Femeia Scorpion - Barbatul Rac - mister, fantezie....

Buna seara tuturor! Mie imi place sa fiu directa asa ca va spun pe scurt despre ce este vorba: Sunt o tanara de 25 de ani, indragostita, scorpioanca si totusi nu departe de realitate (chiar daca sunt indragostita) Am o relatie serioasa de 4 luni cu un tip din zodia racului, desi am fost prieteni inainte, timp de doi ani. Cert este ca, de cand suntem impreuna, apar diverse certuri intre noi. El este mai capricios din fire, iar eu mai ferma pe pozitii. Nu stiu ce sa fac pentru faptul ca anturajul are o influenta mare asupra lui. As vrea cumva sa l scot din anturaj, insa sunt prietenii lui de o viata. Sunt de gasca si sufletisti. Il ajuta cand are nevoie. Insa tot alaturi de ei bea, cateodata fara masura sau fumeaza...Am vazut zilele astea ca Zack a postat cate ceva despre barbatul taur. Zack, ai cateva date si despre barbatul rac? Ma poti ajuta? Eu stiu ca pentru un tip in zodia racului este foarte important anturajul, dar vreau sa l fac sa realizeze ca nu l duce la nimic bun. Inca ceva...cum poti sal tii cat mai mult langa tine pe barbatul rac? Ce il sensibilizeaza la o femeie? Ce il stimuleaza? Ce il face sa se lupte in relatia cu tine si sa nu ramana in pasivitatea lui caracteristica? Ma simt inutila uneori...ca nu reusesc sa l stimulez...sau poate nu stiu...Voi ce parere aveti?
soaptaa
Postat pe 15 Ianuarie 2012 18:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Compatibilitate 83 De la: daria_pet 6 Noiembrie 2009 01:17
zodia taur 7 De la: nuti_vio 11 Februarie 2011 11:43
Buna tuturor....... 11 De la: vuvuzela 26 Iulie 2010 03:27
Zodii pentru fiecare zi de nastere-zodia VARSATOR 39 De la: hicealuminitacatalina 31 Iulie 2011 07:40
pastilele de slabit cu supa de varza 3 De la: g_rodi11 31 August 2012 09:01
Setari Cookie-uri