O iubesc pe mama logodnicei mele

catre 080596

Nu este NICI o problema sa fi atras de o femeie matura..nu ASTA este problema.. Sa fi atras de viitoare ta soacra, sa te gandesti cum ar arata intr-o fantezie sexuala si sa-i saruti frantuzeste fata..aici e problema.. Si n-are nici o legatura cu "destuparea" , doar cu o problema psihica, de altfel recunoscuta. Durerea mea este, ca, cineva in pragul vietii, citeste aceste randuri, catalogate de literatura de specialitate drept "afectiuni psihice" si nu-si mai intelege reperele in aceasta lume. Poti inspira, expira, trai si visa, si in conditii normale..
adimio2007
Postat pe 22 Aprilie 2012 20:19
eu le-as trage-o amandorura la o partida in 3...:)

glumeam...:) trebuie sa te hotarasti daca iti plac cele de varsta ta sau cele mai in varsta, nu este nici un pacat sa iubesti o femeie mai in varsta, daca nu exista interes material

lasa inima sa decida !
auroradum
Postat pe 22 Aprilie 2012 21:39
daca ar fi vreo bunaciune; si ar cam vrea si ea...? ar fi pacat de sufletelul tau sa te tragi innapoi!
__________DeJad
Postat pe 22 Aprilie 2012 22:14
Din cate stiu, Haloperidolul e halucinogen... o fi luat vre-o doza inainte sa stea ,,de vorba" cu viitoarea mama soacra Iesi din viata lor, pana nu e prea tarziu. Nu cred ca locul tau este acolo
garbo050231
Postat pe 22 Aprilie 2012 22:27
Cineva are fanteziiiiiiii
ella4u_2004
Postat pe 22 Aprilie 2012 23:57
Interesanta situatie. Probabil ai gasit la mama logodnicei ceva special ce nu ai gasit la logodnica ta. Cand iubesti cu adevarat pe cineva sau cand te simti atras puternic de cineva da frau liber sentimentelor. Inima vorbeste. Nu stopa niste sentimente curate si adevarate daca ele exista. Dar...atentie...aici e vorba de varsta...banuiesc ca e diferenta mare de varsta intre voi. Oricum situatia nu e simpla.Esti cu logodnica ta dar gandurile tale sunt la mama ei...Multa bafta! Sper sa iei decizia cea mai potrivita.Daca nu o iubesti cu adevarat pe logodnica ta si daca nu simti ceva special pentru ea atunci e mai bine sa nu te legi.Este doar o parere.Tu decizi!E vorba de viata ta!
Marianalovi
Postat pe 23 Aprilie 2012 02:20
eu zic sa ii spargi ananasu' si lu ficasa si lu bapca...doar deh...gaina batrana face ciorba buna...iao ca peo felie de pepene de jos in sus si de sus in jos...sincer acuma...daca vezi ca femeia vrea shaorma cu de toate,vrea neaparat ciocanita,eu in locu tau ma bagam daca vedeam ca ,,e loc''.ce sa zic-spor la treaba.multi tineri au fantezii cu femei in varsta si multe femei si vor lucru asta dar ele chipurile domne am o varsta anume etc.la la bla bla...un fel de...nu imi place da ma uit ..sau...nu vreau da imi place..hai mai c naiba..
garbo_ALEX
Postat pe 23 Aprilie 2012 02:23
CEI CARE ADMINISTREAZA ACEST SITE ..NU VEDETI CE COMENTARII VULGARE AU POSTAT UNII DE PE ACEST TOPIC..NU-MI MAI PLACE DE VOI !!
vio_lakshmi
Postat pe 23 Aprilie 2012 09:55
sigur vine sfirsitul lunii .cum poti sa crezi asa ceva nu sa mai si spui .cred ca esti obsedat de a te culca cu femei mei in virsta ca tine sau nu ai avut parte de o dragoste adevarata de mama.dar logodnica ta stie ea ce zice de filozofia ta?
garbo178366
Postat pe 23 Aprilie 2012 11:55
omu'a avut si el un puseu hormonal necontrolat si va tot agitati aici... cre' ca a uitat demult ca o iubea asa mult pe soacra-sa in ziua aia.
quasaria
Postat pe 23 Aprilie 2012 14:58
...Tare asta ..mi-a placut Bv
Melycanu
Postat pe 23 Aprilie 2012 15:15
Q: A avut pe dreaq puseuri sau revelatii!
E doar un alt subiect "doct", impus de admini... Erau mult mai buni alde Andra si Cosmin acum 4 ani! Acum, se vede ca nici macar ei nu mai au inspiratie, s-or fi plictisit...
Andra, Cosmin... Vreti trafic? Contactati-ma, ca doar imi stiti adresa de mail si am discutat de atatea ori pana acum, ce naiba?!
Thor_again
Postat pe 23 Aprilie 2012 15:23
Daaa,...".lasa inima sa decida" :sml-indifferent0014
: ....si cu creieru,ce sa faca?
Fss_ssu
Postat pe 23 Aprilie 2012 15:41
De la: Melycanu, la data 2012-04-22 16:14:19..Draga mea ,nu-s nici membru sectant ,nici pastor ,nici frustrat ,si nici pocait ..Eu nu am o problema insa cind vad cit de "Corecte" va dati voi,si cum dati voi sfaturi ...Da-ti fatuca mea sfaturi in patratica dtale insa omul iti cere un sfat nu o parere...Probabil fiind asa grabite " in a ajuta" omul uitati acest lucru... ..X si Dta esti gen cum frei tu si-apoi mancam ....


Probabil ca mama ta te-a facut cam nesimtit sau te-a scapat in cap cand erai mic, sau ambele! Ai vazut tu ca am dat vreun sfat aici? Pur si simplu citeam ce scriu ceilalti si am vazut ca iei la marele misto lumea care posteaza aici. Cine iti da tie dreptul? Daca cineva a scris si doreste sfaturi sau pareri si-a asumat asta. Ce cauti tu aici sa te iei de lume?!
Uite o sa verific sa vad ce IP ai si daca nu cumva postezi cu mai multe nume doar asa ca nu ai cum sa-ti pierzi vremea.
Mentin ce am spus, esti un mare nesimtit dupa cum pui problemele; tu crezi ca ai facut o gluma , dar nici macar de gluma prosta nu e buna remarca ta.
adeline
Postat pe 23 Aprilie 2012 15:56
De la: Thor_again, la data 2012-04-23 15:23:09Q: A avut pe dreaq puseuri sau revelatii!
E doar un alt subiect "doct", impus de admini...


a, da? Adminii au avut fantezii din astea cu socra? :-)) Pai atunci sa le raspundem lor, daca tot au expus problema spre analiza....
quasaria
Postat pe 23 Aprilie 2012 19:27
da=mi mie logodnica sa ti-o perpelesc!sau fraiere faceti in trei
garbo256248
Postat pe 23 Aprilie 2012 20:37
Uau! Cum o iubesti? Sau ai iubit-o deja...?
dihoritza
Postat pe 23 Aprilie 2012 20:43
Trage concluzii!

Fss_ssu
Postat pe 24 Aprilie 2012 00:46
De la: adeline, la data 2012-04-23 15:56:24
De la: Melycanu, la data 2012-04-22 16:14:19..Draga mea ,nu-s nici membru sectant ,nici pastor ,nici frustrat ,si nici pocait ..Eu nu am o problema insa cind vad cit de "Corecte" va dati voi,si cum dati voi sfaturi ...Da-ti fatuca mea sfaturi in patratica dtale insa omul iti cere un sfat nu o parere...Probabil fiind asa grabite " in a ajuta" omul uitati acest lucru... ..X si Dta esti gen cum frei tu si-apoi mancam ....


Probabil ca mama ta te-a facut cam nesimtit sau te-a scapat in cap cand erai mic, sau ambele! Ai vazut tu ca am dat vreun sfat aici? Pur si simplu citeam ce scriu ceilalti si am vazut ca iei la marele misto lumea care posteaza aici. Cine iti da tie dreptul? Daca cineva a scris si doreste sfaturi sau pareri si-a asumat asta. Ce cauti tu aici sa te iei de lume?!
Uite o sa verific sa vad ce IP ai si daca nu cumva postezi cu mai multe nume doar asa ca nu ai cum sa-ti pierzi vremea.
Mentin ce am spus, esti un mare nesimtit dupa cum pui problemele; tu crezi ca ai facut o gluma , dar nici macar de gluma prosta nu e buna remarca ta.

..deja lucrurile para sa ia o alta turnura observ ...Mai fetita inainte de ati asterne ineptiile pe tot felul de forumuri ,incearca sa nu-ti descrii caracterul abject...Dtale cne iti da dreptul sa-mi aduci astfel de jigniri? ..cu anume ce am luat la misto si pe cne mai exact? Si eu mi-am asumat ceea ce am scris dragutza ...Eu nu am facut o gluma ,ci mi-am spus o parere ,dar ,bag seama ca te identifici pe undeva nuj cu cne ...Nu e nevoie de IP, pasarik mica si cu gura mare,iti las nr de tel,doar spune-mi
..Ador FRUSTRATELE ..si observ ca tocmai demonstrasi ctg din care faci parte
Melycanu
Postat pe 24 Aprilie 2012 15:19
un leu calcat pe coada.
garbo_2294
Postat pe 24 Aprilie 2012 15:43
De la: Melycanu, la data 2012-04-24 15:19:29
De la: adeline, la data 2012-04-23 15:56:24
De la: Melycanu, la data 2012-04-22 16:14:19..Draga mea ,nu-s nici membru sectant ,nici pastor ,nici frustrat ,si nici pocait ..Eu nu am o problema insa cind vad cit de "Corecte" va dati voi,si cum dati voi sfaturi ...Da-ti fatuca mea sfaturi in patratica dtale insa omul iti cere un sfat nu o parere...Probabil fiind asa grabite " in a ajuta" omul uitati acest lucru... ..X si Dta esti gen cum frei tu si-apoi mancam ....


Probabil ca mama ta te-a facut cam nesimtit sau te-a scapat in cap cand erai mic, sau ambele! Ai vazut tu ca am dat vreun sfat aici? Pur si simplu citeam ce scriu ceilalti si am vazut ca iei la marele misto lumea care posteaza aici. Cine iti da tie dreptul? Daca cineva a scris si doreste sfaturi sau pareri si-a asumat asta. Ce cauti tu aici sa te iei de lume?!
Uite o sa verific sa vad ce IP ai si daca nu cumva postezi cu mai multe nume doar asa ca nu ai cum sa-ti pierzi vremea.
Mentin ce am spus, esti un mare nesimtit dupa cum pui problemele; tu crezi ca ai facut o gluma , dar nici macar de gluma prosta nu e buna remarca ta.

..deja lucrurile para sa ia o alta turnura observ ...Mai fetita inainte de ati asterne ineptiile pe tot felul de forumuri ,incearca sa nu-ti descrii caracterul abject...Dtale cne iti da dreptul sa-mi aduci astfel de jigniri? ..cu anume ce am luat la misto si pe cne mai exact? Si eu mi-am asumat ceea ce am scris dragutza ...Eu nu am facut o gluma ,ci mi-am spus o parere ,dar ,bag seama ca te identifici pe undeva nuj cu cne ...Nu e nevoie de IP, pasarik mica si cu gura mare,iti las nr de tel,doar spune-mi
..Ador FRUSTRATELE ..si observ ca tocmai demonstrasi ctg din care faci parte


1. care forumuri ? pe fe "forumuri" m-ai mai gasit scriind ineptii?
2. Daca tu ti-ai spus parerea au dreptul si altii, nu dai tu sfaturi in postul tau sa nu mai posteze altii....
3. " Ador" persoanele care scriu asa ca pustii care stau numai pe chat si deseneaza noaptea harti in pat " .. pasarik" " nuj"...
4. vad ca nu-ti e clar , daca scrii o parere sau un sfat pana la urma totul merge catre un punct de vedere particular!!!!!!! asa ca mai scuteste-ma cu teoriile tale, vezi de studiaza si tu putina semantica si gramatica.
5. chiar esti nesimtit prin modultau de adresare (si imi asum ce scriu) - pentru cultura ta generala verificarea unui IP inseamna altceva decat numarul de telefon; cum ai ajuns la concluzia asta "mareata" ca imi vei da numarul de telefon, NU_MI TREBUIE si vezi ca ai nimerit gresit pe aici daca ai iesit la agatat.
adeline
Postat pe 25 Aprilie 2012 15:35
Destul de dificila situatia...cum ai de gand sa iesi din ea?
Miha_Miky
Postat pe 26 Aprilie 2012 09:35
de ce se accepta limbajul asta de catre admini?
Miha_Miky
Postat pe 26 Aprilie 2012 09:44
Nu e vorba de "piosenie" aici, e vorba unui fapt real Si ma gandesc ca lumea in ziua de azi nu Mai poseda nici un fel de sentiment! In loc ca lumea as faca haz de necaz pe seama acestui domn, Mai bine sa nu Mai dea "'sfaturi"!si nu e vorba de" macat usturoi" sau nu,e vorba ca fiecare are cate o experienta in dragoste,din viata....oricum cred ca domnul ar Trebui sa consulte un psiholog!
Alina_Teodorescu_2
Postat pe 26 Aprilie 2012 15:30
De la: doinabaicu, la data 2012-03-25 12:36:03
De la: garbo160796, la data 2012-03-25 10:08:58Niciodata nu ai avea sanse la mama. Poate daca s-ar pune probema cu tatal, atunci da, dar mama nu si-ar trada niciodata copilul. Si stii de ce, e simplu, e carne din carnea ei. Eu ca mama, care am fete mari, simt durere in suflet daca le vad nefericite. Eu ma rog pentru ele in primul rand.



Oooooo stimata doamna...chiar gresesti in acest caz...ai idee cate nemernice mame exista?
Te-ai ingrozii...trepideaza hormonii in ele si nu se mai gandesc la nimic,doar lor sa le fie bine..
Daca ar fi atatea mame bune cum le vezi ,ar fi goale casele de copii..nu crezi?
garbo226933
Postat pe 4 Mai 2012 20:56
De la: adeline, la data 2012-04-25 15:35:45
De la: Melycanu, la data 2012-04-24 15:19:29
De la: adeline, la data 2012-04-23 15:56:24
De la: Melycanu, la data 2012-04-22 16:14:19..Draga mea ,nu-s nici membru sectant ,nici pastor ,nici frustrat ,si nici pocait ..Eu nu am o problema insa cind vad cit de "Corecte" va dati voi,si cum dati voi sfaturi ...Da-ti fatuca mea sfaturi in patratica dtale insa omul iti cere un sfat nu o parere...Probabil fiind asa grabite " in a ajuta" omul uitati acest lucru... ..X si Dta esti gen cum frei tu si-apoi mancam ....


Probabil ca mama ta te-a facut cam nesimtit sau te-a scapat in cap cand erai mic, sau ambele! Ai vazut tu ca am dat vreun sfat aici? Pur si simplu citeam ce scriu ceilalti si am vazut ca iei la marele misto lumea care posteaza aici. Cine iti da tie dreptul? Daca cineva a scris si doreste sfaturi sau pareri si-a asumat asta. Ce cauti tu aici sa te iei de lume?!
Uite o sa verific sa vad ce IP ai si daca nu cumva postezi cu mai multe nume doar asa ca nu ai cum sa-ti pierzi vremea.
Mentin ce am spus, esti un mare nesimtit dupa cum pui problemele; tu crezi ca ai facut o gluma , dar nici macar de gluma prosta nu e buna remarca ta.

..deja lucrurile para sa ia o alta turnura observ ...Mai fetita inainte de ati asterne ineptiile pe tot felul de forumuri ,incearca sa nu-ti descrii caracterul abject...Dtale cne iti da dreptul sa-mi aduci astfel de jigniri? ..cu anume ce am luat la misto si pe cne mai exact? Si eu mi-am asumat ceea ce am scris dragutza ...Eu nu am facut o gluma ,ci mi-am spus o parere ,dar ,bag seama ca te identifici pe undeva nuj cu cne ...Nu e nevoie de IP, pasarik mica si cu gura mare,iti las nr de tel,doar spune-mi
..Ador FRUSTRATELE ..si observ ca tocmai demonstrasi ctg din care faci parte


1. care forumuri ? pe fe "forumuri" m-ai mai gasit scriind ineptii?
2. Daca tu ti-ai spus parerea au dreptul si altii, nu dai tu sfaturi in postul tau sa nu mai posteze altii....
3. " Ador" persoanele care scriu asa ca pustii care stau numai pe chat si deseneaza noaptea harti in pat " .. pasarik" " nuj"...
4. vad ca nu-ti e clar , daca scrii o parere sau un sfat pana la urma totul merge catre un punct de vedere particular!!!!!!! asa ca mai scuteste-ma cu teoriile tale, vezi de studiaza si tu putina semantica si gramatica.
5. chiar esti nesimtit prin modultau de adresare (si imi asum ce scriu) - pentru cultura ta generala verificarea unui IP inseamna altceva decat numarul de telefon; cum ai ajuns la concluzia asta "mareata" ca imi vei da numarul de telefon, NU_MI TREBUIE si vezi ca ai nimerit gresit pe aici daca ai iesit la agatat.
Melycanu
Postat pe 6 Mai 2012 15:45
De la: Melycanu, la data 2012-05-06 15:45:46
De la: adeline, la data 2012-04-25 15:35:45
De la: Melycanu, la data 2012-04-24 15:19:29
De la: adeline, la data 2012-04-23 15:56:24
De la: Melycanu, la data 2012-04-22 16:14:19..Draga mea ,nu-s nici membru sectant ,nici pastor ,nici frustrat ,si nici pocait ..Eu nu am o problema insa cind vad cit de "Corecte" va dati voi,si cum dati voi sfaturi ...Da-ti fatuca mea sfaturi in patratica dtale insa omul iti cere un sfat nu o parere...Probabil fiind asa grabite " in a ajuta" omul uitati acest lucru... ..X si Dta esti gen cum frei tu si-apoi mancam ....


Probabil ca mama ta te-a facut cam nesimtit sau te-a scapat in cap cand erai mic, sau ambele! Ai vazut tu ca am dat vreun sfat aici? Pur si simplu citeam ce scriu ceilalti si am vazut ca iei la marele misto lumea care posteaza aici. Cine iti da tie dreptul? Daca cineva a scris si doreste sfaturi sau pareri si-a asumat asta. Ce cauti tu aici sa te iei de lume?!
Uite o sa verific sa vad ce IP ai si daca nu cumva postezi cu mai multe nume doar asa ca nu ai cum sa-ti pierzi vremea.
Mentin ce am spus, esti un mare nesimtit dupa cum pui problemele; tu crezi ca ai facut o gluma , dar nici macar de gluma prosta nu e buna remarca ta.

..deja lucrurile para sa ia o alta turnura observ ...Mai fetita inainte de ati asterne ineptiile pe tot felul de forumuri ,incearca sa nu-ti descrii caracterul abject...Dtale cne iti da dreptul sa-mi aduci astfel de jigniri? ..cu anume ce am luat la misto si pe cne mai exact? Si eu mi-am asumat ceea ce am scris dragutza ...Eu nu am facut o gluma ,ci mi-am spus o parere ,dar ,bag seama ca te identifici pe undeva nuj cu cne ...Nu e nevoie de IP, pasarik mica si cu gura mare,iti las nr de tel,doar spune-mi
..Ador FRUSTRATELE ..si observ ca tocmai demonstrasi ctg din care faci parte


1. care forumuri ? pe fe "forumuri" m-ai mai gasit scriind ineptii?
2. Daca tu ti-ai spus parerea au dreptul si altii, nu dai tu sfaturi in postul tau sa nu mai posteze altii....
3. " Ador" persoanele care scriu asa ca pustii care stau numai pe chat si deseneaza noaptea harti in pat " .. pasarik" " nuj"...
4. vad ca nu-ti e clar , daca scrii o parere sau un sfat pana la urma totul merge catre un punct de vedere particular!!!!!!! asa ca mai scuteste-ma cu teoriile tale, vezi de studiaza si tu putina semantica si gramatica.
5. chiar esti nesimtit prin modultau de adresare (si imi asum ce scriu) - pentru cultura ta generala verificarea unui IP inseamna altceva decat numarul de telefon; cum ai ajuns la concluzia asta "mareata" ca imi vei da numarul de telefon, NU_MI TREBUIE si vezi ca ai nimerit gresit pe aici daca ai iesit la agatat.

...sarca de tine ,de unde reaq m-am pricpsit eu cu tine nuj...insa nu am sa mai raspund cretinismelor tale.....nu-s nici pusti s,si nici la agatat nu stau pe chat-uri asa cum probabil faci tu...in privinta -IP-ului ,stai lin ,ca stiu ce este ,nu te mai perpeli atit ...iar faptul ca,ma faci tu nesimtit dezvaluie si anume faptul ca, am dreptate in privinta caracterului d-tale...ca o concluzie ,baga-ti d-ta Semantik si Gramatik pe acolo pe unde trupul isi elimina ''scursurile biologice'''
Melycanu
Postat pe 6 Mai 2012 15:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
13.06.2009 28 De la: sammy 22 Iunie 2009 20:23
sunt indragostita de el dar el nu ma vrea 8 De la: quasaria 18 Septembrie 2009 01:07
vreau sa ma impac cu fostul meu prieten .help me 8 De la: garbo26121996 23 Martie 2012 18:09
Credeti ca diferenta de 10 ani intr-o relatie poate reprezenta o problema? 30 De la: garbo_6115 27 Septembrie 2012 10:44
Femeia 93 De la: daniil_pravoslavnic 10 Ianuarie 2013 14:07
Setari Cookie-uri