Vreau sa fiu si eu iubita ,deci injur si sunt vulgara

De la: garbo_5048, la data 2012-06-30 00:05:20Nup ...orgasmul este ca si impozitele ...vine atunci cand te astepti mai putin ...

si cind numai asta nu iti lipsea...:-))) - la impozite ma refer, desigur....
quasaria
Postat pe 30 Iunie 2012 01:08
Cica vrea sa fie iubita chiar daca e vulgara si injura, dar cand cand face sex ca sa se urce la cap orgasmul?
garbo046982
Postat pe 30 Iunie 2012 10:56
Mai, mai, ce curios este ca ceea ce ti-am scris eu ieri mai heartbit sau hearbeat(asta macar inseamna ceva!) a disparul pur si simplu...cat de selectivi sunt si adminii astia de site-uri! Accepta elucubratiile scrise de tine sau altii si sterg comentarii cu adevarat de citit si de luat aminte! Sunt siderata de inteligenta pe care o posezi domnule draga, deatlfel asta am zis si ieri in ceea ce ti-am scris si nu apare la acest topic, dar ma rog! Folosesti cuvinte atat de usor, de gen proasta sau traseista; apropo, ai adunat-o pe doamna pe care ai jignit-o cu atata usurinta de pe vreo centura??? Plus ca dai sfaturi extreme in ale gramaticii si scrierii limbii romane, tu care nu folosesti majuscule atunci cand incepi o fraza sau o propozitie, ca sa nu mai vorbim ca daca tot esti as, ai folosi diacritice in scrierile tale atat de ``inteligente``! Iar voi doamnelor care tine-ti isonul acestui individ(ma refer la comentariile anterioare ale acestui subiect) nu va este teama ca un individ de aceeasi teapa ar putea sa va vorbeasca la fel intr-o buna zi?
garbo245363
Postat pe 30 Iunie 2012 17:57
363, "bit" scris ca atare, a bit of inseamna "o bucata de" .... nu e neaparat forma gresita a "beat". Sau poate fi o alegorie, bit, byte... who knows :-)))
In rest, np, nu iti face probleme, frustrarile masculine - si feminine, de altfel - pot imbraca forme diverse. Am citit o chestie draguta undeva: cind tai o lamaie, nu poate iesi decit suc de lamaie. Releva ce are in interior... De cind eram mica imi placea sa disec papusi. Doar ca majoritatea erau goale.
quasaria
Postat pe 30 Iunie 2012 18:09

"Crima si pedeapsa"

e, eu am taiat un durian .... tot o chestie " draguta" citita undeva,da o scrisese altcineva

Fss_ssu
Postat pe 30 Iunie 2012 18:48
De la: garbo245363, la data 2012-06-30 17:57:44

Sunt siderata de inteligenta pe care o posezi domnule draga, deatlfel asta am zis si ieri in ceea ce ti-am scris si nu apare la acest topic, dar ma rog! Folosesti cuvinte atat de usor, de gen proasta sau traseista; apropo, ai adunat-o pe doamna pe care ai jignit-o cu atata usurinta de pe vreo centura??? Plus ca dai sfaturi extreme in ale gramaticii si scrierii limbii romane, tu care nu folosesti majuscule atunci cand incepi o fraza sau o propozitie, ca sa nu mai vorbim ca daca tot esti as, ai folosi diacritice in scrierile tale atat de ``inteligente``! Iar voi doamnelor care tine-ti isonul acestui individ(ma refer la comentariile anterioare ale acestui subiect) nu va este teama ca un individ de aceeasi teapa ar putea sa va vorbeasca la fel intr-o buna zi?


Comiti doua erori intr-o singura fraza: una de forma si alta de fond.
Incep cu cea de fond: nici o doamna adevarata nu va tine vreodata isonul unui asemenea individ, caci altfel n-ar mai fi o doamna. Cele care se amuza si ii apreciza iesirile de mocofan tupeist nu sunt decat femele excitate de mitocanii si mirosul de cocina pe care-l emana tiripliciul. Asta e! Unele femei vor prefera intotdeauna porcii, ca doar cine se aseamana se-aduna.
Cea de-a doua eroare tine de ortografie si te las s-o descoperi singura. Nu de alta, dar bibiloul e gata sa sara la gatul oricarei persoane care-i atrage atentia ce neam prost si semidoct parvenit este.
Stiu ca daca-mi raspunde, in loc sa se scuze pentru ca ocupa spatiul si consuma aerul degeaba, va face iar niste aluzii mitocanesti, dar nerelevante la varsta mea, ca un mucos infatuat si prost-crescut ce este.
charmelen
Postat pe 30 Iunie 2012 22:34
De la: suparatu_, la data 2012-06-30 18:48:07
"Crima si pedeapsa"

e, eu am taiat un durian .... tot o chestie " draguta" citita undeva,da o scrisese altcineva



... sau doar crima, sau doar pedeapsa....sau altele a la D.(urian)....
Altfel, ala e un fruct foarte misto, cu gust de migdale daca ajungi sa il cunosti indeaproape... Asa cum si furnicile prajite sint o alternativa buna pt alune. Da' ma opresc, ca sa nu oripilez de tot doamnele delicate...
quasaria
Postat pe 1 Iulie 2012 00:45
poi,n-ai gresit topicu...icea se spune orice ....ala cu feminitatea ii mai putin 'zbatut

M-o intzepat durianu....mama lui!
De asta nu ma iombeste nimeni,ca in(jur).....sec


dum. placuta!
Fss_ssu
Postat pe 1 Iulie 2012 01:03
te-a intepat sconcsu? Aia e, no pain, no gain....
Ia patlagele, ca alea nu inteapa... si's feminin colorate...
quasaria
Postat pe 1 Iulie 2012 01:18
De la: quasaria, la data 2012-07-01 01:18:54te-a intepat sconcsu? Aia e, no pain, no gain....
Ia patlagele, ca alea nu inteapa... si's feminin colorate...



Q, la care patlagele te referi? acelea vinete, acelea verzi sau acelea rosii?
adeline
Postat pe 1 Iulie 2012 10:58
Lycopersicum esculentum, na, in latina vulgaris...
quasaria
Postat pe 1 Iulie 2012 11:07
esculentum?!

dap' numa in stadiu di bulion contine licopen alimentu' asta....ii bun pentru fete, la babati ii suficient sucul de lamaie si castravetele murat....pi caldura asta

Laasa, am luat din piata si m-am convins ;))

...te,te,te....tu Adeline, cum stai cu in(juratu)......ai depus juramantu' X esti iubita deja!

Fss_ssu
Postat pe 1 Iulie 2012 12:50
pentru doamnele care adora mirosurile si senzatiile tari sugerez un phallus impudicus.
Satisfactie garantata. Unde mai pui ca-i si comestibil!
charmelen
Postat pe 1 Iulie 2012 17:00
Q, ai vreo reteta speciala de bulion din Lycopersicum esculentum

suparatu' , Yo nu mai tin minte, am despus sau nu juramantu' X?!
adeline
Postat pe 1 Iulie 2012 19:25
ch, e comestibil - o data. Da' daca nu esti de acord cu mine, poti sa incerci si sa ma contrazici.... Poate ca Scleroderma vulgare... mai taie din efect... cine stie....
Daca te vad doua zi miscind din taste pe aici, o sa recunosc ca am gresit.


adeline, ce lipsita de romantism esti.... ... in loc de culori, curbe, forme...tu ete fleosc, le-ai si facut bulion!
quasaria
Postat pe 1 Iulie 2012 21:52
Se papa doar outzul, nu ditamai phallusul. In orice caz se zice ca la maturitate deplina nici nu poti sa te apropii de el, asa e de-mputit.
In orice caz, eu am probleme cu bila si nu mananc nici de-alea comestibile.
charmelen
Postat pe 1 Iulie 2012 22:31
bine. Eu sint la maturitatea deplina, am implinit 18 ani demult, asa ca n-o sa ma apropii.
Desi... bilele pe care io le posed deocamdata par sanatoase...si aia de sus, si aia centrala... ca sa nu zic de jos ca iar ma ia irina la pupat pe aici.... inutil, nu de altceva.
quasaria
Postat pe 2 Iulie 2012 03:27
Ce sa-ti fac daca ai declarat ca nu esti o "duamna".
Irina a luat-o la sensul cel mai propriu si azi maine o sa-ti numere si ouale.
charmelen
Postat pe 2 Iulie 2012 19:08
De la: quasaria, la data 2012-07-01 21:52:57ch, e comestibil - o data. Da' daca nu esti de acord cu mine, poti sa incerci si sa ma contrazici.... Poate ca Scleroderma vulgare... mai taie din efect... cine stie....
Daca te vad doua zi miscind din taste pe aici, o sa recunosc ca am gresit.


adeline, ce lipsita de romantism esti.... ... in loc de culori, curbe, forme...tu ete fleosc, le-ai si facut bulion!


yoy, ce "crudivora" sunt
adeline
Postat pe 3 Iulie 2012 16:44
De la: Axl_R, la data 2012-06-23 12:34:33

Io nu-s B(v)ulgar, s unguroaic, da' mai njur ae-n lb me!





:sml-



http://www.youtube.com/watch?v=QL_s_tCYTmg poop o inguroaica faina !
nazdravana
Postat pe 4 Iulie 2012 23:04
De la: tymbark, la data 2012-06-28 15:39:16 D-ne Dumnezeule................s-a terminat si al treilea razboi mondial?




....inca mai dureaza !
nazdravana
Postat pe 4 Iulie 2012 23:10
Neaa Nzdrvano!

http://www.youtube.com/watch?v=62uCNeMjYkk
Axl_R
Postat pe 5 Iulie 2012 08:16
De la: Axl_R, la data 2012-07-05 08:16:20Neaa Nzdrvano!

http://www.youtube.com/watch?v=62uCNeMjYkk




Neata Axl ....faina postare !
nazdravana
Postat pe 5 Iulie 2012 08:52
Da.i.nainte cu tupeu La.njurat, vulgaritate... Sa ii faci pe toti pateu, Poate.ajungi celebritate.
jeje2011
Postat pe 8 Iulie 2012 18:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
S-a luat cu bagaje cu tot si a plkt la "mamica" 29 De la: me_reloaded 12 Octombrie 2010 10:13
Oare despre ce este vorba????? 81 De la: vyva 11 Mai 2010 15:58
am nevoie de un sfat 2 De la: cricat 13 Iulie 2011 00:40
Ce inseamna a fii un om tolerant? 85 De la: daniilia 21 Martie 2012 11:47
Parinte bolnav de Alzheimer 7 De la: charmelen 29 Mai 2016 17:35
Setari Cookie-uri