ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Stiti ce sa faceti in cazul muscaturii de capusa?

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

daca vedem "insecta mica verde sau bruna" la dr urgent, poate fi borelia - degeaba luam noi fructe si legume....
  citeaza   raspunde

Si pina ajungi la doctor poti incerca citeva metode tratitionale: acopera locul absolut complet cu untura sau tinctura de iod sau eter de unghii.
Dar nu uita sa mergi la doctor chiar daca ai apelat la traditie.
  citeaza   raspunde

eu vad ca raspund la mesaje fantoma... nu mai e ditai romanul ala cu "insecta mica si verde" :-)))
  citeaza   raspunde

eu iau vitamax,si sunt optimista,pentru ca mai ales optimismul intareste imunitatea.
apoi stiu ca apa oxigenata arde totul,pana si microbul se sida.
aplic h2o2,daca mi se intampla sa ma muste vreo insecta.
  citeaza   raspunde

De la: quasaria, la data 2012-05-15 19:35:14eu vad ca raspund la mesaje fantoma... nu mai e ditai romanul ala cu "insecta mica si verde" :-)))

...unde e postarea initiala??? disparuta ca magaru`in ceata....
  citeaza   raspunde

aici gresesti...nu faci nimic cu apa oxigenata in cazul in care ai contactat virusul Hiv (sida) acesta se transmite prin contact sexual si intepatura cu ac infectat.O data inoculat, nu mai ajuta apa oxigenata.Grija la manichiura, pedichiura, stomatolog...
  citeaza   raspunde

mergem imediat la medic ca sa ne omoare cu zile!!!
  citeaza   raspunde

medicul are grija se ne priveasca ca pe un sac de bani
  citeaza   raspunde

sau ulei, sau bezina, pentru ca ele nu pot respira cind le ungi cu chestiile astea, dar cel mai bine ia un chibrit si unge cu el imrejurul locului ala unde e capusa, le place foarte mult substanta aia din chibrit, nustiu cum se mai numeste :))))) si cind o simte pur si simplu ese de sub piele
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: