Sunt in incurcatura.

ce ma mai mandresc cu el. desteptu lu sorsa
Eugenia_
Postat pe 15 Noiembrie 2012 16:03
Titul topicului ,m-a facut sa intru aici ..sa dau o "mana de ajutor"...

"Incurcata " situatie !

Multa zarva ,pentru nimic !

Draga nu esti in nici o incurcatura ,fii mai realista ...o persoana serioasa o gasesti la biserica .Succes!
ica2
Postat pe 15 Noiembrie 2012 21:48
pai mandreste-te sor'me, daca ai cu ce, e normal!

si pentru Axl
pentru Rotty am dat ceva mai devreme
mai avem aici si pentru Q
si de ce nu si pentru 7733, cu sau fara lacrimi de ras!
heartbit
Postat pe 15 Noiembrie 2012 23:53
...si daca acela a fost raspunsul lui, de ce iti mai pui intrebari de genul " m-a placut, nu m-a placut"???; eu nu mi-as mai bate capul cu asa ceva
adeline
Postat pe 17 Noiembrie 2012 18:03
ti-a tras o palma ....se pare ca nu te doare inca si mai vrei dar nu te sfatuiesc sa te mai gandesti o clipa la el...probabil stia ca iti plac baietii mai mari si a vrut sa-ti atraga atentia asupra lui,l-ai observat,l-ai pupat....asta si-a dorit....o fi fost un pariu pe care l-a castigat si gata....cauta repede sa-i stergi imaginea definitiv.....daca ar fi avut ceva pt tine ai fi vazut un baiat incurcat ,stangaci nu pe post de statuie in timpul cutremurului...cu siguranta nu te-a placut si tu stii asta dar nu vrei sa crezi pt ca probabil nu ai pe nimeni si-ti doresti sa umpli un gol dar nu-l vei umple cu el.
yzabela_03
Postat pe 19 Noiembrie 2012 00:40
CARE-I NCURCTURA?. EL A SPUS C VREA DISTRACȚIE ȘI NIMIC MAI MULT.CLAR,FOARTE CLAR.E CEVA NECLAR?.....ȘI CA SFAT E MULT MAI FRUMOS CND EȘTI CURTATÔ DECT S FACI TU CURTE UNUI BRBAT(eu consider ca uneori pentru o femeie e chiar penibil).
garbo203525
Postat pe 25 Noiembrie 2012 23:26
O PERSOAN SERIOAS GSEȘTI LA BISERIC......MAI RAR SE NTMPL AȘA CEVA, NU O SPUN DIN AUZITE, CI DIN PRACTICÔ(nu m refer la experiențe personale) S TE FEREASC DUMNEZEU DE PERSOANE CARE FAC METANII PRIN BISERIC ,EVLAVIOASE ,ETC ȘI N REALITATE MAI RELE DECT CELE CARE NU INTR NICI S APRIND O LUMNARE ,DAR S STEA LA O SFNT LITURGHIE.SUBIECTUL PE ACEAST TEM AR PUTEA CONTINUA,FIINDC ȘTIU BINE CE SPUN. UITE C M-AM GSIT ACUM N POST S JUDEC EU PE UNII ȘI PE ALȚII ,DAR SUNT DEZAMGIT DE MULȚI EVLAVIOȘI(asta ca s nu judec FRUNTEA BISERICII).IERTARE DAC AM GREȘIT CU CEVA,DAR NU M-AM PUTUT ABȚINE .NUMAI BINE.
garbo203525
Postat pe 25 Noiembrie 2012 23:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O IUBIRE IMPOSIBILA 96 De la: preciouss 30 August 2009 22:17
plang si barbatii .... 27 De la: anakin 16 Noiembrie 2009 22:02
o intrebare adresata mai mult barbatilor...Ce cred ei ca este dragostea? 525 De la: fleurdelis 12 Aprilie 2010 20:16
el mai tanar cu aproape9ani 24 De la: garbo089273 18 Mai 2010 09:48
Ajutooor :)) 9 De la: Sky 5 Octombrie 2009 07:12
Setari Cookie-uri