Midnight Club

Welcome to the club!
Axl_R
Postat pe 17 Iulie 2012 07:14
Io am voie in club daca dorm cam 6?
Neata
Rotty
Postat pe 17 Iulie 2012 07:45
neatza fetilii... ! Axl si Rotty...

nervii ana... nervii si stresul in care te ti singura !!! si faptul ca nu prea stii sa vorbesti civilizat. si faptul ca intelegi pe dos sau aiurea ce vezi si ce auzi. asta nu-ti pace ziua si de asta nu dormi destu noapteal. si asta e ca un cerc vicios.... daca stii ce-i ala !
barboneli
Postat pe 17 Iulie 2012 08:08
Io vreau s-mi pstrez nervii! Nu vreau s plece! Mai am nevoie de ei, s pot intra zmbind pe u...de la un topic la altu'.
Axl_R
Postat pe 17 Iulie 2012 16:01
Ana,ma bucur sincer pentru tine si fetita ta.Pari o mamica fericita si o fata inteligenta. De ce nu poti tu sa-ti canalizezi inteligenta si energia in sensul discutiilor placute? De ce trebuie sa te contrazici si sa te certi cu toti cei cu care te intersectezi pe forum? Departe de mine gandul de a te dadaci,sau de a-ti da sfaturi. ...Era doar o intrebare ce mi-am pus-o in pauza de tigare....
Rotty
Postat pe 17 Iulie 2012 16:05
mi susin prerea, argumentul suprem TACI!
Axl_R
Postat pe 17 Iulie 2012 16:16
Io am incercat....Da` fata are stilul ei si basta. ..Niema finete....niema blandete...ma asteptam sa imi puna in fata vreun ordin al ministrului armatei
...Gata,am tacut.
Rotty
Postat pe 17 Iulie 2012 16:24
Rotty, stilul patetico-agresiv probabil prinde la segmente, nu stiu ce sa zic.
Macar careva sa scrie fluent si , daca nu se enerveaza prea tare, sa aiba si ceva logica - rara avis printre irine si hermo d'alea si diverse primate care apar pe aici....

Ana, aia cu "eu niciodata nu am jignit" iar o dai pe dupa gard - asa cum am zis, asta ti-e stilul, aia e, nu ne facem panselutze acuma...
quasaria
Postat pe 17 Iulie 2012 16:39
nu... e doar o constatare - a ta.
Uite o poveste pe care i-am spus-o si fie-mii - cu explicatii. Sint sigura ca tu o intelegi fara explicatii.


"Era odat un btrn care sttea la intrarea unei ceti. La un moment dat veni un tnr pribeag care i cuta un loc unde s se stabileasc. Vzndu-l pe btrn, l ntreb:
- Btrne, eu m gndesc dac s intru sau nu n cetate. Spune-mi tu, cum sunt locuitorii acestei ceti?
Btrnul i rspunse printr-o ntrebare:
- Cum erau locuitorii cetii de unde vii?
- Erau oameni ri i zgrcii i egoiti. i-ar fi dat n cap pentru o bucat de pine. M bucur c am putut pleca de acolo!
- Ei, dragul moului, mi-e team c nici aici nu vei gsi oameni mai buni i aici oamenii sunt ca n cetatea de unde vii tu.
Tnrul, dezamgit, plec mai departe.

La scurt timp, un alt tnr se apropie de btrn i i puse aceeai ntrebare:
- Bun ziua, btrne! mi caut un loc unde s m stabilesc. Spune-mi tu, care le tii pe toate, cum sunt locuitorii acestei ceti?
Omul nostru rspunse cu aceeai ntrebare:
- Cum erau locuitorii cetii de unde vii?
- Erau buni la suflet, mrinimoi, primitori, cinstii. Aveam muli prieteni acolo i cu greu i-am prsit.
- Aa sunt i locuitorii acestei ceti, rspunse btrnul."
quasaria
Postat pe 17 Iulie 2012 16:50
Si io am 36 la jeansi si 39 la adidasi si asta-i intereseaza pe altii la fel ca si IQ-ul tau.
Rotty
Postat pe 17 Iulie 2012 16:51
Tu ai avut impresia c am inut partea cuiva? Poate n-ai citit ce-am vb cu Barbo!
Sorry, dar nu te neleg! Poate trebuia s strig sau s pun!!!!!!
Axl_R
Postat pe 17 Iulie 2012 16:51
ia... Size 0, care e pe aici cu apa plata si lamaie?

Daca eu eram aia care paream asa vulnerabila si cu nevoie de suport, sa ma straduiesc sa las botnita mai larga.
Unii pot sa fie de acord, altii nu - si?
quasaria
Postat pe 17 Iulie 2012 16:53
La testul cu lmia, io am picat.
Axl_R
Postat pe 17 Iulie 2012 16:58
si eu.
Si la ala cu inteligenta de pe intrebari, - nu stiu cite spite are roata de la masina timpului, samd....
quasaria
Postat pe 17 Iulie 2012 17:00
Deci ai rmas doar Q fr I!
Axl_R
Postat pe 17 Iulie 2012 17:07
... neputirintza, na....
Daca imi pica si virgula raman O.
quasaria
Postat pe 17 Iulie 2012 17:09
Axl_R
Postat pe 17 Iulie 2012 17:15
acu' mi-am dat seama de fapt de ce nu ma crede irina... si ma tot trimite sa ma insor...
quasaria
Postat pe 17 Iulie 2012 17:18
Mai ai nevoie de un O!
Gata, m doare burta!

Axl_R
Postat pe 17 Iulie 2012 17:25
macar unul....
quasaria
Postat pe 17 Iulie 2012 17:29
eu iar ma prapadesc de ris cu alinierea topicelor astora:
cica:

Poate ierta infidelitatea un barbat...
Helpppppppppppp!!!!!!!!!!!!!
quasaria
Postat pe 17 Iulie 2012 17:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un sfat:) 3 De la: anaROBERT 3 August 2010 12:52
Buna ziua! 2 De la: hermosa20 28 Iunie 2012 15:16
RUGĂCIUNE 7 De la: garbo233027 10 Iunie 2015 14:40
destin/soarta/Providenta 21 De la: garbo_woman 12 Noiembrie 2018 17:22
test final: verticala, oblica, dreptunghi, spirala 47 De la: garbo018223 2 Iulie 2009 17:12
Setari Cookie-uri