Silicoane?!!!

Cat costa?!pot fi si mai ieftine,depinde de doctor sau peste tot e la fel?!nu stii dak se fac si la"negru"pe undeva
AdrianaStoleru
Postat pe 13 Aprilie 2012 06:40
Dak se poate sa fie si gratis !!!
AdrianaStoleru
Postat pe 13 Aprilie 2012 07:24
AdrianaStoleru
Postat pe 13 Aprilie 2012 11:41
AdrianaStoleru
Postat pe 13 Aprilie 2012 11:42

daca tot vrei unele gratis si la negru - fa o gaura, baga un furtun si sufla. Poate se umfla.

si apropo, probabil stii ca are o legatura: http://healthmad.com/conditions-and-diseases/miss-universe-2001-died-of-breast-cancer/
quasaria
Postat pe 17 Aprilie 2012 23:43
ha ha haaa!!!!!!!!!!!
sa stiti ca cine are silicoane,nu va mai putea alapta,si altele.
ia uite pe shakira,nu si-a mai pus silicoane,stie ca are valoarea ei.si
fiecare din noi are valoarea lui.
daniilia
Postat pe 27 Aprilie 2012 22:28
...daca te simti mai bine cu ele, adica te fac mai fericita ,se gasesc in comert niste chestii tot din silicon care se aplica extern sanului ,de data aceasta ,si nu pot exista complicatii...sunt mult mai bune...si cauta sa fie de calitate!...succes, amatoarelor!
caleidoscop
Postat pe 28 Aprilie 2012 06:56
de ce, exista si "profesioniste" in silicoane?
Eu nu mi-as pune asa ceva: tate false, buze false, fund fals... mi se pare de-a dreptul penibil.
Daca asa te-a facut mama natura, cu ditai balcoanele hodoronc-pleosc la fiecare pas, asta e. Da' sa ti le atasezi de buna voie... no way.... :-))))
quasaria
Postat pe 1 Mai 2012 20:01
mie nu-mi plac nici amaratele de unghii false...

de silicoane nu am nevoie ... as apela la astfel de falsuri doar din motive medicale
cri_cat
Postat pe 1 Mai 2012 20:46
O viata am si vreau sa o traiesc cum vreau !!! Foarte bine k se poate face orice fel de operatie...asta inseamna k se poate face orice,k orice e posibil !!!
AdrianaStoleru
Postat pe 1 Mai 2012 21:45
in principiu, chiar orice e posibil, sigur. E posibil chiar sa n-ai complexe de inferioritate, de exemplu...
quasaria
Postat pe 1 Mai 2012 21:53
asta e... putin probabil....
dor72_
Postat pe 1 Mai 2012 23:20
De la: AdrianaStoleru, la data 2012-05-01 21:45:30O viata am si vreau sa o traiesc cum vreau !!! Foarte bine k se poate face orice fel de operatie...asta inseamna k se poate face orice,k orice e posibil !!!


mmmda... numai mintea nu se poate opera sau sa se adauge.... !!!! cine se naste prost... prost moare !
barboneli
Postat pe 1 Mai 2012 23:56

deci, sa nu-mi fac, Doamne fereste, sperante false...
dor72_
Postat pe 2 Mai 2012 00:03
mda, precum se vede... sa adauge minte nici nu pasioneaza pe nimeni, doar silicoane .
quasaria
Postat pe 2 Mai 2012 02:09
De la: dor72_, la data 2012-05-02 00:03:00
deci, sa nu-mi fac, Doamne fereste, sperante false...


tu... ? pai tu poti sa mai donezi si la altii... nu sa adaugi !!! de fapt, am si uitat s-o intreb pe fata cu silicoane... unde vrea sa-si puna ? la silicoane ma refer... ! fraza ei mortala: "o viata am si vreau sa mi-o traiesc cum vreau...." mi-a blocat neuronul !!!! bunul Dumnezeu s-a chinuit s-o faca din tzarana... si ea vrea sa se umple cu silicon !!! pe ici pe colo, mai ales in partile esentiale !!! esentiale ca s-o traiasca cum vrea !
barboneli
Postat pe 2 Mai 2012 10:38
si eu ma gindeam ca incepe sa devina clar "cum vrea" daca traitul respectivei vieti este corelat musai cu silicoanele....:-)))
quasaria
Postat pe 2 Mai 2012 13:10
Buna Adriana, eu sint de acord cu tine cu ce ai scris ,adica "o viata ai si poti sa faci ce vrei cu ea" ! corect! tu nu ai cerut decit o simpla informatie , ci nicidecum parerea sau criticile nimanui, asa ca eu am sa iti relatez citeva detalii in privinta operatie si nu mie rusine deloc sa o spun chiar din proprie experienta!
M-am operat anul trecut asa ca preturile sint tot aceleasi...cred!!! operatia mea a costat 3000 de euro cu implant de silicon Mentor 250 adica rotunde se poate merge si pe varianta ovala., 250 inseamna marimea ,care ar fi una dintre cele mai mici si asa zise cu" bun simt" cum l-e numesc eu.
costul operatiei include si doua zile de internare la clinica particula a doctorului BRATU, mentionez ca clinica este la Timisoara
In privinta mea pot spune .....{.asa ca sa iti dau o doza de curaj} nu imi pare rau ca am facut-o ma simt foarte bine, mai cofidenta de corpul meu altfel sta inbracamintea pe mine ceea ce este foarte inportant pentru o femeie care stie ce vrea de la viata si se respecta!
Iti apreciezi curajul si iti doresc succes!
garbo044505
Postat pe 2 Mai 2012 21:37
...am 24 de ani si pana la varsta asta am cunoscut tot felul de oameni...totusi e una sa iti spui parerea iar alta sa jignesti...mersi pt cea care si-a pus silicoane...are dreptate!felicitari!sper k o sa reusesc sa mi le pun si eu!sunt f hotarata!!!
AdrianaStoleru
Postat pe 4 Mai 2012 20:29
...am 24 de ani si pana la varsta asta am cunoscut tot felul de oameni...totusi e una sa iti spui parerea iar alta sa jignesti...mersi pt cea care si-a pus silicoane...are dreptate!felicitari!sper k o sa reusesc sa mi le pun si eu!sunt f hotarata!!!
AdrianaStoleru
Postat pe 4 Mai 2012 20:30
Am 24 de ani ...am cunoscut tot felul de oameni...una sa iti spui parerea iar alta sa jignesti...felicitari celei care si-a pus silicoane!eu sunt f hotarata si o sa-mi pun si eu !!!
AdrianaStoleru
Postat pe 4 Mai 2012 20:33
Am 24 de ani ...am cunoscut tot felul de oameni...una sa iti spui parerea iar alta sa jignesti...felicitari celei care si-a pus silicoane!eu sunt f hotarata si o sa-mi pun si eu !!!
AdrianaStoleru
Postat pe 4 Mai 2012 20:36
Am 24 de ani ...am cunoscut tot felul de oameni...una sa iti spui parerea iar alta sa jignesti...felicitari celei care si-a pus silicoane!eu sunt f hotarata si o sa-mi pun si eu !!!
AdrianaStoleru
Postat pe 4 Mai 2012 20:36
Am 24 de ani ...am cunoscut tot felul de oameni...una sa iti spui parerea iar alta sa jignesti...felicitari celei care si-a pus silicoane!eu sunt f hotarata si o sa-mi pun si eu !!!
AdrianaStoleru
Postat pe 4 Mai 2012 20:36
:-))) tzatzele sint proportionale cu doza de respect....
Misto.
quasaria
Postat pe 5 Mai 2012 00:41
nu mai fiti ironici,sunt femei carora respectul de sine le vine odata cu admiratia celor din jur,altfel ele nu dau prea multi lei pe ele,daca nu sunt apreciate FIZIC de cei din jur.asta se poate observa cu usurinta in special la generatia intre 18-25 ani.este ingrijorator ce se intampla dar se intampla totusi.renumitele pitipoance nu pot trai fara silicoane,centrul universului lor este moll-ul si ratiunea lor de a trai consta in extensii de orice fel,shopping,mersul la club fireste si poate ca nu sunt intocmai documentata dar din informatiile ce invadeaza mass-media,sa te si cuplezi cu baieti care au aceleasi locuri pe care le frcventezi,daca e posibil si e si de preferat sa fie ori de bani gata,ori fotbalist,ori....ori....
venizigoldplated
Postat pe 5 Mai 2012 19:17
Rog fr, puintic nelegere pt (cele care vor) silicoane!
Axl_R
Postat pe 5 Mai 2012 19:57
desigur, ai dreptate.
Specia pitzi de mall - sau piece of meat - e si ea o specie conlocuitoare, precum cainii maidanezi,. Dar asta nu ne poate opri sa ne amuzam, nu?

Cunosc citeva femei nu frumoase - FOARTE frumoase, si ce au toate in comun sint naturaletea si simplitatea. O sa observi aceesai tendinta la marile case de moda: toate cauta linii perfecte, dar androgine si SIMPLE. N-am vazut caracteristici sexuale exacerbate in nimic din ce as putea defini ca trend "estetic" in ultimii ani, din contra, tendinta e de defeminizare - deci nu stiu daca este vorba de estetic cind discutam de umflat buze,sani, fund samd. Cred ca mai curind tine de sexualitate. Iar daca "respectul" e masurat prin capacitatea de a atrage sexual, ne referim probabil la cit e de "respectata" si "de succes" o matroana de bordel. Pentru ca, intr-adevar, pentru ea singurul succes in viata, financiar sau "in cariera" consta in citi determina sa se deschida la slitz.
Altfel nu vad corelarea curbelor cu "respectul".
quasaria
Postat pe 5 Mai 2012 20:09
De la: garbo044505, la data 2012-05-02 21:37:39 Buna Adriana, eu sint de acord cu tine cu ce ai scris ,adica "o viata ai si poti sa faci ce vrei cu ea" ! corect! tu nu ai cerut decit o simpla informatie , ci nicidecum parerea sau criticile nimanui, asa ca eu am sa iti relatez citeva detalii in privinta operatie si nu mie rusine deloc sa o spun chiar din proprie experienta!
M-am operat anul trecut asa ca preturile sint tot aceleasi...cred!!! operatia mea a costat 3000 de euro cu implant de silicon Mentor 250 adica rotunde se poate merge si pe varianta ovala., 250 inseamna marimea ,care ar fi una dintre cele mai mici si asa zise cu" bun simt" cum l-e numesc eu.
costul operatiei include si doua zile de internare la clinica particula a doctorului BRATU, mentionez ca clinica este la Timisoara
In privinta mea pot spune .....{.asa ca sa iti dau o doza de curaj} nu imi pare rau ca am facut-o ma simt foarte bine, mai cofidenta de corpul meu altfel sta inbracamintea pe mine ceea ce este foarte inportant pentru o femeie care stie ce vrea de la viata si se respecta!
Iti apreciezi curajul si iti doresc succes!


Respect maxim intr-adevar tb sa ai tu la adresa ta, doar ca-mi poti explica expresia "mai confidenta de corpul meu"???
Printre altele si limba romana este f importanta, daca nu cea mai importanta pentru o femeie care intr-adevar se respecta, dar, cred, ca mai incurcam definitia unor cuvinte, atunci cand "stim prea mult ce vrem de la viata".
magdabeauty
Postat pe 5 Mai 2012 20:21
De la: venizigoldplated, la data 2012-05-05 19:17:06nu mai fiti ironici,sunt femei carora respectul de sine le vine odata cu admiratia celor din jur,altfel ele nu dau prea multi lei pe ele,daca nu sunt apreciate FIZIC de cei din jur.asta se poate observa cu usurinta in special la generatia intre 18-25 ani.este ingrijorator ce se intampla dar se intampla totusi.renumitele pitipoance nu pot trai fara silicoane,centrul universului lor este moll-ul si ratiunea lor de a trai consta in extensii de orice fel,shopping,mersul la club fireste si poate ca nu sunt intocmai documentata dar din informatiile ce invadeaza mass-media,sa te si cuplezi cu baieti care au aceleasi locuri pe care le frcventezi,daca e posibil si e si de preferat sa fie ori de bani gata,ori fotbalist,ori....ori....


culmea.... !!! pai vad ca si tu esti putin ironica, prin cea ce scrii..... dar o sa te ascult si n-o sa mai fiu ironic... !!! (am scris: "O SA INCERC !) nici Magda nu a scris fara ironie... dar a scris bine !!!!
barboneli
Postat pe 5 Mai 2012 22:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sport 9 De la: garbo122620 19 Octombrie 2017 07:38
cursuri dans sportiv 1 De la: garbo044653 29 August 2009 21:09
dependenta net 13 De la: garbo031575 20 Februarie 2013 07:36
Drumetii 165 De la: carmen64 25 Ianuarie 2019 13:41
sport acasa 63 De la: daniilia 13 Martie 2010 19:39
Setari Cookie-uri