Ajutati-ma si pe mine va rog,cu un sfat!

De la: heartbit, la data 2012-12-04 00:00:33lasa fata sa se exprime natural!
ca vorba ceea ... tot pe cale naturala s-a apucat de facut copii!
sau crezi ca i-a facut cu eprubeta, sau ca i-a facut sub patura cu lumina stinsa!
da,dar nu ne-a chemat si pe noi sa vedem...pe cale naturala dar in intimitate,totusi daca am pastra un mod de exprimare mai putin explicit a primi si raspunsuri mai la obiect si nu s-ar mai lua lumea de amanunte care trebuie sa le stie doar ea si medicul eventual.mai era o fata pe frum care tot asa le-a insiruit si cum i-a bagat-o si apoi i-a scos-o si in final a ejculat afara,dar apoi iar i-a mai bagat-o putin..sa fim sinceri,e cam neplcut,iar pt altii amuzant,de aici si raspunsurile malitioase
venizigoldplated
Postat pe 14 Decembrie 2012 16:17
Na, m bucur c nu-s nebun.

Asta m-o deranjat i pe mine.
Axl_R
Postat pe 14 Decembrie 2012 16:25
De la: Trancekitty, la data 2012-12-06 23:46:44Doamneee m-ati facut sa rad jur=))) Dar ce am spus mai frate asa de wow?Am specificat de pata maronie pt ca stiam de la o tipa care a nascut cum ca 'te-a insemnat'' bebelusul in momentul in care o ai,si eram curioasa daca asta mi s-ar fi putut intampla,nu ca sa va provoc voua sila mai doamnelor, imi cer iertare :)))))) Si...nu m-am dus la doctor pt ca nu am apucat...nu e logic??Abea imi facusem testele..plus ca...din cate stiu eu..(sper sa nu gresesc),la 3 saptamani am sanse sa nu se vada sarcina si sa ma cheme doctorul dupa inca vreo'' saptamana.Nu din lipsa de interes.Va dati voi cu parerea aiurea pudicelor...bagati-va intr-un bol de sticla ca nu cumva sa va spargeti.Si hai gata terminati cu toate textele astea.Am cerut un sfat,l-am primit si multumesc.Nu asteptam critici sau eu mai stiu ce ca nu ma simt prost in aaabsolut nici un fel.quasaria,imi pare sincer rau pt ce ai patit si bv tie pentru curaj!


ce au draga, astea cu tine, nici io nu inteleg ce li-o apucat. ezista o singura esplicatie; probabil fiind in post n-au primit...ninica asa ca hormonii or luvat-o razna si-acu se dau la tine ca turbatele. zaaaaaaaaattttttttttttt nesatulelor.
dupe aia. si io zic, apropo de tampon. bine ca no eshit galben-verde c'atunci era bai mare. insemna ca masculu' io dat fetii ceaua boala rusinoasa si nu eria bine. ca ia o dedea la altu', altu' lu alta' si tot ashe. ca io am patzit-o. ca z dimineata am constatat cand m-am duc la vice ca zdeantza la care am fost acu' 3 zile mi-o dat o bleno dec toata frumusetea. s-o arda focu' in gura cum ma arde pe mine cand ma p*ish. uuuuuuuuuuuuuooooooooooooooooooo
adi27
Postat pe 16 Decembrie 2012 15:38
Important este s v pricepeti la ....
http://www.youtube.com/watch?v=bD9j9gU8BaM
VOIAJOR
Postat pe 16 Decembrie 2012 20:51
Este inconfortabil sa citesti atata rautate pe o discutie atat de naturala si...frumoasa....mie mi se pare plina de candoare si sinceritate mai ales cand ne apropiem de nasterea Lui.
Ce a putut sa fie atat de oripilant o intrebare despre ceva atat de natural si divin?
doamnelor indiferent de intrebari si raspunsuri fie are raspunde pentru atitudinea pe care o are vis a vis de aceasta intrebare.
Felicitari pentru sarcina pe care cu siguranta o ai! Si nastere usoara! si nu uita sa raspunzi cu bunavointa peste 20 de ani intrebarilor fetei tale sau nurorii tale!Craciun fericit! Tu ai primit deja darul! Restul sunt....doar vorbe!
garbo266713
Postat pe 16 Decembrie 2012 21:46
adi27, esti tare nene, vorbesti cu spiritele!
sau n-ai vazut ca personajul caruia i te adresezi este "fosta membra garbo" ? ceea ce inseamna ca nu mai e printre noi si ca nu mai comunica cu noi!
dar tu zi 'nainte... ca e frumos!
heartbit
Postat pe 16 Decembrie 2012 22:07
De la: venizigoldplated, la data 2012-12-14 16:17:11
De la: heartbit, la data 2012-12-04 00:00:33lasa fata sa se exprime natural!
ca vorba ceea ... tot pe cale naturala s-a apucat de facut copii!
sau crezi ca i-a facut cu eprubeta, sau ca i-a facut sub patura cu lumina stinsa!
da,dar nu ne-a chemat si pe noi sa vedem...pe cale naturala dar in intimitate,totusi daca am pastra un mod de exprimare mai putin explicit a primi si raspunsuri mai la obiect si nu s-ar mai lua lumea de amanunte care trebuie sa le stie doar ea si medicul eventual.mai era o fata pe frum care tot asa le-a insiruit si cum i-a bagat-o si apoi i-a scos-o si in final a ejculat afara,dar apoi iar i-a mai bagat-o putin..sa fim sinceri,e cam neplcut,iar pt altii amuzant,de aici si raspunsurile malitioase


in cazul in care n-ai observat despre ce era vorba chiar in mesajul pe care mi l-ai citat, intreab-o pe Axl despre fina ironie!
iti povesteste ea mai multe!
heartbit
Postat pe 16 Decembrie 2012 22:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
scurgeri anormale? 5 De la: RamonaPopescu 21 Ianuarie 2020 10:17
Viata uneori e prea stupida si incurcata 10 De la: smayly_elena 16 Aprilie 2012 19:36
Intrebare 18 De la: kidz000940 16 Octombrie 2012 11:55
Indemnizatia de crestere a copilului 4 De la: garbo_10159 9 Ianuarie 2013 08:02
Depresie 2 De la: garbo_11140 6 Martie 2013 10:36
Setari Cookie-uri