29 iulie 2012 ultima batalie BASESCU CONTRA POPORUL ROMAN LA REFERENDUM

Daca nu cade....vai de poporul roman Crunta-i v-a fii ..razbunarea...
elisabeta_boia
Postat pe 10 Iulie 2012 23:13
cine sa cada... Basescu sau Poporul... ????
barboneli
Postat pe 10 Iulie 2012 23:15
da pica Basescu si intra alt barbat....De parca ar mai exista si barbati cinstiti care sa ii pese si de ceilalti oameni...Barbatii tin unii cu altii doar atunci cans se unesc pt interese egoiste,,cum ar fii sa exploateze femeia..dar in rest fiecare pt el...
sa dea Dumnezeu sa schimbe ceva in tara asta...Dar nu cred ca exista barbati cu caracter in tara asta...fiecare este pt el...
Barbatii sunt delasatori si nu sunt intelepti ca sa stie sa isi impuna punctul de vedere,,din cauza ca ei nu vor sa isi formeze un caracter...
putini oameni lupta ca sa isi formeze un caracter si sa ii pese si de ceilalti oameni....
ingerasulluptator
Postat pe 10 Iulie 2012 23:21
Basescu exploateaza femeile poporului roman... ??? nu mai inteleg nimic... !!!! irinuca... dar pe mine vrei sa ma votezi ?
barboneli
Postat pe 10 Iulie 2012 23:37
De la: barboneli, la data 2012-07-10 23:37:50 Basescu exploateaza femeile poporului roman... ??? nu mai inteleg nimic... !!!! irinuca... dar pe mine vrei sa ma votezi ?
eu ma refeream ca basescu guvernul exploateaza si barbatii,,dar barbatii sunt foarte uniti doar la lucruri rele,,,dar nu sa se si ajute unii pe altii..da barbatii se ajuta unii pe altii la rautati,,dar nu si la lucruri bune


mai cum adica sa te votez pe tine eu speram sa ma votezi tu pe mine
ingerasulluptator
Postat pe 11 Iulie 2012 23:21
mmmda... ar fi si asta o idee ! dar parca n-a fost inca pana acum o presedinta... adica o femeie ! crezi ca ai sanse ? stiu ca esti o femeie puternica, luptatoare, exigenta si cinstita.... dar crezi ca toate calitatile astea "prind, merg" la poprul roman.... ??? dar daca tu imi aduci pe cap toate femeile din Romania (in afara de cateva doamne de pe forum....) sa ma voteze... te numesc prim ministru si mana mea dreapta... !!! si daca nu esti prea grea... poti sa stai si pe genunchiul meu drept !
barboneli
Postat pe 11 Iulie 2012 23:37
pupici din partea mea... ....si flori pentru Irina.
caleidoscop
Postat pe 11 Iulie 2012 23:52
deci inteleg ca ma pot baza pe tine.... ! la vot ma refer.... !
barboneli
Postat pe 12 Iulie 2012 00:21
Nu vad motivul pentru care poporul ar fi impotriva ca domnul Basescu sa-si petreaca timpul pe mare,asa ca tot poporul voteaza DA !!!!!
VOIAJOR
Postat pe 12 Iulie 2012 09:28
traieste bine!Basescu...ce tot ii purtati atata de grija?....mai bine sa ne purtam noua!...care cu siguranta nu ajungem nici un mandat la Cotroceni...
caleidoscop
Postat pe 12 Iulie 2012 20:00
noi, carele n-am avut noroc!
quasaria
Postat pe 12 Iulie 2012 20:10
cu siguranta avem in alta parte...ce-i al meu ii pus deoparte...stiti voi!
caleidoscop
Postat pe 12 Iulie 2012 20:26
De la: barboneli, la data 2012-07-11 23:37:13 mmmda... ar fi si asta o idee ! dar parca n-a fost inca pana acum o presedinta... adica o femeie ! crezi ca ai sanse ? stiu ca esti o femeie puternica, luptatoare, exigenta si cinstita.... dar crezi ca toate calitatile astea "prind, merg" la poprul roman.... ??? dar daca tu imi aduci pe cap toate femeile din Romania (in afara de cateva doamne de pe forum....) sa ma voteze... te numesc prim ministru si mana mea dreapta... !!! si daca nu esti prea grea... poti sa stai si pe genunchiul meu drept !
pai nicidecum eu nu vreau sa fiu subalterna si sa am o gandire dependenta.de careva,ori sunt presedinte ori nu vreau nici un post,,pt ca decat sa mint mai bine imi vad de treburile mele...Eu vreau sa am o gandire independenta si ceilalti subalterni sa depinda de gandirea mea...
ingerasulluptator
Postat pe 12 Iulie 2012 21:30
aha... dai semne de dictatoare... intr-o tara democrata... !!! nu-i mumos !!!
barboneli
Postat pe 12 Iulie 2012 21:41
Vai ce rai sunteti....cu femeile !
http://www.youtube.com/watch?v=aJwDj4uELUs&feature=endscreen&NR=1
VOIAJOR
Postat pe 13 Iulie 2012 07:26
De la: VOIAJOR, la data 2012-07-13 07:26:17Vai ce rai sunteti....cu femeile !
http://www.youtube.com/watch?v=aJwDj4uELUs&feature=endscreen&NR=1
va ce rai sunt oamenii unii cu altii
ingerasulluptator
Postat pe 13 Iulie 2012 14:02
si tu ce buna si intelegatoare esti!
quasaria
Postat pe 13 Iulie 2012 14:21
radem noi radem,
da'Roberta si Lenush is moarte in cotetz...

"In vara asta se poarta ALTUL!..." :P

JOS BASESCU si toata gashca lui de borfasi puscariabili!... :D

:))))

PS: nah, ca era prea monoton...:D
=))
eu_geminy
Postat pe 16 Iulie 2012 03:51
De la: ingerasulluptator, la data 2012-07-12 21:30:44
pai nicidecum eu nu vreau sa fiu subalterna si sa am o gandire dependenta.de careva,ori sunt presedinte ori nu vreau nici un post,,pt ca decat sa mint mai bine imi vad de treburile mele...Eu vreau sa am o gandire independenta si ceilalti subalterni sa depinda de gandirea mea...[/quote]

care gandire, irinooka?!...:D

mai bine zi-mi care-s subalternii unei reptile tastatoare.
ca eu nu-i stiu.
sa fie purecii?!...
pai si aia sar pe tine!...:P
:)))

PS: hai zii daca nu-ti era dor de mine...;)
eu_geminy
Postat pe 16 Iulie 2012 03:55
Tot dreptu' meu de cetean e, s nu votez! Stau cu couru' unde-mi convine!
Axl_R
Postat pe 16 Iulie 2012 12:27
De la: Axl_R, la data 2012-07-16 12:27:08Tot dreptu' meu de cetean e, s nu votez! Stau cu couru' unde-mi convine!


corect...
oricine are dreptul sa acorde inca o sansa borfasului basescu.
daca i-a placut sa se arda cu el.:D:))))
eu_geminy
Postat pe 16 Iulie 2012 12:30
eu nu vreau sa ma amestec la voturile voastre.... dar referitor la: "de ce mama dreaq stam cu c**u' pe canapea in loc sa ne exercitam drepturile de cetateni ?" nu din punct cetatzenesc ci... sa zicem medical, statul prea mult cu c..ul pe canapea, nu favorizeaza circuitul sanqvin spre... cu cea ce de fapt trebuie sa folositi la alegeri !!! zic si eu... ! altfel nu inteleg alegerile voastre... !!!!
barboneli
Postat pe 16 Iulie 2012 12:32
tu... ? nu, ana a zis... !!! eu n-am vazut canapele prin... crasme... !!!
barboneli
Postat pe 16 Iulie 2012 13:00
Bai nene,

am zis aici ca

"Vara asta se poarta ALTUL"

si am mai zis ca

"JOS CU BORFASUL NATIONAL si GASHCA LUI DE COARDE CENTURISTE SI DERBEDEI PUSCARIABILI"

si am mai zis ca

"LA PUSCARIE CU EI!"

(si DA, mai spusesem ca, in 29,
mergem sa ne scapam de ei,
votand DA, cu tot neamu',
fara a presupune cine stie ce patima, ori efort alocat acestor golani care au adus tara in sapa de lemn:D)

Intrebare:

DE CE mi s-a sters postarea?
aici numai basistii au dreptul la opinie cumva?:D

sau cei pe care nu-i doare nici in k00r, acceptand pasiv sa ramana tot mizerabilii astia la putere?...

pai ashEa ziceti, fratilor!:P

i-auzi braul!
(ca tot tre sa scapam de ei:P)
:))))
eu_geminy
Postat pe 16 Iulie 2012 14:25
De la: b727ana, la data 2012-07-16 14:18:01 Uniunea Europeana a alocat fonduri pentru tinerii romani care au idei de afaceri. Si stii ce e culmea? Ca sunt mame singure ce se plang ca nu au cu ce sa'si intretina copii, tineri absolventi de facultate care iau ajutor de somaj, dar nu sunt cei cu idei care sa acceseze acele fonduri... poate ca si ei considera ca NU vor sa isi exercite acest drept... Adevarul e ca mai captivant e sa stai sa postezi comment'uri ;)


sau poate ca n-au? De ce nu iti pui problema ca poate, pur si simplu, nu au nici un fel de idei de afaceri? Sau nu au curajul, increderea sau aplombul necesar... nu le au? Si nu il vor obtine daca ii ia cineva de motz, la propriu sau la figurat. Se vor afunda in pasivitate mai rau.
Nu vad capatul tunelului ca sa mai stie incotro sa o ia... Oamenii au sperat de fiecare data, au iesit in strada cu o naivitate absoluta, au ajuns de fiecare data de la rau la mai rau.... Speri, si te mobilizezi, pici in fund, o data, de doua ori - pina cind? Pina cind iti dai seama ca te invirti in cerc? Si, din momentul ala, ce faci ?

E simplu sa spui "nu vor"...
quasaria
Postat pe 16 Iulie 2012 14:32
ba....
sunt si atatia prosti, de put...

:D
:)))
eu_geminy
Postat pe 16 Iulie 2012 15:14
sint si prosti... da' aia de obicei au convingeri ferme si fixe...si si le exprima. Din pacate.

quasaria
Postat pe 16 Iulie 2012 15:29
ei, nu-i poti opri....
dar ii pot contracara...
macar 1 la 1...plus restu'...:D
:)))
eu_geminy
Postat pe 16 Iulie 2012 15:40
Ana, nu e obositor s lupi, s tot lupi?
Poate io numa' postez, i stau la Crm, dar zu nu fac spum la gur.
Spum are berea.

Turm...care?
Axl_R
Postat pe 16 Iulie 2012 15:43
De la: b727ana, la data 2012-07-16 15:47:08De ce sa fie obositor sa lupti? Vezi? Si aici e problema... oamenii lupta in ziua de azi doar pentru a'si asigura traiul mediocru de pe'o zi pe alta... Mai bine lupt sa schimb ceva, macar stiu ca am incercat, decat sa'mi cumpar iphone in rate!!!


ei, ana...
aici e si eterna problema cu "muieti is posmagii", la neamul romanesc...
ne impaunam cu "virtuti", dar nu suntem vrednici nici macar sa ne mutam c00rul pana la cabina de vot.
fiindca fix pix ne intereseaza ce va urma...

si asteptam sa ne vina binele... evident, de la basescu, daca nu se aduna 9 milioane...:D

PS: din fericire, aud acum ca pana si tiganii ies sa-l demoleze pe talharul asta chior...:))))
eu_geminy
Postat pe 16 Iulie 2012 15:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Educatia copiilor 99 De la: dor72 15 Aprilie 2011 12:34
sunt amanta 1336 De la: oktaviatdy 1 August 2011 10:20
DRAGOBETELE - ziua de iubit 38 De la: andreea_n_c 25 Februarie 2010 10:59
CUM SA SCAPI DE DEPRESIE! 53 De la: quasaria 28 Noiembrie 2009 03:08
un sfat:) 3 De la: anaROBERT 3 August 2010 12:52
Setari Cookie-uri