LOVITURA LA OVARE

DE CE PE NOI FEMEILE NE DOARE MAI TARE LOVITURA SUB CENTURA?
garbo_9711
Postat pe 6 Decembrie 2012 15:48
De la: garbo_9711, la data 2012-12-06 15:48:34DE CE PE NOI FEMEILE NE DOARE MAI TARE LOVITURA SUB CENTURA?

am vazut destule lovite acolo intre picioare si le durea mult mai tare
garbo_9711
Postat pe 6 Decembrie 2012 15:49
ati fost lovite acolo?
garbo_9711
Postat pe 6 Decembrie 2012 15:49
Nu, niciodata !!!!
LLisa
Postat pe 6 Decembrie 2012 15:53
Ceea ce am vazut la pozele tale nu pare a fi lovitura la ovare. Mai degraba ceva pervers si scarbos.
Rotty
Postat pe 6 Decembrie 2012 21:22
nu ma refer la poze care sunt poze reale cu fete lovite acolo ci ma refer la cazurile cand suntem lovite la ovare fara legatura cu pozele alea
garbo_9711
Postat pe 6 Decembrie 2012 21:34
DE CE PE NOI FEMEILE NE DOARE MAI TARE LOVITURA SUB CENTURA?
garbo_9711
Postat pe 6 Decembrie 2012 21:35
ba da pozele acelea sunt ok si au legatura cu topicul. Rotty mai bn taci din gura ca.....
garbo_9711
Postat pe 6 Decembrie 2012 21:40
serios?
tu ai ovarele acolo unde se vede ca loveste ala in poza aia?
nu cred ...
ia pune tu mana pe o carte de anatomia si fiziologia omului si vezi cam pe unde iti vin ovarele...!
ca ai vrut sa faci un topic sa te di interesanta inteleg ... dr cred ca puteai sa scrii despre fuste mini sau despre violenta domestica ... nici decum despre lovitura la ovare ... si ilustrata cu poza aia!
poate te referi la biliard cu lovitura aia... nu's dca ma intelegi!
sau poate iti place fotbalul ... si vine lovitura la vuvuzea ... instrumentul ala de suflat cu care innebunisera astia la CM trecut ...
heartbit
Postat pe 6 Decembrie 2012 22:38
De la: garbo_9711, la data 2012-12-06 21:40:08ba da pozele acelea sunt ok si au legatura cu topicul. Rotty mai bn taci din gura ca.....


Ca ce ? Imi dai o lovitura sub centura ?
Vorba lui Bit....pune mana pe o carte de anatomie mai bine....
Rotty
Postat pe 6 Decembrie 2012 22:54
am mai scris o data... dar se pare ca a fost prea obscen mesajul ...
deci am vazut si eu 2 din pozele alea... si in afara de o reclama penibila pentru masochiste, nu am vazut!
singura poza in care este o aparenta o lovitura sub centura este aia de arte martiale. dar si asa de ar fi ar fi o lovitura in osul pelvian... sau pelvis ... nici pe departe in ovare!
asa ca ... in afara de-ati etala pozele si prostia nu ai facut nimic interesant cu topicul asta!
heartbit
Postat pe 6 Decembrie 2012 23:16
Si apoi...treci la "lovitura la..testicole" ????? Sa ne ...pregatim... sa ...lovim....
elisabeta_boia
Postat pe 6 Decembrie 2012 23:17
pai pregateste-te, fa nite flotari logice
desi cred ca e cam greu ... din muuuuulte motive!
heartbit
Postat pe 6 Decembrie 2012 23:30
Bit Eu..chiar ..glumeam... Te rog...Care sunt.."flotarile..logice"??? Am o mare dorinta sa stiu {macar},dar TE ROG..nu fii "rau" cu mine..ca eu..plang repede... Hai ..puuup ca-mi ..trece!!
elisabeta_boia
Postat pe 6 Decembrie 2012 23:34
si eu glumeam ...
nu sunt rau, deci nu ai de ce sa plangi ...!
pent flotarile alea logice ... ia si tu o carte in care screi despre el si informeaza.te just a joke!
heartbit
Postat pe 6 Decembrie 2012 23:51
ptr k e cel mai sensibil loc din corpul omenesc dar nu cred ca lovitura sub centura la femei e mai dureroasa decat cea la barbatiavand in vedere faptul ca la femei ovarele sunt in interior si nu in exterior cum e la barbati.o lovitura de acest gen la barbat poate cauza si moartea pe cand la femei nu si se mai poaterepara prin operatii dar cea mai fatala lovitura la femei e in zona sanilor
angelene411
Postat pe 15 Decembrie 2012 07:55
" cea mai fatala lovitura "

Adica exista fatal si mai putin fatal ? Ahaaa....Deci mori numai putin,nu de tot ?
Rotty
Postat pe 15 Decembrie 2012 08:12
bine punctat heartbit legat de zona pelviana. Mda...multe se cred femei, dar nu stiu ce inseamna cu adevarat. de Fitze e plina lumea....si fiecare se baga in seama cu "ce stie si cum poate " . Gata, ma retrag
Simonamaria
Postat pe 15 Decembrie 2012 10:20
ai' de ovarele tale.... Mai bine scoate-ti-le, ca sa nu te mai doara nimic si sa nu te mai si inmultesti dreak.
quasaria
Postat pe 15 Decembrie 2012 11:14
Q
la acelasi lucru ma gandeam si eu!
ca daca mai si procreeaza fiinta asta cu ovarele ei ... atunci chiar vine sfastul lumii!
heartbit
Postat pe 15 Decembrie 2012 14:30
ITI DAU O LOVITURA EXACT INTRE PICIOARE SA VEZI CA DOARE MAI TARE LA FETE. DACA NU STII ASTA ATUNCI NU AM CE ZICE DE TINE
garbo_9711
Postat pe 15 Decembrie 2012 15:34
ESTI PROASTA, NU RECUNOSTI CA DOARE MAI TARE LA FEMEI CAND SUNT LOVITE IN PASARICA SAU IN OVARE
garbo_9711
Postat pe 15 Decembrie 2012 15:34
MAI CITESTE SI TU CEVA IGNORANTULE SI VEZI CA S-A INTAMPLAT UNOR FEMEI SA MOARA PTR CA AU FOST LOVITE ACOLO JOS DIN CAUZA HEMORARGIEI.
CINE VREA SA VADA CA AM DREPTATE NUMAI SA INCERCE SI SA LOVEASCA O FEMEIE ACOLO JOS MAI ALES INTRE PICIOARE SA VADA CA PTR O FEMEIE POATE FI FATALA LOVITURA ACEASTA, HABAR NU AVETI
SE VEDE CA NU ATI FOST LOVITE IN PASARICI
garbo_9711
Postat pe 15 Decembrie 2012 15:38
SIMONA ESTI CHIAR CRETINA, PTR CINE NU STIE CA AM DREPTATE SA STII CA SUNTETI IDIOTI SI PROSTI. DACA ATI LOVI PE UNA IN PASARICA ATI VEDEA CA SPUN CEVA REAL
garbo_9711
Postat pe 15 Decembrie 2012 15:47
Si care-i ....castigul...unei astfel de lovituri??? De ce sa loviti o femeie{un barbat} acolo?? Nu vad..logica?!!! Din sadism??? Nu sufar de asa ceva...cine sufera de sadism...sa se loveasca singur!!
Temele cu tenta de violenta...nu sunt placerea mea,asa ca ..FARA VIOLENTA !!!
elisabeta_boia
Postat pe 15 Decembrie 2012 17:54
Hmmmm...9711 , tu parca ai stilul lui 62....Nu m-as mira sa fiti clone
Rotty
Postat pe 15 Decembrie 2012 18:02
imi place de tine ca dupa ce spui de lovitra la ovare vorbesti de lovitura lapasaica... cip-cirip...
auzi mai fiinta idioata?
eu nu am contestat ca o lovitura in osul pelvian este dureroasa fie pentru barbati, fie pentru femei!
eu doar ti-am spu ca esti inculta si ca habar ai unde iti sunt ovarele, dar vrei sa te dai desteapta cu descoperirea pe care ai facut-o cand ai incasat o lovitura in pelvis!
oricum, in majoritatea cazurilor, femeile resimt durerea mai acut decat barbatii, pentru ca prin natura lor fizica ele sunt mai sensibie!
asa a ce tot te agiti ca disperata si tipi ca turbata? ai descoperit apa calda?
daca asa faci cand ai descoperit apa cada, atunci nu vreau sa-mi imaginez cum o sa faci cand o sa descoperi si sapunul!


oare cum si prin ce mijloace daca ii dai tu o lovitura intre picioare unui barbat, el o sa poata "vedea" ca aceea lovitura doare mai rau la o femeie, decat la un alt barbat sau decat il doare pe el? nu vezi cat de inepta esti?
dar imi place cum tipi! ai o tonalitate de proasta din mahala!

si dincolo de faptul ca te zbengui ca maimuta la circ (nu am nimic cu maimutee, sunt chiar amuzante, multedintre ele) de ce crezi ca ar fi cineva curios sa iti verifice tie ineptiile si sa loveasca o femeie in pelvis?
nu ai senzatia ca indemni la violenta si ca esti complet deplasata prin solicitarile tale?


p.s. - daca ai ceva sa-mi raspunzi, mi te poti adresa direct pe forum, nu e nevoie sa-mi umpli mesageria cu mesajele tale cretine si cu injuriile tale!
esti o inculta, prapadita si agramata, care se vrea bagata in seama! nu ma impresionezi absolut sub nici un aspect
heartbit
Postat pe 15 Decembrie 2012 18:06
De la: heartbit, la data 2012-12-06 22:38:21serios?
tu ai ovarele acolo unde se vede ca loveste ala in poza aia?
nu cred ...
ia pune tu mana pe o carte de anatomia si fiziologia omului si vezi cam pe unde iti vin ovarele...!
ca ai vrut sa faci un topic sa te di interesanta inteleg ... dr cred ca puteai sa scrii despre fuste mini sau despre violenta domestica ... nici decum despre lovitura la ovare ... si ilustrata cu poza aia!
poate te referi la biliard cu lovitura aia... nu's dca ma intelegi!
sau poate iti place fotbalul ... si vine lovitura la vuvuzea ... instrumentul ala de suflat cu care innebunisera astia la CM trecut ...


Fata_Morgana
Postat pe 16 Decembrie 2012 10:28
Scuza-ma ca te intreb, tu esti in poza de la avatar?! Mie mi se pare ca privesti prea mult inspre parerile oamenilor despre tine si uiti de situatia in sine...daca tu ai fost lovita in zona genitala si nu numai de catre prietenul tau, nu este deloc in regula si nici normal sa se intample asa ceva! Ar trebui sa intelegi ca, intr-o relatie barbatul nu ar trebui sa loveasca femeia si in nici un caz femeia sa accepte ...sau sa-i placa sa fie lovita, mi se pare anormal iar "relatia bolnavicioasa". Exista limite intre o relatie normala si cea bolnavicioasa, care nu ar trebuie incalcate niciodata!
LLisa
Postat pe 16 Decembrie 2012 11:54
auzi creatura timpita - da, de hemoragii ovariene se moare, dar hemoragiile ovariane nu de traumatism sint provocate ci de cauze interne. Am avut accident de masina cu fractura de bazin si tot n-am avut nici o problema ovariana - te-a pocnit ala "in ovar" mai rau de atit?! Te-a legat de calea ferata, sau ce?
quasaria
Postat pe 16 Decembrie 2012 12:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pt ca oamenii sa poata avea o relatie cu Dumnezeu trebuie sa fie smeriti...Ce este smerenia? 4 De la: oktaviatdy 23 Iulie 2011 10:52
anul 2012 189 De la: quasaria 1 Ianuarie 2012 19:02
Lenjerie intima problema 2 De la: garbo_427282 21 August 2018 23:41
Sa aveti o Dumnica placuta si Dumnezeu sa va binecuvanteze pe toti si sa va lumineze mintile 20 De la: anaROBERT 9 Noiembrie 2010 00:29
rscrucile dragostei 43 De la: garbo094431 27 Ianuarie 2011 18:50
Setari Cookie-uri