ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

....indiferenta!!

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

Si totusi doare atat de tare indiferenta asta!!Ii scri nu te baga in seama te ignora,oare merta sa incerci de atatea ori cat sa iti dai seama ca nu te mai vrea sau dece face toate chestile alea??imi zice ca ii dezamagit de mine ca am facut numai ce am vrut eu??ce sa fac am ajuns sa il iubesc si nu ma mai baga in seama!!:(
  citeaza   raspunde

Pffff!
  citeaza   raspunde

Las-o mai moale cu mesajele si treci la fapte...nu-ti mai plange de mila,asta te face sa stai in loc...inceark prin alte mijloace sa-l faci sa nu-i fi indiferenta...te poti preface k doar vrei prietenia lui...sau se poate face multe dak iti doresti cu adevarat!scopul scuza mijloacele!
  citeaza   raspunde

I-ai aratat sanii??? Ca noi ti i-am vazut..sigur nu mai are nevoie de ..alte..mesaje!!
  citeaza   raspunde

Na pleosc
  citeaza   raspunde

Mai lasama cu iubirea asta!E indiferent ?Nu te mai iubeste?Te-a iubit vreodata?Sa sti ca si iubirea asta trece.....odata si odata!Dute acasa si plangi in perna ta pana iti trece!Dupa aceea cauta pe cineva care sa te iubeasca!!The end!
  citeaza   raspunde

nu te mai iubeste...next
  citeaza   raspunde

Da asa e Next!!! am incercat dar degeaba toti mi se par prosti:(...n-am chef sa port discuti ci altii chiar nu imi pasa!!
  citeaza   raspunde

De la: elisabeta_boia, la data 2012-04-14 12:44:28I-ai aratat sanii??? Ca noi ti i-am vazut..sigur nu mai are nevoie de ..alte..mesaje!!

Stai linistita ca nu ai vazut absolut nimic!!;)
  citeaza   raspunde

pffffffffffff......... ...nu te mai baga-n sama?
da-n ce te baga?
da...te-o bagat...f`odata?...sau...te bagai tu singurica?
  citeaza   raspunde

De la: ovidiu42, la data 2012-06-02 04:27:39pffffffffffff......... ...nu te mai baga-n sama?
da-n ce te baga?
da...te-o bagat...f`odata?...sau...te bagai tu singurica?

tu esti cu treaba asta??
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: