Gradinita King George Militari (aproape de metrou Pacii)

Buna,

Are cineva copilul inscris la gardinita King George din Milirari? Locuiesc in apropiere si as dori sa-mi inscriu baietelul la aceasta gradnita. Daca aveti copilul la aceasta gradinitia va rog sa-mi spuneti parerea voastra despre conditii, educatoare..etc.

Multumesc anticipat!
Aliseb
Postat pe 5 Aprilie 2012 12:43
Buna, astazi am fost sa vizitam gradinita, mie una mi-a placut f mult, am avut ocazia sa vad si cum se comportau educatoarele cu piticii. Noi o sa mergem din septembrie la sediul dupa uverturii.
garbo_6026
Postat pe 26 Iulie 2012 15:34
Buna,eu am avut 3 zile copilul inscris la aceasta gradinita.Am dus copilul perfe si dupa acect sanatos cu analizele la zii inclusiv exudat faringian,tin sa precizez ca a 3 zi a inceput sa verse si sa aibe febra peste 39,am fost la dr ne au internat de urgenta si am stat la perfuzii timp de 2zile a contactat din aceasta gradinita un microb,si nu sunt singurul caz cunosc m ai multe mamici care au avut aceeasi problema deci Atentie cu inscrisul la aceasta gradinita nu va bucurati va taxa e mica pt ca nu au deloc grija de copii personalul este necalificat ingrijitoarele bruscheaza copii iar mancarea este ordinara.Gradinita nu este acreditata e plina de microbi in gurpe sunt si 26 de copii cu o singura educatoare si ingijitoare nu exista transparenta in comunicarea oarinte educator totul e facut in asa fel spre a le merge lor bine afacerea nu in binele copilului.Cautati pe forumuri si vedeti mamici nemultumite cu copii internati in spitale,traumatizati de catre ingrijitoare ii scoate afara in incaltamintea de interior,nu i schimba cand transpira,deci intr un cuvant O GRADINiTA CARE MERITA EVITATA DACA VRETI SA AVETI UN COPIL SANATOS!
garbo_7384
Postat pe 10 Septembrie 2012 16:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
recomandare cresa 3 De la: garbo_1708 16 Mai 2012 19:28
La scoala le la 5 ani jumate 44 De la: al_ma 24 Februarie 2012 11:19
Caut gradinita in sectorul 1 1 De la: AndreeaMares 14 Ianuarie 2016 09:09
Gradinita Cami - Reduceri de sarbatori 1 De la: gradinitacami 3 Decembrie 2009 20:47
Oferta Gradinita ARICEL 1 De la: apublican 22 Iulie 2010 15:56
Setari Cookie-uri