Care e cea mai nesimit postac ?

Vad ca e concurentza mare pentru titlu aici! Cam greu pentru deschizatorul de topic sa acorde titlul indubitabil de cea mai nesimtita/sau cel mai nesimtit unui singur utilizator/toare (mai ales cand ceea ce-a scris il califica si pe el direct in finala!). Poate ar fi trebuit sa se gandeasca de la inceput la un ex-aequo. Cand raspunzi aruncand cu kakao in cel care te-a umplut de kakao, nu poti sa pretinzi ca tu ai fi chiar kosher.

O ironie amara este si faptul ca - la fel ca in cazul prostului (fudul)- cei/cele care par a fi cei/cele mai calificati/e pentru titlu, nu observa deloc ca au exact calificarile si exprimarile prin care pot castiga detasat. Majoritatea raspunsurilor par a fi candidaturi (chiar daca involuntare) pentru reclamarea incontestabila a superlativului din topicul de mai sus. Dar ca sa-ti recunosti propriile erori, iti trebuie foarte multa tarie de caracter si inteligenta (mult mai multa decat te amagesti ca ai avea).
charmelen
Postat pe 8 Ianuarie 2013 09:29
Cum te-ai gindit tu asa... sa mai bagi niste kkt in ventilator, daca tot e balci...
quasaria
Postat pe 8 Ianuarie 2013 10:11
chiar daca m-as fi gandit, constat ca nu mai e loc; si, sincer, chiar nu tin sa-ti fac concurenta, superdotato, iti cedez cu draga inima titlul.
P.S. Acu' stiu c-o sa apesi la maxim pe ventilator, dar ai grija la recul; Kakaoa asta are tendinta sa-ti zboare drept in freza.
charmelen
Postat pe 8 Ianuarie 2013 11:50
a, nu te ingrijora de freza mea... - daca ai fi fost doar dotata, nu supradotata, ti-ai fi dat seama ca nu poti sa iei discutiile astea altfel decit la misto.
Dar intra la capitolul "daca".
quasaria
Postat pe 8 Ianuarie 2013 11:55
De la: quasaria, la data 2013-01-08 11:55:51a, nu te ingrijora de freza mea... - daca ai fi fost doar dotata, nu supradotata, ti-ai fi dat seama ca nu poti sa iei discutiile astea altfel decit la misto.
Dar intra la capitolul "daca".
da quasaria.totul e la misto in mintea ta.cred ca si viata ta e o mistocareala pe cinste.pacat ca nu o impartasesti cu noi...
garbo229821
Postat pe 8 Ianuarie 2013 17:46
ce vorbesti dom'le...
uite unde era quintesenta..
unii merg la biserica sa isi primeasca impartasania...
altii vin pe garbo ca sa se impartasasca!
n-ai vazut asa ceva!
probabil s-au molipsit de la nenea ala care tot da cu citatele biblice.... oare unde o fi disparut?
heartbit
Postat pe 8 Ianuarie 2013 18:24
E la "adunare"
Rotty
Postat pe 8 Ianuarie 2013 18:41
De la: garbo_10470, la data 2013-01-07 11:38:11
De la: suparatu_, la data 2013-01-07 11:22:05
Jojolin scumpo, tu anu' ista nu-ti mai aduci aminte numele?? sau esti con mai ghini....
Laaasa, nu esti singura injurata pi aicea si nici bravata...... pi mini 62 m-o "urcat si m-o coborat" in tati felurile:(.....atata o dus-o....da vezi ca acuma o dus-o di tat???
deocamdata, nu simte,ii "nesimtita"
...apare "oxigenata la cap"......vaileu!!!!!!!


orice suflet are o valoare, chiar si al lui 62. cita bunatate si omenie ascunzi tu, denigrind-o mereu ?orice fel a avut o cauza.reflecteaza si tu la aceste cuvinte , de la inaltimea intelectului tau. stii ca tot ce afirmi despre 62 sint minciuni, nu o cunosti, viata ei aici a durat doar vreo 5 luni. cind ai cunoscut-o atit de bine, incit la fiecare comentariu al ei sa o jignesti? cit crezi ca poate suporta un om? tu esti foarte simtit , atunci cind esti nesimtit.si esti foarte nesimtit atunci cind nu esti simtit. eu nu te fac in toate felurile ci doar intr-un singur fel.

te rog sa ma lasi in pace, atit tu cit si restul postacilor de serviciu.



cine spuneai ca e aia cu "samanta de scandal" si aia "care face "valuri inspumate??? uita - te femeie in oglinda!!! dar cum spuneam..in seara asta iti dau voie sa te desfasoari...ai liber..have fun....
Iryna_Iry
Postat pe 8 Ianuarie 2013 18:58
erata-desfasori... de la atata desfasurarea ta m-or apucat amu si emotiile...
ps: tu te iei de toti si tu ceri sa fii lasa in pace/..apoi nu ce cauti aia gasesti?? acum danseaza daca tot ai intrat in hora..
Iryna_Iry
Postat pe 8 Ianuarie 2013 19:00
Lasa Iryna maica,ca asta e ca sarma de pe o bobina...se tot desfasoara si nu se gata
Rotty
Postat pe 8 Ianuarie 2013 19:01
atunci sa nu mai aiba nesimtirea curata sa ceara ..auzi la ea..sa ceara!!..sa fie lasata in pace..
Iryna_Iry
Postat pe 8 Ianuarie 2013 19:09
De la: Iryna_Iry, la data 2013-01-08 19:00:35erata-desfasori... de la atata desfasurarea ta m-or apucat amu si emotiile...
ps: tu te iei de toti si tu ceri sa fii lasa in pace/..apoi nu ce cauti aia gasesti?? acum danseaza daca tot ai intrat in hora..
pupa mamica,pupa bine fundurile,poate-poate te primesc si pe tine...de fapt deja ai un vot,se pare ca roti e deja receptiva la saliva ta.se pare ca tu daca tot ai intrat in hora,acuma ia si joaca si pupa cu spor funduletele ca de nu,daca faci nasoale si te dezminti..jar mananci si vei fi nevoita sa iti stergi contul sa nu te mai stie lumea de linge funduri
garbo229821
Postat pe 8 Ianuarie 2013 19:21

821 LMA! cu multa --> & %%- sa ai la
Fss_ssu
Postat pe 8 Ianuarie 2013 19:39
De la: Jojolin, la data 2013-01-08 04:43:19Imi aduc fff. bine aminte de cei care m au jignit in anii acestia, de aceea n am mai intrat de mult pe **Garbo*!! Au fost mai multe persoane de genul feminin si doar una de genul masculin! Am un principiu al meu, daca tragi cu** prostu la plug esti mai proasta ca prostu** asa ca am cedat, pt. ca cel destept cedeaza!! Cu sau fara ghilimelele de righioare!! Asa ca va rog....cand am sa va jignesc eu, faceti si voi la fel! Si nu va bagati atat in seama pe aici ca n are rost!
................................................................Citatul pe care l ai scris printre postarea mea, draga,Q, Imi apartine! Asa ca nu stiu ce vrei sa scoti iar in evidenta! Fiecare scrie ce vrea, cum vrea si normal ar fi sa stea fiecare in banca lui cu jignirile!Ca nu este nimeni milog la poarta vs. a acestor ffff. destepti, care va dati pe aici.
Jojolin
Postat pe 8 Ianuarie 2013 19:50
De la: quasaria, la data 2013-01-08 11:55:51a, nu te ingrijora de freza mea... - daca ai fi fost doar dotata, nu supradotata, ti-ai fi dat seama ca nu poti sa iei discutiile astea altfel decit la misto.
Dar intra la capitolul "daca".


Recunosc ca nu am dotarea necesara pentru a ma amuza de grosolanii si injurii - nici macar atunci cand persoana balacarita nu este tocmai "my cup of tea". Nu e prima oara cand mi-am exprimat dezacordul fata de limbajul suburban cu care te-a admonestat un alt utilizator. Daca tu atat ai inteles din prima mea postare, cere sa ti-o explice cineva neutru (desi ma indoiesc ca vei putea intelege vreodata altceva decat ceea ce iti place sa crezi ca ai inteles).

Personal nu ma amuza nici macar atunci cand raspund cu aceeasi moneda (stiu ca iti va parea incredibil, doar ai demonstrat de nenumarate ori ca nu poti intelege si accepta in nici un chip ca altcineva sa aiba o alta viziune despre univers, viata si relatii decat a ta).
Dar asta e, atata poti, atata faci. Distractie placuta in continuare printre cei ce-ti seamana - ca dotare, supradotare si cu ventilatoare.
charmelen
Postat pe 8 Ianuarie 2013 20:31
De la: garbo229821, la data 2013-01-08 19:21:42
De la: Iryna_Iry, la data 2013-01-08 19:00:35erata-desfasori... de la atata desfasurarea ta m-or apucat amu si emotiile...
ps: tu te iei de toti si tu ceri sa fii lasa in pace/..apoi nu ce cauti aia gasesti?? acum danseaza daca tot ai intrat in hora..
pupa mamica,pupa bine fundurile,poate-poate te primesc si pe tine...de fapt deja ai un vot,se pare ca roti e deja receptiva la saliva ta.se pare ca tu daca tot ai intrat in hora,acuma ia si joaca si pupa cu spor funduletele ca de nu,daca faci nasoale si te dezminti..jar mananci si vei fi nevoita sa iti stergi contul sa nu te mai stie lumea de linge funduri



draga mea pt a ma pupa undeva trebuie sa astepti pana joia..stii tu de ce... restul numai bine iti doresc si sanatate!
ps: initil sa vin cu argumente la prostiile ce le -ai scris..dar mentionez ca nu pupacesc pe nimeni. nu as vrea sa intru in concurenta cu tine.. intelegi tu...
Iryna_Iry
Postat pe 8 Ianuarie 2013 23:09
ce e aia postaca/
si de ce sa o faci nesimtita,cel mai corect este sa ii spui ce te-a deranjat.
frumos,civilizat.
mie mi-au placut raspunsurile ei,o respect,si chiar cred ca ofera mult ca om,prin raspunsurile ei.
ea niciodata nu a jignit asa,poate are un mod mai dur putin,in a exprima parerile ei,dar cel putin,in general,sunt foarte corecte....si constructive,mai ales.
cel mai frumos lucru pe care l-a spus a fost urmatorul,dupa parerea mea; copiii nostrii sunt prietenii noastri,si nu poti,cand o prietena te deranjeaza cu ceva,sa ii tragi una.
pentru ca o respecti....asa trebuie sa respectam si pe copiii nostri.
asta a fost unul din lucrurile bune pe care le-am invatat de la ea,si sunt si mai in varsta.....si mai sunt o gramada de alte lucruri pe care le-am folosit ptr viata mea,din raspunsurile ei.....
ii multumesc,o felicit pentru contributia ei pe garbo,si imi doresc sa ajunga la 100 ani,iti dai seama ce inteleapta va fi atunci,daca acum ca e tanara,raspunde asa?
oamenii au nevoie de exemple bune,nu te mai supara asa,exprima mai exact ce te deranjeaza,si in un mod mai frumos.....noi facem lumea mai frumoasa,sau mai urata......
daniilia
Postat pe 10 Ianuarie 2013 17:33
la un moment dat un postac s-a chinuit sa se exprime mai cu schepsis si partinitor legat de un ventilator , insa subtilitatea sa a fost fcut terci ... poate se lecuiete i intelege ca nu poti imbraca in staniol kakaoa ...treaba de subtilitate. .. oricum de felicitat indarjirea celor care se ddeau mari experte si experti
garbo_4558
Postat pe 11 Ianuarie 2013 01:36
De la: Axl_R, la data 2013-01-05 22:28:12Io am impresia c 62 se nmulete ca viruii...Io nu mai pot numra.

58, 21, 67...da' tt cu oglinda vb.


İsi tot schimba numerele ca sa ajunga la 69....
Sarikiz
Postat pe 22 Ianuarie 2013 12:30
din pacate de la 5862 a sarit direct in rect la 10470 ... l-a ratat pe 69, cum se zice ... la mustatza! a uitat sa si-o epileze.... mustatza!
heartbit
Postat pe 22 Ianuarie 2013 14:13
mooomaaaaa,ce subiect "fierbinte"...
sa fim seriosi, daca un subiect este pe forum, normal ca este pus pentru discutie si fiecare e liber sa-si dea cu parerea
adeline
Postat pe 24 Ianuarie 2013 16:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Va scapa nepedepsit Cristian Cioaca si de data asta, sau .....?! 2 De la: LLisa 10 Ianuarie 2013 22:25
Romania 3 De la: Jojolin 25 August 2010 07:07
mai stim sa traim in realitate dupa mii de ore de trai virtual?! 216 De la: garbo055472 16 Februarie 2010 05:24
stii sa minti? 27 De la: ulygarbo 10 Martie 2017 06:58
ma poate ajuta sau indruma cineva? 23 De la: garbo1001 7 Decembrie 2014 04:02
Setari Cookie-uri