai floricica-de-primavera, se slabeste in timp cu o dieta adecvata musai alcatuita de un nutritionist ca poti fi anemic si la 150 kg si muuulta miscare.
Restul sint paleative de moment care iti dau peste cap organismal.

Mai lasati reclamele pt. tot felul de pastile minune, luate fara cap la indicatiile "pretioase " date de tot felul de neaveniti.
Tommy_Boy
Postat pe 8 Septembrie 2016 08:45

Cea mai buna, usor de tzinut si absolut infailibila metoda de slabit este sa urmezi neabatuta cea mai cea dieta a tuturor timpurilor:

Dieta cu ... SHAORMA !!!


Nuuu, nu e gluma citusi de putzin!
Si mai ales nu exista nici o restrictie la cite shaorme poti sa maninci.

Singura conditie insa e ca shaormele astea trebuie sa fie musai foarte mici. De preferintza...

...MICROSCOPICE !!!



Enjoy si pofta buna!...
garbo101426
Postat pe 8 Septembrie 2016 14:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau un sfat 40 De la: anonima20 16 Aprilie 2016 13:52
sallut 13 De la: garbo026388 14 Iulie 2009 19:47
pastile eficiente pentru slabit 337 De la: Monica_Danisor_1 21 Septembrie 2018 04:06
Zuccari pentru slabit 1 De la: andreeaiovici 16 Iunie 2011 13:09
ce e bun pentru celulita?? 48 De la: hermosa20 21 Iulie 2013 16:26
Setari Cookie-uri