Tratamente pentru oligofreni

Daca ai marele ghinion sa intri sub incidenta comentariilor unor indivizi cu un singur neuron grav avariat si neted ,ai sfeclit-o.Pentru ca sunt complet neinteligenti adica....da ati ghicit nu pot intelege ca un oligofren,este acel individ care in mod onest sau nu poate interactiona cu niste tipi de teapa lor.Nu le vine nici o idee in mintea absolut goala si atunci e simplu de ce sa nu le stricam si cheful celor carora le vin idei.Am fost curios sa le vad prieteni si am inteles rapid de ce se comporta asa josnic acesti indivizi,e simplu va rog sa le vizualizati profilul si veti intelege si voi imediat.In aceste conditii nu-mi ramane decat sa va rog stimate doamne sa le solicitati sprijinul,sfatul,competentele vaste si atotcuprizatoare pe care le au si veti vedea rapid ce le poate pielea .Un oligofren este un tip tratabil pana la un punct un magar prost este irecuperabil pe veci,deci eu incerc sa ma ameliorez ei sunt incurabili pe veci.
garbo265966
Postat pe 7 Iunie 2012 00:43
adica te faci tu singur oligofren?
Misto.
quasaria
Postat pe 7 Iunie 2012 00:58
Neaa!
Rotty, ai ratat cel mai fain topic.
966 complet neinteligeni ?
Na, io prefer s fac parte din tabra celor irecuperabili
Axl_R
Postat pe 7 Iunie 2012 07:50

...aici ii indicata funia...daaaaa!

;-))
Fss_ssu
Postat pe 7 Iunie 2012 10:14
Mai, nasol pt mine, n-am inteles nimic! Ce vrea nenea??
coris_2938
Postat pe 7 Iunie 2012 10:52
Crezi c el tie?
Axl_R
Postat pe 7 Iunie 2012 10:54
Eu zic sa faca asa: sa mai incerce inca odata, poate-i iese, ca zau, ma simt redusa mintal, dar parca n-as arata ca oligofrenu'! Deci nu stiu, sa-mi iau pastila, ori ba?
coris_2938
Postat pe 7 Iunie 2012 11:14
El ncearc n fiecare noapte, io m n fiecare dimi...
Mai vedem noi, ce i cum...
Axl_R
Postat pe 7 Iunie 2012 11:20
io am 150 si ceva de garbofriends, cre' ca's magara.
Nu conteaza ca n-am vb cu ei in viata mea si sa mor daca stiu daca garbo x e femeie, barbat sau neutru si mai are cont sau nu mai are...:-)))) Am dat accept asa, de politete, sa nu refuz omu' cu bune intentii...
Cre' ca si cu irina sint prietena.
Da'tot magara sint!

Na, ii dau si contu' de facebook, sa vada acolo populatia globului de care habar n-am ca exista, da' tot preteni sintem...cica.... Macar sa fiu o magara remarcabila, daca tot sint...
quasaria
Postat pe 7 Iunie 2012 12:28
Q, ceva nu-i bine, ca cica aia cu multi prieteni sunt oligo!:)) deci trebe sa facem juma'-juma' medicamentele!:) Ia sa intre omu' si sa ne lamureasca!:))
coris_2938
Postat pe 7 Iunie 2012 12:35
Fr Face i pe Garbo nu prea acc cereri. Nici mesaje. Nu ca s nu fiu mgar/, e mai bine aa.
Axl_R
Postat pe 7 Iunie 2012 12:43
mai dar, asa de curiozitate, el care s-a inscris la oligofreni (banuiesc ca si-a luat si postura de lider!) oare cati prieteni are?
mi-e frica sa ma uit.
m-as simti in inferioritate si cine stie ce complexe mi-as mai dezvota.
poate ca mi-as dori sa fiu oligo, desi nu cred. mai degraba magar!
ca in bancul ala cu boul juncana si magarul.
dar vi-l spun data viitoare!
(n-am vrut sa-l includ pe el la boi si pe "meravilioza", cu care chipurile ar fi trebuit sa fie la munte acum, la juncane. dar prefer sa raman magarul din banc, cel putin pentru el!)

cat priveste cererile astea de prietenie, cum zicea si Q, ce folos ca ai "fara numar", daca nu vorbesti cu ei nici macar de-un salut?!
dar cine stie ce arie de cognoscibilitate are omul, inacesibila unor magari ca majoritatea de pe aici.
heartbit
Postat pe 7 Iunie 2012 12:52
Un avatar n plus la profilul tu.
Prefer puini, cu care vb i am despre ce vb.
Axl_R
Postat pe 7 Iunie 2012 12:58
ca discut pe forum, ca discut "cu prietenii" mie pina la urma mi-e paralel, deci ...de ce as restrictiona accesul? :-)
quasaria
Postat pe 7 Iunie 2012 13:10
Q, nu suntem la fel. Dup cteva mesaje fr, am hotrt c e mai bine aa.
Cnd nu mai puteau trimite mesaje au comentat la poze md... De ce s-mi fac io nervi pt prostii?
Axl_R
Postat pe 7 Iunie 2012 13:12
oligofrenus maximus, daca mi-ai vazut profilul ai rezolvat ceva? te-ai edificat in vreun fel? te-a ajutat la ceva?
vrei sa-ti mai indic cateva proflie de vizitat?
in caz ca te face sa te simti bine, n-am sa-ti vizitez profilul, esti neimportant pentru mine nici tu si nici profilul tau! deci nu ma pot bucura decat ca sunt si eu ca si axl si cei carora te-ai straduit sa le vezi profilele persoane interesante, care merita vizitate!
heartbit
Postat pe 7 Iunie 2012 13:41
uau! deci a aruncat un ochi la voi? aha! ce prieteni comuni aveti? ca sa ne dam si noi seama de fapt pe cine face omu' oligo!:))
coris_2938
Postat pe 7 Iunie 2012 13:45
Axl, daca e sa imi fac nervi pentru ceva, pentru oligofreni sigur nu imi fac.
Acu'...ca mi-o comenta irina pozele.... n-are decit Singura mea poza de profil e un test IQ si nu cred ca o tenteaza.
quasaria
Postat pe 7 Iunie 2012 13:52
966, mi-e greu sa te urmaresc pe toate topikurile pe care le deschizi! Uite, pune si tu toate, dar toate ideile astea grozave care-ti vin intr-un singur topik, ca na, riscam sa-ti pierdem urma!:))
coris_2938
Postat pe 7 Iunie 2012 13:58
""Curiozitate maxima ,de vara fierbinte""...pentru fanii lui 966, ca sa nu-l ratam! Cred ca incearca sa ne ameteasca!:))
coris_2938
Postat pe 7 Iunie 2012 14:00
""Cine se aseamana se aduna si nu este nici un pacat"" , asta-i no. 3!:)) cred ca mai are cateva pitite!:) hai, sa ne jucam: care gaseste cele mai multe topikuri deschise de 966, da' tot d'astea, asa, faine si coerente!:)
coris_2938
Postat pe 7 Iunie 2012 14:08
Io am castigat ...la ora 4 le gasesc inca calde.....intrebarile
Da` recunosc ca pe oligo....asta nu l-am vazut...
Rotty
Postat pe 7 Iunie 2012 14:59
Q, de Irinuca mai rd uneori. Io chiar am vb serios. Primeti o cerere, apoi mesaj cu ntrebri...
Mai sunt zile cnd plou i numai asta-i mai lipsete.
Una a vrut s m mrite cu prietenul din Elveia.
Argumentul forte...Te-am citit, tu ai nevoie de brbat.
Axl_R
Postat pe 7 Iunie 2012 15:10
....Scuze dar tre sa rad...
Rotty
Postat pe 7 Iunie 2012 15:18
Rzi! tiu c-i de rs, dar depinde i de S/T/D/S n ziua respectiv.
Axl_R
Postat pe 7 Iunie 2012 15:26

pe mine cu Petrica din Londra... Si era Leu, ca s-a interesat...:-)))

Asa suna titlul: Petrica, Londra, Leu!
Na...poti sa faci ceva in bunele intentii? Nu poti...
quasaria
Postat pe 7 Iunie 2012 15:27
Trimii leul la mine! Io-s obinuit!
Axl_R
Postat pe 7 Iunie 2012 15:37

sa vad daca nu l-am sters pe petrica, ca zau ti-l trimit.....
quasaria
Postat pe 7 Iunie 2012 15:43
coris, n-am fost cumva explicit?
daca eu n-am fost, n-a fost nici Q?
966 se face singur oligofren.
dar sarmanul de el si tristul cavaler al muciadei, si cavaler al fetei de masa, nici macar la ideea de oligofren nu este original. asta cu oligofrenul tot eu i-am zis-o la un alt topic de-al lui.

la altul am spus ca cretinoidul loveste inca o data.
acum asteptam un nou topic cu tratament pentru cretinoizi!
hai sa vedem cand apare.

si inca ceva coris. i-am mai zis si eu sa deschida un singur topic pentru tot ce-l doare. dar ti-ai gasit cu cine sa te intelegi?
el o stie pe-a lui si pace!
la drept vorbind, tot din cauza alergaturii am zis si eu sa faca un singur topic, dar asta e, daca nu poate, n-ai ce sa ii faci!
heartbit
Postat pe 7 Iunie 2012 22:40
Totusi nu te ingrijoreaza ca vorbesti mereu numai cu aceleasi persoane ?,pe mineDA.
garbo265966
Postat pe 8 Iunie 2012 01:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cred ca acesta e sfarsitul!!!! 30 De la: esme 19 Ianuarie 2012 18:13
De ce oare oamenilor le place sa fie rai? 10 De la: ingerasulluptator 12 Decembrie 2011 22:09
este posibil? 5 De la: garbo068263 2 Noiembrie 2009 16:23
demoralizat 11 De la: claudia_ank 20 Februarie 2010 17:43
medic naturist 2 De la: AMETYST 20 August 2009 18:31
Setari Cookie-uri