ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Horoscop zilnic: BerbecTaurGemeniRacLeuFecioaraBalantaScorpionSagetatorCapricornVarsatorPesti

Credeti ca exista o atractie si o posibila casatorie intre un baiat scorpion si o fata taur?

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

Astept pareri. Daca se poate din experienta voastra.
Cine are chef de ironii...sa se abtina.
  citeaza   raspunde

ce sa-ti zic!...
da' de cand faci tu regulile?...
adica realizezi ca esti penibil de poti fi luat oricand la unspe metri, si totusi insisti...:P
:)))
  citeaza   raspunde

De la: Good_Boy, la data 2012-02-18 09:57:32Astept pareri. Daca se poate din experienta voastra.
Cine are chef de ironii...sa se abtina.

eu n-am chef de ironii... la asa intrebari !!! dar ca sa pot sa-ti raspund sincer si la object... ar trebui sa mi-o imprumuti un pic pe taurica ta... sa vedem daca apare vreo atractie... dupa aia, iti spun daca s-o iei in casatorie sau nu ! si ca sa se priceapa mai bine intrebarea ta... ar trebui s-o scrii asa: "Credeti ca ar putea sa apara (ca daca deja exista... la ce ne mai intrebi... ?) o atractie si o posibila casatorie intre un baiat Scorpion si o fata Taur ?"

Next !!!
  citeaza   raspunde

Eu am o vasta experienta insa am chef de ironii asa ca ... ma abtin
  citeaza   raspunde

De la: SAL, la data 2012-02-18 14:39:13Eu am o vasta experienta insa am chef de ironii asa ca ... ma abtin

Foarte bine faci!
  citeaza   raspunde

un scorpion sensibil. bad...
  citeaza   raspunde

pardon?
Toti scorpionii sint niste delicati...si niste sensibili, parol.
  citeaza   raspunde

ai uitat...modestia.
  citeaza   raspunde

asta: iti spune ceva?
  citeaza   raspunde

De la: quasaria, la data 2012-02-18 17:59:38asta: iti spune ceva?

Da, imi spune ca nu esti educata. N-ai invatat ca nu-i frumos sa scoti limba?
  citeaza   raspunde

eu sint un bad boy.....
n-am gasit nici un smiley cu vreun fund.
  citeaza   raspunde

Daca-si menajeaza reciproc orgoliul, incapatanarea si neaparat impulsivitatea sau macar sa le practice cu randul :D ("defecte" comune celor doi) cred ca-i cea mai interesanta convietuire pe termen lung. Atractia e de netagaduit, odata ce s-au intalnit si se plac. Casatoria lor va fi presarata cu pasiune din plin si implicare totala, iar latura profesionala/ sociala/ financiara/ sexuala/ familiala va straluci, atata vreme cat isi vor respecta reciproc personalitatea f puternica. 2 dintre cele mai pasionale si marete zodii...sunt fascinanti impreuna.
  citeaza   raspunde

Certurile la ordinea zilei nu-s un motiv pentru a bate in retragere. Asa se cunosc mai bine :D si isi fac programul zilnic de vocalize(taurul) si cel de introspectie(scorpionul) :))
  citeaza   raspunde

Ce raspuns! M-am prapadit de ras....
  citeaza   raspunde

Moartea cu zambetul larg pe buze e cea mai de dorit...daca tot ne "prapadim", macar s-o facem intr-un mod regal :D
In rest, baga la cap ce-am scris acolo...ca nu era tocmai gluma si-apoi mai deschizi n mii ecuatii cu 5 necunoscute, despre taur si scorpion
  citeaza   raspunde

De la: magdabeauty, la data 2012-04-14 09:23:30Moartea cu zambetul larg pe buze e cea mai de dorit...daca tot ne "prapadim", macar s-o facem intr-un mod regal :D
In rest, baga la cap ce-am scris acolo...ca nu era tocmai gluma si-apoi mai deschizi n mii ecuatii cu 5 necunoscute, despre taur si scorpion

Poate , poate ....
Uite aici o ecuatie cu 7 necunoscute:

Scorpion indragostit+ tauroaica innebunita+ pasiune+ iubire+ incapatanare 100% din partea amandorora+ scantei + dragoste = casatorie???
Ia sa te vad, magdabeauty
  citeaza   raspunde

precis esti tu scorpionul? Ala nu e asa de naiv de obicei....sa nu vada si alte necunoscute in ecuatie...
  citeaza   raspunde

De la: quasaria, la data 2012-04-14 11:31:29precis esti tu scorpionul? Ala nu e asa de naiv de obicei....sa nu vada si alte necunoscute in ecuatie...

Naiv??? Deloc. Pacat ca n-ai observat ca de fapt am fost ....IRONIC. E o diferenta.
  citeaza   raspunde

pacat ca n-ai reusit sa fii ironic.... E, intr-adevar, o diferenta.
  citeaza   raspunde

ATRACTIE FATALA, i.as zice. insa., depinde de ea.. sa te pastreze.! din experienta, da, pot spune.. e sublima starea dintre cele doua semne zodiacale. scorpionii sunt misteriosi, ascunsi, profunzi. taurii.. sunt pasionali. cuceritori. da, de ce nu? ar fi interesant. sa vezi scanteile.
  citeaza   raspunde

Atractie exista sigur, de ambele parti si o casatorie este posibila...insa...dupa casatorie scorpionul se schimba mult, incepe sa isi trateze nevasta ca pe o posesiune...cea ce pe taur ajuge sa-l plictiseasca...
As spune mai curand ca e recomandata o relatie de prietenie intre cei doi, nu o casatorie.
  citeaza   raspunde

ia nu mai generaliza...
  citeaza   raspunde

De la: quasaria, la data 2012-04-16 18:37:15ia nu mai generaliza...

Ia mai taci tu nitel.... Lidi are dreptate 100%.
  citeaza   raspunde

serios?
toti taurii pe care i-am cunoscut mi s-au parut absolut obtuzi si plictisitori rau... asa ca....
  citeaza   raspunde

eu sunt taur si am avut partea mea de scorpioni :P din proprie experienta pot sa iti spun ca atractie exista insa pana la urma sunt alte lucruri mult mai importante pentru o relatie decat zodia si chiar decat atractia uneori...
  citeaza   raspunde

eu pe Ferdinand il cunosc si ala-i bland
  citeaza   raspunde

da, Ferdinand cel feroce...
  citeaza   raspunde

De la: quasaria, la data 2012-04-17 11:06:31serios?
toti taurii pe care i-am cunoscut mi s-au parut absolut obtuzi si plictisitori rau... asa ca....

Deh, nu toti au ghinionul sa dea peste tauri obtuzi.... eu de exemplu am parte de o taurita a intaia...
  citeaza   raspunde

..... Vezi tu mai tirziu.....cit e de ....naspa.Eu sint taur si daca incerci sa-i ingradesti libertatea...esti un om mort
  citeaza   raspunde

in schimb ,te va iubi nebuneste..asta daca nu o inseli ("calitatea voastra,a scorpionilor")
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: